abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_164915776


quote:
Het is zover: we starten met een kersvers Eredivisieseizoen. Zoals we weten is PSV na een memorabele slotdag opnieuw landskampioen geworden en zullen ze azen op een derde titel. We hebben, vraag God maar hoe, slechts twee nieuwkomers in de Eredivisie: Go Ahead Eagles vervangt De Graafschap en Sparta Rotterdam keert na zes jaar afwezigheid terug in de Eredivisie. Iedereen heeft gedroomd van een terugkeer van de Kasteelclub and it happened. In 2012/13 waren ze nog het meest dichtbij maar Markjan Fledderus was ze in de slotfase met twee vrije trappen te machtig. Het kan dichtbij maar o zo ver zijn.

ADO Den Haag start aan een nieuw seizoen met een nieuwe trainer. Henk Fraser vertrok naar Vitesse als opvolger van Rob Maas en zodoende is de babbelzieke Joegoslaaf, Zeljko Petrovic, aangesteld als hoofdcoach. Bij ADO was er qua uitgaande transfers weinig heibel te beleven. Er werd een beetje gesleuteld aan de inkomende transfers waarbij er allerlei spannende buitenlanders zijn aangetrokken. Laat u verrassen en enjoy het.

Ajax staat voor een nieuw seizoen zonder Frank de Boer, na iets minder dan zes jaar hoofdcoach van Ajax te zijn, liet hij zijn contract verscheuren. We weten nooit of hij het voor of na de schande van Doetinchem besloten heeft. Peter Bosz volgt hem op. Het spel van Ajax zou er dan interessanter op moeten worden na alle tikkiebreedjaren van Frank. Bij Ajax werd er onlangs hard gelachen toen Milik voor 32 miljoen euro verkocht werd aan Napoli. Ajax heeft een vervanger gevonden die luistert naar de naam van Bertrand Traoré. Het is huur maar dat mag de pret niet drukken. Ajax zal er trots op zijn ERVARING hebben aangekocht met Heiko Westermann. Davinson Sanchez en Mateo Cassierra werden op hun beurt weggelokt uit het altijd heibele Colombia.

AZ heeft alleen Vincent Janssen zien vertrekken. Die ging voor circa 20 miljoen euro naar het miljoenenrijk van de Premier League. Verder zou sleutelspeler Henriksen nog kunnen vertrekken maar vooralsnog heeft Torino twee weken geleden voor het laatst een signaal gegeven. AZ was vrij attent op de transfermarkt. Ze haalden Mats Seuntjens en Rens van Eijden al vroeg binnen en toen Janssen eenmaal vertrokken was, werd Wout Weghorst aangetrokken als vervanger en is ook de magische spits Fred Friday aangetrokken. Normaal gesproken moet een vierde eindklassering gewoon weer mogelijk zijn voor AZ onder John van den Brom.

Excelsior heeft zich knap voor het derde jaar op rij gevestigd in de Eredivisie en dit jaar mogen ze een vierde jaar veilig proberen te stellen en opnieuw met een nieuwe trainer: Marinus Dijkhuizen was de fakkeldrager, vervolgens Alfons Groenendijk en nu komt Mitchell van der Gaag over. Die liet al tijdens het seizoen weten dat hij FC Eindhoven niet meer zou coachen. Bij Excelsior is er een redelijke exodus van de afgelopen twee seizoensbasis geweest. Van Weert, Stans, Fischer, Kruys etc zijn vertrokken. Excelsior heeft er allerlei spelers voor teruggehaald dus we moeten ons laten verrassen met wat het gaat worden. Degradatiestrijd is iets wat zeker is.

Feyenoord! Weer een jaar zwoegen met Van Bronckhorst en nu in plaats van met Kramer nu met Nicolai Jorgensen van FC Kopenhagen. Voor de rest is de horizon heel weinig veranderd bij Feyenoord. We weten genoeg, dit wordt een langspeelplaat van 2015/16.

Go Ahead Eagles is na een seizoen afwezigheid netjes teruggekeerd in de Eredivisie. Waar eerst troltrainer Dennis Demmers tot eind februari heeft aan lopen kloten, maakte Hans de Koning wel het potentieel van de selectie waar. Kampioenschap was kansloos maar ze slachtten wel De Graafschap in de finale van de play-offs. We kunnen dit seizoen genieten van goden als Randy Wolters, Leon de Kogel, Sander Fischer, Theo Zwarthoed. Alleen de fans zijn soms ietwat raar maar voor de rest is Go Ahead een prima clubje.

FC Groningen heeft na drie seizoenen de hel eindelijk een seizoen zonder Erwin van de Looi. Ernest Faber werd weggekaapt bij het altijd gezellige NEC, alleen Michael de Leeuw ging weg, voor de rest zijn er o.a Van Weert, Jenssen Yttergard en een of andere bonkige verdediger aangetrokken. Met Faber kan er, sure, veel meer worden uitgehaald. Ik zie ze wel leuke dingen doen. Niet grootse daden of zo maar wel gewoon oldskool Groningen.

Heerenveen gaat weer verder zonder talisman Foppe de Haan. Streppel komt over van Willem II waar hij een loodzwaar laatste seizoen had. Bij Heerenveen zijn er, hoe kon het ook anders, bijna geen mensen vertrokken. Otigba schijnt wel snel te vertrekken maar REZA, Stijn Schaars zijn gekomen en Thern is terug na zijn slopende blessure. Slechter dan het afgelopen seizoen kan niet en we weten dat Heerenveen op zijn tijd sympathiek voetbal kan spelen.

Heracles Almelo is alweer klaar in Europa nadat ze kansen niet afmaakten en zodoende van het schimmige Arouca verloren. Bij Heracles is het rustig gebleven. Alleen Weghorst vertrok en Kuwas en Vermeij zijn gekomen. Heracles heeft zich dus versterkt. Ik denk dat Heracles weer een vrij vergelijkbaar seizoen met vorig jaar gaat draaien, alleen eindigen ze of course minder hoog. Dat is zeker.

NEC: tsja. Een groot vreemdelingenlegioen geworden na het vertrek van Faber en Limbombe. Een vage Duitser Peter Hyballa is gekomen en de hele selectie zit vol schimmige namen waar niemand weet van heeft. We weten alleen dat de voorbereiding kut was. Ik laat me verrassen. Het zal een zwaar seizoen voor ze worden in ieder geval.

PEC Zwolle heeft Lam, Van Hintum en Veldwijk zien vertrekken maar ze hebben wel een stapel leuke voetballers teruggehaald. Ted van de Pavert, Youness Mokthar en Achahbar komen permanent over van hun clubs en Calvin Verdonk en Hachim Mastour worden gehuurd. Saymak is ook terug na een jaar afwezigheid van zijn blessure. Het kan weer eens een leuk interessant seizoen worden voor PEC vol met leuke voetballers waar ze vorig jaar weer meer verplicht waren om catenaccio te spelen.

PSV zag alleen Bruma vertrekken en haalde Daniel Schwaab ervoor terug. Voor de rest heeft PSV nog weinig uitgespookt op de transfermarkt maar per saldo is er weinig spectaculairs veranderd. Willems aast nog op een transfer en er is veel gezwijmel over Van Ginkel. Dat is alles wat we weten. PSV draaide een leuke voorbereiding en won afgetekend van Port en Sporting en het won de JCS. PSV is dit seizoen normaal gesproken de doodgeverfde titelkandidaat waar er veel vraagtekens zijn rond Ajax en Feyenoord.

Roda JC is ook een vreemdelingenlegioen geworden waar we ons uitgebreid door moeten laten verrassen. Kalezic is al na een seizoen weg vol mot. Yannis Anastasiou keert ervoor terug. Roel Brouwers, Chris Kum en Mikhail Rosheuvel zijn de bekendste versterkingen maar voor de rest zijn er allemaal versterkingen binnengehaald die weinig mensen kennen. De voorbereiding was wel prima van Roda-zijde maar we weten niet echt wat we kunnen verwachten: wel dat Yannis wil aanvallen.

Sparta is weer terug na zes jaar afwezigheid. God heeft ze een tijdje verafschuwd maar ze zijn weer terug in genade. Pastoor ontnam en gaf ze het Eredivisieschap. De afgelopen zomer is er op Spangen weinig vertrokken van aansprekende namen dus ze konden vooral bouwen aan een Eredivisiewaardige basis. Bart Vriends en El Azzouzi zijn gekomen vanuit de Eredivisie maar er zijn voornamelijk buitenlandse spelers gehaald waaronder Craig Goodwin (een van de besten in Australië), Ivan Calero, Pinteaux en nog wat namen. Sparta gaat met een begroting van 9,5 miljoen euro de Eredivisie in. Veel meer dan Excelsior en Go Ahead dus handhaving zou prima moeten kunnen. Binnen de Eredivisie wil Sparta drie jaar overleven en dan uitbreiden qua doelstellingen.

FC Twente is er ook nog. God mag weten hoe, god mag weten hoe. Na weken onzekerheid is het zeker dat ze Eredivisievoetbal spelen. Vak P is net zo dronken als altijd en de selectie is niet enorm veranderd. Gutierrez is vertrokken naar Betis, Ziyech vooralsnog niet en er zijn enkele onbekende talentjes aangetrokken. Weer een mysterie wat dat gaat worden. Twente zal wel weer rondhangen in de middenmoot. Lekker man.

FC Utrecht heeft weinig kunnen investeren door geldtekort maar er is ook weinig vertrokken. Vooralsnog is alleen Letschert vertrokken naar Sassuolo dus we weten wat we weer kunnen verwachten van FC Utrecht: lekker rondhangen tussen positie zes en positie negen. Dat is leuk en realistisch. Lekker weer Haller ophemelen op basis van niets maar gewoon vooral genieten van het middenveld van Utrecht. Meer. dan. prima.

Vitesse is verlost van de onkunde van Rob Maas en heeft Henk Fraser weggehaald bij ADO Den Haag. De transferperiode begon met het aantrekken van Navarone Foor, dat shockeerde iedereen. Een NEC-er naar Vitesse maar wat we weten is dat hij zeer gedreven is. Abiola Dauda komt weer terug van de huur, Baker en Nathan komen weer een jaartje vanuit Chelsea, ene Michael Tornes komt van Odense BK en... RICKY VAN WOLFSWINKEL IS TERUG VOOR DRIE JAAR _O_. Henk Fraser zou best veel uit dit leuke materiaal kunnen halen. AZ bedreigen voor plek vier zou best kunnen.

Streppel is weg en ze halen Erwin van de Looi terug. Willem II scoorde niet hoog bij mij in de voorbereiding. Veel spelers van het vorige seizoen zijn vertrokken: ik noem een Andersen, Braber, Ondaan, Van der Struyk, Haemhouts etc. Niet enorm belangrijke spelers maar het is in degradatiestrijd vooral zonde dat je Ondaan laat gaan. Een erg leuke speler. Willem II huurt Jari Schuurman van Feyenoord, haalt Thom Haye van AZ voor het middenveld, ze halen een spits van Villarreal die ik niet ken: Fran Sol. Verder is Lieftink weggeplukt bij Vitesse. Willem II heeft niet verloren in de voorbereiding en veel vertrouwen opgedaan. We kunnen, denk ik, een defensief maar tegelijkertijd interessant Willem II verwachten.


pi_164915780
quote:
19s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:13 schreef Jojoortje het volgende:
Heb GAE ook nog een keer laten scoren :r
Das wel dom :'(
  zondag 28 augustus 2016 @ 16:14:33 #3
289840 napoleonfour
Meneer de praeses
pi_164915786
quote:
19s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:13 schreef Jojoortje het volgende:

[..]

Voor mijn voetbalpoules ook.
Ik had een 3, goed momenteel dus.
Indien 't hier in 't vaderlandt zoo gelegen is dat men de waarheit niet magh spreeken, zoo is 't er ellendigh gestelt. Nochtans zal ik die spreeken zoo lang als myn oogen open staan. Zyn trouw en oprechtigheit.
  zondag 28 augustus 2016 @ 16:14:38 #4
287899 Smoofie
Duikeendje? Duikeendje!!
pi_164915790
Waarom wil dijks altijd rennen met de bal.
AFCA
Qui audet adipiscitur
  zondag 28 augustus 2016 @ 16:14:48 #5
414827 Wave103
It's not pop music
pi_164915792
Vlagmeneer
pi_164915794
quote:
0s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:13 schreef Joezi het volgende:
De Jong ❌ De Kogel ❌ Havenaar ❌
Klaassen ❌❌❌
pi_164915796
quote:
0s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:14 schreef Smoofie het volgende:
Waarom wil dijks altijd rennen met de bal.
Dijks is niet zo'n slimme speler.
pi_164915797
quote:
0s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:14 schreef Shadowkid053 het volgende:

[..]

Das wel dom :'(
Mwoah. Had 1-3.
Noot noot.
pi_164915800
Ik ben geboren in een verkeerd lichaam.
pi_164915806
Dit blijft gelijk.
Zonder wrijving geen glans
pi_164915815
quote:
0s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:14 schreef Vermecelli het volgende:

[..]

Klaassen ❌❌❌
❌je terug
  zondag 28 augustus 2016 @ 16:15:32 #12
289840 napoleonfour
Meneer de praeses
pi_164915817
quote:
0s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:15 schreef n1ek- het volgende:
Ik ben geboren in een verkeerd lichaam.
Viesdik?
Indien 't hier in 't vaderlandt zoo gelegen is dat men de waarheit niet magh spreeken, zoo is 't er ellendigh gestelt. Nochtans zal ik die spreeken zoo lang als myn oogen open staan. Zyn trouw en oprechtigheit.
pi_164915824
quote:
14s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:15 schreef napoleonfour het volgende:

[..]

Viesdik?
* Shadowkid053 pakt nog een broodje doner met knoflook.
pi_164915825
quote:
14s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:15 schreef napoleonfour het volgende:

[..]

Viesdik?
Jus.
  Forum Admin zondag 28 augustus 2016 @ 16:16:30 #15
35723 crew  GGMM
pi_164915835
quote:
0s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:15 schreef n1ek- het volgende:
Ik ben geboren in een verkeerd lichaam.
Dat verklaart waarom je nog niet zindelijk bent.
Alweer zo'n prachtige post van mij.
Nicki Minaj en ik
Mijn vissen in actie.
  zondag 28 augustus 2016 @ 16:16:42 #16
287899 Smoofie
Duikeendje? Duikeendje!!
pi_164915839
quote:
0s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:14 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Dijks is niet zo'n slimme speler.
Maar er is toch wel iemand die na een wedstrijd de beelden bekijkt en analyseert en hem wijst op wat anders moet?
AFCA
Qui audet adipiscitur
pi_164915840
Zingen de ajax supporters nou laat je club maar in de steek. :')
Rossoneri siamo noi.
pi_164915843
quote:
0s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:16 schreef GGMM het volgende:

[..]

Dat verklaart waarom je nog niet zindelijk bent.
Scherp drizzt
pi_164915862
Marengo voor Kanon
Zonder wrijving geen glans
pi_164915868
quote:
1s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:16 schreef Smoofie het volgende:

[..]

Maar er is toch wel iemand die na een wedstrijd de beelden bekijkt en analyseert en hem wijst op wat anders moet?
Ik hoop het ook..
  Forum Admin zondag 28 augustus 2016 @ 16:17:45 #22
35723 crew  GGMM
pi_164915869
Alweer zo'n prachtige post van mij.
Nicki Minaj en ik
Mijn vissen in actie.
pi_164915878
quote:
0s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:17 schreef GGMM het volgende:

[..]

niet geklikt.
Failnenka in slowmo
pi_164915894
Wat een tering domme overtreding van Duplan.
Zonder wrijving geen glans
pi_164915899
quote:
0s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:17 schreef GGMM het volgende:

[..]

niet geklikt.
Jawel, en je had je speakers op 10, dat was schrikken he? hahaha lekker voor je
pi_164915903
Spannond.
pi_164915905
quote:
10s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:19 schreef Joezi het volgende:

[..]

Jawel, en je had je speakers op 10, dat was schrikken he? hahaha lekker voor je
Pak hem maar aan
pi_164915921
Rustaaagh
pi_164915927
Traoré, reizigersdiaree.
pi_164915931
+4
Zonder wrijving geen glans
  Forum Admin zondag 28 augustus 2016 @ 16:20:40 #32
35723 crew  GGMM
pi_164915938
quote:
10s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:19 schreef Joezi het volgende:

[..]

Jawel, en je had je speakers op 10, dat was schrikken he? hahaha lekker voor je
Ik heb geen speakers.
Alweer zo'n prachtige post van mij.
Nicki Minaj en ik
Mijn vissen in actie.
pi_164915944
quote:
0s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:20 schreef GGMM het volgende:

[..]

Ik heb geen speakers.
wat dan wel.
pi_164915948
Tom Beugelsdijk man of the match :')
Zonder wrijving geen glans
pi_164915956
quote:
0s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:20 schreef Shadowkid053 het volgende:

[..]

wat dan wel.
Boksen.
pi_164915960
FT.
pi_164915967
Wat is Go Ahead ongelofelijk zwak zeg :').

Die gaan degraderen.
pi_164915975
quote:
0s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:21 schreef Scrummie het volgende:
Wat is Go Ahead ongelofelijk zwak zeg :').

Die gaan degraderen.
Ik zet mijn geld op Kralingen.
pi_164915984
quote:
0s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:22 schreef n1ek- het volgende:

[..]

Ik zet mijn geld op Kralingen.
Excelsior doet betere dingen dan GAE vooralsnog.
pi_164915987
quote:
0s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:21 schreef Scrummie het volgende:
Wat is Go Ahead ongelofelijk zwak zeg :').

Die gaan degraderen.
Als ik dit zeg in de lokale super... oei oei oei..
pi_164915989
leidseplein *O*
  Forum Admin zondag 28 augustus 2016 @ 16:22:34 #42
35723 crew  GGMM
pi_164915991
quote:
0s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:21 schreef Scrummie het volgende:
Wat is Go Ahead ongelofelijk zwak zeg :').

Die gaan degraderen.
Dat leek zo, omdat Ajax zo ontzettend sterk was.
Alweer zo'n prachtige post van mij.
Nicki Minaj en ik
Mijn vissen in actie.
pi_164915997
quote:
0s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:22 schreef n1ek- het volgende:

[..]

Ik zet mijn geld op Kralingen.
Nee joh, die doen het prima. Wel een kut selectie, maar minder kut dan GAE en een aardige trainer.
pi_164916002
quote:
0s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:22 schreef Shadowkid053 het volgende:

[..]

Als ik dit zeg in de lokale super... oei oei oei..
Tu es overloper?
pi_164916007
quote:
0s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:22 schreef GGMM het volgende:

[..]

Dat leek zo, omdat Ajax zo ontzettend sterk was.
Is dat zo ja? :)
pi_164916010
quote:
0s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:23 schreef n1ek- het volgende:

[..]

Tu es overloper?
Woon sinds halfjaartje in Deventer. Tot mijn spijt.
pi_164916012
quote:
0s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:22 schreef Scrummie het volgende:

[..]

Nee joh, die doen het prima. Wel een kut selectie, maar minder kut dan GAE en een aardige trainer.
Dit is verkapt Feyenoord omhoog lullen. Die ken ik..
pi_164916013
Ik baal echt verschrikkelijk van dit puntverlies.
Zonder wrijving geen glans
pi_164916017
quote:
0s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:23 schreef Shadowkid053 het volgende:

[..]

Woon sinds halfjaartje in Deventer. Tot mijn spijt.
How come? Meisje?
pi_164916019
quote:
0s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:23 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Ik baal echt verschrikkelijk van dit puntverlies.
Mijn toto ook,
pi_164916022
quote:
0s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:23 schreef n1ek- het volgende:

[..]

Dit is verkapt Feyenoord omhoog lullen. Die ken ik..
Hier begrijp ik maar weinig van.
  Forum Admin zondag 28 augustus 2016 @ 16:24:11 #52
35723 crew  GGMM
pi_164916028
quote:
0s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:23 schreef Scrummie het volgende:

[..]

Is dat zo ja? :)
Nee :D
Alweer zo'n prachtige post van mij.
Nicki Minaj en ik
Mijn vissen in actie.
pi_164916033
quote:
0s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:23 schreef n1ek- het volgende:

[..]

How come? Meisje?
Die werkt in Arnhem ja. Nu reis ik 40 minuten naar Universiteit Twente, en zij 40 minuten naar werk.
pi_164916041
quote:
0s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:24 schreef Scrummie het volgende:

[..]

Hier begrijp ik maar weinig van.
Slaap er nog maar eens een nachtje over.
pi_164916049
quote:
0s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:24 schreef GGMM het volgende:

[..]

Nee :D
Ah oke, was even bang dat je dacht dat het lek boven zou zijn. Had ik al niet verwacht van jou als realist.
pi_164916063
quote:
0s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:24 schreef Shadowkid053 het volgende:

[..]

Die werkt in Arnhem ja. Nu reis ik 40 minuten naar Universiteit Twente, en zij 40 minuten naar werk.
Arnhem is fijn.
  zondag 28 augustus 2016 @ 16:25:30 #57
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_164916067
Hoor dat ADO publiek fluiten _O- :')
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_164916075
De transfer van Ziyech naar Ajax is in een stroomversnelling geraakt omdat directeur voetbalzaken Marc Overmars verwacht dat er in de laatste week van de transfermarkt misschien meerdere middenvelders vertrekken zegt hij tegenover de NOS.

Hi-ha-ho
pi_164916077
Davy vind het heerlijk om in Deventer te winnen, met een 'lekker potje'.
pi_164916084
quote:
0s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:25 schreef Caland het volgende:
Hoor dat ADO publiek fluiten _O- :')
Grootheidswaanzin a la FC Utrecht.
pi_164916086
quote:
0s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:26 schreef Scrummie het volgende:
Davy vind het heerlijk om in Deventer te winnen, met een 'lekker potje'.
Staan hier aardig wat lekkere potjes achter de ramen hoor.
pi_164916093
Klaassen is een omhooggevallen mavo-klant. Wel aardige jongen, tho.
pi_164916140
Strakke analyse van Perez.
  Forum Admin zondag 28 augustus 2016 @ 16:28:57 #64
35723 crew  GGMM
pi_164916146
quote:
0s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:25 schreef Caland het volgende:
Hoor dat ADO publiek fluiten _O- :')
Bijzonder treurig volk.
Alweer zo'n prachtige post van mij.
Nicki Minaj en ik
Mijn vissen in actie.
  zondag 28 augustus 2016 @ 16:30:18 #65
287899 Smoofie
Duikeendje? Duikeendje!!
pi_164916176
Ajax afbranden _O_
AFCA
Qui audet adipiscitur
pi_164916186
quote:
0s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:28 schreef Shadowkid053 het volgende:
Strakke analyse van Perez.
Perez lult altijd of 'ie wat stimulerende middelen in zijn mik heeft gestopt voordat de camera's begonnen te draaien.
  zondag 28 augustus 2016 @ 16:31:31 #67
287899 Smoofie
Duikeendje? Duikeendje!!
pi_164916202
quote:
0s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:30 schreef n1ek- het volgende:

[..]

Perez lult altijd of 'ie wat stimulerende middelen in zijn mik heeft gestopt voordat de camera's begonnen te draaien.
Maar hij heeft wel gelijk
AFCA
Qui audet adipiscitur
  Forum Admin zondag 28 augustus 2016 @ 16:32:09 #68
35723 crew  GGMM
pi_164916217
quote:
0s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:30 schreef n1ek- het volgende:

[..]

Perez lult altijd of 'ie wat stimulerende middelen in zijn mik heeft gestopt voordat de camera's begonnen te draaien.
Hoe weet jij of hij zo praat voordat de camera's begonnen te draaien?
Alweer zo'n prachtige post van mij.
Nicki Minaj en ik
Mijn vissen in actie.
  zondag 28 augustus 2016 @ 16:32:13 #69
389816 PowerLoungen
Duurt een kwartiertje
pi_164916219
Lekker de amateurs promoten met een schijtlollig filmpje
RED ONS HENNIEGOD
pi_164916237
quote:
0s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:32 schreef GGMM het volgende:

[..]

Hoe weet jij of hij zo praat voordat de camera's begonnen te draaien?
Ik heb nog in de Alkmaarderhout gezeten.
pi_164916300
Elke vorm van tegenspraak wordt door Perez ook opgevat als kritiek.
pi_164916321
Zometeen AZ. Zeg het maar jongens..
  Forum Admin zondag 28 augustus 2016 @ 16:36:45 #73
35723 crew  GGMM
pi_164916330
quote:
0s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:36 schreef n1ek- het volgende:
Zometeen AZ. Zeg het maar jongens..
Hou eens op met posten.
Alweer zo'n prachtige post van mij.
Nicki Minaj en ik
Mijn vissen in actie.
pi_164916348
quote:
0s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:36 schreef n1ek- het volgende:
Zometeen AZ. Zeg het maar jongens..
2x 45 minuten en wat blessuretijd
Alles dankzij God en alles op eigen kracht
pi_164916356
quote:
0s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:36 schreef GGMM het volgende:

[..]

Hou eens op met posten.
Kom dan.
pi_164916366
Voetbalfeitje van de dag: Nederlanders bekertopscorer in één wedstrijd is Eddy Holdert, die 13 keer scoorde bij HFC - VVV (25-0) in 1903/04. De KNVB Beker heette toen nog de Holdertbeker, want de prijs werd gesponsord door Eddy's broer Hak.
pi_164916375
quote:
14s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:37 schreef Tchock het volgende:
Voetbalfeitje van de dag: Nederlanders bekertopscorer in één wedstrijd is Eddy Holdert, die 13 keer scoorde bij HFC - VVV (25-0) in 1903/04. De KNVB Beker heette toen nog de Holdertbeker, want de prijs werd gesponsord door Eddy's broer Hak.
Dit wist tong80
pi_164916377
quote:
6s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:38 schreef Bolasie het volgende:

[..]

Dit wist tong80
Die stond achter het doel.
Alles dankzij God en alles op eigen kracht
pi_164916389
quote:
0s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:38 schreef Insomnia_ het volgende:

[..]

Die stond achter het doel.
Waar is tong80?
  Forum Admin zondag 28 augustus 2016 @ 16:39:21 #80
35723 crew  GGMM
pi_164916398
quote:
0s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:39 schreef n1ek- het volgende:

[..]

Waar is tong80?
Achter het doel
Alweer zo'n prachtige post van mij.
Nicki Minaj en ik
Mijn vissen in actie.
pi_164916407
quote:
14s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:37 schreef Tchock het volgende:
Voetbalfeitje van de dag: Nederlanders bekertopscorer in één wedstrijd is Eddy Holdert, die 13 keer scoorde bij HFC - VVV (25-0) in 1903/04. De KNVB Beker heette toen nog de Holdertbeker, want de prijs werd gesponsord door Eddy's broer Hak.
Gedurende de Tweede Wereldoorlog heeft Holdert, hoewel geen nationaalsocialist, Duitse en pro-Duitse periodieken gedrukt en de NSB financieel gesteund

Lekker mannetje die Hak!!
Alles dankzij God en alles op eigen kracht
pi_164916409
quote:
0s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:39 schreef GGMM het volgende:

[..]

Achter het doel
Samen met mamma Kluivert.
  zondag 28 augustus 2016 @ 16:41:15 #83
366554 JR-Style-93
Stukje Tatjana
pi_164916446
Hansiegod
Oh.
pi_164916467
Heleentje komt mooi in beeld zo :9
Wie dit leest is gek
pi_164916468
Janssen!
pi_164916489
Ik heb nog een voetbalfeitje
Alles dankzij God en alles op eigen kracht
pi_164916498
quote:
0s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:39 schreef Insomnia_ het volgende:

[..]

Gedurende de Tweede Wereldoorlog heeft Holdert, hoewel geen nationaalsocialist, Duitse en pro-Duitse periodieken gedrukt en de NSB financieel gesteund

Lekker mannetje die Hak!!
Met zo'n voornaam ben je niet te vertrouwen natuurlijk. "Hallo, ik ben Hak, de morele zakenman" :')
  zondag 28 augustus 2016 @ 16:43:20 #88
366554 JR-Style-93
Stukje Tatjana
pi_164916501
quote:
0s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:42 schreef Insomnia_ het volgende:
Ik heb nog een voetbalfeitje
Hey Inso, jij hier
Oh.
pi_164916514
quote:
0s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:43 schreef JR-Style-93 het volgende:

[..]

Hey Inso, jij hier
Moet wat he.
Vandaag 1e voetbalwedstrijd van het seizoen gezien.

Dat is niet makkelijk tegenwoordig, JR.
Alles dankzij God en alles op eigen kracht
  zondag 28 augustus 2016 @ 16:45:01 #90
366554 JR-Style-93
Stukje Tatjana
pi_164916530
quote:
0s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:44 schreef Insomnia_ het volgende:

[..]

Moet wat he.
Vandaag 1e voetbalwedstrijd van het seizoen gezien.

Dat is niet makkelijk tegenwoordig, JR.
Ajax?

Wanneer ga je trouwen ook alweer? Deze week toch
Oh.
pi_164916540
quote:
0s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:45 schreef JR-Style-93 het volgende:

[..]

Ajax?

Wanneer ga je trouwen ook alweer? Deze week toch
PSV - Groningen.
Dat was niet best, oh oh oh oh.

Ja, vrijdag.
Alles dankzij God en alles op eigen kracht
  zondag 28 augustus 2016 @ 16:46:01 #92
366554 JR-Style-93
Stukje Tatjana
pi_164916556
quote:
0s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:45 schreef Insomnia_ het volgende:

[..]

PSV - Groningen.
Dat was niet best, oh oh oh oh.

Ja, vrijdag.
Ik vond dat best een leuk resultaat :)

Nice, al vrijgezellenfeest gehad?
Oh.
pi_164916571
quote:
0s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:46 schreef JR-Style-93 het volgende:

[..]

Ik vond dat best een leuk resultaat :)

Nice, al vrijgezellenfeest gehad?
Ja eergister en gister en vannacht.
Toen kwam ik thuis en ging ik PSV - Groningen kijken.
Alles dankzij God en alles op eigen kracht
pi_164916584
Wisten jullie dat er volgende week al interlands worden gespeeld :{
Alles dankzij God en alles op eigen kracht
pi_164916587
quote:
0s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:46 schreef Insomnia_ het volgende:

[..]

Ja eergister en gister en vannacht.
Toen kwam ik thuis en ging ik PSV - Groningen kijken.
Helemaal naar de rambam dus?
pi_164916596
quote:
0s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:47 schreef n1ek- het volgende:

[..]

Helemaal naar de rambam dus?
Buiten dat ik vannacht niet heb geslapen, ben ik kraakhelder.
Alles dankzij God en alles op eigen kracht
pi_164916603
Zo'n maskertje op je knar is echt een modeding geworden.
  Forum Admin zondag 28 augustus 2016 @ 16:49:24 #98
35723 crew  GGMM
pi_164916653
quote:
0s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:47 schreef n1ek- het volgende:
Zo'n maskertje op je knar is echt een modeding geworden.
Doe jij er al aan mee? Want je hebt er wel het gezicht voor.
Alweer zo'n prachtige post van mij.
Nicki Minaj en ik
Mijn vissen in actie.
  zondag 28 augustus 2016 @ 16:49:31 #99
366554 JR-Style-93
Stukje Tatjana
pi_164916657
quote:
0s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:46 schreef Insomnia_ het volgende:

[..]

Ja eergister en gister en vannacht.
Toen kwam ik thuis en ging ik PSV - Groningen kijken.
En niet eens in slaap gevallen? Knap.
Oh.
pi_164916674
quote:
0s.gif Op zondag 28 augustus 2016 16:49 schreef GGMM het volgende:

[..]

Doe jij er al aan mee? Want je hebt er wel het gezicht voor.
Kom jij maar eens mee naar buiten gap.
pi_164916689
vonpootjehaken
pi_164916741
Lekker stiftjuh
pi_164917078
Gaar potje.
  zondag 28 augustus 2016 @ 17:24:53 #104
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_164917459
Vlaar is serieus nog minder wenbaar dan Botteghin.


Mijn god
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_164917518
Ik kijk niet. Is het het aanzien waard?
Zonder wrijving geen glans
pi_164917723
quote:
0s.gif Op zondag 28 augustus 2016 17:27 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Ik kijk niet. Is het het aanzien waard?
Nee

Dat kan overigens gezegd worden voor alle NEC wedstrijden dit seizoen vrees ik
Ik zeg maar zoo, dat is korter dan dierentuin
pi_164918071
gelachen om Havenaar
  Forum Admin zondag 28 augustus 2016 @ 17:54:48 #108
35723 crew  GGMM
pi_164918111
:R
Alweer zo'n prachtige post van mij.
Nicki Minaj en ik
Mijn vissen in actie.
pi_164918124
quote:
0s.gif Op zondag 28 augustus 2016 17:52 schreef Dale__Cooper het volgende:
gelachen om Havenaar
Wayne Rooney had allang drie flessen witte wijn op en niet meer geweten dat 'ie gespeeld had..
  zondag 28 augustus 2016 @ 17:56:45 #110
343486 KingRoland
#TEAMJOHANNES
pi_164918147
quote:
0s.gif Op zondag 28 augustus 2016 17:27 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Ik kijk niet. Is het het aanzien waard?
nope
graag op anoniem
pi_164918308
Slap schot zeg!!!!!!!! kom aan!!!
  Moderator zondag 28 augustus 2016 @ 18:23:18 #112
362868 crew  Slobeend
of all places
  zondag 28 augustus 2016 @ 18:28:03 #113
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_164918642
Weghorst is niet zo goed he?
VBL SC influencer
Left, right, behind
  Forum Admin zondag 28 augustus 2016 @ 18:36:10 #114
35723 crew  GGMM
pi_164918770
Deze wedstrijd heeft mij aids gegeven.
Alweer zo'n prachtige post van mij.
Nicki Minaj en ik
Mijn vissen in actie.
pi_164919221
Er wordt hier gemod.
Noot noot.
pi_164919296
quote:
0s.gif Op zondag 28 augustus 2016 18:36 schreef GGMM het volgende:
Deze wedstrijd heeft mij aids gegeven.
Weet je zeker dat het door de wedstrijd komt en niet je vriend?
  Forum Admin zondag 28 augustus 2016 @ 19:07:22 #117
35723 crew  GGMM
pi_164919318
quote:
1s.gif Op zondag 28 augustus 2016 19:06 schreef Doublepain het volgende:

[..]

Weet je zeker dat het door de wedstrijd komt en niet je vriend?
"Haha, GGMM is homo! xD"

Wat een niveau...
Alweer zo'n prachtige post van mij.
Nicki Minaj en ik
Mijn vissen in actie.
  zondag 28 augustus 2016 @ 19:09:00 #118
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_164919346
Waarom niet Ajax eerst?

Oh dit is een ander topic.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
  Moderator zaterdag 10 september 2016 @ 18:45:00 #119
362868 crew  Slobeend
of all places
  Moderator zaterdag 10 september 2016 @ 18:45:53 #120
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_165228600
quote:
1s.gif Op zaterdag 10 september 2016 18:45 schreef Slobeend het volgende:
1-0 Pec. Ehizibue.
Ik zocht het topic al :')
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_165228647
PEC heeft andere shirts? :?
Ik ben inmiddels overleden.
pi_165228658
Ik kijk eerst even Eigen huis en tuin.
Zonder wrijving geen glans
pi_165228662
:T
Zonder wrijving geen glans
  Moderator zaterdag 10 september 2016 @ 18:50:31 #124
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_165228683
Az 1-0. Wat een pegel :D
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_165228751
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 18:50 schreef onlogisch het volgende:
Az 1-0. Wat een pegel :D
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 18:50 schreef onlogisch het volgende:
Az 1-0. Wat een pegel :D
Is die wedstrijd aan te raden om zo te gaan kijken? Of is het niks?
Zonder wrijving geen glans
  Moderator zaterdag 10 september 2016 @ 18:54:38 #126
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_165228776
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 18:53 schreef haags_kwartiertje het volgende:

[..]

[..]

Is die wedstrijd aan te raden om zo te gaan kijken? Of is het niks?
Evert geeft commentaar dus dan wordt het sowieso een spektakel.
Ik ben inmiddels overleden.
pi_165228779
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 18:54 schreef Pascalus het volgende:

[..]

Evert geeft commentaar dus dan wordt het sowieso een spektakel.
:{
Zonder wrijving geen glans
pi_165228851
pi_165228862
Ramselaargod
pi_165228873
quote:
1-3
Zonder wrijving geen glans
pi_165228879
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 18:59 schreef haags_kwartiertje het volgende:

[..]

1-3
U las het hier voor het eerst. :)
Zonder wrijving geen glans
pi_165228939
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 19:00 schreef haags_kwartiertje het volgende:

[..]

U las het hier voor het eerst. :)
Wat denk je dat ADO morgen gaat doen?
Ik ben inmiddels overleden.
pi_165228943
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 19:03 schreef Pascalus het volgende:

[..]

Wat denk je dat ADO morgen gaat doen?
Gelijkspel.
Zonder wrijving geen glans
  Moderator zaterdag 10 september 2016 @ 19:06:57 #135
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_165229006
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 19:03 schreef haags_kwartiertje het volgende:

[..]

Gelijkspel.
Ik denk een eenvoudige 3-0.
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_165229024
quote:
14s.gif Op zaterdag 10 september 2016 19:06 schreef onlogisch het volgende:

[..]

Ik denk een eenvoudige 3-0.
Staat genoteerd. Ga je er heen? Ik wel! _O_
Zonder wrijving geen glans
  Moderator zaterdag 10 september 2016 @ 19:08:53 #137
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_165229058
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 19:07 schreef haags_kwartiertje het volgende:

[..]

Staat genoteerd. Ga je er heen? Ik wel! _O_
Uiteraard ga ik. :)
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
  Moderator zaterdag 10 september 2016 @ 19:09:15 #138
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_165229066
Vergeet je geen knuffel mee te nemen om naar beneden te smijten?

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_165229074
BLOED
Ik ben inmiddels overleden.
pi_165229086
quote:
5s.gif Op zaterdag 10 september 2016 19:09 schreef onlogisch het volgende:
Vergeet je geen knuffel mee te nemen om naar beneden te smijten?

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De actie vind ik best leuk bedacht.
Zonder wrijving geen glans
pi_165229088
Ik kijk nu ook.
pi_165229090
Ramselaar start in de basis
pi_165229121
quote:
5s.gif Op zaterdag 10 september 2016 19:09 schreef onlogisch het volgende:
Vergeet je geen knuffel mee te nemen om naar beneden te smijten?

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
:?
pi_165229133
Ik kijk de eretribune, is dat verstandig?
pi_165229138
Onlogisch, hoe was je vakantie gozer?
  Moderator zaterdag 10 september 2016 @ 19:12:23 #146
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_165229144
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
  Moderator zaterdag 10 september 2016 @ 19:12:41 #147
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_165229148
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 19:10 schreef Scrummie het volgende:
Ik kijk nu ook.
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 19:11 schreef Scrummie het volgende:
Ik kijk de eretribune, is dat verstandig?
Ik constateer tegenstrijdigheden.
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_165229164
quote:
Leuk maar die knuffels kunnen ze beter aan die kinderen geven
pi_165229167
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 19:12 schreef onlogisch het volgende:

[..]

[..]

Ik constateer tegenstrijdigheden.
Ik wist nog niet dat jullie naar wedstrijdje keken. AZ?
  Moderator zaterdag 10 september 2016 @ 19:13:52 #150
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_165229173
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 19:12 schreef Scrummie het volgende:
Onlogisch, hoe was je vakantie gozer?
Ja heerlijk ouwe reus. Veel tekort natuurlijk. :D
Maar echt een meer dan prima vakantie gehad _O_
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
  Moderator zaterdag 10 september 2016 @ 19:14:16 #151
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_165229184
quote:
1s.gif Op zaterdag 10 september 2016 19:13 schreef Doublepain het volgende:

[..]

Leuk maar die knuffels kunnen ze beter aan die kinderen geven
De kinderen van het Sophia Kinderziekenhuis zitten ook onder het uitvak dooie.
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_165229187
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 19:13 schreef onlogisch het volgende:

[..]

Ja heerlijk ouwe reus. Veel tekort natuurlijk. :D
Maar echt een meer dan prima vakantie gehad _O_
Ja weekje maar, maar toch, mooi dat het lekker was :). Waar was je?
  Moderator zaterdag 10 september 2016 @ 19:14:34 #153
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_165229194
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 19:13 schreef Scrummie het volgende:

[..]

Ik wist nog niet dat jullie naar wedstrijdje keken. AZ?
Ik kijk Az ja. Wacht op Barça.
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
  Moderator zaterdag 10 september 2016 @ 19:15:01 #154
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_165229203
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 19:14 schreef Scrummie het volgende:

[..]

Ja weekje maar, maar toch, mooi dat het lekker was :). Waar was je?
Alcudia, Mallorca. Aanrader hoor. Mooie plaats en ik had ook heerlijk weer. Alleen maar 30+ :)
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_165229204
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 19:14 schreef onlogisch het volgende:

[..]

De kinderen van het Sophia Kinderziekenhuis zitten ook onder het uitvak dooie.
_O-
Zonder wrijving geen glans
pi_165229214
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 19:14 schreef onlogisch het volgende:

[..]

De kinderen van het Sophia Kinderziekenhuis zitten ook onder het uitvak dooie.
Ik bedoel meer een winnie de poeh in je oog lijk me niet fijn
pi_165229220
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 19:14 schreef onlogisch het volgende:

[..]

Ik kijk Az ja. Wacht op Barça.
Ik heb geen andere zenders dan Fox helaas. Dus ik ga Achahbar kijken.

Zag net nog Twente supporters opstappen onderweg, ik heb naar ze gezwaaid. Ik ben een stoere jongen.
pi_165229229
quote:
1s.gif Op zaterdag 10 september 2016 19:15 schreef Doublepain het volgende:

[..]

Ik bedoel meer een winnie de poeh in je oog lijk me niet fijn
Ik wou echt een hele foute grap maken, maar dat ie in me op kwam schaam ik me al voor.
pi_165229265
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 19:15 schreef onlogisch het volgende:

[..]

Alcudia, Mallorca. Aanrader hoor. Mooie plaats en ik had ook heerlijk weer. Alleen maar 30+ :)
Lekker :). Mallorca wil ik nog eens naar toe. Al is alles ten zuiden van hier na Frankrijk helemaal prima.
pi_165229272
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 19:16 schreef Scrummie het volgende:

[..]

Ik wou echt een hele foute grap maken, maar dat ie in me op kwam schaam ik me al voor.
Ik kan hem al raden.
Zonder wrijving geen glans
pi_165229306
Van der Hart red Zwolle. Wat.
pi_165229386
Kind is nu al verpest
pi_165229396
quote:
1s.gif Op zaterdag 10 september 2016 19:10 schreef Doublepain het volgende:
Ramselaar start in de basis
Bedankt Hans
pi_165229413
ik kijk voor het eerst de eretribune, wat een aids
  Moderator zaterdag 10 september 2016 @ 19:25:36 #165
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_165229444
Dit is het wachttopic voor NEC - PSV :)
What can change the nature of a man?
pi_165229446
Levchenko als analist :')
pi_165229454
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 19:23 schreef Dj_Day-V het volgende:

[..]

Bedankt Hans
graag gedaan Frans
pi_165229503
Dat accent lol
pi_165229520
quote:
14s.gif Op zaterdag 10 september 2016 19:28 schreef Doublepain het volgende:
Dat accent lol
Lekker kapseltje ook.
pi_165229540
quote:
14s.gif Op zaterdag 10 september 2016 19:28 schreef Doublepain het volgende:
Dat accent lol
Ik vind Duits Nederlands altijd wel wat hebben.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
pi_165229547
Die Guardado reist first class, maar is te moe een wedstrijdje te spelen. :')
pi_165229595
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 19:29 schreef opperkleurder het volgende:

[..]

Lekker kapseltje ook.
ook dat idd ja _O-
pi_165229607
quote:
1s.gif Op zaterdag 10 september 2016 19:30 schreef Monolith het volgende:

[..]

Ik vind Duits Nederlands altijd wel wat hebben.
Ik moet nu elke keer hier aan denken als ik het hoor

pi_165229609
Ik heb een uur geleden bami gegeten, maar heb nu al weer honger. :{
Zonder wrijving geen glans
pi_165229620
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 19:33 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Ik heb een uur geleden bami gegeten, maar heb nu al weer honger. :{
Ik moet nog eten, de gevulde tomaten staan nu in de oven.
pi_165229634
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 19:33 schreef opperkleurder het volgende:

[..]

Ik moet nog eten, de gevulde tomaten staan nu in de oven.
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 19:33 schreef opperkleurder het volgende:

[..]

Ik moet nog eten, de gevulde tomaten staan nu in de oven.
Lekker hoor.
Zonder wrijving geen glans
pi_165229757
Ik ga zo pizza eten
pi_165229788
quote:
14s.gif Op zaterdag 10 september 2016 19:39 schreef Doublepain het volgende:
Ik ga zo pizza eten
Wat zit er op die pizza?
Zonder wrijving geen glans
pi_165229813
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 19:40 schreef haags_kwartiertje het volgende:

[..]

Wat zit er op die pizza?
Chicken Supreme van de Domino's ( :r )
pi_165229829
quote:
14s.gif Op zaterdag 10 september 2016 19:41 schreef Doublepain het volgende:

[..]

Chicken Supreme van de Domino's ( :r )
Ik vind de prijzen bij Domino's belachelijk hoog.
Zonder wrijving geen glans
pi_165229863
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 19:42 schreef haags_kwartiertje het volgende:

[..]

Ik vind de prijzen bij Domino's belachelijk hoog.
Eens en je krijgt er geen kut voor
pi_165229907
Zag je dat Davy?
pi_165229911
Wat een poppenkast
pi_165229914
Wat heb ik gemist?
Zonder wrijving geen glans
pi_165229915
quote:
14s.gif Op zaterdag 10 september 2016 19:45 schreef Doublepain het volgende:
Zag je dat Davy?
wat?
pi_165229930
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 19:45 schreef Dj_Day-V het volgende:

[..]

wat?
Handje van van der kuijlen werd genegeerd door Luukinho
pi_165229947
quote:
14s.gif Op zaterdag 10 september 2016 19:46 schreef Doublepain het volgende:

[..]

Handje van van der kuijlen werd genegeerd door Luukinho
Die zien elkaar dagelijks.
  Moderator zaterdag 10 september 2016 @ 19:48:34 #188
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_165229999
Ik ben er.
What can change the nature of a man?
pi_165230006
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 19:48 schreef Coco98 het volgende:
Ik ben er.
Dan zijn we eindelijk compleet.
  zaterdag 10 september 2016 @ 19:49:15 #190
383168 Mr.Smokey
Who else nigga
pi_165230012
Utrecht gaat goed deze seizoen
Ride Or Die Lalalalalalalala
pi_165230028
ramselaaaaaaaaaaaaaarrrrrrr
pi_165230037
Dat moest in caps
  Moderator zaterdag 10 september 2016 @ 19:50:12 #193
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_165230039
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 19:48 schreef Dj_Day-V het volgende:

[..]

Dan zijn we eindelijk compleet.
En het wordt gevierd met een goal voor PSV :)
What can change the nature of a man?
pi_165230042
Ramselaar > Zyech
pi_165230053
Eerste schot van Ramselaar bij PSV :)
pi_165230057
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 19:48 schreef Coco98 het volgende:
Ik ben er.
JAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Zonder wrijving geen glans
pi_165230067
de Rams _O_
  Moderator zaterdag 10 september 2016 @ 19:51:29 #198
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_165230069
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 19:51 schreef haags_kwartiertje het volgende:

[..]

JAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Hallo haags, wat denk je van de ADO wedstrijd?
What can change the nature of a man?
pi_165230084
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 19:51 schreef Coco98 het volgende:

[..]

Hallo haags, wat denk je van de ADO wedstrijd?
Die moet nog plaatsvinden. :)
Zonder wrijving geen glans
pi_165230094
Ramsgod.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  Moderator zaterdag 10 september 2016 @ 19:52:40 #201
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_165230102
quote:
14s.gif Op zaterdag 10 september 2016 19:52 schreef FL_Freak het volgende:
Ramsgod.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Goddelaar
What can change the nature of a man?
pi_165230103
quote:
14s.gif Op zaterdag 10 september 2016 19:52 schreef FL_Freak het volgende:
Ramsgod.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Bartgod
pi_165230130
Ik ga voor de Rams
pi_165230133
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 19:50 schreef Dj_Day-V het volgende:
Eerste schot van Ramselaar bij PSV :)
OptaJohan twitterde op zaterdag 10-09-2016 om 19:52:49 1 - Bart Ramselaar scored with his first shot in the Eredivisie for @PSV. Launch. reageer retweet
  zaterdag 10 september 2016 @ 19:54:35 #205
366724 inslagenreuring
"The bulletdodger"
pi_165230154
PSV wordt makkelijk kampioen
Charlie: How's it going in there?
Alan: Whatever happened to zippers? I miss zippers.
Charlie: I don't know, Alan, maybe there were too many injuries. Nobody ever got their balls caught in a buttonhole
pi_165230169
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 19:54 schreef inslagenreuring het volgende:
PSV wordt makkelijk kampioen
Ado is geen makkelijke concurrent.
Zonder wrijving geen glans
pi_165230178
0-2 Pereiro :)
  Moderator zaterdag 10 september 2016 @ 19:55:55 #208
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_165230187
What can change the nature of a man?
pi_165230188
10 10 10 10
  Moderator zaterdag 10 september 2016 @ 19:56:05 #210
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_165230190
Nek kan er niks van.
What can change the nature of a man?
pi_165230191
Haha mooi dit
Dit, dus.
pi_165230196
Pereiro heeft echt een mooie finish.
pi_165230203
Ze gaan er makkelijk in vanavond.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Zonder wrijving geen glans
pi_165230204
:')
'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal
  Moderator zaterdag 10 september 2016 @ 19:56:51 #215
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_165230217
Wat doet Pereiro zo vroeg op het veld? :o
What can change the nature of a man?
pi_165230221
pi_165230222
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 19:55 schreef haags_kwartiertje het volgende:

[..]

Ado is geen makkelijke concurrent.
Ado - PSV > de klassieker
pi_165230224
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 19:56 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Ze gaan er makkelijk in vanavond.
VANNACHT BIJ JE MOEDER OOK :D :D :D
pi_165230228
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 19:56 schreef Coco98 het volgende:
Wat doet Pereiro op het zo vroeg op het veld? :o
Deze zin loopt niet helemaal lekker.
Zonder wrijving geen glans
  zaterdag 10 september 2016 @ 19:57:24 #220
12172 Rabieluh
Pronopower! Fight the ploon!
pi_165230233
*O*.
Recht zo die gaat, braaf zo die heen.
pi_165230236
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 19:57 schreef Dj_Day-V het volgende:

[..]

VANNACHT BIJ JE MOEDER OOK :D :D :D
Bedankt. _O_
Zonder wrijving geen glans
  Moderator zaterdag 10 september 2016 @ 19:57:49 #222
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_165230247
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 19:57 schreef haags_kwartiertje het volgende:

[..]

Deze zin loopt niet helemaal lekker.
Klopt daarom heb ik die gewijzigd.
What can change the nature of a man?
pi_165230251
Tijd voor de meer dan terechte 0-3.
pi_165230256
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 19:57 schreef Coco98 het volgende:

[..]

Klopt daarom heb ik die gewijzigd.
Ik wilde je er toch even op wijzen. :)
Zonder wrijving geen glans
pi_165230257
100% kansen/goals
  Moderator zaterdag 10 september 2016 @ 19:58:41 #226
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_165230263
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 19:58 schreef haags_kwartiertje het volgende:

[..]

Ik wilde je er toch even op wijzen. :)
Niks mis mee ouwe dibbes
What can change the nature of a man?
pi_165230269
Heel Nijmegen schreeuw om een pingel
pi_165230272
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 19:58 schreef Coco98 het volgende:

[..]

Niks mis mee ouwe dibbes
Vond ik ook.
Zonder wrijving geen glans
pi_165230278
Narsingh linksbuiten is wel armoede hé
pi_165230280
De techniek van Pereiro doet mij een kiezelharde erectie krijgen.
Dit, dus.
pi_165230293
Van 0-0 tegen groningen, naar binnen 10 min 0-2 tegen nec.
pi_165230310
quote:
7s.gif Op zaterdag 10 september 2016 19:59 schreef FL_Freak het volgende:
Van 0-0 tegen groningen, naar binnen 10 min 0-2 tegen nec.
40 schoten tegen Groningen, 2 tegen NEC.
  Moderator zaterdag 10 september 2016 @ 20:00:40 #233
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_165230325
quote:
7s.gif Op zaterdag 10 september 2016 19:59 schreef FL_Freak het volgende:
Van 0-0 tegen groningen, naar binnen 10 min 0-2 tegen nec.
Komt door de interlandweek.
What can change the nature of a man?
pi_165230340
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 20:00 schreef Dj_Day-V het volgende:

[..]

40 schoten tegen Groningen, 2 tegen NEC.
Als ze toen net zo effectief waren als nu dan zou het 40-0 zijn

/feitje
pi_165230341
PSV is op slooptocht zie ik.
pi_165230370
Ik kijk nu de laatste 15 minuten van Leipzig - BVB.
Zonder wrijving geen glans
pi_165230371
quote:
14s.gif Op zaterdag 10 september 2016 20:01 schreef Doublepain het volgende:

[..]

Als ze toen net zo effectief waren als nu dan zou het 40-0 zijn

/feitje
Je moet wel echt een kutclub zijn om met dubbele cijfers te verliezen van PSV.
pi_165230379
Simeone kijkt live mee

  Moderator zaterdag 10 september 2016 @ 20:02:41 #239
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_165230388
Ik vind het fascinerend hoe de Engelse commentators bij SkySports zo fanatiek over Nederlandse clubs kunnen praten en heel veel weten. Eigenlijk meer dan de Nederlandse.
What can change the nature of a man?
pi_165230429
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 20:02 schreef Coco98 het volgende:
Ik vind het fascinerend hoe de Engelse commentators bij SkySports zo fanatiek over Nederlandse clubs kunnen praten en heel veel weten. Eigenlijk meer dan de Nederlandse.
Die 2 gasten kennen zelfs alle spelers van Excelsior, die hebben een heel goed salaris denk ik

quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 20:02 schreef Dj_Day-V het volgende:

[..]

Je moet wel echt een kutclub zijn om met dubbele cijfers te verliezen van PSV.
idd, zo'n club zou Eredivisie onwaardig moeten zijn
pi_165230466
0-3 Brenet
  Moderator zaterdag 10 september 2016 @ 20:05:53 #242
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_165230476
koekoek
What can change the nature of a man?
pi_165230479
10 10 10 10

Je kunt niet 2x dezelfde reactie in een topic posten. Je wordt nu doorgestuurd naar het topic waar je zojuist in hebt gepost. Klik hier als je weinig geduld hebt.
  zaterdag 10 september 2016 @ 20:06:35 #244
12172 Rabieluh
Pronopower! Fight the ploon!
pi_165230499
Lekker hoor.
Recht zo die gaat, braaf zo die heen.
pi_165230500
ATLETI R U WATCHING?
  Moderator zaterdag 10 september 2016 @ 20:06:45 #246
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_165230504
PSV domineert.
What can change the nature of a man?
pi_165230513
Weten jullie nog vorig jaar De Graafschap uit,toen we ook met 0-3 voor kwamen...
"Geef me een joint", zei de goudvis, "Dan word ik haai"
  Moderator zaterdag 10 september 2016 @ 20:06:56 #248
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_165230514
OP NAAR HET NEC TOPIC
What can change the nature of a man?
pi_165230521
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 20:06 schreef Bos81 het volgende:
Weten jullie nog vorig jaar De Graafschap uit,toen we ook met 0-3 voor kwamen...
Dat is nu niet relevant.
Zonder wrijving geen glans
  Moderator zaterdag 10 september 2016 @ 20:07:17 #250
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_165230526
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 20:06 schreef Bos81 het volgende:
Weten jullie nog vorig jaar De Graafschap uit,toen we ook met 0-3 voor kwamen...
Ik heb alleen goede herinneringen aan De Graafschap nu.
What can change the nature of a man?
pi_165230537
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 20:06 schreef Bos81 het volgende:
Weten jullie nog vorig jaar De Graafschap uit,toen we ook met 0-3 voor kwamen...
de Graafschap heb ik veel respect voor
pi_165230538
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 20:06 schreef Bos81 het volgende:
Weten jullie nog vorig jaar De Graafschap uit,toen we ook met 0-3 voor kwamen...
De enige wedstrijd van de Graafschap die ik me kan herinneren is die tegen Ajax.
Ik ben inmiddels overleden.
pi_165230543
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 20:06 schreef Coco98 het volgende:
OP NAAR HET NEC TOPIC
VBL / NEC #73: Van debutant naar stabiele middenmoter

KIJK ZE ZO GAAN SCHUIMBEKKEN!!!1
  Moderator zaterdag 10 september 2016 @ 20:08:32 #254
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_165230564
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 20:07 schreef Dj_Day-V het volgende:

[..]

VBL / NEC #73: Van debutant naar stabiele middenmoter

KIJK ZE ZO GAAN SCHUIMBEKKEN!!!1
Wow er is een heus NEC topic.
What can change the nature of a man?
pi_165230574
PSV tikt bijna tegen het niveau van Ado aan
pi_165230584
quote:
14s.gif Op zaterdag 10 september 2016 20:08 schreef Doublepain het volgende:
PSV tikt bijna tegen het niveau van Ado aan
Dat is toch uiteindelijk waar je naartoe wilt.
pi_165230591
quote:
14s.gif Op zaterdag 10 september 2016 20:08 schreef Doublepain het volgende:
PSV tikt bijna tegen het niveau van Ado aan
Titelstrijd gaat gewoon tussen deze twee grootmachten :)
Zonder wrijving geen glans
pi_165230594
0-4 :')
pi_165230596
Ik heb nu al meer en meer zin in dinsdag :9 :9
  Moderator zaterdag 10 september 2016 @ 20:10:04 #260
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_165230601
Hoppa
What can change the nature of a man?
pi_165230604
10 10 10 10

Je kunt niet 2x dezelfde reactie in een topic posten. Je wordt nu doorgestuurd naar het topic waar je zojuist in hebt gepost. Klik hier als je weinig geduld hebt.
pi_165230606
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 20:09 schreef Dj_Day-V het volgende:
0-4 :')
Atletico doet het nu al in de broek.
Zonder wrijving geen glans
  zaterdag 10 september 2016 @ 20:10:44 #263
12172 Rabieluh
Pronopower! Fight the ploon!
pi_165230614
hahaha, heeeerlijk :D.
Recht zo die gaat, braaf zo die heen.
  Moderator zaterdag 10 september 2016 @ 20:10:46 #264
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_165230616
Zelfs Luuk scoort nu.
What can change the nature of a man?
pi_165230618
TOTAAL GESLOOPT.
pi_165230620
quote:
14s.gif Op zaterdag 10 september 2016 20:10 schreef Doublepain het volgende:
10 10 10 10

Je kunt niet 2x dezelfde reactie in een topic posten. Je wordt nu doorgestuurd naar het topic waar je zojuist in hebt gepost. Klik hier als je weinig geduld hebt.
Dit kan nog wel eens een 0-10 worden idd.

Oh nee wacht het is PSV. 2de helft 0 doelpunten.
pi_165230630
wat is de grootste score tegen nec in de historie?
pi_165230632
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 20:10 schreef Dj_Day-V het volgende:

[..]

Dit kan nog wel eens een 0-10 worden idd.

Oh nee wacht het is PSV. 2de helft 0 doelpunten.
Locadia doet niet mee dus nu spelen we 2 helften met 11 man
pi_165230634
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 20:10 schreef Dj_Day-V het volgende:

[..]

Dit kan nog wel eens een 0-10 worden idd.

Oh nee wacht het is PSV. 2de helft 0 doelpunten.
Rustig aan doen en spelers sparen.
Zonder wrijving geen glans
  zaterdag 10 september 2016 @ 20:11:26 #270
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_165230640
Ze hebben er zin in.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  zaterdag 10 september 2016 @ 20:11:53 #271
242666 BeamofLight
Light in the darkness, Tafkap
pi_165230650
quote:
14s.gif Op zaterdag 10 september 2016 20:11 schreef FL_Freak het volgende:
wat is de grootste score tegen nec in de historie?
tegen Feyenoord weet ik wel
  Moderator zaterdag 10 september 2016 @ 20:12:00 #272
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_165230654
Wel waanzin dit 0-4 binnen 25 minuten.
What can change the nature of a man?
pi_165230663
OE, Leipzig ontsnapt.
Zonder wrijving geen glans
pi_165230676
Doelpogingen 5
Schoten op doel 4
Schoten naast doel 1

PSV > Zyech

[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 10-09-2016 20:12:56 ]
  zaterdag 10 september 2016 @ 20:12:48 #275
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_165230679
quote:
14s.gif Op zaterdag 10 september 2016 20:11 schreef FL_Freak het volgende:
wat is de grootste score tegen nec in de historie?
9-1 Ajax uit. 0-6 Ajax thuis.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  zaterdag 10 september 2016 @ 20:13:37 #276
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_165230699
Wat een topshow
Laffe huichelaar
  zaterdag 10 september 2016 @ 20:13:50 #277
12172 Rabieluh
Pronopower! Fight the ploon!
pi_165230705
Geen Oleksandr op de bank?
Recht zo die gaat, braaf zo die heen.
  Moderator zaterdag 10 september 2016 @ 20:14:51 #278
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_165230724
Die 0-5 duurt wel lang.
What can change the nature of a man?
pi_165230727
Nu het 0-4 is zal PSV dadelijk weer wegzakken en krijgen we een tegendoelpunt.

#indekken
pi_165230731
Utrecht kon Ramselaar beter niet verkopen
pi_165230733
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 20:13 schreef Rabieluh het volgende:
Geen Oleksandr op de bank?
Nee, ik wil Schwaab, Bergwijn en Lundqvist wel zien in de 2de helft.
pi_165230742
Ik zet PSV net aan en zie dat NEC aardig partij biedt.
  zaterdag 10 september 2016 @ 20:15:39 #283
12172 Rabieluh
Pronopower! Fight the ploon!
pi_165230749
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 20:15 schreef Dj_Day-V het volgende:

[..]

Nee, ik wil Schwaab, Bergwijn en Lundqvist wel zien in de 2de helft.
Dat zou ook dik prima zijn, ben wel erg nieuwsgierig naar Zinchenko.
Recht zo die gaat, braaf zo die heen.
pi_165230751
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 20:15 schreef Dj_Day-V het volgende:

[..]

Nee, ik wil Schwaab, Bergwijn en Lundqvist wel zien in de 2de helft.
Jurjus op kol wil ik zien
  Moderator zaterdag 10 september 2016 @ 20:16:08 #285
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_165230754
PSV ontsnapt.
What can change the nature of a man?
pi_165230767
Jankpubliek
pi_165230774
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 20:12 schreef Coco98 het volgende:
Wel waanzin dit 0-4 binnen 25 minuten.
PSV is effectief en NEC speelt kinderlijk naïef.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
pi_165230785
Logisch dat PSV aan het doelsaldo werkt, die willen ook na Feyenoord - ADO bovenaan staan.
pi_165230794
Veel valpartijen bij NEC, ligt het aan de schoenen of het veld?
  Moderator zaterdag 10 september 2016 @ 20:17:23 #290
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_165230803
quote:
14s.gif Op zaterdag 10 september 2016 20:17 schreef Doublepain het volgende:
Veel valpartijen bij NEC, ligt het aan de schoenen of het veld?
Nekkrampen xD
What can change the nature of a man?
pi_165230816
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
:{
Zonder wrijving geen glans
pi_165230819
hahaha Haags

hhahahahahahaha
pi_165230824
quote:
14s.gif Op zaterdag 10 september 2016 20:17 schreef Doublepain het volgende:
Veel valpartijen bij NEC, ligt het aan de schoenen of het veld?
Met deze temperaturen sluit ik gladheid uit.
pi_165230830
Schalke till I die
pi_165230832
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 20:17 schreef haags_kwartiertje het volgende:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
:{
_O_ _O_ _O_
pi_165230835
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 20:17 schreef Coco98 het volgende:

[..]

Nekkrampen xD
dX
pi_165230838
quote:
14s.gif Op zaterdag 10 september 2016 20:18 schreef Doublepain het volgende:
Schalke till I die
_O_
pi_165230842
quote:
14s.gif Op zaterdag 10 september 2016 20:17 schreef Doublepain het volgende:
hahaha Haags

hhahahahahahaha
Doe normaal, idioot.
Zonder wrijving geen glans
pi_165230852
RikElfrink twitterde op zaterdag 10-09-2016 om 20:18:07 Tussen 10 mei 1987 en 7 februari 1988 won #PSV ook 12x uit met de doelcijfers 7-33. Tussen 5 december 2015 en nu is het doelsaldo 5-34. reageer retweet
pi_165230853
quote:
14s.gif Op zaterdag 10 september 2016 20:18 schreef Doublepain het volgende:
Schalke till I die
TR
Zonder wrijving geen glans
pi_165230869
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 september 2016 20:18 schreef haags_kwartiertje het volgende:

[..]

Doe normaal, idioot.
oO/
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')