abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_165605345
quote:
1s.gif Op dinsdag 27 september 2016 16:59 schreef Leandra het volgende:

[..]

En je bent een man, dat scheelt ook al :')
Zo, daar kwam ik achter toen ik samen ging wonen.
Vreten ze dat papier op ofzo? :o
  dinsdag 27 september 2016 @ 17:27:35 #152
63594 Lienekien
Sunshower kisses...
pi_165605353
quote:
9s.gif Op dinsdag 27 september 2016 17:24 schreef jogy het volgende:

[..]

de extra zaken die gedaan moeten worden kan ik nog steeds niet afstrepen bij de extra hoeveelheid hoor :{.
Oh, jawel. Plassen doe je vaker dan poepen. Allemaal veegmomentjes. En een beetje redelijk menstrueren tikt ook lekker aan in gebruik van wc-papier.
The love you take is equal to the love you make.
  Moderator / Kerstkaart terrorist dinsdag 27 september 2016 @ 17:27:38 #153
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_165605354
quote:
10s.gif Op dinsdag 27 september 2016 17:17 schreef jogy het volgende:
papier maché sneeuwpoppetjes
Origami inderdaad, dat is makkelijker om te drogen ;)
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  Moderator / Kerstkaart terrorist dinsdag 27 september 2016 @ 17:29:44 #154
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_165605391
quote:
4s.gif Op dinsdag 27 september 2016 17:27 schreef Leonos het volgende:

[..]

Zo, daar kwam ik achter toen ik samen ging wonen.
Vreten ze dat papier op ofzo? :o
Het schijnt dat echt afdrogen meer papier kost dan alleen uitlekken en met 1 velletje even het laatste drupje er af te kunnen halen.

Moet wel zeggen dat de ene vrouw de andere niet is.
Ik kan rustig een week met 1 rol doen terwijl mijn wederhelftige iets het voor elkaar krijgt 2 in de week te gebruiken (iets met weggooien van inlegkruisjes is daar mede een oorzaak van)
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
pi_165605414
Ik haal 1x per week mn boodschappen bij de supermarkt. Gewoon veel aanbiedingsspul.

Bijv wasmiddel altijd Robijn, maar wel alleen 1+1 gratis.
  dinsdag 27 september 2016 @ 17:31:00 #156
84430 kanovinnie
Wie dit leest is gek!
pi_165605421
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 september 2016 17:07 schreef Dally het volgende:
Wil je besparen en tegelijkertijd aan je gezondheid werken? Zet je verwarming 's winters een heel stuk lager. Het verwarmen van een huis is echt verrassend duur. Een gemiddelde tussenwoning verbruikt 's winters bijna 8 kuub per dag. Met een kuub prijs van 60 cent is dat bijna 5 euro per dag, de verwarming 1 graad lager schijnt 7% te schelen. Nog goed voor het milieu ook.

Gezond? Ja! Kou staat bijna gelijk aan sporten qua gezondheid. Als je het koud hebt maakt je lichaam een spier-achtig weefsel aan genaamd "brown adipose tissue of BAT". Dit weefsel verbrandt vet puur voor warmte, je eigen warmtecentrale dus. Na een tijdje is een paar graden lager net zo comfortabel als de oorspronkelijke temperatuur. BAT zorgt direct voor minder diabetes, ontstekingen, hart- en vaatziekten en veroudering daarnaast worden ook veel calorieën verbrandt met alle voordelen van gewichtsverlies, lijkt dus veel op sporten. Moet je helaas wel door de zure appel heen bijten tijdens de opbouwperiode (lees: kou) van dit weefsel. Ooit gemerkt dat je het aan het einde van de winter veel minder koud hebt bij dezelfde temperaturen dan bij het begin van de winter? Aan het einde van de winter hebben mensen veel meer BAT, ik heb indrukwekkende scans gezien tijdens besprekingen (ik ben gepromoveerd medisch bioloog).

Als je het aankunt de verwarming een paar graden lager te zetten heeft het alleen maar voordelen.
Ik geloof je wel. Geen wonder dat al die vrouwen die zodra het 1 graad kouder is geworden meteen zeuren en een dikke trui aan trekken het altijd koud hebben...
Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.
pi_165605468
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 september 2016 13:44 schreef DoubleDip het volgende:

[..]

Het viel mij inderdaad ook op dat bijv. wc papier van AH basic goedkoper was dan het goedkoopste wat ik bij Lidl kon vinden.
Lidl levert voor due prijs wel betere kwaliteit. Je bent bij Lidl makkelijk 20 procent goedkoper uit, zeker als je zelf kookt en geen potjes en pakjes haalt.
Whatever...
pi_165605581
Waar je meestal goed kunt besparen is het volgende :

1. Vaste lasten energie, elk jaar overstappen!
2.verzekeringen: veel mensen hebben te veel verzekeringen. Kijk daar eens naar.
3. Uitgaan en buiten de deur eten.
4. Tussendoortjes, snacks frisdrank. Kun je gewoon laten liggen.
5. Eet minder vlees, vlees is duur.
6. Cosmetica & persoonlijke verzorging. Zonnige producten zijn echt gruwelijk duur, let er maar eens op.
7. Auto : gruwelijk duur. Neem de fiets

Naar uiteindelijk niet je gewoon met gaan werken = met inkomen en minder tijd om uit te geven...

Ik zit vaak in het buitenland, vandaag op kosten van de baas uit eten in Engeland...
Whatever...
pi_165605915
quote:
10s.gif Op dinsdag 27 september 2016 17:17 schreef jogy het volgende:

[..]

Ik weet inderdaad niet wat vrouwen allemaal met WC papier doen, spoelen jullie het gewoon direct door of maken jullie er eerst papier maché sneeuwpoppetjes van of zo?
In het studentenhuis waar ik ooit woonde was er een man die 1.5 rol per schijfbeurt verbruikte. :')
  dinsdag 27 september 2016 @ 18:08:20 #160
39474 FF
.o0O(ik typo dus ik ...)
pi_165606216
Papiergeld beperkt meenemen. Bijv. 1 biljet van 50 euro per week in je portemonnee stoppen.
Geen kleingeld bij je houden. Al je kleingeld elke dag in een pot stoppen.

En dan proberen alleen te pinnen bij bedragen boven de 20 euro.
pi_165606839
Ik vind wel even dat de TS even een conclusie mag trekken uit deze opsommingen, even vermelden welke tips hij gaat gebruiken en over 1 of 2 maanden even laat weten hoe de uitkomst is.

De tips die ik zou vermelden, zijn nagenoeg allemaal al gegeven.

We kopen wel ongeveer 3x in de week verse groente bij de groenteboer(die zit momenteel op 100m afstand). Deze zijn gewoon rijp en direct te gebruiken. Wij gooien daardoor nagenoeg geen fruit/groente weg. Naar een supermarkt gaan we veel minder vaak.

Er wordt teveel eten weggegooid!
42 is the Answer to the Ultimate Question of Life, The Universe, and Everything.
pi_165607391
- Verwarming een graad lager zetten
- Elke dag een minuut korter douchen

- In een keer meerdere porties koken en invriezen. Gebruik hierbij verse ongesneden groenten.
- Je weekmenu aanpassen aan de aanbiedingen van vlees en groenten in jouw supermarkt
- Houdbare producten die je veel gebruikt extra inslaan als ze in de aanbieding zijn. Wel opletten dat je niet teveel in huis hebt, want je moet het wel gebruiken voor het over datum gaat.
- Eventueel als het op je route is ook nog een andere supermarkt bezoeken voor de aanbiedingen. Er met de auto voor omrijden loont meestal niet voor een alleenstaande.
- Probeer ook eens huismerken en B-merken. Je zal ze niet van alle producten een succes vinden, maar er zijn waarschijnlijk ook tientallen producten waarbij de goedkopere variant je wel aanspreekt.

- Kritisch je abonnementen bekijken, overbodige zaken opzeggen. Vaste telefoonlijn wegdoen. Internet een lagere snelheid kiezen. Aanvullende TV-pakketten alleen houden als je er écht veel naar kijkt.
- Jaarlijks overstappen van energieleverancier

- Voor korte afstanden veel lopen en fietsen. Laat de auto staan.
- Is je werk net te ver om te fietsen? Overweeg eens een brommer of electrische scooter. Scheelt enorm ten op zichte van de gebruikskosten van een auto..
pi_165607422
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 september 2016 19:13 schreef Ivo1985 het volgende:
- Elke dag een minuut korter douchen
Ik mag morgen nog een minuut. ;)
vrijdag 9 december 2016 15:58 schreef Ringo het volgende:
Welke discussie? Ik zie alleen maar harige kerels die elkaar de rug inzepen.
pi_165607488
Grootste verbruiker hier in huis is trouwens de droger.
Met een meidenkwartet
pi_165607535
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 september 2016 16:22 schreef Geerd het volgende:

[..]

ja, kan toch zat wasmachine zit niet aan de cv gekoppeld. Niet dat ik het zelf doe maar je wordt echt niet schoner van warm water.

Afwassen met koudwater is wel kut natuurlijk maar paar van die rubberen handschoenen aan, klaar. kan zat als je echt moet besparen
Je kan ook je huis weg doenals het meer dan 18 graden is buiten. Bespaard je gewoon huur!!! :P
pi_165607585
quote:
1s.gif Op dinsdag 27 september 2016 19:19 schreef Cathmar het volgende:
Grootste verbruiker hier in huis is trouwens de droger.
Niet je koelkast?
Reason is not automatic, those who deny it cannot be conquered by it, Ayn Rand
Discuseren met domme mensen verlies ik omdat ik niet genoeg ervaring heb met dom lullen.
pi_165607640
quote:
1s.gif Op dinsdag 27 september 2016 19:19 schreef Cathmar het volgende:
Grootste verbruiker hier in huis is trouwens de droger.
Heb je geen verwarming? Want dat is bij mijn weten veruit de grootste verbruiker.
vrijdag 9 december 2016 15:58 schreef Ringo het volgende:
Welke discussie? Ik zie alleen maar harige kerels die elkaar de rug inzepen.
pi_165607703
Woonlasten verlagen:
1) Kijken of de hypotheek goedkoper kan
2) Woning (evt. met subsidie) isoleren, scheelt bij (k)oude huizen zo 20 - 30% gas
3) Die tips van rouleren over energieleveranciers is al 10x voorbijgekomen
4) Gemeentelijke aanslagen betwisten,
5) Onderhoud zelf uitvoeren

Autokosten verlagen:
1) Onderhoud voor zover mogelijk zelf uitvoeren. Ik verbaasde me laatst over een olieverversing bij Euromaster: ¤135, terwijl ik voor ¤30 olie dat zelf heb uitgevoerd. Filters kan je ook zelf vervangen.
2) Auto inruilen (van diesel naar benzine) lijkt qua MRB goedkoper, kost meestal toch geld. Dus lang blijven doorrijden
3) Autoverzekering rouleren en bij oudere auto uitsluitend WA

Verdere adviezen qua boodschappen, verzekeringen en abonnementen zijn hierboven al uitputtend beschreven waarvoor mijn dank.
Op <a href="https://forum.fok.nl/topic/2677908/2/25#p208861847" target="_blank" >zaterdag 22 april 2023 13:43</a> schreef <a href="https://forum.fok.nl/user/profile/62881" target="_blank" >r_one</a> het volgende:
En ik zeg je dat je op zaterdagmiddag van 2 tot 4 in je poedelnaakie de horlepiep moet dansen op het marktplein.
pi_165607706
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 september 2016 19:13 schreef Ivo1985 het volgende:
- Verwarming een graad lager zetten
Dan staat die het hele jaar uit als ik hem nog lager doe
quote:
- Elke dag een minuut korter douchen
Dat kan niet omdat het al minder dan een minuut is
quote:
- In een keer meerdere porties koken en invriezen. Gebruik hierbij verse ongesneden groenten.
De extra vriezer zit al vol
quote:
- Je weekmenu aanpassen aan de aanbiedingen van vlees en groenten in jouw supermarkt
Dan moet ik zoveel eten om die stukken te fietsen of geld uitgeven aan benzine dat dat niet meer loont. Ook sluiten mijn fietsbanden dan zoveel dat ik daar weer geld aan moet uitgeven
quote:
- Houdbare producten die je veel gebruikt extra inslaan als ze in de aanbieding zijn. Wel opletten dat je niet teveel in huis hebt, want je moet het wel gebruiken voor het over datum gaat.
Mijn kasten staan allemaal al vol
quote:
- Eventueel als het op je route is ook nog een andere supermarkt bezoeken voor de aanbiedingen. Er met de auto voor omrijden loont meestal niet voor een alleenstaande.
Dat doe ik al
quote:
- Probeer ook eens huismerken en B-merken. Je zal ze niet van alle producten een succes vinden, maar er zijn waarschijnlijk ook tientallen producten waarbij de goedkopere variant je wel aanspreekt.
Die zijn niet om te vreten
quote:
- Kritisch je abonnementen bekijken, overbodige zaken opzeggen. Vaste telefoonlijn wegdoen. Internet een lagere snelheid kiezen. Aanvullende TV-pakketten alleen houden als je er écht veel naar kijkt.
Vaste telefoon is gratis bij mij, zoals iegenlijk bij iedereen wel.
quote:
- Jaarlijks overstappen van energieleverancier
Dat doe ik al
quote:
- Voor korte afstanden veel lopen en fietsen. Laat de auto staan.
Dan slijt je fiets eerder en met lopen slijten je schoenen eerder.
quote:
- Is je werk net te ver om te fietsen? Overweeg eens een brommer of electrische scooter. Scheelt enorm ten op zichte van de gebruikskosten van een auto..
En als het regent dan ben je de sjaak.
Reason is not automatic, those who deny it cannot be conquered by it, Ayn Rand
Discuseren met domme mensen verlies ik omdat ik niet genoeg ervaring heb met dom lullen.
pi_165607711
quote:
1s.gif Op dinsdag 27 september 2016 19:19 schreef Cathmar het volgende:
Grootste verbruiker hier in huis is trouwens de droger.
Ik heb geeneens een droger. Nooit gemist ook. Was binnen op de lijn en wanneer ik zin heb een paar dagen later er weer af.
pi_165607721
quote:
1s.gif Op dinsdag 27 september 2016 19:19 schreef Cathmar het volgende:
Grootste verbruiker hier in huis is trouwens de droger.
Tijd voor een warmtepompdroger.
Op <a href="https://forum.fok.nl/topic/2677908/2/25#p208861847" target="_blank" >zaterdag 22 april 2023 13:43</a> schreef <a href="https://forum.fok.nl/user/profile/62881" target="_blank" >r_one</a> het volgende:
En ik zeg je dat je op zaterdagmiddag van 2 tot 4 in je poedelnaakie de horlepiep moet dansen op het marktplein.
pi_165607820
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 september 2016 19:13 schreef Ivo1985 het volgende:

- Kritisch je abonnementen bekijken, overbodige zaken opzeggen. Vaste telefoonlijn wegdoen. Internet een lagere snelheid kiezen.
Hoe zit dat bij Ziggo? Ik heb daar een vaste lijn, TV , Internet en m'n mobiele abo. Kan ik daar iets nemen zodat ik de vaste lijn wegdoe, maar de overige houdt?
Op <a href="https://forum.fok.nl/topic/2677908/2/25#p208861847" target="_blank" >zaterdag 22 april 2023 13:43</a> schreef <a href="https://forum.fok.nl/user/profile/62881" target="_blank" >r_one</a> het volgende:
En ik zeg je dat je op zaterdagmiddag van 2 tot 4 in je poedelnaakie de horlepiep moet dansen op het marktplein.
  dinsdag 27 september 2016 @ 19:41:20 #173
455618 Halle_Luja
Lekkere kont, niet?
pi_165608030
quote:
1s.gif Op dinsdag 27 september 2016 17:27 schreef Lienekien het volgende:

[..]

Oh, jawel. Plassen doe je vaker dan poepen. Allemaal veegmomentjes. En een beetje redelijk menstrueren tikt ook lekker aan in gebruik van wc-papier.
Oh, is dat een aanmoediging om je vrouw uithuis te zetten? :P
  dinsdag 27 september 2016 @ 19:42:57 #174
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_165608076
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 september 2016 19:32 schreef blomke het volgende:

[..]

Hoe zit dat bij Ziggo? Ik heb daar een vaste lijn, TV , Internet en m'n mobiele abo. Kan ik daar iets nemen zodat ik de vaste lijn wegdoe, maar de overige houdt?
Ja dat kan, maar dat maakt het waarschijnlijk niet goedkoper ;)
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  dinsdag 27 september 2016 @ 19:46:25 #175
455618 Halle_Luja
Lekkere kont, niet?
pi_165608175
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 september 2016 19:32 schreef blomke het volgende:

[..]

Hoe zit dat bij Ziggo? Ik heb daar een vaste lijn, TV , Internet en m'n mobiele abo. Kan ik daar iets nemen zodat ik de vaste lijn wegdoe, maar de overige houdt?
-

Oh, wacht, dat was je vraag niet.

[ Bericht 9% gewijzigd door Nizno op 27-09-2016 19:57:12 (fraude was de vraag niet idd.) ]
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')