De roots van europa gaan wel iets dieper en meerdere mogenheden hebben het geprobeerd. Romeinen, Spanjaarden,Franssen, Duitsers. En nu zie je alleen maar dat meer gedwongen integratie tot meer steeds meer verzet leidt.quote:Op woensdag 9 november 2016 11:56 schreef Dven het volgende:
[..]
Zekers. Precies hetzelfde werd voor het oprichten van de VS gezegd
Ja en de Joden zitten ook het achter kapitalisme. En ook achter creatie van de religie genaamd : Islam.quote:Op maandag 14 november 2016 20:02 schreef Triarius het volgende:
[..]
Huh? Dat was geen antisemitisme maar gewoon de waarheid hoor.
De Joden zaten gewoon achter de coup in Rusland om deze in een communistische staat te veranderen met alle gevolgen van dien.
Net zoals ze nu, in samenwerking met met de nodige Europeanen, achter de vorming van de EU zitten, welke uiteindelijk ook weer een communisme gaat worden als we even niet uitkijken.
Vandaar ook dat de "USE" ook absoluut geen goed idee is.
nvmquote:Op maandag 14 november 2016 20:02 schreef Triarius het volgende:
[..]
Huh? Dat was geen antisemitisme maar gewoon de waarheid hoor.
De Joden zaten gewoon achter de coup in Rusland om deze in een communistische staat te veranderen met alle gevolgen van dien.
Net zoals ze nu, in samenwerking met met de nodige Europeanen, achter de vorming van de EU zitten, welke uiteindelijk ook weer een communisme gaat worden als we even niet uitkijken.
Vandaar ook dat de "USE" ook absoluut geen goed idee is.
Nu maak je me heel erg nieuwsgierigquote:Op maandag 14 november 2016 20:50 schreef Szikha2 het volgende:
[..]
Ja ik ken de snode plannen van de Joden al. Heb genoeg gelezen afgelopen weken
Angela Merkel, welke Duitsland volledig vol laat lopen met immigranten, is Joods en communistisch:quote:Op maandag 14 november 2016 20:51 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Wil je nou beweren dat de Joden achter de EU zitten?
Daar heb je dan vast bronnen of bewijzen voor?
Je vindt het dus niet interessant om te weten wie er nou daadwerkelijk de elite is die bezig zijn met de EU op te zetten?quote:
http://smoloko.com/quote:Op maandag 14 november 2016 21:01 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Nu maak je me heel erg nieuwsgierig
Welke sites heb je zoal bezocht?
Het is ook niet echt heel vergezocht om een Hitler vergelijking te maken wanneer een zelfbenoemde nationaal socialist over een Joods complot begintquote:Op maandag 14 november 2016 19:24 schreef Triarius het volgende:
[..]
Euh.. dat was Voice of Liberty die daarover begon?![]()
Eigenlijk is het ook nagenoeg onmogelijk om een discussie te voeren zonder dat uiteindelijk een Godwin voorbij komt:
Nou, als je daar je informatie vandaan hebt dan ben je wel op de hoogte ja.quote:Op maandag 14 november 2016 23:30 schreef Szikha2 het volgende:
[..]
http://smoloko.com/
https://twitter.com/account/suspended
oh zie dat die Twitter account is opgeheven.
Ik hou van feiten. Niet van propaganda.quote:Op maandag 14 november 2016 23:23 schreef Triarius het volgende:
[..]
Je vindt het dus niet interessant om te weten wie er nou daadwerkelijk de elite is die bezig zijn met de EU op te zetten?
Propaganda..?quote:Op dinsdag 15 november 2016 00:12 schreef ChrisCarter het volgende:
[..]
Ik hou van feiten. Niet van propaganda.
Alleen al dat gedoe over dat cameron een "trotse zionist" is. Zo'n onzin. Zijn over-over-overgrootvader was joods en een belangrijke schrijver in die tijd bleek (17e eeuw). Nou poe poe.quote:Op dinsdag 15 november 2016 00:17 schreef Triarius het volgende:
[..]
Propaganda..?
Er wordt geen leugen verteld in die videos en afbeeldingen.
Of kan je anders aangeven wat er niet van waar is?
En je slaat Merkel + Sarkozy en de laatste vid voor het gemak maar over?quote:Op dinsdag 15 november 2016 00:21 schreef ChrisCarter het volgende:
[..]
Alleen al dat gedoe over dat cameron een "trotse zionist" is. Zo'n onzin. Zijn over-over-overgrootvader was joods en een belangrijke schrijver in die tijd bleek (17e eeuw). Nou poe poe.
Bovendien heeft dit verder weinig met de echte macht te maken, namelijk de macht van de lobby. En daar is niks joods of zionistisch aan maar puur kapitalistisch. Is dat goed? Verre van...
Maar zoals de titel van de aankomende theatershow van de Verleiders: De meeste gelden stemmen.
Cameron’s great-great grandfather, Emile Levita was a German Jewish financier who emigrated to Britain and obtained British citizenship in 1871. Levita was the director of the Chartered Bank of India, Australia and China which in 1969 became Standard Chartered Bank. Levita himself is descended from Elijah Levita, a Jewish scholar of out-and-out luminary status whose writings included not only a dictionary explaining much of the Talmudic Hebrew language (or ‘Mishnaic Hebrew’), but the first ever Yiddish novel (Yiddish, meaning literally “Jewish” is a language of German Ashkenazi Jews written in the Hebrew alphabet).quote:And according to Dr Wise, who has been using archival material to examine the Cameron family tree, the Tory leader could also be a direct descendent of the greatest ever Hebrew prophet, Moses.
Cameron is a descendent of banker Emile Levita, who came to Britain as a German immigrant in the 1850s. Emile Levita was himself a descendent of Elijah Levita, who lived from 1469-1549.
During the last years of his life Elijah Levita produced, among other works, two major books: the 1541 Translator’s Book, the first dictionary of the Targums or Aramaic commentaries on the Hebrew Bible.
His lexicon of 1542 explained much of the Mishnaic Hebrew language and was a supplement to two important earlier dictionaries.
Elijah Levita also wrote what is thought to be the first ever Yiddish novel – called the Bove-bukh (The Book of Bove) written in 1507 and printed in 1541.
The book is based on an Italian version of an Anglo-Norman tale about a queen who betrays her husband and causes his death.
Emile Levita, who was granted citizenship in 1871, is Cameron’s great great grandfather.
Hier al het bewijs:quote:Op dinsdag 15 november 2016 00:44 schreef ChrisCarter het volgende:
Maar dat is nog steeds geen bewijs maar veel verzinsels en speculatie over iemands familie.
Laat het stukje joden eens achterweg. Kijk naar de lobby. Daar komt dit alles vandaan.
Ja en nu? Wat is je obsessie met dit onderwerp?quote:
Je doet erg veel aanname's hier.quote:Op maandag 14 november 2016 20:05 schreef Triarius het volgende:
[..]
Dus je vindt al het 'nivelleren' t.o.v. de Oost Europese staten geen probleem waardoor we er met zijn allen flink op achteruit gaan? En je hebt er ook geen probleem mee dat we nagenoeg geen zeggenschap meer in eigen land hebben omdat alles vanuit Brussel voorgescreven wordt? Of dat we jaarlijk een flink quotum van derde wereldlanden en moslim-immigranten krijgen toegewezen?
Om te kijken waar de macht daadwerkelijk ligt en wie er o.a. de ondemocratische EU aan het doorvoeren zijn en de grenzen open hebben gezet voor miljoenen immigranten die hier niks te zoeken hebben daar hun cultuur niet strookt met de onze.quote:Op dinsdag 15 november 2016 08:51 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ja en nu? Wat is je obsessie met dit onderwerp?
Sorry, maar jij moet wel een kloon zijn van Lichtkogel/Mataquote:Op dinsdag 15 november 2016 12:23 schreef Triarius het volgende:
[..]
Om te kijken waar de macht daadwerkelijk ligt en wie er o.a. de ondemocratische EU aan het doorvoeren zijn en de grenzen open hebben gezet voor miljoenen immigranten die hier niks te zoeken hebben daar hun cultuur niet strookt met de onze.
Kan je je voorstellen dat ze bijv. in het Midden-Oosten of China zouden accepteren dat daar tientallen miljoenen Europeanen naartoe vertrekken wat hun totale demografische opbouw compleet zou veranderen? Denk dat 't 'm niet zal gaan worden. Echter hier in Europa mag en kan alles maar. Vreemd.
Like Scenes from Mogadishu: PARIS hidden Camera shows devastating Effect of African Mass Immigration
Nou, dat heeft er alles mee te maken, daar vanuit Brussel wordt opgelegd aan de lidstaten om enorme aantallen immigranten op te nemen vanuit alle uithoeken van de wereld waar uiteindelijk niks goeds uit zal voortkomen. Dat is namelijk nogal destructief voor de culturen in die landen.quote:Op dinsdag 15 november 2016 12:27 schreef ChrisCarter het volgende:
En hoe heeft dit met de huidige staat van Europa en de eventuele eenwording te maken dan?
Je post wat youtubejes maar inhoudelijk komt het geen meter verder.
Hoe past de brexit in dit verhaal? Nogal contra op de eenwording.
'enorme aantallen immigranten' .....quote:Op dinsdag 15 november 2016 12:48 schreef Triarius het volgende:
[..]
Nou, dat heeft er alles mee te maken, daar vanuit Brussel wordt opgelegd aan de lidstaten om enorme aantallen immigranten op te nemen
Daarom heb ik een broertje dood aan het gebruik van conservatief/progressief. Geen politieke term die meer aan inflatie onderhevig is dan die twee. Ik heb lang de hoop dat we een collectief (ofwel afgebakend binnen een landsgrens ofwel op Europese schaal) konden zijn in ons individualisme, maar dat is overduidelijk een naïeve droom weest. Individualisme doorgetrokken leid er namelijk toe dat men halsstarrig blijft volhouden dat we mensen uitsluitend op individuele basis kunnen beoordelen en daarmee geen verdedigingsmechanisme hebben tegen de opkomst/import van groepen die als collectief denken en bewegen. Het leid tot hetzelfde paradox als die van vrijheid en tolerantie (zie Popper). De niet-individualisten (de collectieve moslim, b.v.) zal het individualisme gebruiken: 'Negeer algemene tendensen die je aanschouwt (70% is voor wetgeving x en y) wanneer het moslims betreft. We zijn alle ook individuen!' en daarna verwerpen omdat het individualisme niet aansluit bij de collectivistische doctrine van de islam (wij versus zij (ongelovige, joden, christenen, etc).quote:Op zondag 13 november 2016 21:35 schreef Voice_of_Liberty het volgende:
[..]
Waarschijnlijk bedoelde jij meer de gemiddelde conservatief liberaal, terwijl ik zelf meer verwees naar alt-right/nationaal socialistische achtige types. Natuurlijk wil de alt right geen minderheden, dus daarom dienen minderheden volgens hen oftewel gedeporteerd oftewel uitgeschakeld worden(hoeft niet eens zo zeer door moord, maar eerder door middelen als sterilisatie). Ik kan het weten, ik was vroeger nationaal socialist.
Echter ontdek ik bij veel conservatieven nog zeer zeker identificatie met de familie, de groep, de streek, het land etc en deze ook willen verdedigen als dat niet eens in hun individueel belang is, terwijl een individualist puur zichzelf als zichzelf identificeert. Verder ziet een individualist iedereen als een onafhankelijk uniek individu, in plaats van als onderdelen van een groep. Nationalisme en individualisme zijn elkaars tegenpolen.
Historisch gezien waren conservatieven grappig genoeg juist tegen de idealen van de verlichting(dus voor de traditionele waarden, de kerk, absolute monarchie en of feodalisme).
Ik ben het helemaal eens met de eerste twee zinnen!quote:Op maandag 21 november 2016 13:30 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Daarom heb ik een broertje dood aan het gebruik van conservatief/progressief. Geen politieke term die meer aan inflatie onderhevig is dan die twee. Ik heb lang de hoop dat we een collectief (ofwel afgebakend binnen een landsgrens ofwel op Europese schaal) konden zijn in ons individualisme, maar dat is overduidelijk een naïeve droom weest. Individualisme doorgetrokken leid er namelijk toe dat men halsstarrig blijft volhouden dat we mensen uitsluitend op individuele basis kunnen beoordelen en daarmee geen verdedigingsmechanisme hebben tegen de opkomst/import van groepen die als collectief denken en bewegen. Het leid tot hetzelfde paradox als die van vrijheid en tolerantie (zie Popper). De niet-individualisten (de collectieve moslim, b.v.) zal het individualisme gebruiken: 'Negeer algemene tendensen die je aanschouwt (70% is voor wetgeving x en y) wanneer het moslims betreft. We zijn alle ook individuen!' en daarna verwerpen omdat het individualisme niet aansluit bij de collectivistische doctrine van de islam (wij versus zij (ongelovige, joden, christenen, etc).
Je kan heel graag willen dat iedereen iedereen beoordeelt maar die wens zal nimmer geactualiseerd omdat het indruist tegen de menselijke inborst. Bewijsstuk a: Als jij die wens inzet als eis dan leg jij een norm op aan de groep. In die groep kan een deel gehoor geven en een deel niet. Het deel dat het wel doet behoort dan toe aan jouw (morele/politieke) groep, en het andere deel valt er buiten. Je hebt daarmee een collectief geschapen tegenover een andere.
Eerder zal het welvaartsniveau van westelijke standaarden naar de oostelijke dalen.quote:Op vrijdag 25 november 2016 13:38 schreef AQUILA. het volgende:
Het kan rond 2050 wel lukken, als in iedere EU-lidstaat iedereen in staat is om Engels te spreken (dat wordt dan de voertaal van de Verenigde Staten van Europa). Bovendien zal het welvaartsniveau, het politieke klimaat en de populaire cultuur van Oost-Europa naar dat van West-Europa toe moeten gaan groeien. Dit kan binnen enkele decennia wel lukken, zeker wanneer de pre-1989 generaties geen rol van betekenis meer spelen.
De laatste jaren is de revival van het nationalisme echter zo sterk dat ik dit niet direct zie gebeuren. Als alle Europese landen steeds meer gaan lijken op geglobaliseerde als Nederland en Zweden, waar globalisme boven nationalisme/patriottisme gaat, zie ik het wel gebeuren. De kans dat dit gebeurd schat ik ook niet laag in.
Rasecht bestaat helemaal niet, joh.quote:Op vrijdag 25 november 2016 16:42 schreef SekwafYug het volgende:
[..]
Eerder zal het welvaartsniveau van westelijke standaarden naar de oostelijke dalen.
Tegen 2050 wonen er bijna geen Zweedse meer in Zweden. Hopelijk zijn er nog wel rasechte Hollanders in Nl...
''Ras'' is gebonden aan regio. Het feit dat er binnen het menselijke ras diversiteit is ontstaan heeft puur klimatologische en geografische oorzaken (denk aan zonlicht). Na millennia van evolutie zijn er binnen het menselijke ras verschillen ontstaan, het is dus op een wetmatige wijze te verklaren en superieur zijn bepaalde ''rassen'' zeker niet. Maar om toch antwoord te geven op jouw reactie:quote:Op vrijdag 25 november 2016 16:42 schreef SekwafYug het volgende:
[..]
Eerder zal het welvaartsniveau van westelijke standaarden naar de oostelijke dalen.
Tegen 2050 wonen er bijna geen Zweedse meer in Zweden. Hopelijk zijn er nog wel rasechte Hollanders in Nl...
Allereerst is er geen menselijk ras als geheel, want homo sapiens sapiens is een subspecies. Die weer verder kan onderverdeeld worden in groepen die we rassen noemen (biologisch of ethno-cultureel of regionaal of anders).quote:
In de VS wordt er geregistreerd op ras (White, Black, Hispanic, etc). In Nederland op basis van afkomst (allochtoon, autochtoon). Die 1/3, 2/3 verhouding is wel uit de lucht gegrepen. Op basis waarvan denk jij dat die vermenging dusdanig groot is dat het ''blanke ras'' zo hard gaat afnemen in aantallen in Nederland? En als jij een voorspelling zou moeten doen op basis van deze gegevens, hoeveel ''blanke Nederlanders'' zouden er in Nederland wonen in 2050?quote:Op vrijdag 25 november 2016 21:35 schreef SekwafYug het volgende:
[..]
Allereerst is er geen menselijk ras als geheel, want homo sapiens sapiens is een subspecies. Die weer verder kan onderverdeeld worden in groepen die we rassen noemen (biologisch of ethno-cultureel of regionaal of anders).
Verder was dat "rasechte" een grap, en die zin in zijn geheel een hyperbool, maar dat doet er niet toe.
Ik ben het niet oneens met je uitzetting, behalve een aantal punten. De groep die tot de autochtonen wordt gerekend, is niet blank an sich. Tot die groep behoren ook individuen met een niet Hollandse progenitor. En dan doel ik op de afgelopen paar generaties, want verder terugtellen is iedereen gemengd. Deze vermenging zal natuurlijk voort blijven bestaan, en zelfs stijgen, waardoor het aandeel niet blanke autochtonen ook stijgt.
Ook ben ik niet helemaal eens met 1/3 allochtoon in 2050,want officieel zullen velen tot autochtoon gerekend worden gezien ze al generaties lang in Nederland wonen.
Maar zelfs als we die groep allochtoon blijven noemen, is 2/3 auto en 1/3 allo niet gelijk aan 2/3 blanke Hollander vs 1/3 al de rest.
Enfin, niets mis mee in Nederland. Zweden zou ik toch echt niet als een goed voorbeeld nemen.
Rh negatieve bloedgroep personen is toch echt een ander rasquote:Op vrijdag 25 november 2016 19:29 schreef Kamina het volgende:
Pro. Als we het beter doen dan zowel de Verenigde Staten van America én de Europese Unie.
[..]
Rasecht bestaat helemaal niet, joh.
Dan is elke groepering met een specifieke erfelijke eigenschap een apart ras.quote:Op zaterdag 26 november 2016 10:25 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Rh negatieve bloedgroep personen is toch echt een ander ras
Zoek er maar op. Buitenaardse oorsprong.quote:Op zaterdag 26 november 2016 10:41 schreef Kamina het volgende:
[..]
Dan is elke groepering met een specifieke erfelijke eigenschap een apart ras.
Verstedelijking. Zowel omdat de verstedelijkte autochtoon minder kinderen krijgt (behalve in de kansarme wijken), alsook dat de diversiteit aan partners vergroot.quote:Op zaterdag 26 november 2016 00:10 schreef AQUILA. het volgende:
[..]
In de VS wordt er geregistreerd op ras (White, Black, Hispanic, etc). In Nederland op basis van afkomst (allochtoon, autochtoon). Die 1/3, 2/3 verhouding is wel uit de lucht gegrepen. Op basis waarvan denk jij dat die vermenging dusdanig groot is dat het ''blanke ras'' zo hard gaat afnemen in aantallen in Nederland? En als jij een voorspelling zou moeten doen op basis van deze gegevens, hoeveel ''blanke Nederlanders'' zouden er in Nederland wonen in 2050?
Die spraken ook allemaal dezelfde taal, derhalve onvergelijkbaar. Afgezien daarvan zijn er nog tal van verschillen waardoor elke vergelijking mank gaat.quote:Op woensdag 9 november 2016 11:56 schreef Dven het volgende:
[..]
Zekers. Precies hetzelfde werd voor het oprichten van de VS gezegd
Je kan jezelf sowieso afvragen wat een "echte Nederlander" is. 95 procent van de Nederlanders heeft "buitenlands bloed". Dit komt met name door immigratie richting wat nu Nederland is tussen pakweg 1570 (toen heel veel zuidelingen richting de Nederlandse Republiek vluchtten) en ongeveer 1795. In die periode zijn er dusdanig veel mensen richting de Republiek gemigreerd (met name vanuit het zuiden, Frankrijk en de Duitse gebieden) dat op een gegeven moment bijvoorbeeld in Amsterdam het merendeel van de bevolking in het buitenland was geboren.quote:Op zaterdag 26 november 2016 15:39 schreef SekwafYug het volgende:
[..]
Verstedelijking. Zowel omdat de verstedelijkte autochtoon minder kinderen krijgt (behalve in de kansarme wijken), alsook dat de diversiteit aan partners vergroot.
Verder is er aan de oostelijke kant een vermenging met de Duitsers geweest. Van de zuidergrens wet ik het niet, hoewel dat ook minder duidelijk is. Maar goed, de oost/zuid buren zijn niet alleen ook blanken, maar ook niet bepaald een ander genpool.
Ik neem aan dat dat meer dan de helft van de inwoners blanke NL'ers zullen zijn, zelfs vanuit mijn meer pessimistische kijk. De vermenging zelf is ook niet het probleem, dat is biologisch gezien juist beter. Waar ik bang voor ben is dat men zich juist minder nationalistisch gaan voelen (of als we dan één Europa land zijn - minder regioverbonden). Hierdoor zal men minder geneigd zijn in moeilijke tijden hard werk te leveren voor de verbetering van de regio, als er mogelijkheden zijn om elders makkelijker te leven. Dat is nu natuurlijk ook al gaande, maar als je je steeds minder verbonden gaat voelen met het land, wordt het nog erger.
Gezien de ligging en functie van NL zullen andere landen eerder in problemen raken, maar hoe dan ook moet je toch wel weten dat je een zeker vangnet hebt.
Bovendien zijn het Amerikaanse nationalisme en de Amerikaanse identiteit ontstaan in een periode waar zoiets als een natiestaat nog niet bestond. De Europese natie bestaat eenvoudigweg niet, Europese natiestaten wel. Een Europese staat kan zeker wel ontstaan, maar daarvoor zal er ook een collectief Europese natiegevoel moeten worden gecreëerd/geconstrueerd en aangewakkerd. Van een dergelijk gevoel is nu natuurlijk geen sprake. Een Europese natie is momenteel dus niets meer dan fictie.quote:Op zaterdag 26 november 2016 16:48 schreef Dutchguy het volgende:
[..]
Die spraken ook allemaal dezelfde taal, derhalve onvergelijkbaar. Afgezien daarvan zijn er nog tal van verschillen waardoor elke vergelijking mank gaat.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |