En dat, mijn jongen, is discriminatie in zijn puurste vorm. Chapeau.quote:Op zondag 4 september 2016 14:34 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
Ik zou ook geen fundamentalistische gelovigen aannemen. Hun ideeën gaan met de mijne botsen. Dat werkt niet.
Als iemand PVV stemt is hij tegen de Grondwet (oa vrijheid van geloof, vereniging en onderwijs). Dus lijkt mij vrij logisch dat je zo'n persoon geen schoolhoofd maakt.quote:Op zondag 4 september 2016 14:32 schreef erodome het volgende:
[..]
Zolang iemand dat niet meeneemt naar zijn werk, of openbaar (evt internet) grensoverschrijdend gedrag vertoond ben ik het daar niet mee eens.
Neuh met mijn jacht op iedereen die lelijk is heb ik noodzakelijkerwijs ook al alle PVVers te pakken.quote:Op zondag 4 september 2016 14:27 schreef JeSuisDroppie het volgende:
[..]
Zodat de jacht op en het afknallen van PVVers wat uitdagender is voor je?
Het lijkt me beter dat de rechter daar over beslist.quote:Op zondag 4 september 2016 14:36 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
Als iemand PVV stemt is hij tegen de Grondwet (oa vrijheid van geloof, vereniging en onderwijs). Dus lijkt mij vrij logisch dat je zo'n persoon geen schoolhoofd maakt.
Hebben we het Fok!-account van Hans Spekman gevonden? Wat een gelater.quote:Op zondag 4 september 2016 14:36 schreef speknek het volgende:
[..]
Neuh met mijn jacht op iedereen die lelijk is heb ik noodzakelijkerwijs ook al alle PVVers te pakken.
Tuurlijk man.quote:
1 nog wel, toe maar.quote:Op zondag 4 september 2016 14:31 schreef erodome het volgende:
[..]
Hij beschrijft het standpunt van een pvv-er, dat schoolhoofd.
Nee, op geen enkele manier. Dat is mensen uitsluiten op basis van hun ideeën. Dat heeft niets met discriminatie te maken. Discriminatie is een groep uitsluiten op basis van dat ze onderdeel van die groep zijn. Dat doe ik niet, ik sluit individuën uit op basis van hun ideeën.quote:Op zondag 4 september 2016 14:35 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
En dat, mijn jongen, is discriminatie in zijn puurste vorm. Chapeau.
Ah Afshin Ellian heeft het geschreven. Okay die kan ik nog wel waarderen, maar dat is wel een beroepstrol.quote:Op zondag 4 september 2016 14:34 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Nou weet ik niet goed wie Afshin Ellian is, maar de naam komt nou niet over al een typische PVV stem naam.
Hoezo? Het is niet strafbaar om tegen de Grondwet te zijn. Ik vind het wel onwenselijk. Dus ik sluit mensen die dat soort dingen denken uit.quote:Op zondag 4 september 2016 14:37 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Het lijkt me beter dat de rechter daar over beslist.
Klopt, 1 maar. Je kan je ook afvragen hoe waar het is dat pvv-ers niet aan banen kunnen komen door hun pvv-er zijn. Dat 1 iemand zegt dat hij denkt dat hij nu als pvv-er geen schoolhoofd meer zou kunnen worden is veel, maar niet perse de waarheid.quote:
Nou vind ik Hans Spekman best een typische zelfhatende linkse, maar zelfs hij zou dat niet voorstellen denk ik.quote:Op zondag 4 september 2016 14:38 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Hebben we het Fok!-account van Hans Spekman gevonden? Wat een gelater.
Uhm, los van de vraag of de PVV tegen de Grondwet is, het is toch niet ongrondwettelijk om de Grondwet te willen wijzigen?quote:Op zondag 4 september 2016 14:36 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
Als iemand PVV stemt is hij tegen de Grondwet (oa vrijheid van geloof, vereniging en onderwijs). Dus lijkt mij vrij logisch dat je zo'n persoon geen schoolhoofd maakt.
Klopt.quote:Op zondag 4 september 2016 14:30 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Theo Hiddema heeft inderdaad een erg laag IQ
Dat zeg ik ook nergens. Het is ook niet verboden om mensen een functie te weigeren om hun mening die gewoon relevant is voor zo'n functie.quote:Op zondag 4 september 2016 14:41 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Uhm, los van de vraag of de PVV tegen de Grondwet is, het is toch niet ongrondwettelijk om de Grondwet te willen wijzigen?
Handelen tegen de grondwet in is wel strafbaar, mensen aanzetten om tegen de grondwet te handelen ook. (ben geen jurist maar dat neem ik dan maar even aan, correct me if i'm wrong)quote:Op zondag 4 september 2016 14:39 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
Hoezo? Het is niet strafbaar om tegen de Grondwet te zijn. Ik vind het wel onwenselijk. Dus ik sluit mensen die dat soort dingen denken uit.
Het is wel degelijk verboden om als overheidsinstelling iemand vanwege zijn politieke voorkeur een baan te weigeren.quote:Op zondag 4 september 2016 14:42 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
Dat zeg ik ook nergens. Het is ook niet verboden om mensen een functie te weigeren om hun mening die gewoon relevant is voor zo'n functie.
Dat misschien niet direct. Dat was echter ook niet de stelling waar ik op reageerde. Die stelling was het volgende >>Een politieke voorkeur dient te allen tijde uit het zakelijke leven te blijven imho<<quote:Op zondag 4 september 2016 14:28 schreef JeSuisDroppie het volgende:
[..]
Allochtonen krijgen te maken met uitsluiting omdat ze PvdA stemmen?
Wel vanwege politieke voorkeur, maar wie zegt dat dat gebeurt? Los van dat het al de vraag is of PVV'ers worden uitgesloten, gaat het om de ideeën van zo'n persoon en niet om het stemgedrag. Iemand weigeren om ideeën die relevant zijn voor de functie mag en is logisch.quote:Op zondag 4 september 2016 14:44 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Het is wel degelijk verboden om als overheidsinstelling iemand vanwege zijn politieke voorkeur een baan te weigeren.
Ik sluit niemand uit omdat ze bij een groep horen, ik sluit ze uit om hun ideeën waar ik niets mee te maken wil hebben.quote:Op zondag 4 september 2016 14:42 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Handelen tegen de grondwet in is wel strafbaar, mensen aanzetten om tegen de grondwet te handelen ook. (ben geen jurist maar dat neem ik dan maar even aan, correct me if i'm wrong)
Mensen uitsluiten om hun ideeën kan wellicht. Wat jij doet is gelovigen en PVV'ers uitsluiten om hun ideeën. Daarmee laat je doorsijpelen dat niet de ideeën an sich direct van belang zijn maar wel de groepen.
Wellicht grijs gebied maar niet minder zorgwekkend.
Die ideeën weet je nog helemaal niet als je vraagt naar politieke voorkeur.quote:Op zondag 4 september 2016 14:47 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
Ik sluit niemand uit omdat ze bij een groep horen, ik sluit ze uit om hun ideeën waar ik niets mee te maken wil hebben.
Dus je discrimineert een groep PVVers niet, maar een groep allochtonen wel? Interessant.quote:Op zondag 4 september 2016 14:38 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
Nee, op geen enkele manier. Dat is mensen uitsluiten op basis van hun ideeën. Dat heeft niets met discriminatie te maken. Discriminatie is een groep uitsluiten op basis van dat ze onderdeel van die groep zijn. Dat doe ik niet, ik sluit individuën uit op basis van hun ideeën.
Ja dat A4'tje was wel de druppel voor mij.quote:Op zondag 4 september 2016 14:48 schreef Physsic het volgende:
Ik denk trouwens dat de PVV door dat A4'tje een hoop potentiele stemmers verliest. De meeste 'nieuwkomers' zijn volgens mij helemaal niet zo extreem in hun standpunten.
Politiek actief zijn, voor welke partij dan ook, maakt het lastig om aan werk te komen. Ex- ministers lukt het nog wel, maar Kamerleden zijn vaak lang werkloos. Moet je nagaan hoe het voor raadsleden is, die gewoon naast hun politieke activiteiten moeten werken.quote:Op zondag 4 september 2016 14:41 schreef erodome het volgende:
[..]
Klopt, 1 maar. Je kan je ook afvragen hoe waar het is dat pvv-ers niet aan banen kunnen komen door hun pvv-er zijn. Dat 1 iemand zegt dat hij denkt dat hij nu als pvv-er geen schoolhoofd meer zou kunnen worden is veel, maar niet perse de waarheid.
Ken jij gevallen van pvv-ers die door hun pvv-er zijn hun baan zijn verloren of niet meer aan werk komen?
Nee, ik sluit een PVV'er uit omdat hij tegen de Grondwet is. Als een allochtoon dat is, sluit ik hem ook uit. Ik sluit een PVV'er niet uit omdat hij blank is en geboren in Nederland.quote:Op zondag 4 september 2016 14:48 schreef JeSuisDroppie het volgende:
[..]
Dus je discrimineert een groep PVVers niet, maar een groep allochtonen wel? Interessant.
Dat gebeurt dan ook niet. Geef mij 1 voorbeeld daarvan anders.quote:Op zondag 4 september 2016 14:48 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Inderdaad, iemand mag dus niet geweigerd worden omdat hij PVV stemt.
Haha, zie je wel!quote:Op zondag 4 september 2016 14:49 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Ja dat A4'tje was wel de druppel voor mij.
Ik stem gewoon SP volgend jaar.
een Iraniër. Oftewel een verrader die dood moet.quote:Op zondag 4 september 2016 14:34 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Nou weet ik niet goed wie Afshin Ellian is, maar de naam komt nou niet over al een typische PVV stem naam.
Maar het ging hier over stemmers, niet over kamerleden. Waarbij het idd zo is dat dat niet zo hangt op welke partij.quote:Op zondag 4 september 2016 14:49 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
Politiek actief zijn, voor welke partij dan ook, maakt het lastig om aan werk te komen. Ex- ministers lukt het nog wel, maar Kamerleden zijn vaak lang werkloos. Moet je nagaan hoe het voor raadsleden is, die gewoon naast hun politieke activiteiten moeten werken.
Je stemt vast PVV als je het met alle punten op dat A4tje van hem oneens bent.quote:Op zondag 4 september 2016 14:48 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Die ideeën weet je nog helemaal niet als je vraagt naar politieke voorkeur.
ontslagen of niet aangenomen worden omdat je niet bij de filosofie van het bedrijf past dan ookquote:Op zondag 4 september 2016 14:35 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
En dat, mijn jongen, is discriminatie in zijn puurste vorm. Chapeau.
Het gaat in deze om het vragen naar een politieke voorkeur en het daarop afwijzen. Naar ideeën vraagt Tja niet, die gaat uit van ideeën die bij een politieke voorkeur passen. En in dit licht sluit je toch echt een groep uit.quote:Op zondag 4 september 2016 14:54 schreef Manke het volgende:
[..]
ontslagen of niet aangenomen worden omdat je niet bij de filosofie van het bedrijf past dan ook
Nou in de OP staat een voorbeeld die ik niet verder ga specificeren omdat ik graag nog eet over een paar maandjes.quote:Op zondag 4 september 2016 14:56 schreef erodome het volgende:
De grote vraag hier is of het waar is dat pvv-ers niet normaal kunnen functioneren door hun stemgedrag, of dat pvv-ers gewoon achter elke boom een beer zien.
Om tot een conclusie te komen zou het interessant zijn als iemand gevallen kende van mensen die ontslagen zijn/niet aangenomen zijn om hun stemgedrag alleen.
Stemmers die hun mening actief ventileren. Dat is gewoon een soort van politiek actief zijn. Als ik bij de ABN wil werken maar vervolgens op Facebook roep dat ik tegen staatssteun aan banken ben gaan ze mij denk ik zomaar ook niet aannemen.quote:Op zondag 4 september 2016 14:52 schreef erodome het volgende:
[..]
Maar het ging hier over stemmers, niet over kamerleden. Waarbij het idd zo is dat dat niet zo hangt op welke partij.
Dit ja.quote:Op zondag 4 september 2016 14:52 schreef Physsic het volgende:
[..]
Haha, zie je wel!
Ik bedoel dus dat een groot deel van mensen die nu volgens de peilingen PVV zouden stemmen, dat niet allemaal doen omdat ze het zo ontzettend eens zijn met Wilders, maar meer omdat ze klaar zijn met de andere opties.
sowieso*quote:Op zondag 4 september 2016 14:07 schreef Halter het volgende:
pvv kiezers kunnen zowie zo niet functioneren
Het punt van het opiniestuk is meer dat mensen zich niet zo snel publiekelijk zullen aansluiten bij de PVV, juist vanwege het stigma, en dat er daardoor minder capabele mensen op de PVV-lijst zullen staan. Anderen zullen zeggen dat het meer ligt aan het gedachtegoed van de PVV, maar dat lijkt mij te simpel gedacht.quote:Op zondag 4 september 2016 14:56 schreef erodome het volgende:
De grote vraag hier is of het waar is dat pvv-ers niet normaal kunnen functioneren door hun stemgedrag, of dat pvv-ers gewoon achter elke boom een beer zien.
Ik dacht dat je een grapje maakte.quote:Op zondag 4 september 2016 14:57 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Dit ja.
Ik zag gewoon geen alternatief.
Maar wat me is opgevallen de laatste tijd is, dat de SP lang niet zo extreem tolerant meer is tegen asielzoekers. Als de SP nu ook eens zou gaan pleiten voor een veel strengere immigratie en wat meer op komt voor de NL cultuur, dan zouden ze de PVV wel eens flink pijn kunnen doen.
Ook wordt het eens tijd dat Roemer vertrekt, die man heeft het charisma van een pannenkoek.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |