Fucking hell waar blijft de tijd?! Is dit serieus alweer 6(!!!) jaar geleden?!?!?!?!quote:Op vrijdag 14 oktober 2016 10:38 schreef Abed het volgende:
Hulkgod in Brazilie
https://vimeo.com/33801904
Ookal krijgt ie betaald van FI, Ik denk dat Renault wel iets meer betaaldquote:Op vrijdag 14 oktober 2016 12:41 schreef edraket31 het volgende:
[..]
Als je "meer geld" vervangt door "niet betaald worden door Force India" zitten we op 1 lijn ;-)
Zo, dat was nog eens een spannende quali!quote:Op vrijdag 14 oktober 2016 10:38 schreef Abed het volgende:
Hulkgod in Brazilie
https://vimeo.com/33801904
Het jaar dat Webber kampioen had kunnen en moeten wordenquote:Op vrijdag 14 oktober 2016 13:48 schreef Geralt het volgende:
[..]
Fucking hell waar blijft de tijd?! Is dit serieus alweer 6(!!!) jaar geleden?!?!?!?!![]()
![]()
![]()
![]()
Leuk ook, die kleine baantjes waar een rondje zo kort is.quote:Op vrijdag 14 oktober 2016 14:00 schreef BroesWillems het volgende:
[..]
Zo, dat was nog eens een spannende quali!
Ergens vind ik het irritant dat ie Max z'n jonkie-shine gaat stealen. Maar dat is dan weer heel kinderachtig van mij, ik weet het.quote:Op vrijdag 14 oktober 2016 16:56 schreef AMDB het volgende:
Lance Stroll rijdt volgend jaar voor Williams, benieuwd wat hij er van gaat bakken.
Maar de stroll-woordgrappen zullen veel goedmaken.quote:Op vrijdag 14 oktober 2016 17:55 schreef Greys het volgende:
[..]
Ergens vind ik het irritant dat ie Max z'n jonkie-shine gaat stealen. Maar dat is dan weer heel kinderachtig van mij, ik weet het.![]()
mja. Max is al genoeg aan het shinen en heeft dat deel niet meer nodigquote:Op vrijdag 14 oktober 2016 17:55 schreef Greys het volgende:
[..]
Ergens vind ik het irritant dat ie Max z'n jonkie-shine gaat stealen. Maar dat is dan weer heel kinderachtig van mij, ik weet het.![]()
Hij kan idd een paar records overnemen, maar ik denk dat daar heel veel geluk bij komt kijken. Relatief heeft ie een betere auto dan Max destijds, maar de overgang van F3 naar F1 is straks ook wta groter vermoed ik.quote:Op vrijdag 14 oktober 2016 17:55 schreef Greys het volgende:
[..]
Ergens vind ik het irritant dat ie Max z'n jonkie-shine gaat stealen. Maar dat is dan weer heel kinderachtig van mij, ik weet het.![]()
Zelfs Hamilton zou niet winnen... waar komt dat idee toch vandaan?quote:Op vrijdag 14 oktober 2016 18:06 schreef aesop het volgende:
[..]
Hij kan idd een paar records overnemen, maar ik denk dat daar heel veel geluk bij komt kijken. Relatief heeft ie een betere auto dan Max destijds, maar de overgang van F3 naar F1 is straks ook wta groter vermoed ik.
Goh, dan zul je na Abu Dhabi wel in een heel diep zwart gat vallen.quote:
Hij is weer uitverkocht. Duurde toch een leuk half uurtje.quote:Op vrijdag 14 oktober 2016 18:07 schreef Fopje het volgende:
Voor de mensen die editie 5 nog willen hebben van de schaalmodellen: wees snel. Er zijn nu orders vervallen waardoor je weer heel even kan bestellen!
Dat was snelquote:Op vrijdag 14 oktober 2016 18:25 schreef Fopje het volgende:
[..]
Hij is weer uitverkocht. Duurde toch een leuk half uurtje.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |