quote:Op woensdag 23 november 2016 10:22 schreef FutureFairytale het volgende:
Ik wil het proberen! Nou niet die hoogste maar wel 1 van de andere. Lijkt me geweldig, hou van pittig en nee.. ik proef nog steeds de smaak van het eten zelf. Alleen die burning sensatie is lekker. Pijnhaha
quote:Op dinsdag 22 november 2016 21:29 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Zeg Iwanius, Hometown smaak lijkt wel dicht? Uitgeschreven uit KVK, en als ik Google op adres dan krijg ik een restaurant met de naam 'AA' met daarbij 'permanently closed'
Ga gewoon een keer naar Dusseldorf, grootste populatie Japanners buiten Japan in de wereld (na Londen en Parijs danquote:Op woensdag 23 november 2016 23:56 schreef Iwanius het volgende:
Die ken ik. Zat vroeger een Italiaan maar het waren gewoon HK chinezen die het runde toen ik er vorige week even was, binnen liep en weer naar buiten ging.
En van wat ik zag aan gerechten:Echt niet zoals geadverteerd op hun website. Integendeel: Leek erg veel op " gehaald van de Chinese groothandel ( ja die heb je ook), beetje gerechten in elkaar flansen zodat het op het ' japanse ramen concept lijkt ' en verkopen maar. En de prijs voor een gemiddelde bowl vond ik voor wat je kreeg als topping duur. Duur als in ¤ 18,- gemiddeld.
Dat vind ik duur als je noedels gebruikt die duidelijk van de groothandel komen.
De grootste Japanse gemeenschap buiten Japan is in São Paulo.quote:Op woensdag 23 november 2016 23:57 schreef MCH het volgende:
[..]
Ga gewoon een keer naar Dusseldorf, grootste populatie Japanners buiten Japan in de wereld (na Londen en Parijs dan).
Dat is helemaal goed, ik denk ook vaak als ik in de immermannstr loop is dit nou de hele Japanse community hier?!quote:Op donderdag 24 november 2016 00:14 schreef Igen het volgende:
[..]
De grootste Japanse gemeenschap buiten Japan is in São Paulo.
(sorry voor het betweterig doen, maar kan het niet laten)
Minstens 300.000quote:Op donderdag 24 november 2016 00:14 schreef Igen het volgende:
De grootste Japanse gemeenschap buiten Japan is in São Paulo.
(sorry voor het betweterig doen, maar kan het niet laten)
In São Paulo lopen wel zo'n miljoen jappen rond hoor. Er zijn hele stadsdelen alleen maar japans.quote:
Niet alleen in Japans, Düsseldorf heeft veel uitstekende restaurants, toen ik er nog woonde was ik beter op de hoogte.quote:Op donderdag 24 november 2016 05:12 schreef XL het volgende:
Takumi in Düsseldorf ken ik (als bijna-Düsseldorfer) goed. Dat is in Düsseldorf zeer authentisch en zelfs een beetje onvriendelijk voor Duitsers. Niet opzettelijk maar gewoon doordat alles Japans is, de taal van het personeel, het dagmenu, alles wat in het restaurant ophangt, 95% van de gasten en de sfeer. De beste tafels krijg je niet zonder goede connecties en daaraan zit je op de grond. Eten is eenvoudig Japans, voor mij sowieso authenthiek. Het is geen restaurant, maar ramen shop. Ben benieuwd wat ze in rotterdam gaan doen, in Düsseldorf is zoveel keuze in Japans... van cafetaria tot sterren en All you can eat en alles daartussen dat ze extreem kunnen zijn. Als ze in rotterdam hetzelfde concept doen wordt het een aanwinst
Zou het dan niet netjes zijn als de desbetreffende mod even meldt dat hij/zij heeft lopen vegen? Zeg maar wat hoor..quote:Op donderdag 1 december 2016 13:24 schreef MCH het volgende:
[..]
Duh, op Fok! regeert de peace and love hippie gedachte.
quote:Op donderdag 1 december 2016 13:24 schreef MCH het volgende:
[..]
Duh, op Fok! regeert de peace and love hippie gedachte.
quote:
Gelukkig begreep jij wel die opmerking en in tegenstelling tot wat andere users met verwijderde posts die mij van allerlei onzin beschuldigen en mij zelfs wilden castreren voor die opmerking is jouw gevoel voor humor en ons onderonsje daarover niet bij jou in het verkeerde keelgat geschoten.quote:Op donderdag 1 december 2016 21:38 schreef Iwanius het volgende:
Yup. Hulde wel voor Isa daar wij vanaf het begin hadden afgesproken dat mijn topic onder streng toezicht zou komen te staan v.w.b.'haters'. Alleen in deze nam ik geen aanstoot aan wat Golfer zei want ik had zijn opmerking uit een ver verleden zelf al omarmt' en toegevoegd met de naam 'Miep'. '
Ben benieuwd en hoop binnenkort weer enigszins kwijlend achter de PC jaloers te zitten zijn.quote:@Golfer
Nee, hoor we hebben al her en der wat gegeten maar mijn wil om er over te schrijven is er nog steeds niet en...ik heb er ook geen foto's van geschoten omdat het de welbekende locaties waren. Maar er ligt nog veel materiaal van daarvoor wat ik vanaf morgen eens onderhanden ga nemen. Dus eventjes geduld.
Als ik op deze manier een nostalgisch avondje zou hebben dan waren het shotjes Jägermeister, Dropshotquote:Op zaterdag 3 december 2016 04:13 schreef Iwanius het volgende:
Gripper.
Vannacht even aan nostalgie gedaan.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Shotjes ronde nr...3?. Lekkerrrr..
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Raaavennnn.
Totslot:
[ afbeelding ]
Acclimatiseren met nog meer cognac en een red bull op het terras.
Nee, nog niet. En dat is. Ach mijn geschiedenis in archief op uitgaansgebied is zo rijk dat als ik het in geld had laten uitbetaalt, fokuser copycat meer op de wallen/yab yum had kunnen verdienen als eigen bazin dan als type miep/loonslavin op een of ander wazig secretariaat.quote:Op zondag 4 december 2016 11:54 schreef MassApeal het volgende:
Ben benieuwd naar de verhalen in je archief iwanius! Ben je trouwens ook al een keer bij savage geweest?
Het was weer eens leuk om het te doen.quote:Op zondag 4 december 2016 09:56 schreef FutureFairytale het volgende:
Haha op jouw leeftijd nog naar de Skihut!Vond je het wat? T lijkt mij veels te druk/heftig voor je
"to die for", maar dan anders.quote:Op dinsdag 6 december 2016 12:51 schreef Isegrim het volgende:
Ik ben er zelf nog niet uit wat ik zou kiezen als ik moest kiezen tussen 'nog een keer naar de Skihut' of 'ter plekke dood neervallen'.
Ach het is net als het eten van fastfood/broodje frikandel speciaal of een patatje oorlog: Gewoon een guilty pleasure wat je af en toe tot je neemt of ervaart. Skihut= foute muziek en dito gasten en gewoon je klem zuipen en alles weer eens ondergaan.quote:Op dinsdag 6 december 2016 12:51 schreef Isegrim het volgende:
Ik ben er zelf nog niet uit wat ik zou kiezen als ik moest kiezen tussen 'nog een keer naar de Skihut' of 'ter plekke dood neervallen'.
Totaal overbodig zo'n opmerking. Hoe het werkelijk zit, hoeveel geld Iwanius heeft, wie hij is of wat hij doet interesseert de fans van dit topic niet. Wij willen plaatjes zien en verhaaltjes lezen van heerlijk eten, liefst zo decadent mogelijk. Zelf woon ik aan de andere kant van het land, dus de kans dat ik daadwerkelijk daar kom waar hij gegeten heeft is nogal klein. Maar ik kan er echt van genieten.quote:Op maandag 12 december 2016 11:17 schreef MCH het volgende:
Hoeveel krijg je nou betaald van zo'n nog te openen bar?
Zo, jij bent een pittige tante zeg. Waar vraag ik hoeveel geld Iwanius heeft? Het is gewoon met een omweg vragen waarom hij daar kan eten voor de officiële opening.quote:Op maandag 12 december 2016 12:55 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Totaal overbodig zo'n opmerking. Hoe het werkelijk zit, hoeveel geld Iwanius heeft, wie hij is of wat hij doet interesseert de fans van dit topic niet. Wij willen plaatjes zien en verhaaltjes lezen van heerlijk eten, liefst zo decadent mogelijk. Zelf woon ik aan de andere kant van het land, dus de kans dat ik daadwerkelijk daar kom waar hij gegeten heeft is nogal klein. Maar ik kan er echt van genieten.
Oh, misschien bedoel jij het dan niet zo. Maar om de drie pagina's gaat het er hier wel over. En jij insinueert wel dat hij dit niet belangeloos doet en dat is niet nodig hier.quote:Op maandag 12 december 2016 12:57 schreef MCH het volgende:
[..]
Zo, jij bent een pittige tante zeg. Waar vraag ik hoeveel geld Iwanius heeft? Het is gewoon met een omweg vragen waarom hij daar kan eten voor de officiële opening.
Ik kan me best voorstellen dat enkele Rotterdamse uitspanningen lucht hebben gekregen van Iwanius z'n reviewkwaliteiten en status. De rest vul je zelf maar in.quote:Op maandag 12 december 2016 13:06 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Oh, misschien bedoel jij het dan niet zo. Maar om de drie pagina's gaat het er hier wel over. En jij insinueert wel dat hij dit niet belangeloos doet en dat is niet nodig hier.
Kun je er nou mee kappen? Ik zit hier ook niet op het soort opmerkingen van jou te wachten.quote:Op maandag 12 december 2016 13:08 schreef MCH het volgende:
[..]
Ik kan me best voorstellen dat enkele Rotterdamse uitspanningen lucht hebben gekregen van Iwanius z'n reviewkwaliteiten en status. De rest vul je zelf maar in.
Okquote:Op maandag 12 december 2016 13:09 schreef Igen het volgende:
[..]
Kun je er nou mee kappen? Ik zit hier ook niet op het soort opmerkingen van jou te wachten.
quote:Op maandag 12 december 2016 13:09 schreef Igen het volgende:
[..]
Kun je er nou mee kappen? Ik zit hier ook niet op het soort opmerkingen van jou te wachten.
zand in de kut much tering hequote:Op maandag 12 december 2016 13:09 schreef Igen het volgende:
[..]
Kun je er nou mee kappen? Ik zit hier ook niet op het soort opmerkingen van jou te wachten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |