quote:Het is zover: we starten met een kersvers Eredivisieseizoen. Zoals we weten is PSV na een memorabele slotdag opnieuw landskampioen geworden en zullen ze azen op een derde titel. We hebben, vraag God maar hoe, slechts twee nieuwkomers in de Eredivisie: Go Ahead Eagles vervangt De Graafschap en Sparta Rotterdam keert na zes jaar afwezigheid terug in de Eredivisie. Iedereen heeft gedroomd van een terugkeer van de Kasteelclub and it happened. In 2012/13 waren ze nog het meest dichtbij maar Markjan Fledderus was ze in de slotfase met twee vrije trappen te machtig. Het kan dichtbij maar o zo ver zijn.
ADO Den Haag start aan een nieuw seizoen met een nieuwe trainer. Henk Fraser vertrok naar Vitesse als opvolger van Rob Maas en zodoende is de babbelzieke Joegoslaaf, Zeljko Petrovic, aangesteld als hoofdcoach. Bij ADO was er qua uitgaande transfers weinig heibel te beleven. Er werd een beetje gesleuteld aan de inkomende transfers waarbij er allerlei spannende buitenlanders zijn aangetrokken. Laat u verrassen en enjoy het.
Ajax staat voor een nieuw seizoen zonder Frank de Boer, na iets minder dan zes jaar hoofdcoach van Ajax te zijn, liet hij zijn contract verscheuren. We weten nooit of hij het voor of na de schande van Doetinchem besloten heeft. Peter Bosz volgt hem op. Het spel van Ajax zou er dan interessanter op moeten worden na alle tikkiebreedjaren van Frank. Bij Ajax werd er onlangs hard gelachen toen Milik voor 32 miljoen euro verkocht werd aan Napoli. Ajax heeft een vervanger gevonden die luistert naar de naam van Bertrand Traoré. Het is huur maar dat mag de pret niet drukken. Ajax zal er trots op zijn ERVARING hebben aangekocht met Heiko Westermann. Davinson Sanchez en Mateo Cassierra werden op hun beurt weggelokt uit het altijd heibele Colombia.
AZ heeft alleen Vincent Janssen zien vertrekken. Die ging voor circa 20 miljoen euro naar het miljoenenrijk van de Premier League. Verder zou sleutelspeler Henriksen nog kunnen vertrekken maar vooralsnog heeft Torino twee weken geleden voor het laatst een signaal gegeven. AZ was vrij attent op de transfermarkt. Ze haalden Mats Seuntjens en Rens van Eijden al vroeg binnen en toen Janssen eenmaal vertrokken was, werd Wout Weghorst aangetrokken als vervanger en is ook de magische spits Fred Friday aangetrokken. Normaal gesproken moet een vierde eindklassering gewoon weer mogelijk zijn voor AZ onder John van den Brom.
Excelsior heeft zich knap voor het derde jaar op rij gevestigd in de Eredivisie en dit jaar mogen ze een vierde jaar veilig proberen te stellen en opnieuw met een nieuwe trainer: Marinus Dijkhuizen was de fakkeldrager, vervolgens Alfons Groenendijk en nu komt Mitchell van der Gaag over. Die liet al tijdens het seizoen weten dat hij FC Eindhoven niet meer zou coachen. Bij Excelsior is er een redelijke exodus van de afgelopen twee seizoensbasis geweest. Van Weert, Stans, Fischer, Kruys etc zijn vertrokken. Excelsior heeft er allerlei spelers voor teruggehaald dus we moeten ons laten verrassen met wat het gaat worden. Degradatiestrijd is iets wat zeker is.
Feyenoord! Weer een jaar zwoegen met Van Bronckhorst en nu in plaats van met Kramer nu met Nicolai Jorgensen van FC Kopenhagen. Voor de rest is de horizon heel weinig veranderd bij Feyenoord. We weten genoeg, dit wordt een langspeelplaat van 2015/16.
Go Ahead Eagles is na een seizoen afwezigheid netjes teruggekeerd in de Eredivisie. Waar eerst troltrainer Dennis Demmers tot eind februari heeft aan lopen kloten, maakte Hans de Koning wel het potentieel van de selectie waar. Kampioenschap was kansloos maar ze slachtten wel De Graafschap in de finale van de play-offs. We kunnen dit seizoen genieten van goden als Randy Wolters, Leon de Kogel, Sander Fischer, Theo Zwarthoed. Alleen de fans zijn soms ietwat raar maar voor de rest is Go Ahead een prima clubje.
FC Groningen heeft na drie seizoenen de hel eindelijk een seizoen zonder Erwin van de Looi. Ernest Faber werd weggekaapt bij het altijd gezellige NEC, alleen Michael de Leeuw ging weg, voor de rest zijn er o.a Van Weert, Jenssen Yttergard en een of andere bonkige verdediger aangetrokken. Met Faber kan er, sure, veel meer worden uitgehaald. Ik zie ze wel leuke dingen doen. Niet grootse daden of zo maar wel gewoon oldskool Groningen.
Heerenveen gaat weer verder zonder talisman Foppe de Haan. Streppel komt over van Willem II waar hij een loodzwaar laatste seizoen had. Bij Heerenveen zijn er, hoe kon het ook anders, bijna geen mensen vertrokken. Otigba schijnt wel snel te vertrekken maar REZA, Stijn Schaars zijn gekomen en Thern is terug na zijn slopende blessure. Slechter dan het afgelopen seizoen kan niet en we weten dat Heerenveen op zijn tijd sympathiek voetbal kan spelen.
Heracles Almelo is alweer klaar in Europa nadat ze kansen niet afmaakten en zodoende van het schimmige Arouca verloren. Bij Heracles is het rustig gebleven. Alleen Weghorst vertrok en Kuwas en Vermeij zijn gekomen. Heracles heeft zich dus versterkt. Ik denk dat Heracles weer een vrij vergelijkbaar seizoen met vorig jaar gaat draaien, alleen eindigen ze of course minder hoog. Dat is zeker.
NEC: tsja. Een groot vreemdelingenlegioen geworden na het vertrek van Faber en Limbombe. Een vage Duitser Peter Hyballa is gekomen en de hele selectie zit vol schimmige namen waar niemand weet van heeft. We weten alleen dat de voorbereiding kut was. Ik laat me verrassen. Het zal een zwaar seizoen voor ze worden in ieder geval.
PEC Zwolle heeft Lam, Van Hintum en Veldwijk zien vertrekken maar ze hebben wel een stapel leuke voetballers teruggehaald. Ted van de Pavert, Youness Mokthar en Achahbar komen permanent over van hun clubs en Calvin Verdonk en Hachim Mastour worden gehuurd. Saymak is ook terug na een jaar afwezigheid van zijn blessure. Het kan weer eens een leuk interessant seizoen worden voor PEC vol met leuke voetballers waar ze vorig jaar weer meer verplicht waren om catenaccio te spelen.
PSV zag alleen Bruma vertrekken en haalde Daniel Schwaab ervoor terug. Voor de rest heeft PSV nog weinig uitgespookt op de transfermarkt maar per saldo is er weinig spectaculairs veranderd. Willems aast nog op een transfer en er is veel gezwijmel over Van Ginkel. Dat is alles wat we weten. PSV draaide een leuke voorbereiding en won afgetekend van Port en Sporting en het won de JCS. PSV is dit seizoen normaal gesproken de doodgeverfde titelkandidaat waar er veel vraagtekens zijn rond Ajax en Feyenoord.
Roda JC is ook een vreemdelingenlegioen geworden waar we ons uitgebreid door moeten laten verrassen. Kalezic is al na een seizoen weg vol mot. Yannis Anastasiou keert ervoor terug. Roel Brouwers, Chris Kum en Mikhail Rosheuvel zijn de bekendste versterkingen maar voor de rest zijn er allemaal versterkingen binnengehaald die weinig mensen kennen. De voorbereiding was wel prima van Roda-zijde maar we weten niet echt wat we kunnen verwachten: wel dat Yannis wil aanvallen.
Sparta is weer terug na zes jaar afwezigheid. God heeft ze een tijdje verafschuwd maar ze zijn weer terug in genade. Pastoor ontnam en gaf ze het Eredivisieschap. De afgelopen zomer is er op Spangen weinig vertrokken van aansprekende namen dus ze konden vooral bouwen aan een Eredivisiewaardige basis. Bart Vriends en El Azzouzi zijn gekomen vanuit de Eredivisie maar er zijn voornamelijk buitenlandse spelers gehaald waaronder Craig Goodwin (een van de besten in Australië), Ivan Calero, Pinteaux en nog wat namen. Sparta gaat met een begroting van 9,5 miljoen euro de Eredivisie in. Veel meer dan Excelsior en Go Ahead dus handhaving zou prima moeten kunnen. Binnen de Eredivisie wil Sparta drie jaar overleven en dan uitbreiden qua doelstellingen.
FC Twente is er ook nog. God mag weten hoe, god mag weten hoe. Na weken onzekerheid is het zeker dat ze Eredivisievoetbal spelen. Vak P is net zo dronken als altijd en de selectie is niet enorm veranderd. Gutierrez is vertrokken naar Betis, Ziyech vooralsnog niet en er zijn enkele onbekende talentjes aangetrokken. Weer een mysterie wat dat gaat worden. Twente zal wel weer rondhangen in de middenmoot. Lekker man.
FC Utrecht heeft weinig kunnen investeren door geldtekort maar er is ook weinig vertrokken. Vooralsnog is alleen Letschert vertrokken naar Sassuolo dus we weten wat we weer kunnen verwachten van FC Utrecht: lekker rondhangen tussen positie zes en positie negen. Dat is leuk en realistisch. Lekker weer Haller ophemelen op basis van niets maar gewoon vooral genieten van het middenveld van Utrecht. Meer. dan. prima.
Vitesse is verlost van de onkunde van Rob Maas en heeft Henk Fraser weggehaald bij ADO Den Haag. De transferperiode begon met het aantrekken van Navarone Foor, dat shockeerde iedereen. Een NEC-er naar Vitesse maar wat we weten is dat hij zeer gedreven is. Abiola Dauda komt weer terug van de huur, Baker en Nathan komen weer een jaartje vanuit Chelsea, ene Michael Tornes komt van Odense BK en... RICKY VAN WOLFSWINKEL IS TERUG VOOR DRIE JAAR. Henk Fraser zou best veel uit dit leuke materiaal kunnen halen. AZ bedreigen voor plek vier zou best kunnen.
Streppel is weg en ze halen Erwin van de Looi terug. Willem II scoorde niet hoog bij mij in de voorbereiding. Veel spelers van het vorige seizoen zijn vertrokken: ik noem een Andersen, Braber, Ondaan, Van der Struyk, Haemhouts etc. Niet enorm belangrijke spelers maar het is in degradatiestrijd vooral zonde dat je Ondaan laat gaan. Een erg leuke speler. Willem II huurt Jari Schuurman van Feyenoord, haalt Thom Haye van AZ voor het middenveld, ze halen een spits van Villarreal die ik niet ken: Fran Sol. Verder is Lieftink weggeplukt bij Vitesse. Willem II heeft niet verloren in de voorbereiding en veel vertrouwen opgedaan. We kunnen, denk ik, een defensief maar tegelijkertijd interessant Willem II verwachten.
Atkinson vindt dit leuk.quote:Op zondag 18 september 2016 15:11 schreef Coco98 het volgende:
PSV moet helemaal geen energie steken in een penalty willen.
Dit is feitelijk onjuist.quote:Op zondag 18 september 2016 15:12 schreef Ajacied422 het volgende:
Jammer dat we niet meer te weten kunnen komen of PSV penalty's zou missen tegen Cillessen.
Zacht baby-blauw..quote:Op zondag 18 september 2016 15:13 schreef timmmmm het volgende:
Wat blijf ik die AH-shirts lelijk vinden zeg
Dan krijgen we dit te zienquote:Op zondag 18 september 2016 15:12 schreef Ajacied422 het volgende:
Jammer dat we niet meer te weten kunnen komen of PSV penalty's zou missen tegen Cillessen.
Die hebben meer gedaan voor Nederland dan de rest van de aanwezigen in het stadion.quote:Op zondag 18 september 2016 15:15 schreef timmmmm het volgende:
Ze vinden Dollar Dirk niet zo lief in Eindhoven.
Donder lekker op met je veteranen
Die Mexicaan van PSV ook.quote:Op zondag 18 september 2016 15:15 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Die gedraagt zich dan ook als een totale idioot
Je moeder is een scjattig opaatjequote:Op zondag 18 september 2016 15:16 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Je bent zelf een schattig opaatje
Kan ik niet ontkennenquote:Op zondag 18 september 2016 15:16 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Je moeder is een scjattig opaatje
quote:Op zondag 18 september 2016 15:13 schreef timmmmm het volgende:
Wat blijf ik die AH-shirts lelijk vinden zeg
Kuyt werd tweede op het WK voor hem wordt alleen gefloten.quote:Op zondag 18 september 2016 15:15 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Die hebben meer gedaan voor Nederland dan de rest van de aanwezigen in het stadion.
liever feyenoord winst, maar gelijkspel is primaquote:Op zondag 18 september 2016 15:17 schreef Jojoortje het volgende:
Laat dit maar mooi een gelijkspel worden.
quote:Op zondag 18 september 2016 15:17 schreef Jojoortje het volgende:
Laat dit maar mooi een gelijkspel worden.
Ik ga even schijtenquote:Op zondag 18 september 2016 15:17 schreef Frozen-assassin het volgende:
HT eindelijk
Tijd voor een drankje
Niks mis mee, al is het natuurlijk ook zeer gezellig als je meepostquote:
Gelukkig spelen Ajax en Heracles pas sinds dit seizoen met deze tenues.quote:Op zondag 18 september 2016 15:19 schreef Kermit. het volgende:
#Ajax straks in uitshirt vorig seizoen. KNVB vindt huidige tenues Ajax en Heracles te veel op elkaar lijken. #heraja
Zou hij eens geel voor moeten krijgenquote:
Muah wel de bovenliggende partij, maar Feyenoord doet prima mee.quote:Op zondag 18 september 2016 15:20 schreef Dj_Day-V het volgende:
PSV oppermachtig. Dan zal Feyenoord zo wel 0-1 maken.
Vreemd dat ze dan niet gewoon allebei in het thuisshirt spelenquote:Op zondag 18 september 2016 15:19 schreef Kermit. het volgende:
#Ajax straks in uitshirt vorig seizoen. KNVB vindt huidige tenues Ajax en Heracles te veel op elkaar lijken. #heraja
Nijhuis kom er maar inquote:Op zondag 18 september 2016 15:21 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Zou hij eens geel voor moeten krijgen
uAllebei witte broek en wit in de shirts Hansquote:Op zondag 18 september 2016 15:21 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Vreemd dat ze dan niet gewoon allebei in het thuisshirt spelen
Eindelijk, GGMM en ik hebben je gemist.quote:Op zondag 18 september 2016 15:20 schreef Dj_Day-V het volgende:
PSV oppermachtig. Dan zal Feyenoord zo wel 0-1 maken.
Is ook al vaak genoeg gebeurd, dus inderdaad rare beslissing.quote:Op zondag 18 september 2016 15:21 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Vreemd dat ze dan niet gewoon allebei in het thuisshirt spelen
Ajax speelt toch wel vaker in het thuisshirt bij Heracles?quote:Op zondag 18 september 2016 15:22 schreef hafcfan het volgende:
[..]
uAllebei witte broek en wit in de shirts Hans
Nu jij er bent ga ik toch ook maar een stream opzoeken.quote:Op zondag 18 september 2016 15:20 schreef Dj_Day-V het volgende:
PSV oppermachtig. Dan zal Feyenoord zo wel 0-1 maken.
Shirt van vorig seizoen is 10x mooier.quote:Op zondag 18 september 2016 15:22 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Is ook al vaak genoeg gebeurd, dus inderdaad rare beslissing.
Maar gelukkig valt het huidige uitshirt van Ajax mee, vergeleken met dat gedrocht van vorig jaar.
Perez is dan ook een volidiootquote:Op zondag 18 september 2016 15:23 schreef Kopsterk het volgende:
Perez vindt het een vermakelijke topper
Ik vind het tactisch gezien wel aardig hoorquote:Op zondag 18 september 2016 15:23 schreef Kopsterk het volgende:
Perez vindt het een vermakelijke topper
Toch mis ik zijn inzet wel. Hij bleef maar gaan met die banaan.quote:Op zondag 18 september 2016 15:22 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Als hij straks er nog een tweede inlegt kunnen we weer genieten van zijn rare interviews.
Dan had Ajax toch gewoon in het blauw kunnen spelen?quote:Op zondag 18 september 2016 15:22 schreef hafcfan het volgende:
[..]
uAllebei witte broek en wit in de shirts Hans
Of Heracles met zwart broekjequote:Op zondag 18 september 2016 15:23 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Ajax speelt toch wel vaker in het thuisshirt bij Heracles?
Al was dat misschien met rood broekje dan
Heracles heeft alleen haast geen strepen meer. Tenue is echt vies wit en lelijk dit jaar.quote:Op zondag 18 september 2016 15:23 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Ajax speelt toch wel vaker in het thuisshirt bij Heracles?
Al was dat misschien met rood broekje dan
Goeie, zou best kunnen jaquote:Op zondag 18 september 2016 15:24 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Of Heracles met zwart broekje
Ik ook.quote:Op zondag 18 september 2016 15:23 schreef Kopsterk het volgende:
Perez vindt het een vermakelijke topper
Dat betekent dat Stijn ook geniet.quote:Op zondag 18 september 2016 15:23 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Ik vind het tactisch gezien wel aardig hoor
Hahaha nee, dat felgroene shirt was echt walgelijk.quote:Op zondag 18 september 2016 15:23 schreef Merkie het volgende:
[..]
Shirt van vorig seizoen is 10x mooier.
Noem jij wit nu lelijk?quote:Op zondag 18 september 2016 15:24 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Heracles heeft alleen haast geen strepen meer. Tenue is echt vies wit en lelijk dit jaar.
Nu doe je alsof Stijn en ik twee verschillende personen zijnquote:Op zondag 18 september 2016 15:24 schreef Coco98 het volgende:
[..]
Dat betekent dat Stijn ook geniet.
rip tucgeitquote:Op zondag 18 september 2016 15:27 schreef Frozen-assassin het volgende:
Mensen die naar reclames kijken
twitter:MikeVerweij twitterde op zondag 18-09-2016 om 15:17:25Overigens is de verwachting dat #Ajax in zelfde opstelling speelt als donderdag bij @fcpao reageer retweet
MES STEEK PIJNquote:Op zondag 18 september 2016 15:29 schreef Tagliano het volgende:
twitter:MikeVerweij twitterde op zondag 18-09-2016 om 15:17:25Overigens is de verwachting dat #Ajax in zelfde opstelling speelt als donderdag bij @fcpao reageer retweet
Zucht...quote:Op zondag 18 september 2016 15:29 schreef Tagliano het volgende:
twitter:MikeVerweij twitterde op zondag 18-09-2016 om 15:17:25Overigens is de verwachting dat #Ajax in zelfde opstelling speelt als donderdag bij @fcpao reageer retweet
Hij staat strak van de botox.quote:Op zondag 18 september 2016 15:25 schreef Littlerabbit het volgende:
Ronald de Boer praat echt als een kleuter met een leerachterstand.
Prima opstelling.quote:Op zondag 18 september 2016 15:29 schreef Tagliano het volgende:
twitter:MikeVerweij twitterde op zondag 18-09-2016 om 15:17:25Overigens is de verwachting dat #Ajax in zelfde opstelling speelt als donderdag bij @fcpao reageer retweet
En dat al meer dan 40 jaarquote:Op zondag 18 september 2016 15:33 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Marijke Helwegen, ze duwt nog graag 18- jongens aan
truequote:Op zondag 18 september 2016 15:32 schreef KingRoland het volgende:
[..]
oreo en tictac waren ook leuke Jane
Lijkt me sterk dat ze aan sex dacht toen ze <10jr oud was...quote:Op zondag 18 september 2016 15:34 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Inmiddels wel 60 jaar hoor
Sommigen posten hier ook als een achtjarige en schijnen toch seks te hebbenquote:Op zondag 18 september 2016 15:35 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Lijkt me sterk dat ze aan sex dacht toen ze <10jr oud was...
Was jij nog maagd op je 10ste?quote:Op zondag 18 september 2016 15:35 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Lijkt me sterk dat ze aan sex dacht toen ze <10jr oud was...
FOK!ers hebben geen sex, lijkt me een natuurwet, ondertussenquote:Op zondag 18 september 2016 15:35 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Sommigen posten hier ook als een achtjarige en schijnen toch seks te hebben
Voor mijn gevoel is ze 80 jaar inmiddels, wellicht ben jij de showbizz-expert hierquote:Op zondag 18 september 2016 15:35 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Lijkt me sterk dat ze aan sex dacht toen ze <10jr oud was...
Heb je ook weer gelijk inquote:Op zondag 18 september 2016 15:35 schreef RvLaak het volgende:
[..]
FOK!ers hebben geen sex, lijkt me een natuurwet, ondertussen
Wikiquote:Op zondag 18 september 2016 15:36 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Voor mijn gevoel is ze 80 jaar inmiddels, wellicht ben jij de showbizz-expert hier
Van Jeroen Zoet?quote:Op zondag 18 september 2016 15:36 schreef KingRoland het volgende:
Al hoop ik stiekem op een eigen doelpunt.
Als hij al de beste is, dan zeker niet met afstandquote:Op zondag 18 september 2016 15:36 schreef Collide het volgende:
Jones is met afstand de beste keeper van de eredivisie.
Van Beek ramt enkel nog heel af en toe 4 auto's en een lantarenpaal in een roze range rover.quote:Op zondag 18 september 2016 15:36 schreef KingRoland het volgende:
Al hoop ik stiekem op een eigen doelpunt.
Zoet komt nog een beetje in de buurt.quote:Op zondag 18 september 2016 15:37 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Als hij al de beste is, dan zeker niet met afstand
Niet iedereen had zo'n handtastelijke oom.quote:Op zondag 18 september 2016 15:35 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Was jij nog maagd op je 10ste?
quote:Op zondag 18 september 2016 15:38 schreef Vasion het volgende:
[..]
Niet iedereen had zo'n handtastelijke oom.
10ste, okequote:Op zondag 18 september 2016 15:35 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Was jij nog maagd op je 10ste?
Maar goed, tijd voor een doelpunt
quote:Op zondag 18 september 2016 15:38 schreef Vasion het volgende:
[..]
Niet iedereen had zo'n handtastelijke oom.
wajoowquote:Op zondag 18 september 2016 15:38 schreef Vasion het volgende:
[..]
Niet iedereen had zo'n handtastelijke oom.
Ik was allang blij dat ik in iemand een vaderfiguur had.quote:Op zondag 18 september 2016 15:38 schreef Vasion het volgende:
[..]
Niet iedereen had zo'n handtastelijke oom.
quote:Op zondag 18 september 2016 15:38 schreef Vasion het volgende:
[..]
Niet iedereen had zo'n handtastelijke oom.
Ik vind Hans van Breukelen wel zo'n type.quote:Op zondag 18 september 2016 15:38 schreef Vasion het volgende:
[..]
Niet iedereen had zo'n handtastelijke oom.
Dorpspastoor hequote:Op zondag 18 september 2016 15:40 schreef Coco98 het volgende:
[..]
Ik vind Hans van Breukelen wel zo'n type.
Ook die van Kazim Kazim vorig seizoen?quote:Op zondag 18 september 2016 15:42 schreef Collide het volgende:
"Dat was een nuttige ingreep", dat is het meestal als je een bal van de lijn afhaalt.
Ah, ik vind dat je nu te hard bent voor PSV...quote:Op zondag 18 september 2016 15:42 schreef Coco98 het volgende:
[..]
Dat komt omdat er maar 1 topclub speelt.
Blij dat hij weg is, wat een idiootquote:Op zondag 18 september 2016 15:42 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Ook die van Kazim Kazim vorig seizoen?
Willemsgodquote:Op zondag 18 september 2016 15:42 schreef Coco98 het volgende:
[..]
Dat komt omdat er maar 1 topclub speelt.
Sooooooooooooooow.quote:Op zondag 18 september 2016 15:42 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Ah, ik vind dat je nu te hard bent voor PSV...
Liefst van Feyenoordquote:Op zondag 18 september 2016 15:42 schreef PicoMMP het volgende:
De wedstrijd heeft een doelpunt nodig.
Gaf altijd wel alles, maar dan ook alles in toppers.quote:Op zondag 18 september 2016 15:42 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Blij dat hij weg is, wat een idioot
Is dat zo? Ik heb ze dat nog niet zien proberen... PSV daarentegen probeert dat al de hele wedstrijd & komt maar niet tot scoren...quote:Op zondag 18 september 2016 15:44 schreef Collide het volgende:
[..]
Ze hebben het al lastig genoeg om in het andere doel te scoren.
bedoeningquote:Op zondag 18 september 2016 15:45 schreef Collide het volgende:
Sfeer geweldig in Eindhoven.
Ben daar 2 weken geleden geweest maar wat een trieste bedoeling was dat daar. Als je al opstond kwam er 3 man beveiliging naar je toe.
Laat dat maar aan Foxie overquote:Op zondag 18 september 2016 15:45 schreef Frozen-assassin het volgende:
Ik kan dit moeilijk een spannende topper gaan noemen
Wat een onzinquote:Op zondag 18 september 2016 15:45 schreef Collide het volgende:
Sfeer geweldig in Eindhoven.
Ben daar 2 weken geleden geweest maar wat een trieste bedoeling was dat daar. Als je al opstond kwam er 3 man beveiliging naar je toe.
bedoeningquote:Op zondag 18 september 2016 15:45 schreef Collide het volgende:
Sfeer geweldig in Eindhoven.
Ben daar 2 weken geleden geweest maar wat een trieste bedoeling was dat daar. Als je al opstond kwam er 3 man beveiliging naar je toe.
*eensquote:Op zondag 18 september 2016 15:47 schreef Collide het volgende:
Kan Hansie niet is een keer commentator worden voor Fox?
Dan ben je gewoon viesdik en blokkeerde je het zicht van anderen.quote:Op zondag 18 september 2016 15:47 schreef Collide het volgende:
[..]
Ik wilde gaan staan kwam er meteen een steward dat je moest blijven zitten.
Waarom heeft hij daar dan een UI van?quote:Op zondag 18 september 2016 15:48 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Gudelj is niet zo'n goede voetballer*
Eens.quote:Op zondag 18 september 2016 15:48 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Gudelj is niet zo'n goede voetballer*
Fuck Blom.quote:Op zondag 18 september 2016 15:48 schreef RvLaak het volgende:
Blom doet z'n werk erg goed, mag ook wel eens gezegd
Ik verbeter hem dan ook niet voor niks.quote:Op zondag 18 september 2016 15:48 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Waarom heeft hij daar dan een UI van?
Sówquote:Op zondag 18 september 2016 15:49 schreef Ajacied422 het volgende:
Je zou kúnnen stellen dat PSV moet investeren in een betere vleugelspeler.
Daarom Bergwijnquote:Op zondag 18 september 2016 15:49 schreef Ajacied422 het volgende:
Je zou kúnnen stellen dat PSV moet investeren in een betere vleugelspeler.
Dan had hij in de tweede minuut al weg geweestquote:Op zondag 18 september 2016 15:50 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Blom volgt niet echt de lijn van KNVB
Gewoon geel geven klaar, weg met die vent
Ik weet niet of die de boel daar al kan gaan dragen, maar wie weetquote:
Jammer dit.quote:Op zondag 18 september 2016 15:51 schreef Coco98 het volgende:
[..]
Hoe was de wedstrijd tegen FC Twente?
Inter Juve gaat genot worden.quote:Op zondag 18 september 2016 15:52 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Ik ga straks genieten van Ajax
En daarna Inter-Juve
Ja, maar geen zin in.quote:Op zondag 18 september 2016 15:54 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Gewoon lekker op Eurosport, niks mis mee
Mijn tooltje lijkt het een beetje te begevenquote:
Ik vind dat altijd chanant als je tooltje het begeeft.quote:Op zondag 18 september 2016 15:56 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Mijn tooltje lijkt het een beetje te begeven
Even op zoek naar een andere manier
Bij jou zou die het nooit begeven denk ikquote:Op zondag 18 september 2016 15:57 schreef Coco98 het volgende:
[..]
Ik vind dat altijd chanant als je tooltje het begeeft.
Nee.quote:Op zondag 18 september 2016 15:58 schreef Vasion het volgende:
[..]
Ik heb El Ahmadi verkocht in mijn Feyenoord career mode. Geeft dat je ook enige voldoening?
Ik zou het zelfs suboptimaal willen noemen.quote:Op zondag 18 september 2016 15:57 schreef Coco98 het volgende:
[..]
Ik vind dat altijd chanant als je tooltje het begeeft.
Ik vind hem een vervelend figuur. Vervelender dan Diego Costa.quote:Op zondag 18 september 2016 15:58 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Ben je nog steeds #geenfan van El Ahmadi. Beste Feyenoorder wederom.
Dat is onmogelijk.quote:Op zondag 18 september 2016 15:59 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik vind hem een vervelend figuur. Vervelender dan Diego Costa.
Die gaan niet winnen in Almeloquote:Op zondag 18 september 2016 16:01 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Ik geloof niet dat ajax lacht als ze derde worden
Laten we het hopenquote:Op zondag 18 september 2016 16:01 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Die gaan niet winnen in Almelo
Ajax speelt juist zelden slechte wedstrijden op kunstgras. Niet dat het me iets boeit, maar ik heb het ooit gelezen.quote:Op zondag 18 september 2016 16:01 schreef Collide het volgende:
[..]
Zal wel weer drama worden op kunstgras in Almelo.
Denk dat het voor Ajax lastiger wordt om tegen Heracles te spelen na een Europese wedstrijd dan voor Feyenoord tegen PSV.quote:Op zondag 18 september 2016 16:01 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ajax speelt juist zelden slechte wedstrijden op kunstgras. Niet dat het me iets boeit, maar ik heb het ooit gelezen.
Wat wordt de uitslag?quote:Op zondag 18 september 2016 16:02 schreef Ajacied422 het volgende:
Heracles is belachelijk slecht bezig en hebben eigenlijk ook geen creativiteit om Ajax te verslaan.
Mochten ze Ajax toch verslaan, weten jullie me te vinden.
Volgens mij ongeslagen zelfsquote:Op zondag 18 september 2016 16:01 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ajax speelt juist zelden slechte wedstrijden op kunstgras. Niet dat het me iets boeit, maar ik heb het ooit gelezen.
Zó saai is deze wedstrijd toch niet?quote:Op zondag 18 september 2016 16:03 schreef Frozen-assassin het volgende:
Ik kijk ondertussen ook naar EK Wielrennen
Saaier dan deze topper kan voetbal niet zijn.quote:Op zondag 18 september 2016 16:04 schreef Vasion het volgende:
[..]
Zó saai is deze wedstrijd toch niet?
quote:
KUNSTGRASKEIZERquote:Bosz is tevens de 'kunstgraskeizer' in de Eredivisie. De ploegen van de oud-verdediger veroverden 138 punten op deze ondergrond. Geen trainer doet het beter op kunstgras.
Ietsjes beter nu Narsinghaids eruit isquote:Op zondag 18 september 2016 16:04 schreef Vasion het volgende:
[..]
Zó saai is deze wedstrijd toch niet?
Niet overdrijven vriend.quote:Op zondag 18 september 2016 16:04 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
Saaier dan deze topper kan voetbal niet zijn.
Veel en veel belangrijker dan Vilhena.quote:Op zondag 18 september 2016 15:58 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Ben je nog steeds #geenfan van El Ahmadi? Beste Feyenoorder wederom.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |