je hebt de wedstrijd niet gezien?quote:Op zondag 6 november 2016 18:44 schreef Irritatie100 het volgende:
Tegen Go Ahead fucking Eagles kan het toch geen kwaliteitsprobleem zijn zeg.
Oke Kuyt.quote:Op zondag 6 november 2016 18:45 schreef MPC60 het volgende:
We staan iig nog bovenaan of zo. Dat is toch een positief ding?![]()
![]()
Zonder El Ahmadi en Vilhena, absoluut.quote:Op zondag 6 november 2016 18:43 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Daar ligt het ook aan. Of wilde je zeggen dat het een gebrek aan kwaliteit is?
och, laatste verloren wedstrijd was tegen pec... Wat dat betreft zijn de clubs aan de IJssel niet echt fijne tegenstanders.quote:Op zondag 6 november 2016 18:44 schreef PizzaGeit het volgende:
Je ongeslagen reeks van ~22 wedstrijden eindigen bij Go Ahead![]()
Wat een drama
Rot toch op man. Wij hebben kwaliteit genoeg om in de top mee te draaien en dat doen we ook. Alleen met 3 geblesseerde keepers een KEA die geblesseerd is en een Vilhena die afwezig is kan je deze wedstrijd verliezen omdat het mentaal nu niet op orde is. Moeder Vilhena overleden en een gebrek aan instelling "omdat het Go ahead maar is"quote:
Indd.quote:Op zondag 6 november 2016 18:45 schreef BoxeurDesRues het volgende:
Godverdomme chagerijnig. Heel het weekend weer naar de godverdomme.
Ach, die was toch al bijna afgelopenquote:Op zondag 6 november 2016 18:45 schreef BoxeurDesRues het volgende:
Godverdomme chagerijnig. Heel het weekend weer naar de godverdomme.
1 van de 2 missen kan nog aardig opgevangen worden maar beide is teveelquote:Op zondag 6 november 2016 18:45 schreef Kopsterk het volgende:
[..]
[..]
Zonder El Ahmadi en Vilhena, absoluut.
Niet met Vejinovic in je team.quote:Op zondag 6 november 2016 18:45 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Rot toch op man. Wij hebben kwaliteit genoeg om in de top mee te draaien en dat doen we ook. Alleen met 3 geblesseerde keepers een KEA die geblesseerd is en een Vilhena die afwezig is kan je deze wedstrijd verliezen omdat het mentaal nu niet op orde is. Moeder Vilhena overleden en een gebrek aan instelling "omdat het Go ahead maar is"
Ze dachten het allemaal wel een beetje freewheelend af te kunnen.quote:Op zondag 6 november 2016 18:46 schreef Dr.Mikey het volgende:
Tapia is ook apart Donderdag geweldig en nu ging het nergens over.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |