quote:Op zondag 2 oktober 2016 21:38 schreef Mevrouw_voor_jou het volgende:
Ik kreeg een snorlax uit een ei![]()
Toen wilde ik weten of t een goeie was![]()
En toen drukte ik op transfer
Toch had ik een electric move leuker gevonden.quote:Op zondag 2 oktober 2016 21:31 schreef Molurus het volgende:
[..]
En vergeet exeggutor niet. Goed tegen psychic inderdaad.
Aan de andere kant is dragon weer leuk tegen dragonite. (Gyarados is zelf gek genoeg geen dragon.)
Ze hebben allebei voor- en nadelen. Bite is wel bruikbaar tegen meer verschillende beestjes denk ik.
De huidige electric moves zijn helaas minder goed. De beste is spark, die doet 10 dps. 2 minder dan bite en dragon breath.quote:Op zondag 2 oktober 2016 21:52 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Toch had ik een electric move leuker gevonden.
De pokemons met die moves zijn nog zwakker. Een sterke pokemon met die moves zou niet mis zijn.quote:Op zondag 2 oktober 2016 22:02 schreef Molurus het volgende:
[..]
De huidige electric moves zijn helaas minder goed. De beste is spark, die doet 10 dps. 2 minder dan bite en dragon breath.
Ik krijg sowieso geen 10 km eieren.quote:Op zondag 2 oktober 2016 21:47 schreef Molurus het volgende:
En dat kan zomaar een jaar duren voor je weer een snorlax uit een ei krijgt.Click dan ook eerst 'favorite' aan, kun je ze ook niet zomaar weggooien.
Vooralsnog krijg ik alleen maar dingen zoals Onix en Jynx uit m'n 10km eieren.
Verdien je niet voldoende uit gyms dan?quote:Op zondag 2 oktober 2016 22:05 schreef Notorious_Roy het volgende:
Denk dat ik deze week weer eens de portemonnee ga trekken voor incubators. Begint toch een beetje op een maandelijkse fee van 10 euro te lijken wel
Ik heb geen zin in gym-gevechten.quote:Op zondag 2 oktober 2016 22:09 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
Verdien je niet voldoende uit gyms dan?
Ik wil nog wel eens een lucky egg activeren als ik door mijn item lijst wil swipenquote:Op zondag 2 oktober 2016 22:40 schreef VerdachtParkietje het volgende:
Verder nog iemand faals meegemaakt?
Geen stardust hebben.quote:Op zondag 2 oktober 2016 22:40 schreef VerdachtParkietje het volgende:
Verder nog iemand faals meegemaakt?
Dat is me ook één keer overkomen toen ik in de bus zat.quote:Op zondag 2 oktober 2016 22:45 schreef KapiteinGasthof het volgende:
[..]
Ik wil nog wel eens een lucky egg activeren als ik door mijn item lijst wil swipen
Same, maar dan aan het zondagse ontbijtquote:Op zondag 2 oktober 2016 23:28 schreef Morrigan het volgende:
[..]
Dat is me ook één keer overkomen toen ik in de bus zat.
Eh, en ik nu ook.quote:Op maandag 3 oktober 2016 07:15 schreef DJKoster het volgende:
Dat ik er net achter kom wat Ekans en Arbok achterstevoren is..
Ik nu ookquote:
Dat had ik 2 maanden geleden ook jaquote:Op maandag 3 oktober 2016 07:15 schreef DJKoster het volgende:
Dat ik er net achter kom wat Ekans en Arbok achterstevoren is..
Ik wel 1x. maar was maar een Golbat gelukkig. leek teveel op de Zubatquote:Op zondag 2 oktober 2016 22:30 schreef VerdachtParkietje het volgende:
Gelukkig heb ik nooit een pokemon per ongeluk verwijderd. Wel een paar keer pokemon geevolved ipv getransfered toen die update er nog niet was.
Ik haat neppe shit als dit. Copyright diefstal in duidelijkste vorm. Begrijp niet dat zoiets in de play store staat.quote:Op maandag 3 oktober 2016 09:56 schreef Redbullkid het volgende:
Mensen, check in je playstore Pokeland Legends
Is een nieuw Pokemon spel (laat je niet verleiden door de plaatjes, de echte Pokemon zitten er gewoon in).
Het is het waard te proberen, is een erg leuk spel!
En Muk ookquote:Op maandag 3 oktober 2016 07:15 schreef DJKoster het volgende:
Dat ik er net achter kom wat Ekans en Arbok achterstevoren is..
En Pikachu ook!quote:
Dragonite killerquote:Op maandag 3 oktober 2016 10:10 schreef So_Surreal het volgende:
Hmm mijn 100% Wigglytuff heeft Pound & Dazzling Gleam gekregen.
Waard om het uppen ondanks het gebrek aan Hyper Beam?
Wuuuuut?quote:Op maandag 3 oktober 2016 09:26 schreef Devv het volgende:
Ik heb net rond de 30 Great Balls moeten gebruiken om een Pidgeot te vangen. Ik heb hem wel gevangen dus helemaal faal was het niet.
Tip: zet AR uit.quote:Op maandag 3 oktober 2016 11:14 schreef Devv het volgende:
[..]
80% mis, want dat beest hing een kilometer ver weg(ik zat in de bus).
Pidgeots staan ook dan ver weg. Je moet echt kneiterhard gooienquote:
En goed mikkenquote:Op maandag 3 oktober 2016 11:26 schreef Norrage het volgende:
[..]
Pidgeots staan ook dan ver weg. Je moet echt kneiterhard gooien
Een wee-hihihihihi-dle!quote:Op maandag 3 oktober 2016 12:27 schreef Nattekat het volgende:
[ afbeelding ]
Hij lacht me uit
Voor dit gevecht had ik 5 great balls, om even een indruk te geven.
quote:
quote:
Wat fijn dat je dit even meldtquote:Op maandag 3 oktober 2016 12:31 schreef Bieberrr het volgende:
Toch nog wel aardig wat mensen die actief pokemon spelen zo te zien.
Voor mij persoonlijk is de hype nu wel echt over, neem vaak niet eens meer de moeite om de app op te starten als ik een lang stuk moet lopen/fietsen.
Dat is ook meteen het verschil van mensen die puur mee liften op de hype-train en het die gehele periode spelen.quote:Op maandag 3 oktober 2016 12:31 schreef Bieberrr het volgende:
Toch nog wel aardig wat mensen die actief pokemon spelen zo te zien.
Voor mij persoonlijk is de hype nu wel echt over, neem vaak niet eens meer de moeite om de app op te starten als ik een lang stuk moet lopen/fietsen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |