abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Moderator dinsdag 20 december 2016 @ 13:09:16 #251
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_167471225
Brailsfraud :')

Na deze onthulling is zijn positie absoluut onhoudbaar. Hopelijk het begin van het einde voor Sky.
Het blijft toch een merkwaardige sport hč, dat wielrennen.
pi_167471770
Walsh is natuurlijk een grapjas.

Eerst (al dan niet betaald) een Sky-cheerleader zijn en vervolgens nu de 'kritische' journalist uithangen om geen gezichtsverlies te lijden. Drie jaar terug nog lekker dit uitkramen:

quote:
Walsh's conclusion is that Sky does not have a doping culture and, in particular, that its leader, Chris Froome, is a credible Tour de France winner.
http://www.cyclingnews.co(...)-on-inside-team-sky/

Er is natuurlijk zoiets als voortschrijdend inzicht, maar hij gooit nu ook 'alleen' Brailsford en Wiggins onder de bus terwijl er met geen woord gerept wordt over de Froome TUE's etc. Deze man heeft 10 agenda's...
Jack does it in real time...
  dinsdag 20 december 2016 @ 13:50:03 #253
177053 Klopkoek
Woke Warrior
pi_167472195
Ik wil wel weten wie deze farce zo lang heeft beschermd. Cookson?
Deuger, Woke & Gutmensch
"Conservatism consists of exactly one proposition, to wit: There must be in-groups whom the law protects but does not bind, alongside out-groups whom the law binds but does not protect."
pi_167472702
quote:
In light of Brailsford's performance in Westminster, it seems right to now reveal what Brailsford told me in September.

Visibly stressed, Brailsford was desperate for the story not to be published, fearing it could be the end for Team Sky. That it would take them all down.

He offered me an alternative, 'more positive', story. He asked if a good story on a rival team might be enough to stop me investigating the allegation.

And before the meeting ended, he made a final attempt to regain control of a troubling situation. 'If you didn't write the story, is there anything else that could be done?' Brailsford asked me
http://www.dailymail.co.u(...)just-tell-truth.html

Dave is niet heel goed in damage control. Iedere poging doet alleen maar meer schade aan die ketonenploeg van hem.
pi_167473537
'More positive.'

Vind ik leuk.
Jack does it in real time...
  dinsdag 20 december 2016 @ 14:42:44 #256
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_167473725
quote:
10s.gif Op dinsdag 20 december 2016 14:35 schreef DeeBee het volgende:
'More positive.'

Vind ik leuk.
:D
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
pi_167475007
Vuile snitch is het ook, de vuile was willen buiten hangen maar dan wel van een andere ploeg. Abführen deze tumor in de wielersport.
pi_167477563
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 december 2016 13:50 schreef Klopkoek het volgende:
Ik wil wel weten wie deze farce zo lang heeft beschermd. Cookson?
ja, want zijn zoon werkt bij Sky
pi_167479616
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 december 2016 11:55 schreef heywoodu het volgende:

[..]

Ach, als je toch onderweg bent kun je het net zo goed gewoon van huis meenemen :P
Dat verhaal zou kunnen kloppen. Sky heeft de schijn niet mee aangezien The Dave eerst zei dat die "leverancier" onderweg was naar Emma Pooley, die uiteindelijk heel ergens anders bleek te zijn. Dus, sky moet naar voren komen met een emailconcersatie waaruit blijkt dat die gozer voor andere doeleinden richting de Dauphine kwam. Doet Sky dit niet, of komt men met een zwak verhaal als: dat kunnen we niet vertellen / die emails zijn zoek, dan kan zelfs de meest fervente fanboy sky niet meer verdedigen.
  Eindredactie Sport / Forummod dinsdag 20 december 2016 @ 19:09:42 #260
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_167480141
Roemeense gewichthefster, net 16 jaar oud:



Vier jaar schorsing aan de broek voor stanozolol.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_167480500
quote:
9s.gif Op dinsdag 20 december 2016 19:09 schreef heywoodu het volgende:
Roemeense gewichthefster, net 16 jaar oud:

[ afbeelding ]

Vier jaar schorsing aan de broek voor stanozolol.
en terecht, ontmoedigen dat spul bij de tieners.
  Eindredactie Sport / Forummod dinsdag 20 december 2016 @ 19:28:26 #262
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_167480712
En zo'n trainer/coach, die dat kind volspuit met steroļden, kan lekker z'n gang blijven gaan natuurlijk. :r
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_167482379
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 december 2016 19:28 schreef heywoodu het volgende:
En zo'n trainer/coach, die dat kind volspuit met steroļden, kan lekker z'n gang blijven gaan natuurlijk. :r
dat is altjd zo, sporters zijn altijd de klos. ook ouders spuiten hun kind btw vol.
pi_167482390
pi_167483554
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 december 2016 20:14 schreef THEFXR het volgende:
[ afbeelding ]
Dit is een van de meest debiele figuren die ik ooit gezien heb.
  dinsdag 20 december 2016 @ 21:53:57 #266
94668 Joost-mag-het-weten
Voor Vorst, Vlaming & vr R
pi_167485997
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 december 2016 20:14 schreef THEFXR het volgende:
[ afbeelding ]
Armstrong was in elk geval 't jaar voor die Tour al 3de in de Vuelta ...
Frank Vandenbroucke : * 06-11-74; + 12-10-09
"Mijn comeback wordt de grootste uit de wielergeschiedenis!" (14-08-07)
"Vdb is klaar om opnieuw te schitteren" (10-10-07)
"Ik rij geen koers, ik geef een voorstelling" (17-01-08)
pi_167493039
http://www.thetimes.co.uk(...)re-trouble-jtbsrhkgd

Murdoch gooit Team Sky onder de bus?
Deuger, Woke & Gutmensch
"Conservatism consists of exactly one proposition, to wit: There must be in-groups whom the law protects but does not bind, alongside out-groups whom the law binds but does not protect."
pi_167493726
Even een samenvatting van het verhaal:
quote:
Leugens over pakketje aan Wiggins brengen Sky-baas in vieze papieren

Dave Brailsford, manager van Sky en een van de grondleggers van de successen van het Britse wielrennen, zit in nauwe schoentjes. Maandag kwam hij al weinig overtuigd over in het Britse parlement. Nu blijkt dat hij het verhaal over het mysterieuze pakje dat Wiggins ontving in 2011 op alle mogelijke manieren uit de krant wilde houden. Conclusie: de zaak stinkt, steeds meer.

Waarom wurmde Brailsford zich in alle mogelijke bochten om de publicatie van het verhaal over het bewuste pakketje aan Wiggins tegen te houden als er, zoals hij nu al twee maanden beweert, toch niets aan de hand was? Die pertinente vraag, gesteld door de Britse krant The Daily Mail, brengt Sky-baas Brailsford in steeds viezere papieren. The Daily Mail pakte in september uit met de primeur dat Wiggins in de Dauphiné van 2011 een geheimzinnig pakje had ontvangen. Maar die publicatie kwam er pas, aldus de Britse krant gisteren, na een merkwaardig, 2,5 uur durend gesprek tussen Daily Mail-journalist Matt Lawton en Brailsford in een Londense koffiebar.

“Een zichtbaar gestresseerde Brailsford was wanhopig omdat het verhaal in de krant zou verschijnen”, aldus Lawton. “Hij vreesde dat dit het einde van Team Sky kon zijn. Ze zouden er allemaal in meegesleurd worden.”

Nog volgens Lawton bood Brailsford aan om in ruil voor een alternatief, “meer positief”’ artikel te zorgen en vroeg hij of een goed verhaal over een concurrerend team hem niet kon overtuigen om zijn onderzoek stop te zetten. “Net voor het einde van de meeting deed hij nog een laatste poging om de situatie onder controle te krijgen”, aldus Lawton. “Als je het verhaal niet schrijft, vroeg Brailsford mij, is er dan iets wat ik voor je kan doen?”

De onthulling voert de druk op Brailsford nog verder op. En het is geen toeval dat de krant ermee uitpakt luttele uren nadat een onderzoekscommissie van het Britse parlement Brailsford op de rooster had gelegd. Omdat het om een off-the-recordgesprek ging, was The Daily Mail aanvankelijk niet van plan over de meeting te schrijven. Maar net omdat alles wat Brailsford voor de onderzoekscommissie verklaarde, zo flagrant afwijkt van de versie die Brailsford destijds in de Londense koffiebar gaf, stelt de krant dat ze geen andere keuze heeft. Vooral Brailsfords boodschap maandag dat in het verdachte pakje het product Fluimucil, een relatief onschuldig middel tegen slijmhoest, zat, doet de wenkbrauwen fronsen. Als het dan toch allemaal niet veel voorstelde, waarom moest de naam van dit middel dan twee maanden geheim blijven? En vooral: waarom laat Brailsford zich nu al twee maanden op de ene na de andere leugen betrappen? Zo heette het eerst dat het bewuste pakje dat op 12 juni in het ­Franse La Toussuire bestemd was voor de Britse renster ­Emma Pooley. Probleem: ­Pooley fietste op dat moment in Spanje. Later beweerde Brailsford dat Wiggins die dag in de Dauphiné het medicijn nooit had kunnen toegediend krijgen in de rennersbus omdat de bus niet op ­Wiggins gewacht had en al vertrokken was toen de podium­ceremonie met de Brit was afgelopen. Probleem: een YouTube-filmpje bewees het ­tegendeel. Hiermee geconfrontreerd gaf Brailsford aan de onderzoekscommissie toe dat hij de zaak “heel slecht aangepakt had” en dat er inderdaad “feitelijke inconsequenties” in zijn verhaal zaten.

Dat dit alles zijn ­geloofwaardigheid flink onderuit heeft gehaald, lijdt geen ­twijfel. Nog meer omdat er ook na maandag nog tal van vragen onopgelost blijven.

Zo blijft het een raadsel waarom een wielerploeg een middel dat voor 8 euro in elke Franse apotheek te koop is, helemaal uit Engeland laat overvliegen. Bovendien kon Brailsford niet het minste ­bewijs – laat staan een factuur of ander document – voorleggen om zijn stelling te staven.

Stap opzijzetten?

In Groot-Brittanniė wordt dan ook luidop de vraag ­gesteld of de positie van Brailsford nog houdbaar is. Als manager van Sky won hij met Wiggins en Froome alles samen vier keer de Tour. Maar nu er twijfels rijzen bij het dopingvrije imago waar hij altijd voor stond, distantiėren zelfs enkele van zijn grootste aanhangers zich van hem. Onder meer David Walsh, de Britse journalist die na jarenlang speurwerk Lance Armstrong aan de schandpaal ­nagelde, was altijd een groot believer van Sky en Brailsford. Nadat hij eerder al publiekelijk aan Brailsford vroeg om een stap opzij te zetten, noemt hij de nieuwe onthullingen een “game ender”. Begrijp: Brailsford moet weg.

http://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20161220_02637810
  woensdag 21 december 2016 @ 11:08:14 #269
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_167494263
Brailsford heeft zichzelf, en Team Sky, in een lastig parket gebracht. Kan niet anders dan hij moet vertrekken. Maar hopelijk blijft het daar dan niet bij, Sky dient gewoon helemaal nageplozen worden.
pi_167496321
Ook weer een oude bekende, de pers proberen om te kopen.
  Moderator / Redactie Sport / Weblog woensdag 21 december 2016 @ 13:24:48 #271
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_167496742
Ik voorzie dat ze Brailsford offeren en dan lekker verder gaan.....
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
pi_167496862
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2016 13:24 schreef rubbereend het volgende:
Ik voorzie dat ze Brailsford offeren en dan lekker verder gaan.....
Lijkt me ook een logische gang van zaken. Sky is kop van Jut, maar er zijn erg weinig aanwijzingen dat ze meer doen dan de concurrentie. Meer geld pompen leidt tot meer succes, zoals in elke sport.
pi_167501275
quote:
1s.gif Op woensdag 21 december 2016 13:31 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:

[..]

Lijkt me ook een logische gang van zaken. Sky is kop van Jut, maar er zijn erg weinig aanwijzingen dat ze meer doen dan de concurrentie. Meer geld pompen leidt tot meer succes, zoals in elke sport.
je bedoeld ze doneren meer aan de UCI
  woensdag 21 december 2016 @ 19:40:17 #274
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_167505276
Sky kapot, kamaaaaannn

En die hypocriete charlatan van een Walsh moeten ze ook nooit meer tot de wielerwereld of een sportmedium toelaten.
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
pi_167505740
Mensen die haten op Team Sky :') Skygoden _O_ _O_
Afgunst :9
Dingen uit 2011 belangrijk vinden :')
pi_167520891
Dat vat het hele gebeuren uitstekend samen, het verhaal is ook al 10x gewijzigd ondertussen, fantastisch.
Jack does it in real time...
  Eindredactie Sport / Forummod donderdag 22 december 2016 @ 11:09:08 #278
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_167521560
De namen van de Russische biatleten die via McLaren en WADA aan de IBU gegeven zijn zouden zijn uitgelekt.
https://docs.google.com/s(...)skP6uoTVc/edit#gid=0

Van de grote sterren als Anton Shipulin en Evgeny Garanichev (beiden grofweg top-10 van de wereld in de laatste jaren) tot het ietwat verwaarloosde supertalent Uliana Kaisheva.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_167522757
quote:
10s.gif Op donderdag 22 december 2016 10:26 schreef DeeBee het volgende:
Dat vat het hele gebeuren uitstekend samen, het verhaal is ook al 10x gewijzigd ondertussen, fantastisch.
#hetnieuwewielrennen
  donderdag 22 december 2016 @ 13:31:53 #280
14505 OProg
A Life in Music
pi_167524571
quote:
6s.gif Op donderdag 22 december 2016 12:08 schreef Sloggi het volgende:

[..]

#hetnieuwewielrennen
Binnenkort maken we gewoon weer een nieuwe start.
Het werkt altijd wel verfrissend, een nieuw begin elke paar jaar.
"Het is oorlog, bedankt Vannoppen, bedankt Van der Linden. Dit is het laatste dat ik voor de Belgische ploeg gedaan heb. Ze kunnen allemaal de boom in."
Improv: Rich Tapestry of Life
  Redactie Sport vrijdag 23 december 2016 @ 16:47:24 #281
451829 crew  H.Vviv
pi_167554359
quote:
FIS Statement on Provisional Suspensions of Six Russian Cross Country Skiers

23 December 2016 10:58
On 22nd December the International Olympic Committee (IOC) communicated to FIS that it has opened investigations into alleged anti-doping rule violations in connection with the Olympic Winter Games 2014 in Sochi (RUS) for six Russian cross-country skiing athletes.

As a result of the current circumstances whereby the FIS competition season is in full swing and the competitions and sporting accomplishments of the athletes are being undermined by the shadow of the McLaren Investigation Report, the IOC has empowered FIS to undertake follow-up actions in its own competence with the alleged anti-doping rule violations that took place during the period of the Sochi 2014 Games.

The six athletes against whom the IOC has opened Disciplinary Proceedings are thereby provisionally suspended from 22 December 2016, in accordance with the FIS Anti-Doping Rules, article 7.9. The investigation of the alleged anti-doping rule violations will be carried out by the IOC Disciplinary Commission, which has the results and case management authority for anti-doping at the Olympic Winter Games, whereby the provisional suspensions are imposed by FIS. Both organisations IOC and FIS will cooperate and share information in the investigation of these cases.

The athletes and the Russian National and Cross-Country Ski Associations have been duly notified of the disciplinary proceedings, further investigations and the provisional suspensions. The FIS is not empowered to communicate the names of the athletes before the disciplinary proceedings are concluded in accordance with the provisions of the World Anti-Doping Code, and leaves it to the athletes and the Russian Ski Association to do so.

The Russian Cross-Country Ski Association has communicated to FIS their determination to build its credibility in the cross-country skiing community and commitment to clean sport. As a first step it has returned to FIS the upcoming Cross-Country World Cup Finals, which were scheduled to take place in Tyumen in March 2017. Details of their re-allocation will be communicated by FIS in due course.

FIS President Gian Franco Kasper said: "The findings in the McLaren Report have seriously damaged the integrity of sport and we are determined to ensure the necessary measures are undertaken to punish the offences. We will work together with the Russian Ski Association to rehabilitate the Russian cross-country skiing community and we sincerely count on their commitment to clean sport."
http://www.fis-ski.com/ne(...)-country-skiers.html

Het zou gaan om Legkov, Vylegzhanin, Petukhov, Belov, Ivanova, Shapovalova.
  Eindredactie Sport / Forummod vrijdag 23 december 2016 @ 16:49:24 #282
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_167554408
Legkov en Vylegzhanin, wat een verrassing _O-
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_167554483
quote:
9s.gif Op vrijdag 23 december 2016 16:49 schreef heywoodu het volgende:
Legkov en Vylegzhanin, wat een verrassing _O-
volgende stap, de biatleten
Winnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016
  Eindredactie Sport / Forummod vrijdag 23 december 2016 @ 17:35:09 #284
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_167555593
quote:
1s.gif Op vrijdag 23 december 2016 16:51 schreef komrad het volgende:

[..]

volgende stap, de biatleten
Sowieso twee die er in Sochi bij waren die nu voorlopig geschorst waren. Men zegt dat ze beiden al gestopt zijn en niet eerder in een dopingzaak betrokken zijn geweest. Opties:

Evgeny Ustygov (die er zomaar ineens mee stopte na het olympisch seizoen)
Yana Romanova
Olga Vilukhina (bakte er geen kut van vorig seizoen, stopte een tijdje terug kort voor het seizoen begon)
Olga Zaitseva

Of iemand daarvan al betrokken is geweest bij een dopingzaak weet ik zo even niet uit m'n hoofd, Vilukhina officieel in elk geval niet dacht ik, Zaitseva ook niet.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_167555672
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 december 2016 17:35 schreef heywoodu het volgende:

[..]

Sowieso twee die er in Sochi bij waren die nu voorlopig geschorst waren. Men zegt dat ze beiden al gestopt zijn en niet eerder in een dopingzaak betrokken zijn geweest. Opties:

Evgeny Ustygov (die er zomaar ineens mee stopte na het olympisch seizoen)
Yana Romanova
Olga Vilukhina (bakte er geen kut van vorig seizoen, stopte een tijdje terug kort voor het seizoen begon)
Olga Zaitseva

Of iemand daarvan al betrokken is geweest bij een dopingzaak weet ik zo even niet uit m'n hoofd, Vilukhina officieel in elk geval niet dacht ik, Zaitseva ook niet.
De grootste stunt zou wel Shipulin zijn
Winnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016
  Eindredactie Sport / Forummod vrijdag 23 december 2016 @ 17:40:27 #286
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_167555723
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 december 2016 17:38 schreef komrad het volgende:

[..]

De grootste stunt zou wel Shipulin zijn
Zeker, hoewel Ustyugov ook tweevoudig olympisch kampioen is :P

Als ze al gestopt zijn kan het Shipulin alleen niet zijn, ik ben vooral benieuwd naar de 29 anderen..

Op zich goed dat ze Rusland niet in haar geheel hebben geschorst, dat zou voor omringende landen ook ernstig kut kunnen zjin met Russen die voor "sportief asiel" gaan en talenten uit Litouwen, Letland, Wit-Rusland en dat soort landen wegdrukken.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_167555785
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 december 2016 17:40 schreef heywoodu het volgende:

[..]

Zeker, hoewel Ustyugov ook tweevoudig olympisch kampioen is :P

Als ze al gestopt zijn kan het Shipulin alleen niet zijn, ik ben vooral benieuwd naar de 29 anderen..

Op zich goed dat ze Rusland niet in haar geheel hebben geschorst, dat zou voor omringende landen ook ernstig kut kunnen zjin met Russen die voor "sportief asiel" gaan en talenten uit Litouwen, Letland, Wit-Rusland en dat soort landen wegdrukken.
Wit Rusland zou daar misschien nog aan mee doen maar Letland en Litouwen willen niets te maken hebben met Rusland.

Ik ben voor een landsbrede non actief voor Rusland tot duidelijk is wie er allemaal gesjoemeld hebben
Winnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016
  Eindredactie Sport / Forummod vrijdag 23 december 2016 @ 17:49:47 #288
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_167555906
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 december 2016 17:43 schreef komrad het volgende:

[..]

Wit Rusland zou daar misschien nog aan mee doen maar Letland en Litouwen willen niets te maken hebben met Rusland.

Ik ben voor een landsbrede non actief voor Rusland tot duidelijk is wie er allemaal gesjoemeld hebben
Dan zijn er alsnog zat landen die wel iets gaan proberen. China bijvoorbeeld, of Korea. Topatleten (in elk geval vergeleken met hun eigen atleten) liggen dan voor het oprapen.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_167555958
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 december 2016 17:49 schreef heywoodu het volgende:

[..]

Dan zijn er alsnog zat landen die wel iets gaan proberen. China bijvoorbeeld, of Korea. Topatleten (in elk geval vergeleken met hun eigen atleten) liggen dan voor het oprapen.
als je ze collectief op non actief zet, blijft dat natuurlijk ook gelden als je een ander paspoort regelt. Pas als duidelijk is dat je er niets mee te maken hebt mag je weer meedoen.

En ik denk dat ze allemaal in het staatsdoping-sjoemel-programma zaten.
Winnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016
  Eindredactie Sport / Forummod vrijdag 23 december 2016 @ 17:56:50 #290
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_167556056
Deelnemersveld Biathlon auf Schalke volgende week:
http://www.biathlon-aufschalke.de/starterfeld/



Daar stonden een dag of twee geleden nog Podchufarova en Garanichev. Ra ra politiepet.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_167556105
quote:
9s.gif Op vrijdag 23 december 2016 17:56 schreef heywoodu het volgende:
Deelnemersveld Biathlon auf Schalke volgende week:
http://www.biathlon-aufschalke.de/starterfeld/

[ afbeelding ]

Daar stonden een dag of twee geleden nog Podchufarova en Garanichev. Ra ra politiepet.
Waarom laten ze nog Russen meedoen auf Schalke? En ga je daar naar toe?

De echte top laat wel verstek gaan :( Vorig jaar deed Martin Fourcade toch mee?
Winnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016
  Eindredactie Sport / Forummod vrijdag 23 december 2016 @ 18:01:31 #292
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_167556165
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 december 2016 17:59 schreef komrad het volgende:

[..]

Waarom laten ze nog Russen meedoen auf Schalke? En ga je daar naar toe?
Geen idee, maar er zijn ook Russen die ten tijden van Sochi nog helemaal niet 'in the picture' waren. Buiten dat de IBU hier volgens mij wat organisatie betreft weinig over te zeggen heeft.

Nee, alleen de IBU Cup in Martell en zoals ik sinds gisteren weet die in Arber de week daarna :P
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_167556209
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 december 2016 18:01 schreef heywoodu het volgende:

[..]

Geen idee, maar er zijn ook Russen die ten tijden van Sochi nog helemaal niet 'in the picture' waren. Buiten dat de IBU hier volgens mij wat organisatie betreft weinig over te zeggen heeft.

Nee, alleen de IBU Cup in Martell en zoals ik sinds gisteren weet die in Arber de week daarna :P
Ze zullen na Sochi niet opeens gestopt zijn met dopen :')

Leuk dat je 2 weekenden gaat. Reis je een weekje mee met de Brazilianen?
Winnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016
pi_167568094
quote:
9s.gif Op vrijdag 23 december 2016 16:49 schreef heywoodu het volgende:
Legkov en Vylegzhanin, wat een verrassing _O-
Eigenlijk verrassender dat Chernousov er niet bijzit. :P
pi_167572129
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 december 2016 23:48 schreef showtimer het volgende:

[..]

Eigenlijk verrassender dat Chernousov er niet bijzit. :P
En Grigoriev niet, in tegenstelling tot An.
pi_167648933
FPCycling twitterde op zaterdag 24-12-2016 om 00:50:47 BREAKING: New information about mechanical doping in the Armstrong era. #MechanicalDoping https://t.co/6OP2EZgai0 reageer retweet
pi_167649061
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 december 2016 18:54 schreef THEFXR het volgende:
FPCycling twitterde op zaterdag 24-12-2016 om 00:50:47 BREAKING: New information about mechanical doping in the Armstrong era. #MechanicalDoping https://t.co/6OP2EZgai0 reageer retweet
Armstrong :D
pi_167649228
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 december 2016 18:58 schreef TargaFlorio het volgende:

[..]

Armstrong :D
ik zie aandachtshoeren Betsy en Tygart al ontploffen :D >:)
pi_167654375
Dus inderdaad Legkov, Vylegzhanin en Pethukov :o

Russisch olympisch langlaufkampioen geschorst
Winnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016
  Redactie Frontpage / Sport dinsdag 27 december 2016 @ 21:40:21 #300
426493 crew  PippenScottie
pi_167655607
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 december 2016 18:54 schreef THEFXR het volgende:
FPCycling twitterde op zaterdag 24-12-2016 om 00:50:47 BREAKING: New information about mechanical doping in the Armstrong era. #MechanicalDoping https://t.co/6OP2EZgai0 reageer retweet
Race Radio was al aan het trollen op twitter.

Mooi dit!
My friends all drive horses
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')