Komt van hun eigen site....quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 17:43 schreef Gutmensch het volgende:
Die gasten liepen altijd al te vagineren alleen nu liggen ze onder een vergrootglas en komt alles in het nieuws
Niets "mogelijk geschoten" MISLEIDING!!11!!quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 17:44 schreef Ferrari_Tape het volgende:
'mogelijk geschoten'
en dan als TT 'schietincident'!!!
MISLEIDING!!!!!!!!! Gooi jezelf in de kliko!!
Dat doen ze zelf he?quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 17:46 schreef Ronaldsen het volgende:
Het is wel wat kort door de bocht om Vindicat ook van dit laatste incident direct de schuld te geven. Er is niet veel informatie, behalve dat iemand heeft geschoten met een buks.
quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 17:44 schreef Ferrari_Tape het volgende:
'mogelijk geschoten'
en dan als TT 'schietincident'!!!
MISLEIDING!!!!!!!!! Gooi jezelf in de kliko!!
Marokkaanse jongeren knallen elkaar met AK's overhoop.quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 17:46 schreef schrijfveer het volgende:
Als dit Marokkaanse jongeren waren geweest, dan was dit land toch te klein geweest .... Gelijke monniken, gelijke kappen.
Ik zie niet in waarom bangalijsten en het gebruik van een luchtbuks onschuldig zouden zijn. Dit is niet van hetzelfde niveau als lallend in een koekostuum door de straat lopen.quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 17:52 schreef JimmyDean het volgende:
[..]
Marokkaanse jongeren knallen elkaar met AK's overhoop.
Volgens mij is die eerste zin niet wat je bedoelt.quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 17:56 schreef schrijfveer het volgende:
[..]
Ik zie niet in waarom bangalijsten en luchtbuks minder onschuldig zouden zijn. Dit is niet van hetzelfde niveau als lallend in een koekostuum door de straat lopen.
In het geval van het gebruik van een luchtbuks en bangalijsten is het lijdend voorwerp andere mensen. Bij een koepak betreft het de persoon zelf. Een wezenlijk verschil.quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 17:57 schreef JimmyDean het volgende:
[..]
Volgens mij is die eerste zin niet wat je bedoelt.
En dit is natuurlijk wel hetzelfde niveau.
Er is niemand geraakt door de buks.quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 18:00 schreef schrijfveer het volgende:
[..]
In het geval van het gebruik van een luchtbuks en bangalijsten is het lijdend voorwerp andere mensen. Bij een koepak betreft het de persoon zelf. Een wezenlijk verschil.
Wie slaat/gooit er dan ook met een buks?quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 18:02 schreef JimmyDean het volgende:
[..]
Er is niemand geraakt door de buks.
En als je je als een hoer gedraagt, moet je ook niet janken dat je als een hoer bekend komt te staan.
leukquote:Op dinsdag 4 oktober 2016 18:03 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Wie slaat er dan ook met een buks?
Ook al is niemand geraakt, het doel blijft hetzelfde: de ander als lijdend voorwerp. Zij het fysiek of een poging tot provocatie.quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 18:02 schreef JimmyDean het volgende:
[..]
Er is niemand geraakt door de buks.
En als je je als een hoer gedraagt, moet je ook niet janken dat je als een hoer bekend komt te staan.
Gelukkig profileren ze zichzelf als een zelfreinigend orgaan met integriteit en respect voorop. Bovendien zijn er ook talloze incidenten met andere verenigingen.quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 17:52 schreef JimmyDean het volgende:
Nu allemaal zitten haten op Vindicat
2000 studenten bij elkaar, ja dan gaat het weleens mis. Janken man.
Nee, het is zeker wel op basis van reputatie. Dat jij dat niet snapt of weet zegt al weer genoeg.quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 18:08 schreef schrijfveer het volgende:
[..]
Ook al is niemand geraakt, het doel blijft hetzelfde: de ander als lijdend voorwerp. Zij het fysiek of een poging tot provocatie.
Die lijst was opgesteld op basis van aantrekkelijkheid, niet op basis van een bepaalde reputatie. Daarbij komt dat niemand het recht heeft de privacy gegevens van die meiden op het internet te publiceren zonder dat zij daar toestemming voor hebben gegeven.
Incident*quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 18:38 schreef Voetstappen het volgende:
Hahahaha. En Vindicat nu reageren alsof dit het enige indicent is en er nooit mensen naar het ziekenhuis gaan vanwege rariteiten
Ik ben niet zo thuis in heel dat studentenwereldje en alles, maar hier heeft dat Vincicat toch helemaal niets van te vinden? Er zijn naar alle waarschijnlijkheid strafbare feiten gepleegd die geleid hebben tot hersenletsel bij iemand. Dat er dan een onderzoek komt lijkt me niet meer dan normaal. Of Vindicat zich daar nou in kan vinden of niet doet er toch niet toe? Wie denken ze dat ze zijn met die uitspraak?quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 17:38 schreef Zolderkamer het volgende:
'Het bestuur kon en kan zich vinden in dit besluit gezien de ernst van het incident', schrijft Vindicat.
Als Marokkaanse jongeren elkaar afknallen staat het hier vol juichreacties.quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 17:46 schreef schrijfveer het volgende:
Als dit Marokkaanse jongeren waren geweest, dan was dit land toch te klein geweest .... Gelijke monniken, gelijke kappen.
Eigenlijk is Vindicat gewoon ook kut als ze antwoord geven op vragen van de pers!!quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 18:55 schreef Geralt het volgende:
[..]
Ik ben niet zo thuis in heel dat studentenwereldje en alles, maar hier heeft dat Vincicat toch helemaal niets van te vinden? Er zijn naar alle waarschijnlijkheid strafbare feiten gepleegd die geleid hebben tot hersenletsel bij iemand. Dat er dan een onderzoek komt lijkt me niet meer dan normaal. Of Vindicat zich daar nou in kan vinden of niet doet er toch niet toe? Wie denken ze dat ze zijn met die uitspraak?
Uit Trouw:quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 18:34 schreef JimmyDean het volgende:
[..]
Nee, het is zeker wel op basis van reputatie. Dat jij dat niet snapt of weet zegt al weer genoeg.
Je gedraagt je ook al een jaar of 25 als student. Ga eens iets doen, iedereen leest mee en vindt het triest.quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 18:42 schreef Weltschmerz het volgende:
Het woord 'jaarclubbuks' ken ik al een jaar 25.
Dan zou het tenminste daadwerkelijk interessant wordenquote:Op dinsdag 4 oktober 2016 19:23 schreef Ryan3 het volgende:
What's next: afrekeningen met AK-47s door Vindicat-leden onderling?
En waar komt die reputatie precies vandaan, het feit dat ze te korte rokjes dragen?quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 18:34 schreef JimmyDean het volgende:
[..]
Nee, het is zeker wel op basis van reputatie. Dat jij dat niet snapt of weet zegt al weer genoeg.
Zijn alleen geen gelijke monniken, dus tsja.quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 17:46 schreef schrijfveer het volgende:
Als dit Marokkaanse jongeren waren geweest, dan was dit land toch te klein geweest .... Gelijke monniken, gelijke kappen.
Kortom, je weet niet waarover je het hebt en je enige bron is Trouw. Ik weet wel waar ik het over heb. Ik ken sommige van die mensen.quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 19:13 schreef schrijfveer het volgende:
[..]
Uit Trouw:
Het Groningse stadsblog Sikkom kreeg donderdag een link naar het document opgestuurd. 'Anonieme tip in de inbox', meldde een blogger: "Dit schijnt van Vindicat te zijn, hoe zij hun vrouwelijke leden behandelen." De tip verwijst naar een pdf-bestand op internet van De Oprechte Almanak 2016. Op de tweede pagina van de lijst volgt de omschrijving: "Heren, voor jullie ligt de derde editie van de Oprechte Almanak. Na het bedroevende jaar 2015, met welgeteld twee geile wijven, heeft de redactie besloten om dit jaar wél een Oprechte Almanak te maken. Jaar 2016 siert zich namelijk door haar grote aantal hete herten. Maar na veel discussies op de redactie hebben wij een uiteindelijke selectie van de 22 mooiste mokkels gemaakt."
http://www.trouw.nl/tr/nl(...)ers-bangalijst.dhtml
Iemand als een 'geil' of 'mooi' mokkel bestempelen betekent niet automatisch dat de dame in kwestie open staat voor veel avontuurtjes. Mooi voorbeeld is daarvan is een kennis, veel mannen vinden haar aantrekkelijk en spreken haar aan op seks, maar zelf staat ze daar helemaal niet voor open en vindt de vele aandacht die ze krijgt zeer irritant.
En al staan er meiden bij die van alles uitspoken, dan verdienen ze het nog niet op zo'n lijst te staan. Omdat ik Pietje dom vind, is het nog niet gerechtvaardigd om zijn privégegevens op het internet te zetten zodat andere mensen hem kunnen opzoeken en verder belachelijk kunnen maken. Sterker nog, als je zoiets op Fok zou doen is de kans op een ban groot.
Het feit dat ze met vrijwel iedereen neuken.quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 20:43 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
En waar komt die reputatie precies vandaan, het feit dat ze te korte rokjes dragen?
En je slaat gemakzuchtig mijn voorbeeld over, want dat past niet in jouw straatje.quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 20:53 schreef JimmyDean het volgende:
[..]
Kortom, je weet niet waarover je het hebt en je enige bron is Trouw. Ik weet wel waar ik het over heb. Ik ken sommige van die mensen.
Neu, je hebt geen idee waar je over aan het lullen bent dus die voorbeelden van jou interesseren me niet.quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 20:54 schreef schrijfveer het volgende:
[..]
En je slaat gemakzuchtig mijn voorbeeld over, want dat past niet in jouw straatje.
Ik zit zelf bij een studentenvereniging en niet iedereen is zo.quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 20:55 schreef JimmyDean het volgende:
[..]
Neu, je hebt geen idee waar je over aan het lullen bent dus die voorbeelden van jou interesseren me niet.
Ooit een corpschick gesproken?
Ja niet bij een corps denk ik zomaar.quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 20:56 schreef schrijfveer het volgende:
[..]
Ik zit zelf bij een studentenvereniging en niet iedereen is zo.
Welke zit je? EN hij zegt ook zelf niet iedereen toch.quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 20:56 schreef schrijfveer het volgende:
[..]
Ik zit zelf bij een studentenvereniging en niet iedereen is zo.
Als iedereen zo was was een bangalijst ook niet nodig geweest.quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 20:56 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Welke zit je? EN hij zegt ook zelf niet iedereen toch.
Precies. Vraag me ook nog steeds af wat er zo speciaal is aan een bangalijst, dergelijke lijstjes circuleren in elke laag van de maatschappij rond.quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 20:57 schreef JimmyDean het volgende:
[..]
Als iedereen zo was was een bangalijst ook niet nodig geweest.
En die wijven die er op staan vinden het alleen maar vervelend omdat papa nu kan zien wat ze allemaal uitspoken.quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 20:58 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Precies. Vraag me ook nog steeds af wat er zo speciaal is aan een bangalijst, dergelijke lijstjes circuleren in elke laag van de maatschappij rond.
Iets wat nooit was gebeurd als niet een of ander journalistje dit lijstje had gepubliceerdquote:Op dinsdag 4 oktober 2016 20:58 schreef JimmyDean het volgende:
[..]
En die wijven die er op staan vinden het alleen maar vervelend omdat papa nu kan zien wat ze allemaal uitspoken.
Nou ja, dan moeten ze het ook maar niet naar iedereen doorsturen. Ik kreeg 'm ook en ik zit niet eens bij een studentenvereniging.quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 20:59 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Iets wat nooit was gebeurd als niet een of ander journalistje dit lijstje had gepubliceerd
Oh wist ik niet, was dat lijstje al bekend voor het in de krant kwam ?quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 21:00 schreef JimmyDean het volgende:
[..]
Nou ja, dan moeten ze het ook maar niet naar iedereen doorsturen. Ik kreeg 'm ook en ik zit niet eens bij een studentenvereniging.
Waar ik bij zit ga ik niet op Fok plaatsen (en ook niet DM'en, ik hoef geen bekendheid). Die indruk krijg ik anders wel.quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 20:56 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Welke zit je? EN hij zegt ook zelf niet iedereen toch.
Geen stereotype corps vereniging, maar er wordt wel zat rondgeneukt om het zo te zeggen. Alleen kun je niet iedereen over een kam scheren en heb je ook niet het recht om diegene die het doen zo met alle gegevens op het internet te zetten.quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 20:56 schreef JimmyDean het volgende:
[..]
Ja niet bij een corps denk ik zomaar.
Geen idee wanneer die journalist 'm had.quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 21:01 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Oh wist ik niet, was dat lijstje al bekend voor het in de krant kwam ?
Dan ben ik wel teleurgesteld dat ik hem nog niet had daarvoor
Ik stel alleen vast dat de genoemde "dames" gewoon dikke sletten zijn. En als je je niet als een slet gedraagt, sta je ook niet als een slet in een almanak.quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 21:02 schreef schrijfveer het volgende:
[..]
[..]
Geen stereotype corps vereniging, maar er wordt wel zat rondgeneukt om het zo te zeggen. Alleen kun je niet iedereen over een kam scheren en heb je ook niet het recht om diegene die het doen zo met alle gegevens op het internet te zetten.
De mindset over dit soort lijstjes en het gedragen als slet is misschien ook anders bij verschillende verenigingen.quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 21:02 schreef schrijfveer het volgende:
[..]
Waar ik bij zit ga ik niet op Fok plaatsen (en ook niet DM'en, ik hoef geen bekendheid). Die indruk krijg ik anders wel.
[..]
Geen stereotype corps vereniging, maar er wordt wel zat rondgeneukt om het zo te zeggen. Alleen kun je niet iedereen over een kam scheren en heb je ook niet het recht om diegene die het doen zo met alle gegevens op het internet te zetten.
Ik denk dat het feit dat elke smeerlap in alle hoeken van het land nu hun telefoonnummer heeft een lichte bron van irritatie isquote:Op dinsdag 4 oktober 2016 20:58 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Precies. Vraag me ook nog steeds af wat er zo speciaal is aan een bangalijst, dergelijke lijstjes circuleren in elke laag van de maatschappij rond.
ja wiens schuld is dat?quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 21:07 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Ik denk dat het feit dat elke smeerlap in alle hoeken van het land nu hun telefoonnummer heeft een lichte bron van irritatie is.
okquote:Op dinsdag 4 oktober 2016 21:10 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Van henzelf natuurlijk, het zijn overduidelijk sletten die erom gevraagd hebben toch?
Ik denk vooral de mindset. Een vereniging die er niet al te bizarre ontgroeningsrituelen of zelfs geen op nahoudt zal zoiets niet doen. Zover ik weet circuleren er in mijn vereniging niet dat soort lijstjes, wel wordt er uiteraard veel geroddeld over wie met wie bezig is. Dat laatste heb ik geen last van, behalve drinken valt er niet veel spannends over me te zeggen.quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 21:03 schreef skysherrif het volgende:
[..]
De mindset over dit soort lijstjes en het gedragen als slet is misschien ook anders bij verschillende verenigingen.
In mijn vereniging kwamen die wel voor, maar dan zowel mannen als vrouwen lijstjesquote:Op dinsdag 4 oktober 2016 21:12 schreef schrijfveer het volgende:
[..]
Ik denk vooral de mindset. Een vereniging die er niet al te bizarre ontgroeningsrituelen of zelfs geen op nahouden zal zoiets niet doen. Zover ik weet circuleren er in mijn vereniging niet dat soort lijstjes, wel wordt er uiteraard veel geroddeld over wie met wie bezig is. Dat laatste heb ik geen last van, behalve drinken valt er niet veel spannends over me te zeggen.
Staat er bij wat ze allemaal uitspoken dan?quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 20:58 schreef JimmyDean het volgende:
[..]
En die wijven die er op staan vinden het alleen maar vervelend omdat papa nu kan zien wat ze allemaal uitspoken.
Dan is het inderdaad net iets anders. Er worden bij ons ook wel eens grapjes gemaakt over affaires, maar niemand treedt daarover naar buiten. Niet alleen omdat mensen buiten de vereniging toch niet de grapjes snappen, maar ook omdat het niet altijd cool is als bekenden alles te weten komen. What happens in de studentenvereniging stays in de studentenvereniging.quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 21:14 schreef skysherrif het volgende:
[..]
In mijn vereniging kwamen die wel voor, maar dan zowel mannen als vrouwen lijstjes
En met sinterklaas kwam sinterklaas dan uit het grote boek alle roddelverhalen nog eens extra oplezen wel geinig en zolang die lijstjes intern blijven ook geen probleem echt.
Die lijst was dan ook prima geweest zonder telefoonnummers.quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 21:19 schreef Stratotanker het volgende:
Ik geloof dat een lijstje ansich ook niet het grootste probleem is. Het gaat hierom persoonsgegevens, dus foto's, namen, telefoonnummers. Ook als vereniging ga je gewoon door de mangel als je niet voldoet aan WbP. Het lijkt relatief onschuldig, maar de wetgever heeft bepaald dat het strafbaar is. En maar goed ook, alhoewel het in dit geval relatief onschuldig is. Gekrenkte meisjes is een andere discussie denk ik.
Niet zo janken zeg ik dan.quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 21:19 schreef Stratotanker het volgende:
Ik geloof dat een lijstje ansich ook niet het grootste probleem is. Het gaat hierom persoonsgegevens, dus foto's, namen, telefoonnummers. Ook als vereniging ga je gewoon door de mangel als je niet voldoet aan WbP. Het lijkt relatief onschuldig, maar de wetgever heeft bepaald dat het strafbaar is. En maar goed ook, alhoewel het in dit geval relatief onschuldig is. Gekrenkte meisjes is een andere discussie denk ik.
quote:Stadjer aangehouden voor schieten met luchtbuks op Vindicat-huis
De politie heeft woensdag een 20-jarige man uit Groningen aangehouden voor het schieten met een luchtbuks op een Vindicathuis.
Vindicat bracht het schietincident dinsdag zelf naar buiten. Het zou maandagavond hebben plaatsgevonden. De bewoner van het studentenhuis hoorde glasgerinkel en een knal. Daarop deed hij woensdag aangifte van bedreiging en geweld. Hij vertelde dat er was geschoten op het pand.
De politie startte een onderzoek en kon woensdag een 20-jarige man uit Groningen aanhouden. De man heeft een verklaring afgelegd op het bureau. Later die dag werd hij weer vrijgelaten.
De zaak ligt nu bij het Openbaar Ministerie die moet kijken of de 20-jarige wordt vervolgd.http://www.rtvnoord.nl/ni(...)uks-op-Vindicat-huis
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |