Wat dan, je hebt nu donsjes en bent een WCH2B????quote:Op woensdag 21 september 2016 21:19 schreef Catkiller het volgende:
[..]
Ik heb blauwe ogen alleen geen blond haar meer.
Kweenie. De rest gaat je nu vast pesten.quote:Op woensdag 21 september 2016 21:18 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
wat voor speciale behandeling krijg ik nu ik een grote vriend van een blauwe ben?
je afwezigheid was zelfs onderwerp van gesprek op de zaterdag klb sc meetquote:Op woensdag 21 september 2016 21:14 schreef Der_Mann het volgende:
als de gemiddelde gebruiker hier hoi zegt na een kwartier poepen en douchen krijgt hij/zij gelijk 20 reacties, ik kom na een week terug met mooi liedgedichtding en krijg een paar reacties waarvan de meesten negatief
wat ben ik blij dat ik hier zo vaak kom
Nee gewoon donker haar gekregen met de jaren.quote:Op woensdag 21 september 2016 21:19 schreef Opsonisatie het volgende:
[..]
Wat dan, je hebt nu donsjes en bent een WCH2B????
nooit gerookt dus innerlijk is wel goedquote:Op woensdag 21 september 2016 21:18 schreef Catkiller het volgende:
[..]
Het gaat om je innerlijk en de grootte van je geslachtsdeel toch.
ja dat gebeurt niet al 2 jaar gelukkigquote:Op woensdag 21 september 2016 21:19 schreef Pharkus het volgende:
[..]
Kweenie. De rest gaat je nu vast pesten.
Lijkt mij echt niks zo'n kaal hoofd.quote:
altijd al een slechte luisteraar geweestquote:Op woensdag 21 september 2016 21:19 schreef deadprez het volgende:
[..]
moet je maar doen wat hugo zegt
Je bent zo zwart van binnen dat het zich fenotypisch tot uiting begint te komenquote:Op woensdag 21 september 2016 21:20 schreef Catkiller het volgende:
[..]
Nee gewoon donker haar gekregen met de jaren.
mijn uitnodiging was kwijt zekerquote:Op woensdag 21 september 2016 21:20 schreef zeer het volgende:
[..]
je afwezigheid was zelfs onderwerp van gesprek op de zaterdag klb sc meet
Ja die ja jammer dat ik al andere dingen in de planning had staan dus ik vergeef het de aanwezigen dat ik geen uitnodiging heb ontvangen.quote:Op woensdag 21 september 2016 21:20 schreef zeer het volgende:
[..]
je afwezigheid was zelfs onderwerp van gesprek op de zaterdag klb sc meet
quote:Op woensdag 21 september 2016 21:21 schreef Opsonisatie het volgende:
[..]
Je bent zo zwart van binnen dat het zich fenotypisch tot uiting begint te komen
zit mobiel, luister later wel evenquote:Op woensdag 21 september 2016 21:19 schreef Trollscience het volgende:
[..]
beauty is in the eye of the beholder
En toen werd ik aangevallen door een kutuser en toen kwam hij mij redden.quote:Op woensdag 21 september 2016 21:22 schreef Opsonisatie het volgende:
Ja hey kind van me je vader zei:"haha je bent 450 keer mooier dan andere dames." En toen dmden we en en
is noise, punt is dat wat algemeen als lelijk beschouwd wordt heel mooi kan zijn xquote:Op woensdag 21 september 2016 21:22 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
[..]
zit mobiel, luister later wel even
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |