SPOILER: Veelgebruikte, awesome, gezonde receptenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 27 september 2016 10:15 schreef Sarabi het volgende:
-1,2 kilo tegenover vorige dinsdag en kon vandaag nog niet naar de wc dus dat beloofd wat morgen
Hahaha en dan verschilt het niks straks. *story of my lifequote:Op dinsdag 27 september 2016 10:15 schreef Sarabi het volgende:
-1,2 kilo tegenover vorige dinsdag en kon vandaag nog niet naar de wc dus dat beloofd wat morgen
Waarschijnlijkquote:Op dinsdag 27 september 2016 10:28 schreef DonnaRush het volgende:
[..]
Hahaha en dan verschilt het niks straks. *story of my life*
Ik was vanochtend ook lekker licht. Morgenavond naar de coach, dus hopelijk morgenochtend nog een onsje of 2 (of 3?) eraf.
Je valt 1,1 kilo af in een week en je bent "redelijk tevreden". Ik zou in mijn handjes knijpenquote:Op dinsdag 27 september 2016 10:15 schreef Pizzapuntje het volgende:
Ben redelijk tevreden, je hebt gelijk, er is nog steeds een dalende lijn.
Maar het had meer kunnen zijn als ik gewoon was gaan sporten en niet zo dom gegeten had.
quote:Op dinsdag 27 september 2016 10:16 schreef MutedFaith het volgende:
Je PT wil dat je 2,5 kilo per week afvalt? Werkt hij voor die wijven van the Green Happiness ofzo?
Gewoon blij wezen met je dikke kilo minder. Lijkt me een meer dan prima resultaat.
Ik wil het ook nog even kijken deze week.quote:Op dinsdag 27 september 2016 12:45 schreef Stormqueen het volgende:
Ik heb net dat stukje lubach over the green happiness gekeken. Heerlijkal die maffe dieetgoeroes ook tegenwoordig...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Net lekker geluncht met een italiaanse bol met bruschettaklpfilet van de ah en nu een bakje pepernoten. Ik ga me nu niet zitten volvreten, maar als ik de komende zes weken geen tarwe mag, geniet er ik hier mooi nog even van.K&W / Tink's droomhuis deel 3: Vur goan beginne! Ofzoiets....
maandag 30 september 2013 07:58 schreef Brighteyes het volgende:
En over de chocola... Tink is van een andere planeet. ;) Die heeft dat niet nodig. ;)
quote:Op dinsdag 27 september 2016 13:19 schreef Tink89 het volgende:
Uitslag:Wacht even, dat dieet doe je toch voor je eigen bestwil en niet om de dokter te pleasen?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Net lekker geluncht met een italiaanse bol met bruschettaklpfilet van de ah en nu een bakje pepernoten. Ik ga me nu niet zitten volvreten, maar als ik de komende zes weken geen tarwe mag, geniet er ik hier mooi nog even van.Als het wellicht enorme heftige pijnen veroorzaakt ga je dat nu toch niet extra provoceren? Of denk ik nu raar?
disclaimer
Ik heb het lomp verwoord, zie ik... Tuurlijk ga ik geen pijn provoceren.quote:Op dinsdag 27 september 2016 13:21 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Wacht even, dat dieet doe je toch voor je eigen bestwil en niet om de dokter te pleasen?Als het wellicht enorme heftige pijnen veroorzaakt ga je dat nu toch niet extra provoceren? Of denk ik nu raar?
Njah, het allerliefst hoor je 'U heeft A en met pilletje B is dat over een uur over'. Ik wist dat dit erin zat. Het is nu even puzzelen hoe dit te combineren is met een kinderwens (FODMAP-beperkt maakt alle voedinsstoffen binnenkrijgen nogal ingewikkeld) en ach, als het allemaal mee zit is het binnen een maand of drie afgerond en weet ik waar m'n klachten vandaan komen.quote:Op dinsdag 27 september 2016 13:30 schreef Barreltje het volgende:
voor alle kilo's minder (ook al is het misschien niet genoeg, ofomdat er gekakt is, of ondanks kruidnootjes, of, of of... )
hoe bedoel je dit?quote:Op dinsdag 27 september 2016 13:39 schreef Tink89 het volgende:
[..]
Njah, het allerliefst hoor je 'U heeft A en met pilletje B is dat over een uur over'. Ik wist dat dit erin zat. Het is nu even puzzelen hoe dit te combineren is met een kinderwens (FODMAP-beperkt maakt alle voedinsstoffen binnenkrijgen nogal ingewikkeld) en ach, als het allemaal mee zit is het binnen een maand of drie afgerond en weet ik waar m'n klachten vandaan komen.
Klopt. De MDL-arts gaf aan dat er in ieder geval heel goed gekeken moet worden naar eventuele supplementen. Het is de eerste zes weken haast onmogelijk om alle vitamines en mineralen enzo binnen te krijgen. En ze gaf daarbij meteen aan dat het - als ik zwanger zou raken - niet verstandig is om zomaar door te blijven gaan met dit dieet...quote:Op dinsdag 27 september 2016 15:04 schreef MutedFaith het volgende:
Ik denk dat ze bedoelt dat je zo veel 'normale' dingen niet mag dat t moeilijk wordt om qua vitames en andere voedingsstoffen genoeg van alles binnen te krijgen.
Aangezien het vermoeden bij de huisarts bestaat dat mijn vrouw pds heeft heb ik me laatst eens ingelezen op dat fodmap beperkte dieet. Maar dat is echt een hele klus, om daar aan te voldoen.
Ook ik heb pds. Dat zou kunnen komen doordat je darmen bepaalde koolhydraten (de FODMAP's dus) niet kunnen afbreken.quote:Op dinsdag 27 september 2016 15:22 schreef Barreltje het volgende:
dat snap ik, alleen hoe bedoelt ze het ism de kinderwens? een vitamin pilletje is zo genomen toch? of begrijp ik het echt helemaal verkeerd??
en Mf wat is de relatie tussen pds en FODMAP? (ik zit niet zo goed in de pds materie)
Lekker lijstjequote:Op dinsdag 27 september 2016 16:14 schreef Stormqueen het volgende:
Ben jij dan bezig nu met zwanger raken Tink?
Ik heb vandaag weer een lekker rondje gewandeld. Het gaat niet meer zo snel, maar goed, dat was te verwachten
O: Yoghurt met banaan, kiwi, muesli
T: Appel
L: vier boterhammen kipfilet en twee boterhammen smeerkaas
T: Bakje druiven, kletskop, klein reepje Tony's puur, worteltjes, komkommer
D: Grote bak Turkse linzensoep
Ah ok!quote:Op dinsdag 27 september 2016 16:16 schreef Tink89 het volgende:
[..]
Lekker lijstje
En actief bezig nog niet, we wilden de uitslagen van de onderzoeken afwachten. Het had ook kunnen zijn dat de arts amitriptyline had voorgeschreven en dat wil ik niet combineren met zwanger zijn. Of ik dat met FODMAP wel wil en kan of dat we het anders aanpakken, moeten we nog even bedenken...
Ja, die combinatie proberen wij ook nog even uit te vogelen...quote:Op dinsdag 27 september 2016 16:17 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Ah ok!
Ik kon het al lastig rijmen met trouwplannen in september
Ik zou dan wel mikken op zwanger trouwen en niet op pas bevallen trouwen - als het dan toch 1 van de 2 moet zijnquote:Op dinsdag 27 september 2016 16:26 schreef Tink89 het volgende:
[..]
Ja, die combinatie proberen wij ook nog even uit te vogelen...
Of in het voorjaar zwanger gratis trouwen en ons echte feestje uitstellen tot een half jaar na de UD ofzo... maar goed, dat gaat lekker offtopic.quote:Op dinsdag 27 september 2016 16:30 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Ik zou dan wel mikken op zwanger trouwen en niet op pas bevallen trouwen - als het dan toch 1 van de 2 moet zijn
Arme beentjes.quote:Op dinsdag 27 september 2016 19:48 schreef Lonaa het volgende:
Ik weet t van beide nooit van te voren. Ik ging voor bootcamp. Het was legday. Net als gisteren. Holymotherfuckingshitballs.![]()
Daarna zag ik die dude de WOD opschrijven en uh, volgens mij ben ik blij dat ik bootcamp koos, ondanks dat ik morgen niet meer lopen kan.
Bij ons wel, bij de zware wods of wods met veel hardlopen zie je de aanmeldingen altijd teruglopenquote:Op dinsdag 27 september 2016 20:29 schreef mrspoeZ het volgende:
Geen preview op de wod bij jullie? Vind ik altijd wel fijn, weet ik of ik mijn schoenen aan moet een of mijn enkelbeschermers mee moeten.
RIP aan je benen.
Morgen? Overmorgenquote:Op dinsdag 27 september 2016 19:48 schreef Lonaa het volgende:
Ik weet t van beide nooit van te voren. Ik ging voor bootcamp. Het was legday. Net als gisteren. Holymotherfuckingshitballs.![]()
Daarna zag ik die dude de WOD opschrijven en uh, volgens mij ben ik blij dat ik bootcamp koos, ondanks dat ik morgen niet meer lopen kan.
Nee. Is ook geen Crossfitbox he, maar een gewone sportschool. Altijd verrassing.quote:Op dinsdag 27 september 2016 20:29 schreef mrspoeZ het volgende:
Geen preview op de wod bij jullie? Vind ik altijd wel fijn, weet ik of ik mijn schoenen aan moet een of mijn enkelbeschermers mee moeten.
RIP aan je benen.
Zware wodsquote:Op dinsdag 27 september 2016 20:48 schreef Rauw. het volgende:
[..]
Bij ons wel, bij de zware wods of wods met veel hardlopen zie je de aanmeldingen altijd teruglopen
Ik woon op de onderste etage.quote:Op dinsdag 27 september 2016 20:48 schreef douche-eendje het volgende:
[..]
Morgen? OvermorgenHoeveel trappen mag je de komende dagen lopen?
https://www.crossfit.com/workout/2008/06/25#/commentsquote:Op dinsdag 27 september 2016 20:51 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Zware wodsDie van vorige week donderdag
Godverdomme.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |