Leuk.quote:Op donderdag 15 september 2016 02:37 schreef TwisterNederland het volgende:
[..]
Ik weet niet eens hoe je eruit ziet
Nou dit valt behoorlijk op.quote:Op donderdag 15 september 2016 07:25 schreef Brammetjuh94 het volgende:
[..]
Niemand kijkt naar je benen, niemand geeft iets om hoe jij je beenhaar trimt.
Wow, dat die vent nog professioneel voetbalt op zijn leeftijd.quote:Op donderdag 15 september 2016 10:11 schreef Kaas- het volgende:
De lekkerste Duitse voetballer heeft gisteravond weer twee keer gescoord in de Champions League.Binnenkort te bewonderen tegen PSV.
[ afbeelding ]
Ik zou Carré nog niet boeken met dit grappenrepertoire.quote:Op donderdag 15 september 2016 10:12 schreef Rezania het volgende:
[..]
Wow, dat die vent nog professioneel voetbalt op zijn leeftijd.
quote:Op donderdag 15 september 2016 10:12 schreef Rezania het volgende:
[..]
Wow, dat die vent nog professioneel voetbalt op zijn leeftijd.
quote:Op donderdag 15 september 2016 10:14 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Ik zou Carré nog niet boeken met dit grappenrepertoire.
Wrongquote:Op donderdag 15 september 2016 07:25 schreef Brammetjuh94 het volgende:
[..]
Niemand kijkt naar je benen, niemand geeft iets om hoe jij je beenhaar trimt.
Ja, ik zag m'n sportschool iddquote:Op donderdag 15 september 2016 07:56 schreef Brammetjuh94 het volgende:
http://www.npo.nl/niet-lu(...)09-2016/POW_03270338
Niet lullen maar poetsen, meneer woont doodleuk bij mijn vriend in het pand.
Moet je eens een proeverij organiserenquote:Op donderdag 15 september 2016 07:25 schreef Brammetjuh94 het volgende:
[..]
Kek.
Niemand heeft hier ooit mijn keukencreaties geproefd...
Ik deed dat eens voor twee fokkers (een komt hier veel, de ander eigenlijk nooit meer in deze sc). Hele dag staan uitsloven, echt van 's ochtends tot 's avonds, en het eten was me toch een partijtje mislukt!quote:Op donderdag 15 september 2016 11:18 schreef TwisterNederland het volgende:
[..]
Moet je eens een proeverij organiseren
Haha, dus toen overgegaan tot het batsen?quote:Op donderdag 15 september 2016 11:21 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Ik deed dat eens voor twee fokkers (een komt hier veel, de ander eigenlijk nooit meer in deze sc). Hele dag staan uitsloven, echt van 's ochtends tot 's avonds, en het eten was me toch een partijtje mislukt!![]()
![]()
![]()
Volgende keer maak ik gewoon iets waar ik ervaring in heb.
quote:Op donderdag 15 september 2016 11:23 schreef TwisterNederland het volgende:
[..]
Haha, dus toen overgegaan tot het batsen?
Die schuurt z'n hele wangetjes open!quote:Op donderdag 15 september 2016 11:06 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Vanavond lichten uit. Al zal m'n vriend het direct wel voelen.
Moest hardop lachen.quote:Op donderdag 15 september 2016 11:30 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Die schuurt z'n hele wangetjes open!
Sorryquote:Op donderdag 15 september 2016 11:36 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Je bent soms wel een awkward figuur in je vraagstelling en zo Twister.
quote:Op donderdag 15 september 2016 10:11 schreef Kaas- het volgende:
De lekkerste Duitse voetballer heeft gisteravond weer twee keer gescoord in de Champions League.Binnenkort te bewonderen tegen PSV.
[ afbeelding ]
quote:Op woensdag 14 september 2016 13:02 schreef Brammetjuh94 het volgende:
BUBBAABUTS BUTS BUBBAABUBABUTS
Had je je slickydinges aan ja?quote:
quote:Op donderdag 15 september 2016 17:47 schreef Kaas- het volgende:
NOOOOO uit pure gewoonte net korte broek aangetrokken bij het omkleden voor het reizen en was helemaal vergeten dat ik vannacht dus m'n benen had getrimd, Ik schaam me echt dood in het ov, die haartjes zijn maar een paar mm en valt direct op dat ik dat heb gedaan.Echt kut.
Je gaat het wel zien, dat is komende vrijdag niet ineens weer allemaal terug gegroeid of zo.quote:Op donderdag 15 september 2016 17:48 schreef Rezania het volgende:
[..]Echt meest doordachte actie van de week dit.
Hihihiquote:Op donderdag 15 september 2016 17:49 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Je gaat het wel zien, dat is komende vrijdag niet ineens weer allemaal terug gegroeid of zo.
Had die ook zijn benen getrimdquote:Op donderdag 15 september 2016 17:48 schreef Kaas- het volgende:
Kwam een fokker tegen op de uni overigens, die direct z'n college skipte om een biertje met me te drinken. Toch nice.
Nee, enkel z'n poenani.quote:Op donderdag 15 september 2016 18:31 schreef wizarddragon het volgende:
[..]
Had die ook zijn benen getrimd?
quote:Op donderdag 15 september 2016 18:38 schreef Peter het volgende:
[..]
Strak zeker? Zo van 'daar zeg je gelijk iets over' ?
Iemand apte mij net dit idee ook.quote:Op donderdag 15 september 2016 11:18 schreef TwisterNederland het volgende:
[..]
Moet je eens een proeverij organiseren
Benen dan maar scheren?quote:Op donderdag 15 september 2016 18:42 schreef Kaas- het volgende:
Kut, nu zo'n sprintertrein met van dat hele felle lelijke licht waarin het extra erg opvalt. Je kan je hier ook nergens verstoppen.
Uiteindelijk is het dan weer dezelfde lengte als nu, dus daar schiet hij niks mee op.quote:Op donderdag 15 september 2016 19:35 schreef Peter het volgende:
[..]
Benen dan maar scheren?
Of ontharingsmiddel gebruiken..
Ik snap de logica van Peter ook even niet.quote:Op donderdag 15 september 2016 19:42 schreef Rezania het volgende:
[..]
Uiteindelijk is het dan weer dezelfde lengte als nu, dus daar schiet hij niks mee op.
Lekker hoorquote:Op donderdag 15 september 2016 18:53 schreef Brammetjuh94 het volgende:
[..]
Iemand apte mij net dit idee ook.
Echte bazen reizen enkel met de intercityquote:Op donderdag 15 september 2016 18:42 schreef Kaas- het volgende:
Kut, nu zo'n sprintertrein met van dat hele felle lelijke licht waarin het extra erg opvalt. Je kan je hier ook nergens verstoppen.
Dat was dus het gejuich dat ik net hoorde? In Groningen nota benequote:Op donderdag 15 september 2016 20:39 schreef Kaas- het volgende:
Feyenooooooooooordddd!!!!!!!!!!
Wat een geweldige club
Jij bent een baas omdat je de intercity tussen Leeuwarden en Groningen neemt?quote:Op donderdag 15 september 2016 20:35 schreef TwisterNederland het volgende:
Echte bazen reizen enkel met de intercity
Dat is een sneltreinquote:Op donderdag 15 september 2016 20:40 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Jij bent een baas omdat je de intercity tussen Leeuwarden en Groningen neemt?
Wow.quote:Op donderdag 15 september 2016 20:41 schreef TwisterNederland het volgende:
[..]
Dat is een sneltrein
Maar nee!
Eerder richting Utrecht, Amsterdam
Liever een auto hoorquote:Op donderdag 15 september 2016 20:41 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Wow.
Wat een baas, dat je dan in die trein zit. Sow!
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
wou mijn rug een beetje bruinenquote:
I. Told. You. So.quote:Op donderdag 15 september 2016 22:40 schreef Renesite het volgende:
Knieholte verbrand. Waarom gawddamned
je bent over je skypetijd heen. Grindr wacht.quote:Op donderdag 15 september 2016 23:18 schreef Rezania het volgende:
Zo, weer anderhalf uur geskypt met mijn vriend.
quote:Op donderdag 15 september 2016 23:23 schreef Renesite het volgende:
[..]
je bent over je skypetijd heen. Grindr wacht.
quote:Op donderdag 15 september 2016 23:26 schreef Rezania het volgende:
Grindr is alleen maar ouwe vieze mannetjes.
Zet mij maar weer weg als viesquote:Op donderdag 15 september 2016 23:26 schreef Rezania het volgende:
Grindr is alleen maar ouwe vieze mannetjes.
Sorry!quote:Op donderdag 15 september 2016 23:26 schreef Rezania het volgende:
Grindr is alleen maar ouwe vieze mannetjes.
quote:Op donderdag 15 september 2016 23:26 schreef Rezania het volgende:
Grindr is alleen maar ouwe vieze mannetjes.
Geen sorryquote:
Misschien weten ze nog niet hoe ze een filter in moeten stellenquote:Op vrijdag 16 september 2016 09:24 schreef Kaas- het volgende:
Als van alle 16- tot 60-jarige homo's in dezelfde mate op Grindr zitten is het natuurlijk een statistisch gegeven dat 30- niet de grootste groep is. Dat is gewoon logisch en mag geen verrassing heten. Neemt niet weg dat er altijd - zeker in Amsterdam en Rotterdam - meeeeeeeeeeerr dan genoeg van je eigen leeftijd rondloopt. Vind die kritiek dus maar slapjes en onterecht.
Je lul is slapjes en onterecht.quote:Op vrijdag 16 september 2016 09:24 schreef Kaas- het volgende:
Als van alle 16- tot 60-jarige homo's in dezelfde mate op Grindr zitten is het natuurlijk een statistisch gegeven dat 30- niet de grootste groep is. Dat is gewoon logisch en mag geen verrassing heten. Neemt niet weg dat er altijd - zeker in Amsterdam en Rotterdam - meeeeeeeeeeerr dan genoeg van je eigen leeftijd rondloopt. Vind die kritiek dus maar slapjes en onterecht.
Da's dan geen compliment voor je hoofdquote:
Ik moest hardop lachen. Sterk ingekopt.quote:Op vrijdag 16 september 2016 09:52 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Da's dan geen compliment voor je hoofd
Ik vond stage ook echt niet zo druk. Zelfs m'n eindscriptie niet. En toch een 8.5.quote:Op vrijdag 16 september 2016 10:45 schreef Rezania het volgende:
Echt alle masters en stage-lopers zitten de hele dag op het hok te chillen. We hebben het allemaal zo druk.
Gelukkig hoef je niet te werken om nieuwe pakken te betalen!quote:Op vrijdag 16 september 2016 11:51 schreef Kaas- het volgende:
Op een dag werk verloren en gewonnen.
Verloren omdat ze erachter kwamen bij het prepareren van een nieuw contract dat het m'n derde tijdelijke was en aan vaste doen ze niet, dus daar kan ik 1 december pas weer werken.
Maar dus ook een nieuwe. Ga de werkcolleges geven aan eerstejaars studenten economie en econometrie als student-assistent van de professor macro-economie. Is eigenlijk ook leuker dan wat ik deed, dus ach.
Alleen wel jammer dat ik nu dus plotseling tijdelijk zonder inkomen zit.
Ha. Idd.quote:Op vrijdag 16 september 2016 14:40 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Gelukkig hoef je niet te werken om nieuwe pakken te betalen!
Ik vind het stinken, het is super kut voor je bloedvaten en ik erger me dood aan de hoeveelheid mensen die t gebruiken tijdens seks. Alsof homo's bijna niet meer zonder kunnen. Ik gebruik t iig nooit.quote:
Ah oke, maar dat ik het na duizend jaar ook eens voor het eerst wil proberen voor de gein moet je maar niet over zeiken engeltje van me.quote:Op vrijdag 16 september 2016 15:11 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ik vind het stinken, het is super kut voor je bloedvaten en ik erger me dood aan de hoeveelheid mensen die t gebruiken tijdens seks. Alsof homo's bijna niet meer zonder kunnen.
Dat dus
Doe ik ook nietquote:Op vrijdag 16 september 2016 15:12 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Ah oke, maar dat ik het na duizend jaar ook eens voor het eerst wil proberen voor de gein moet je maar niet over zeiken engeltje van me.
Want:quote:Op vrijdag 16 september 2016 15:14 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Klopt, dit was puur even preventief territorium afbakenen.
Ja! Oprollen en dan even in de oven tot ie knapperig is.quote:Op vrijdag 16 september 2016 15:29 schreef G-Pier het volgende:
Ik heb geen brood meer maar wel tortilla's, tortilla met kaas proberen dan maar.
Werken, alleen maar diensten van 1400 tot 2230 voor de rest van de maand.quote:Op vrijdag 16 september 2016 16:47 schreef TwisterNederland het volgende:
Wat gaan jullie dit weekend zoal doen?
Vanavond YA-boekenbal, morgen logees en overmorgen naar het museum voor oudheidkunde in Leiden.quote:Op vrijdag 16 september 2016 16:47 schreef TwisterNederland het volgende:
Wat gaan jullie dit weekend zoal doen?
Heb vanavond m'n afstudeerborrel.quote:Op vrijdag 16 september 2016 16:47 schreef TwisterNederland het volgende:
Wat gaan jullie dit weekend zoal doen?
Sorry ben aan het werkquote:
Doorwerken dan Mortieboy.quote:Op vrijdag 16 september 2016 17:49 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Sorry ben aan het werk
Sommige mensen houden de economie draaiende en sommige mensen hebben afstudeerborrels
Pics van je uitzichtquote:Op vrijdag 16 september 2016 17:56 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
ik zit met een espresso en een flesje Spa Touch of grapefruit op het dak
quote:Op vrijdag 16 september 2016 18:01 schreef G-Pier het volgende:
Ik zat gisteren in een coupé vol met Feyenoord-toeschouwers en het voelde weer als thuiskomen.
Verjaardag, housewarming, sporten, Final Fantasy.quote:Op vrijdag 16 september 2016 16:47 schreef TwisterNederland het volgende:
Wat gaan jullie dit weekend zoal doen?
in de zon liggen. Zwemmen. Uit eten. Slenteren door Albufeira. Dingen.quote:Op vrijdag 16 september 2016 16:47 schreef TwisterNederland het volgende:
Wat gaan jullie dit weekend zoal doen?
Jij? Wat ga jij doen?quote:Op vrijdag 16 september 2016 20:20 schreef TwisterNederland het volgende:
Genoeg plannen dus. Klinkt allemaal goed
Heb je in september nog gewerkt?quote:Op vrijdag 16 september 2016 11:51 schreef Kaas- het volgende:
Op een dag werk verloren en gewonnen.
Verloren omdat ze erachter kwamen bij het prepareren van een nieuw contract dat het m'n derde tijdelijke was en aan vaste doen ze niet, dus daar kan ik 1 december pas weer werken.
Maar dus ook een nieuwe. Ga de werkcolleges geven aan eerstejaars studenten economie en econometrie als student-assistent van de professor macro-economie. Is eigenlijk ook leuker dan wat ik deed, dus ach.
Alleen wel jammer dat ik nu dus plotseling tijdelijk zonder inkomen zit.
Nice, ik ben nog nooit echt in een gaybar geweestquote:Op zaterdag 17 september 2016 01:44 schreef Kaas- het volgende:
Ben in een gaybar (Regenboog), zo De Unie
quote:Op zaterdag 17 september 2016 01:44 schreef Kaas- het volgende:
Ben in een gaybar (Regenboog), zo De Unie
Wat heb je daarvoor moeten doen?quote:Op zaterdag 17 september 2016 09:10 schreef Vlarp het volgende:
[..]
Ik heb ooit ruzie gehad met de eigenaar. Mocht een jaar lang niet binnen.
En nu wil ik er ook niet meer komen.
Een vriend van mij is verbannen uit De Unie nadat hij een opmerking maakte dat hij de muziek niet leuk vond.quote:Op zaterdag 17 september 2016 09:10 schreef Vlarp het volgende:
[..]
Ik heb ooit ruzie gehad met de eigenaar. Mocht een jaar lang niet binnen.
En nu wil ik er ook niet meer komen.
Die zijn er alleen om ervoor te zorgen dat je genoeg zuiptquote:Op zaterdag 17 september 2016 11:46 schreef Kaas- het volgende:
Is die tent zo streng dan? Ik vond dat ze wel leuk personeel hadden.
Daar kom ik zelf ook voor, dus dat scheelt.quote:Op zaterdag 17 september 2016 12:10 schreef TwisterNederland het volgende:
[..]
Die zijn er alleen om ervoor te zorgen dat je genoeg zuipt
quote:Op zaterdag 17 september 2016 12:18 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Daar kom ik zelf ook voor, dus dat scheelt.
Ja, dat is wel chill op zo'n plek. Dan hoef je niks. Ja, hoeft natuurlijk sowieso niet.quote:Op zaterdag 17 september 2016 12:34 schreef TwisterNederland het volgende:
[..]
Een vriendje heb je al
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 10% gewijzigd door #ANONIEM op 17-09-2016 12:51:05 ]
quote:Op zaterdag 17 september 2016 12:50 schreef Paxcon het volgende:
Wat ik net toch tegenkom
Die dogeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op zaterdag 17 september 2016 09:10 schreef Vlarp het volgende:
[..]
Ik heb ooit ruzie gehad met de eigenaar. Mocht een jaar lang niet binnen.
En nu wil ik er ook niet meer komen.
Leuk uitgaan in Rotterdam!quote:Op zaterdag 17 september 2016 11:45 schreef G-Pier het volgende:
[..]
Een vriend van mij is verbannen uit De Unie nadat hij een opmerking maakte dat hij de muziek niet leuk vond.
:^) dunno manquote:Op zaterdag 17 september 2016 21:59 schreef Rezania het volgende:
Dus, op de verpakking van de pistachenoten staat dat het 650 kcal per 100 g bevat. Best veel, maar logisch voor nootjes. Maaaarrr, tellen ze de harde 'schelp' dan mee of niet? En bij het wegen van de verpakking? Ben ik nou eigenlijk gewoon afgezet? :s
quote:Op zaterdag 17 september 2016 21:59 schreef Rezania het volgende:
Dus, op de verpakking van de pistachenoten staat dat het 650 kcal per 100 g bevat. Best veel, maar logisch voor nootjes. Maaaarrr, tellen ze de harde 'schelp' dan mee of niet? En bij het wegen van de verpakking? Ben ik nou eigenlijk gewoon afgezet? :s
Dikkequote:Op zaterdag 17 september 2016 22:17 schreef Rezania het volgende:
Trouwens, die AH Excellent chips is veel te lekker.
Kusjes vragen?quote:Op zaterdag 17 september 2016 23:09 schreef Stuart.Alan.Jones het volgende:
[..]
Jongetjes plagen is....
Jeetjequote:Op zondag 18 september 2016 13:44 schreef Brammetjuh94 het volgende:
ik zag een duivels engeltje in de Emte
Vertel!quote:Op zondag 18 september 2016 13:44 schreef Brammetjuh94 het volgende:
ik zag een duivels engeltje in de Emte
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |