quote:Op zondag 6 november 2016 07:51 schreef Samzz het volgende:
[..]
Bijna het enige dat jij doet in het datingtopic is single-smiley posten, semi-grappige offtopic reacties plaatsen en reageren op sensatie/sensatie uitlokken om dat vervolgens gezellig mee te nemen naar de Relaties SC om daar nog even lekker door te gaan.
En dan kom je hier de vermoorde onschuld uithangen omdat je echt echt echt een vraag stelde puur uit interesse? Not buying.
Nah, gaat meer over de gehele linie. Let er gewoon op.quote:Op zondag 6 november 2016 10:47 schreef Trashcanman het volgende:
1 grapje tussendoor al slowchat? Is dat niet wat aan de strenge kant Sammz?
Will do.quote:Op zondag 6 november 2016 10:48 schreef Samzz het volgende:
[..]
Nah, gaat meer over de gehele linie. Let er gewoon op.
Bedankt voor het bevestigen.quote:Op zondag 6 november 2016 07:51 schreef Samzz het volgende:
[..]
Bijna het enige dat jij doet in het datingtopic is single-smiley posten, semi-grappige offtopic reacties plaatsen en reageren op sensatie/sensatie uitlokken om dat vervolgens gezellig mee te nemen naar de Relaties SC om daar nog even lekker door te gaan.
En dan kom je hier de vermoorde onschuld uithangen omdat je echt echt echt een vraag stelde puur uit interesse? Not buying.
Dramalama. Serieus waar...quote:Op maandag 7 november 2016 11:08 schreef Faxie het volgende:
[..]
Bedankt voor het bevestigen.![]()
Ik voel me echt gemotiveerd om een keer daadwerkelijk serieus te posten nu
Hoor wie het zegt. Iemand stelt 'de vraag die niet gesteld mag worden' en jij gaat panisch vegen.quote:
Houd alsjeblieft op. Mijn redenatie achter het verwijderen van je post is duidelijk dunkt me. Ga eerst naar eens laten zien dat je serieus mee kunt posten, want daar is tot nu toe nog geen enkele blijk van gegeven.quote:Op maandag 7 november 2016 11:28 schreef Faxie het volgende:
[..]
Hoor wie het zegt. Iemand stelt 'de vraag die niet gesteld mag worden' en jij gaat panisch vegen.
Ik kan daar geen blijk van geven als je gelijk gaat vegen hequote:Op maandag 7 november 2016 11:30 schreef Samzz het volgende:
[..]
Houd alsjeblieft op. Mijn redenatie achter het verwijderen van je post is duidelijk dunkt me. Ga eerst naar eens laten zien dat je serieus mee kunt posten, want daar is tot nu toe nog geen enkele blijk van gegeven.
Probeer het eens op een andere manier. Je postgedrag in het datingtopic is consistent zoals ik eerder heb beschreven, irritant en offtopic, die vraag van jou was gewoon een 'leuke' manier om wat sensatie te zoeken en dat kan dat topic op t moment niet gebruiken.quote:Op maandag 7 november 2016 11:31 schreef Faxie het volgende:
[..]
Ik kan daar geen blijk van geven als je gelijk gaat vegen he
Hup daar ga je weerquote:Op maandag 7 november 2016 11:34 schreef Samzz het volgende:
[..]
Probeer het eens op een andere manier. Je postgedrag in het datingtopic is consistent zoals ik eerder heb beschreven, irritant en offtopic, die vraag van jou was gewoon een 'leuke' manier om wat sensatie te zoeken en dat kan dat topic op t moment niet gebruiken.
Doei Faxie.quote:Op maandag 7 november 2016 11:35 schreef Faxie het volgende:
[..]
Hup daar ga je weer
Bekijk het maar lekker jij
En doe mijn topic ook gelijk even open.quote:Op maandag 14 november 2016 11:57 schreef Samzz het volgende:
Nee, niet alles. Daar heb je gelijk in. Echter de laatste paar posts...
Zal m weer open gooien zo, kijken of t normaal kan.
Nee hoor. Je hebt in DM genoeg uitleg gehad over hoe of wat.quote:Op dinsdag 15 november 2016 19:11 schreef -Deluzion- het volgende:
[..]
En doe mijn topic ook gelijk even open.
Nou niet echt eigenlijk, behalve zoals ik al zei, zag jij je kans schoon om het topic te sluiten om je even te profileren wat voor een goede mod je wel niet bent.quote:Op dinsdag 15 november 2016 19:14 schreef Samzz het volgende:
[..]
Nee hoor. Je hebt in DM genoeg uitleg gehad over hoe of wat.
Maar je misbruikt alcohol... Om nog maar niet te spreken over de vele waanbeelden waar je in verdwaald raakt.quote:Op dinsdag 15 november 2016 19:51 schreef -Deluzion- het volgende:
[..]
Nou niet echt eigenlijk, behalve zoals ik al zei, zag jij je kans schoon om het topic te sluiten om je even te profileren wat voor een goede mod je wel niet bent.
Vervolgens ben je erg kortaf en arrogant in DM, en gooi je het op alcoholmisbruik, beetje jammer.
Slechtste mod ooit.
De mazzel.
Waarom... wat versta jij onder alcoholmisbruik? Kom ik mijn verplichtingen niet na? Rij ik onder invloed van alcohol? Kom ik in aanraking met politie?quote:Op dinsdag 15 november 2016 20:24 schreef Kamina het volgende:
[..]
Maar je misbruikt alcohol... Om nog maar niet te spreken over de vele waanbeelden waar je in verdwaald raakt.
In mijn ogen was dit een heel verstandige zet van Samzz.
Nou dat ga ik zeker even doen.quote:Op dinsdag 15 november 2016 20:33 schreef Samzz het volgende:
Ik was niet van plan om het topic te sluiten. Enkel de laatste berichtgevingen in combinatie met elders door jou geplaatste berichten hebben mij doen besluiten je geen podium meer te geven via dat topic.
Zoek professionele hulp. We gaan hier ook verder niet over discussieren. Ben je het niet eens met de beslissing, dan kun je een mail sturen naar forum@fok.nl.
Goed dat je hulp hebt. Ik hoop van harte dat je uit je negatieve spiraal komt.quote:Op dinsdag 15 november 2016 20:36 schreef -Deluzion- het volgende:
[..]
Nou dat ga ik zeker even doen.
Zoek zelf professionele hulp mens, Ik heb al aangegeven dat ik hulp krijg maar dit negeer jij blijkbaar.
Open m maar zelf opnieuw in KLB. Iets wat je meteen had moeten doenquote:Op woensdag 23 november 2016 18:22 schreef Keep_Walking het volgende:
Kan je big booty bitches topic verplaatsen naar KLB?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |