SPOILER: Uitleg symbolen weerkaartenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.• KNMI begrippen (nederlands)
• Extreem weer begrippen (nederlands)
• Johanns Meteo Uitleg (nederlands)
• Actueel aardbevingen - IJsland + wereld (nederlands/engels)
• Kanaalrat
• Polar Low
• Windschering
• CAPE + Liftedindex
• GFS & Europese weermodel
• Waar woont iedereen?
• Realtime onweermeldingen
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
Klein kiertje tochquote:Op woensdag 21 september 2016 08:14 schreef Igen het volgende:
Ik vind de nachttemperaturen van <= 10 °C anders wel koud. Kan niet meer met het raam open slapen.
Dat dacht de dief ook.quote:Op woensdag 21 september 2016 11:21 schreef Stefanovich het volgende:
M'n fiets is gejat. Wilde net gaan genieten van het weer
Ik ben geen fan van die zwarte lijnquote:Op woensdag 21 september 2016 10:29 schreef aloa het volgende:
Kans op storm neemt toe voor volgende week.
[ afbeelding ]
Ex-Karlquote:Op woensdag 21 september 2016 10:29 schreef aloa het volgende:
Kans op storm neemt toe voor volgende week.
[ afbeelding ]
Onstuimigquote:Op woensdag 21 september 2016 10:38 schreef aloa het volgende:
Meerdere modellen laten volgende week onstuimig weer zien.
[ afbeelding ]
Hier ook. De benauwdheid gaat zo wel lekker uit het huis.quote:Op woensdag 21 september 2016 10:20 schreef aloa het volgende:
Het is hier bewolkt.
Wel alle ramen tegen elkaar open
Inderdaad, al is het zeldzaam dat een storm echt tot in het binnenland aanhoudt. Laatste keer dat echt het hele land flinke storm had was volgens mij in de jaren 90..quote:Op woensdag 21 september 2016 14:44 schreef aloa het volgende:
[..]
Altijd leuk...ex tropische systemen
1990quote:Op woensdag 21 september 2016 21:11 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Inderdaad, al is het zeldzaam dat een storm echt tot in het binnenland aanhoudt. Laatste keer dat echt het hele land flinke storm had was volgens mij in de jaren 90..
Dat bedoel ik. Lijkt me wel tof om mee te maken. Die jij opnoemt is me niet echt bijgebleven..quote:Op woensdag 21 september 2016 21:14 schreef aloa het volgende:
[..]
1990de storm der stormen...
Die van oktober 2013 was ook indrukwekkend.
Altijd oppassen als er geoogst wordt, de wegen liggen snel vol met plakken blubber en whatnot.quote:Op woensdag 21 september 2016 21:19 schreef INViCTuS het volgende:
Voor de landbouw wel gunstig met oogsten op dit moment. het is allemaal vrij droog. Krijg je trouwens ook niet van die blubber wegen
Die zal ik nooit meer vergeten, die van 2013 ook niet. Die van 2013, omdat er zoveel bomen omgingen. Alsof het lucifers warenquote:Op woensdag 21 september 2016 21:18 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Dat bedoel ik. Lijkt me wel tof om mee te maken. Die jij opnoemt is me niet echt bijgebleven..
quote:Op woensdag 21 september 2016 23:36 schreef aloa het volgende:
Volgende week lijkt het gedaan met de warme dagen. Gemiddelde zakt naar de 15 graden.
[ afbeelding ]
Helaas valt er door de hevige regenval van juni niet veel te oogsten.quote:Op woensdag 21 september 2016 21:19 schreef INViCTuS het volgende:
Voor de landbouw wel gunstig met oogsten op dit moment. het is allemaal vrij droog. Krijg je trouwens ook niet van die blubber wegen
Nou, best wel humorquote:Op woensdag 21 september 2016 23:49 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik moest er wel om lachen
OP materiaal.
Ik las dit in het Nederlands en moest even nadenken wat er nou bedoeld werdquote:
nattekat humorquote:Op woensdag 21 september 2016 23:53 schreef Dven het volgende:
[..]
Ik las dit in het Nederlands en moest even nadenken wat er nou bedoeld werd
NICEquote:Op woensdag 21 september 2016 23:36 schreef aloa het volgende:
Volgende week lijkt het gedaan met de warme dagen. Gemiddelde zakt naar de 15 graden.
[ afbeelding ]
Ben je een timelapse aan het maken?quote:Op donderdag 22 september 2016 07:56 schreef sacha het volgende:
best blauw in Wassenaar![]()
[ link | afbeelding ]
ik ben Den Haag vergeten gisterenquote:Op donderdag 22 september 2016 08:25 schreef bondage het volgende:
[..]
Ben je een timelapse aan het maken?
Ik doelde meer hierop: http://thuisserver.fokzin(...)rms=&posted_by=sachaquote:Op donderdag 22 september 2016 08:29 schreef sacha het volgende:
[..]
ik ben Den Haag vergeten gisteren
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |