Hmm, jammer. Want hier schuilt natuurlijk wel het gevaar in dat je per ongeluk toch update.quote:Op woensdag 28 september 2016 23:39 schreef Eric_Cantona het volgende:
Die app-update kun je niet uitzetten inderdaad.
Heb jij het nou over de postnl app of internationalparceltracking? Bij de PostNL app kan ik idd het nummer invoeren en postcode, maar hij geeft dan aan dat dit een ongeldig nummer is en ik heb geen optie om hem toe te voegen.quote:Op woensdag 28 september 2016 21:44 schreef igi0n het volgende:
[..]
QR Code? Ik pak gewoon de RR/RS/RT/Rwhatever code, plak die erin + postcode en klik op zending toevoegen. Als die code dan ooit een 3S code krijg toegewezen wordt die automatisch toegevoegd.
Zodra je de app opent, zal 't om een app-update gaan. Zodra je de cam in de app opent is 't een cam-update. Die 2e moet je niet hebben. Als je 't cam-beeld hebt, zie je als 't goed is rechtsboven ook 'n rood bolletje als je 'n cam-update hebt (die je dus beter niet kunt doen).quote:Op woensdag 28 september 2016 23:46 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Hmm, jammer. Want hier schuilt natuurlijk wel het gevaar in dat je per ongeluk toch update.
Want ging het daar nou om de app of om de camera die om een update vraagt?
Op zich is deze firmware erop zetten niet zo heel veel werk maar toch...
Is je PostNL app wel up to date? Ik kan ook gewoon buitenlandse trackingnummers opslaan, ook al vindt ie in eerste instantie niks. Vroeger kon het niet en kreeg je de melding die jij noemt.quote:Op donderdag 29 september 2016 06:34 schreef ManageTheAnger het volgende:
[..]
Heb jij het nou over de postnl app of internationalparceltracking? Bij de PostNL app kan ik idd het nummer invoeren en postcode, maar hij geeft dan aan dat dit een ongeldig nummer is en ik heb geen optie om hem toe te voegen.
Tot op heden kan ik dus alleen Aliexpress en 17track gebruiken.
Ik kijken op de tracking:quote:Dear XXXX,
Congratulations! According to the data from the carrier, your order (PO# 3xxxxxx8) has been delivered successfully.
Please take a moment to complete the transaction by clicking "Order has been received" on Active Orders - Shipped Orders . It will authorize us to pay the seller.
After receiving this email, if you are anyhow unsatisfied with the item or the transaction itself (e.g. you haven't received the item), you need to apply for a Return&Refund in your DHgate account within 5 days. Otherwise, we will release the payment to the seller after 5 days and this transaction will be closed.
Ah, duidelijk. Maar de app zélf updaten mag/kan wel?quote:Op donderdag 29 september 2016 09:01 schreef Eric_Cantona het volgende:
Zodra je de app opent, zal 't om een app-update gaan. Zodra je de cam in de app opent is 't een cam-update. Die 2e moet je niet hebben. Als je 't cam-beeld hebt, zie je als 't goed is rechtsboven ook 'n rood bolletje als je 'n cam-update hebt (die je dus beter niet kunt doen).
PostNL app, maar internationalparceltracking zit daar bij ingebakken.quote:Op donderdag 29 september 2016 06:34 schreef ManageTheAnger het volgende:
[..]
Heb jij het nou over de postnl app of internationalparceltracking? Bij de PostNL app kan ik idd het nummer invoeren en postcode, maar hij geeft dan aan dat dit een ongeldig nummer is en ik heb geen optie om hem toe te voegen.
Tot op heden kan ik dus alleen Aliexpress en 17track gebruiken.
Update gedaan, nu kan het wel idd thanks. Volgens de app ligt er vanaf vrijdag al een pakket klaar. Kan nergens de trackingcode terugvinden in mijn bestellingen en heb geen idee wat het kan zijn. Vooral omdat ik al op het afhaalpunt alles heb afgehaald schijnbaarquote:Op donderdag 29 september 2016 10:02 schreef Dromer het volgende:
[..]
Is je PostNL app wel up to date? Ik kan ook gewoon buitenlandse trackingnummers opslaan, ook al vindt ie in eerste instantie niks. Vroeger kon het niet en kreeg je de melding die jij noemt.
Yup, tot nu toe wel.quote:Op donderdag 29 september 2016 11:04 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Ah, duidelijk. Maar de app zélf updaten mag/kan wel?
Dan moeten we hier in NL ook maar een feestje vieren op 1 oktober! en laten we het dan zo bond maken dat we tot 5 oktober niet meer kunnen bestellenquote:Op donderdag 29 september 2016 11:50 schreef Banggood het volgende:
Beste allemaal, t/m 5 oktober even geen webcare hier op Fok i.v.m. de Chinese National Day (Cservice@banggood.com is wel gewoon in het Engels bereikbaar). Vanaf de 6e hier weer gewoon in het Nederlands.
Wat onderzoek had ik wel gedaan: Kwam op hetzelfde uit als wat jij zeg maar gevonden had. Er is ja een specieke gebied waar ze al dat spul verkopen, daar ben ik dus direct de eerste dag naar toe gegaan.quote:Op vrijdag 23 september 2016 20:09 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Ff van tevoren checken waar alles zit.Ik had te weinig research gedaan en had ook te weinig tijd om dat in een middag allemaal te exploren. Ik wist alleen 'aha, zo kom je de grens over bij Lo Wu' en 'dan moet je naar SEG Technology Park'. Had ik ook nog allemaal te voet gedaan, i.p.v. underground (ik dacht: leuk, zie je nog eens wat). Is prima te doen en geinig parkje ertussen, maar dat ging allemaal van m'n tijd af eigenlijk. Wilde zo bijvoorbeeld toen iets van Jiayu vinden, maar had van tevoren niet gekeken waar ofzo, niemand had ervan gehoord
en verder heb je honderden kleine toko's overal, dus als je iets specifieks zoekt is het echt zoeken naar een naald in een hooiberg. Wat me tegenviel is dat de merken die wij goed kennen daar niet echt superhot zijn, je ziet daar voornamelijk Gionee, Coolpad, Vood als budgetalternatieven voor de gevestigde ZTE, Nubia, Oppo, Lenovo, Meizu, Huawei enz. Veel lelijke achterhaalde budgetmeuk dat voor wat het is eigenlijk way overpriced is en aan de andere kant de duurdere merken, maar echte bang-for-buck duidelijk minder. Maar misschien dat het inmiddels anders is. Daarachter bij SEG heb je ook wat andere toko's, moet je voor de gein eens doorheen lopen, allerlei kleine cube spaces met micro stores die onderdeeltjes verkopen. Op een paar vierkante meter ook bijvoorbeeld MINIX, waar ze productdoosjes in elkaar aan het vouwen waren. Of een gast die achterover op een bureaustoel zat tussen het lunch eten 18650 accus in een powerbank mikte (daarom geen merkloze cheapo producten halen! Assembly in een fabriek met QChecks? Haha...) Anyways... niks gekocht. Geen nieuwe dingen/modellen of iets gezien. Heel veel shiny plastic fantastic kudtspul, niet echt kwaliteitsdingen. Mijn conclusie was zo'n beetje dat je net zo goed (of misschien beter) online trends en nieuwtjes kunt volgen en dingen bestellen... of je moest precies weten waar te zijn en of gewoon zeeën van tijd hebben om overal te komen. Wat wel leuk zou zijn en als je langer de tijd hebt is een mailtje sturen naar wat bedrijfjes daar of je eens een rondleiding kunt krijgen.
Ik weet niet hoe lang je blijft, maar hier viel alweer m'n show pass binnen voor de Hong Kong Electronics Fair Autumn Edition (13-16.10.2016). Dit keer veel in teken van smart life en virtual reality, personal transport in vorm van unicycles, e-steps en boosted boards zullen ook wel weer aanwezig zijn om uit te proberen.
Ps. Bij Lo Wu heb je ook een shady business center met best fake spul. Ik zal je maar zeggen dat te vermijden natuurlijk (maar doe de groeten aan Jacky!), maar je moet wat om je laatste CNY/RMB uit te geven voor je terug naar Hong Kong gaat.
Dit is de juiste manier van wegenquote:Op vrijdag 23 september 2016 19:20 schreef W00fer het volgende:
Kabeltje besteld bij Basetao. Ligt het nou aan mij of lopen ze die boel te flessen.
Gewicht kan nooit 220 gram zijn zei ik. Dus ze sturen een foto met een doos op de weegschaal. Ja zo kan ik het ook
[ afbeelding ]
Veel plezier @ alle medewerkers daarquote:Op donderdag 29 september 2016 11:50 schreef Banggood het volgende:
Beste allemaal, t/m 5 oktober even geen webcare hier op Fok i.v.m. de Chinese National Day (Cservice@banggood.com is wel gewoon in het Engels bereikbaar). Vanaf de 6e hier weer gewoon in het Nederlands.
Nice!quote:Op donderdag 29 september 2016 17:40 schreef Diqiu-Long het volgende:
[..]
Wat onderzoek had ik wel gedaan: Kwam op hetzelfde uit als wat jij zeg maar gevonden had. Er is ja een specieke gebied waar ze al dat spul verkopen, daar ben ik dus direct de eerste dag naar toe gegaan.
Maar daar waren we ( Mijn vriendin was erbij ) al snel op uitgekeken en goed ze zag het ook niet zien zitten om met mij daar uren rond te lopen. Dus het komt erop neer dat ik uiteindelijk niks daar gekocht heb, want dat zou A veel tijd gekost hebben om wat te vinden en B je weet niet of het echt is.
Over die merken zoals Umi en Jianyu etc, dat heb ik al vaak gezegd dat je die nergens tegen komt! Dan moet al via Taobao kopen en dat is gewoon te gecompliceerd, vooral als je er maar een paar dagen bent. Daarnaast zijn die Umi's en Jianyu's met een reden zo spotgoedkoop, maar dat weet je vast zelf ook?
Uiteindelijk heb ik dus 3 dagen achter elkaar de officiële Xiaomi winkel bezocht: Eerste dag kwamen we om 17:30 en toen namen ze geen contant geld meer aan, en de tweede dag zijn we terug gekomen. Toen heb ik dus maar liefst drie producten van Xiaomi gekocht: Een Redmi 3S voor mijn moeder en voor mij de Redmi Note 4, lang over nagedacht omdat ik al een OnePlus One heb. Maar die OnePlus One is nu al zo oud dat zelfs een ( Chinese ) smartphone uit het middensegment een verbetering is.
[ afbeelding ]
En voor de prijs hoefde ik het echt niet te laten: Het basismodel ( 2GB Ram en 16GB opslag ) koste ongeveer ¤ 120 en het model met 3GB en 64GB was ¤ 160 en die heb ik dus gekocht. Of het die ¤ 40 extra waard zijn? Ik denk van wel, alleen veel keuze had ik niet! Ze hadden namelijk enkel het 64GB model.
Heb de telefoon nu al een paar dagen in gebruik en ben er super tevreden over: Wat mij het meeste bevalt zijn de nieuwe snufjes zoals de vingerafdruk scanner, ingebouwde afstandbediening etc. En niet geheel onbelangrijk de firmware is echt zeer goed, even wennen: Maar het is echt meer dan enkel het kopiëren van iOS. Een beetje het beide van twee werelden.
[ afbeelding ]
Oh en de nieuwe Mi Band had ik ook nog gekocht: Bedoel als ik er dan toch ben? Dus direct een voor mijn vriendin en ik gekochtOh en bij het derde bezoek nog de Xiaomi Mi Pro in-ears gekocht, vond die geluidskwaliteit echt zeer goed klinken.
Mag dus wel duidelijk zijn dat ik mijn weg gevonden heb, maar bewust voor Xiaomi gekozen. Dan betaal je wellicht net een paar tientjes meer dan bij een Umi of Jianyu, maar dan heb je wel wat! Voelt echt premium aan die Redmi Note 4 en ik heb hem nog gratis laten graveren, die service is echt geweldig en maakt de telefoon nog specialer.
[ afbeelding ]
Maja leuke stad was dat Shenzhen voor 3 dagen: Mijn vriendin die uit Hong Kong komt wist niet hoe snel ze weer terug moest hahaha.
Ook het grafische geweld zitten ze al iets dichterbij sinds ze van die vreselijk oude mali 400/450 afgestapt zijn.quote:Op donderdag 29 september 2016 19:08 schreef Diqiu-Long het volgende:
Ja dat ding ( Redmi Note 4 ) komt blijkbaar met zijn deca-core (10 cores 🙊) goed mee met de highend telefoons, dus als ik de review van RobertNL zo lees dan is dat een aardige verbetering tegenover de Note 3.
Dat waren ja gewoon 8 A53 cores en nu zitten daar dus twee krachtige Cortex-A72 cores bij.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Geekbench 4
[ afbeelding ]
Antutu
Weleens waar nog steeds een telefoon uit het middensegment, echter hij komt aardig dicht in de buurt van de highend telefoons. Alleen op grafische gebied doen de highend telefoons het vele malen beter, maar goed voor gaming heb ik een PS4!
Los review topic binnen Chi forum is ook primaquote:Op vrijdag 30 september 2016 05:25 schreef shiznuts het volgende:
• CHI / [Chinese Smartphones] #61 Waar we wachten op de presentatie van Xiaomi en/of
• Topicreeks: [gadgets] Chinese webshops reviewtopic
Met een linkje ernaartoe in dit topic als 'ie daar staat.
quote:Dear old friend ,it is normal that the post office change the code when it arrival at your country,The parcel on the way,if not receive later,we will resend new and gift to you,please cancel the dispute,is ok?please trust us ,please........please...........
Dit heeft mijn voorkeurquote:Op vrijdag 30 september 2016 06:25 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Los review topic binnen Chi forum is ook prima
Het klopt dat wanneer het pakket ontvangen is door PostNL dat er een eigen 3S code aan verbond wordt.quote:Op vrijdag 30 september 2016 09:01 schreef G-NiLES het volgende:
Ik word gek van de lange zendtijd.
1 op de 3 pakketjes komt gewoon 'niet aan'. (6 weken of langer onderweg, en nog niet binnen).
Kan het te maken hebben met die container rederij die failliet is?
Verkopers maken ook weer mooie grappen:
[..]
Oh ja dat weet ik hoor.quote:Op vrijdag 30 september 2016 11:34 schreef ManageTheAnger het volgende:
[..]
Het klopt dat wanneer het pakket ontvangen is door PostNL dat er een eigen 3S code aan verbond wordt.
quote:Dear Customers,
Thanks for supporting priceangels.
This is Priceangels.com, we are so excited to contact wih you again! In the past two years, we have experienced many, but in our unremitting efforts, we finally have the ownership of priceangels. We sincerely apologize to you for all the inconveniences.
Now we are trying to develop more new products including Consumer Electronics/ Lighting / Fashion / Wearables/ Electronic Cigarette / Puzzles. We sincerely hope you can give us another opportunity to serve you again. We would try our best to provide you better, faster, happier shopping experiences.
We have launched abroad warehouse in United States/ Germany/ UK for local shipment and partial return services. When you had the quality problems of our products, you would experience the high standard after-sales services from us.
In the end, we have prepared a promotion for you. Enjoy!
Best
Priceangles.com
Jammer van die spelfout in de URL onderaan de mailquote:Op vrijdag 30 september 2016 19:30 schreef RobertNL het volgende:
Zo, ineens een oude bekende in de mailbox!
[..]
quote:Op vrijdag 30 september 2016 19:35 schreef igi0n het volgende:
[..]
Jammer van die spelfout in de URL onderaan de mail
--> juiste linkjequote:Dear Friend,
We did try to be as most professional. Same as we package your package. You understand right? Priceangles.com will surve you as best as you can!
Hope you understand my mistake in the URL and forgive our patiance for ever!
Best (for always),
Priceangles.com
Ah, ze hadden het wel op tijd doorquote:
Hierquote:Op zaterdag 1 oktober 2016 09:40 schreef eddepetfokt het volgende:
Heeft iemand een idee hoe dit doort plakdopjes genoemd worden op Ali?
[ afbeelding ]
Met 'clear ahoxk absorber' kom ik een ejnd, maar die zijn niet hoog genoeg....
Bij de Action zijn die minder dan een euro voor 10 stuks ofzo. Hoeveel heb je er nodig dat het uit China bestellen handiger is?quote:Op zaterdag 1 oktober 2016 09:40 schreef eddepetfokt het volgende:
Heeft iemand een idee hoe dit doort plakdopjes genoemd worden op Ali?
[ afbeelding ]
Met 'clear ahoxk absorber' kom ik een ejnd, maar die zijn niet hoog genoeg....
Die heb ik volgens mij nog is gereviewedquote:Op zaterdag 1 oktober 2016 11:36 schreef De-Hamster het volgende:
Ik ben op zoek naar een drone met camera voor maximaal 40/50 euro. Na een beetje lezen kwam ik de Syma X5C-1 tegen. Is er nog een beter alternatief zelfs?
Bedankt voor de links ManagetheAnger, maar dat is niet wat ik zoek,. Action heeft ze niet (meer).dan haal ik ze maar ff (te duur) bij de Praxisquote:Op zaterdag 1 oktober 2016 11:40 schreef MacorgaZ het volgende:
[..]
Bij de Action zijn die minder dan een euro voor 10 stuks ofzo. Hoeveel heb je er nodig dat het uit China bestellen handiger is?
Als je een beetje serieus plaatjes of video wilt schieten dsn moet je denken aan een drone die een gimbal en minimaalSJCAM kan tillen.quote:Op zaterdag 1 oktober 2016 11:36 schreef De-Hamster het volgende:
Ik ben op zoek naar een drone met camera voor maximaal 40/50 euro. Na een beetje lezen kwam ik de Syma X5C-1 tegen. Is er nog een beter alternatief zelfs?
Prima spul om eens mee te spelen. Heb hier ook een sub-100 dollar drone. En hoewel het beeld niet geweldig is, is 'FPV' vliegen wel leuk!quote:Op zaterdag 1 oktober 2016 13:09 schreef eddepetfokt het volgende:
[..]
Bedankt voor de links ManagetheAnger, maar dat is niet wat ik zoek,. Action heeft ze niet (meer).dan haal ik ze maar ff (te duur) bij de Praxis
[..]
Als je een beetje serieus plaatjes of video wilt schieten dsn moet je denken aan een drone die een gimbal en minimaalSJCAM kan tillen.
En dan ben je zo een paar honderd euro kwijt.
Wil je het alleen eens proberen dsn is de Syma een prima keus, maar verwacht heel slechte kwaliteit output...
Voor FPV heb je wel weer een dure bril erbij nodig ..quote:Op zaterdag 1 oktober 2016 14:54 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Prima spul om eens mee te spelen. Heb hier ook een sub-100 dollar drone. En hoewel het beeld niet geweldig is, is FPV vliegen wel leuk!
Zal eens wat beelden online knallen, kwaliteit is matig maar goed genoeg voor FPV.
Overweeg zelf nog steeds om een (iets) duurdere te kopen, maar weet nog niet wat ik er aan wil/ga uitgeven
Deze is nog te overwegen, direct maar een mini-review:quote:Op zaterdag 1 oktober 2016 11:36 schreef De-Hamster het volgende:
Ik ben op zoek naar een drone met camera voor maximaal 40/50 euro. Na een beetje lezen kwam ik de Syma X5C-1 tegen. Is er nog een beter alternatief zelfs?
Nice, kan je bij zulke drones ook je eigen action cams zoals de gitup2 of sjcam4000 eronder hangen?quote:Op zaterdag 1 oktober 2016 17:42 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Deze is nog te overwegen, direct maar een mini-review:
JDX 509G review
De JDX 509G is een drone in de prijsklasse tot +-$70.
Ik was voor de zomer op zoek naar een leuke, niet al te dure instap drone. Tijdens mijn zoektocht kwam ik uit bij TomTop, die een leuke aanbieding hadden voor de drone op dat moment (nu elders wellicht goedkoper).
Pakketje kwam een aantal weken later via Sweden post zonder extra kosten aan. Verpakking was de welbekende zak met daarin direct de doos van de 509G.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
In de doos zit:
4 x props
4x prop guards
1x batterij 600mAh
1x Lader voor batterij
1x Remote
1x Scherm (5.8GHz)
1x lader van het scherm
1x 4GB SD kaart + reader
2x schroevendraaier
1x Boekje(s)
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
De drone is simpel en licht, niet enorm gek voor de prijsklasse waarin ik deze drone heb gezocht. Wel is de drone voor de 'FPV' setup op 5.8GHz wel leuk geprijsd.
Daarnaast had de drone een feature die ik graag wilde na de ervaringen met mijn voorgaande drone. Dit is de altitude hold functie, mijn vorige drone had dit niet waardoor je naast sturen ook moet focussen op de hoogte van de drone. Met de nieuwe generatie (goedkopere) drones die altitude hold hebben hoeft dit niet meer.
De drone voelt licht aan en is dat met 123 gram natuurlijk ook. Het is dan ook geen drone die je met erg veel wind kan vliegen. Tijdens het vliegen met wind ben je constant in gevecht met de wind, niet zo gek want door het gewicht heeft de drone ook weinig bij te zetten.
Nu heb een aantal drones gehad maar de 509G is de eerste drone waarmee ik direct weg kon vliegen, dit heeft deels te maken met de altitude hold die er voor zorgt dat je je om 1 ding minder zorgen hoeft te maken. Maar daarnaast vliegt de drone ook erg stabiel.
De drone heeft 3 standen waarop je kan vliegen, de eerste stand is makkelijk onder de knie te krijgen en de drone is dan ook niet erg snel. Dit zorgt er wel voor dat je wat meer moeite hebt als er wat meer wind staat. Na een poosje vliegen zal je dan ook snel doorklikken naar de snellere standen waarin de drone sneller reageert en waarmee je dus ook harder tegen de wind in kan vliegen.
Sterk is de drone ook, natuurlijk heb ik hem wel eens laten crashen, maar door het soepele plastic is er niets gebroken. Wel heb ik wat kritiek op de prop guards, deze laten nogal snel los, waardoor ik na een crash al diverse keren heb moeten zoeken. Uiteindelijk was de oplossing om de prop guards wit te maken, dit maakt het zoeken een stuk(je) makkelijker.
Verder is het naar mijn idee een prima drone om mee beginnen te vliegen. Stabiel, 'FPV', niet al te duur en hij kan tegen een stootje. Zoals ik ook al had begrepen van diverse reviewers zoals quadcopter 101.
Dan natuurlijk ook nog een rondje vliegen met wat beelden:
En een paar foto's genomen door de drone:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
De beelden zijn redelijk maar niet bijzonder. Dit is naar mijn idee dan ook niet te verwachten van een camera zonder stabilisatie die onder een quadcopter van $60 hangt.
Conclusie
Leuk speelgoed voor je geld!
Als het al kan vliegt het voor geen meter.quote:Op zaterdag 1 oktober 2016 22:59 schreef Musta het volgende:
[..]
Nice, kan je bij zulke drones ook je eigen action cams zoals de gitup2 of sjcam4000 eronder hangen?
Wat is dat eigenlijk?quote:Op vrijdag 23 september 2016 19:20 schreef W00fer het volgende:
Kabeltje besteld bij Basetao. Ligt het nou aan mij of lopen ze die boel te flessen.
Gewicht kan nooit 220 gram zijn zei ik. Dus ze sturen een foto met een doos op de weegschaal. Ja zo kan ik het ook
[ afbeelding ]
Toevallig nog een plekje gevonden waar ze te bestellen zijn?quote:Op dinsdag 27 september 2016 08:58 schreef shiznuts het volgende:
[..]
True that. Ff kijken of het via Rakuten kan (deed ik ook met m'n Q&Q Solar watch).
Imho deze : http://www.gearbest.com/cables-connectors/pp_67629.htmlquote:
Ja, Amazon.quote:Op maandag 3 oktober 2016 12:56 schreef Questular het volgende:
[..]
Toevallig nog een plekje gevonden waar ze te bestellen zijn?
Dat groene apparaat.quote:Op maandag 3 oktober 2016 12:58 schreef dodge_911 het volgende:
[..]
Imho deze : http://www.gearbest.com/cables-connectors/pp_67629.html
Zegt'ie toch in de originele post?quote:
quote:Op vrijdag 23 september 2016 19:20 schreef W00fer het volgende:
Kabeltje besteld bij Basetao. Ligt het nou aan mij of lopen ze die boel te flessen.
Gewicht kan nooit 220 gram zijn zei ik. Dus ze sturen een foto met een doos op de weegschaal. Ja zo kan ik het ook
[ afbeelding ]
Een oprolbare HDMI inderdaad, scherp opgemerkt. Destijds waren die nog lastig te krijgen en erg duur op Ebay. Inmiddels nu ie bij Basetao is binnen gekomen incl mn andere bestellingen zijn ze goedkoper op Ebay en Gearbestquote:
Heb je al een keer geprobeerd of er ook echt 32gb op kan.....quote:Op maandag 3 oktober 2016 18:18 schreef Diqiu-Long het volgende:
Wezen winkelen in Hongkong, vond deze 32GB USB Sticks voor ¤ 1,15 per stuk op de nachtmarkt.
[ afbeelding ]
Trouwens ik heb keihard gelachen op die nachtmarkt: Van die kleine dingen die je op eBay inclusief verzendkosten voor ¤ 1 a ¤ 3 vind probeerde ze daar voor minimaal ¤ 10 a ¤ 15 te verkopen! Zoals bijvoorbeeld die digitale horloges die als een smartwatch uit zien, maar absoluut niet slim zijn.
Oh en blijkbaar zijn die iRingen helemaal in: Voor minder dan ¤ 2,30 krijg je ze bijna niet, dat terwijl ik die dingen in Shenzhen voor ¤ 0,70 vond.
Dus deze jongen gaat vanavond eens op eBay zoeken, zal er vast wel eentje vinden voor minder dan ¤ 1,50. Gevonden, ¤ 1,20 met verzendkosten!
http://www.ebay.co.uk/itm/291767971723
Ik gok dat die verkoper het hardst lachtquote:Op maandag 3 oktober 2016 19:13 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Heb je al een keer geprobeerd of er ook echt 32gb op kan.....
Dat hoef ik eigenlijk niet eens te proberen, aangezien ik maar al te goed wist dat het nooit 32GB kon zijn. Heb online gezocht en die dingen zouden in werkelijkheid 4GB zijn, alleen ze zijn gehackt om te laten lijken alsof het 32GB is.quote:Op maandag 3 oktober 2016 19:13 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Heb je al een keer geprobeerd of er ook echt 32gb op kan.....
Naja eigenlijk best triest dat het nodig is om toeristen te belazeren voor die ene euro, had ze namelijk ook wel gekocht als erop stond 4GB.quote:Op maandag 3 oktober 2016 19:31 schreef eddepetfokt het volgende:
[..]
Ik gok dat die verkoper het hardst lacht
De prijs ookquote:Op maandag 3 oktober 2016 22:08 schreef BillsGate het volgende:
Alles kan altijd goedkoper, maar als je serieus met gekleurd licht sfeer wil maken, zou ik toch naar philips hue kijken. Hun kleurengamma is wat mij betreft ongeëvenaard.
Niet goed gelezen.quote:Op maandag 3 oktober 2016 16:20 schreef dodge_911 het volgende:
[..]
Zegt'ie toch in de originele post?
[..]
Om je vraag dan maar te beantwoorden...quote:Op maandag 3 oktober 2016 22:06 schreef THEFXR het volgende:
deze is bij de trekpleister te koop, lijkt mij niet dat het nog goedkoper uit china kan?
[ afbeelding ]
Tja, je hebt een punt. Ik heb een tiental van dit soort goedkope lampen romdom mijn huis hangen en gelukkig ,knock on wood, geen last van uitval of erger... die hele goedkope ( rond 1 euro) laat ik dan weer links liggen.quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 08:27 schreef RobertNL het volgende:
Ik kan nu een verhaaltje gaan ophangen over de veiligheid en electronica in die lampen; maar ik vraag mij af of die van de Kruidvat daar wel aan voldoet * RobertNL mompelt iets over regelmatige terugroepacties van die winkel
quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 08:53 schreef eddepetfokt het volgende:
[..]
Tja, je hebt een punt. Ik heb een tiental van dit soort goedkope ,mono color, lampen romdom mijn huis hangen en ,knock on wood, geen last van uitval of erger...
Maar inderdaad, je kan beter een berg meer geld uitgeven voor iets goeds ipv van dat Chinese spul *gaat een Galaxy Note 7 bestellen*
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |