Softbal=vrouwen, honkbal=mannen.quote:
hahahaha madquote:Op maandag 22 augustus 2016 02:55 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Skateboarden. Fucking skateboarden.
De halfpipe is al vrij gaar, maar zou nog net te doen zijn als de jury's niet lachwekkend zijn en de sporters zelf er ook daadwerkelijk een fuck om zouden geven.quote:Op maandag 22 augustus 2016 02:57 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ja. Ala het enige leuke freestyle onderdeel bij het snowboarden/skiën (dat was ik vergeten als KUT sport bij de OWS, vooral de halfpipe vind ik gaar, downhill gaat nog)
ow echtquote:Op maandag 22 augustus 2016 02:58 schreef Redefine het volgende:
[..]
Softbal=vrouwen, honkbal=mannen.
Echt he.quote:Op maandag 22 augustus 2016 02:58 schreef Amarantha het volgende:
Ik ga dit meer onthouden dan dat van Rio net.
Alleen baby's Hansquote:Op maandag 22 augustus 2016 02:59 schreef Joezi het volgende:
[..]
ow echthoezo? vrouwen kunnen niet werpen?
Maar dat was wel echt een zeldzaam saaie vertoningquote:Op maandag 22 augustus 2016 02:58 schreef DeLuna het volgende:
[..]
Het onderdeel waar WE paralympisch kampioen op werden. Hoewel dat individueel was, maar toch.
ja even vergeten hoe dat heet, dat waar Maas op d'r knir gingquote:
Slopestyle jaquote:Op maandag 22 augustus 2016 02:59 schreef Aguero het volgende:
[..]
Slopestyle of die dingen die Sauerbreij doet?
In Pyeongchang is volgensmij de olympische variant paralympisch, als ik het goed begrepen heb. Dus niet meer alleen, maar met 4 tegelijk.quote:Op maandag 22 augustus 2016 02:59 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Maar dat was wel echt een zeldzaam saaie vertoning
Heb jij serieus nog nooit die twee sporten gezien ofzoquote:Op maandag 22 augustus 2016 02:59 schreef Joezi het volgende:
[..]
ow echthoezo? vrouwen kunnen niet werpen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |