Ik zal het nog maar een keer proberen dan deze week.quote:Op maandag 5 september 2016 01:08 schreef vaagjunior het volgende:
2e ronde is voorbij! Hier de nieuwe standJammer dat de onderste 2 niet meedoen/ meededen. Nogmaals het gaat om het plezier, en je eigen training qua baan. Juist omdat ik niet zo snel ben als die 2 boven mij wil ik oefenen op de baan zodat ik er ook online/offline meer aan heb.
[ afbeelding ]
Overigens heb ik een random name picker gebruikt om het circuit van deze week te bepalen, ik heb alle circuits van de 1e seizoenshelft erin gedaan, de winnaar was Canada!
[ afbeelding ]
Ik zie net dat ik per ongeluk ook Oostenrijk van week 1 erbij heb gezet.. maar die is gelukkig niet gekozenNa deze week zal het dus in de GP week gewoon Singapore worden. En nogmaals, iedereen kan meedoen, hoe snel of langzaam je bent maakt niet uit. Zie het als een uitdaging
Ik kopieer zelf wel vaak setups vanaf de global leaderbords. Mijn ervaring met setups in de f1 games is dat deze niet heel realistisch zijn en meestal de extreme setups het snelst gaan. Dus bijv de bandenspanning zo laag mogelijk, camber zo negatief mogelijk, ballast helemaal naar achter etc etc. Vooral in timetrial is dit het geval omdat er geen bandenslijtage is in deze mode.quote:Op maandag 5 september 2016 18:36 schreef G3rtonimo84 het volgende:
[..]
Ik wil geen afstellingen zomaar kopieren eigenlijk, maar eens kijken of ik er zelf op de een of andere manier achter kan komen waarom dat ik sneller zou gaan met minder rembalans of wanneer het gewicht naar voren of naar achteren gaat.
Klopt ja, hoewel het in de praktijk maar weinig scheelt hoor. Want dat is wel goed gedaan in deze game, dat je elke aanpassing van de rembalans met 2% gelijk merkt bij het aanremmen. Dus voor bijvoorbeeld Monza hooguit 2-10% meer naar voren dan op banen waar meer technische bochten in zitten. Te ver naar voren en je voorwielen blokkeren bij turn in met onderstuur tot gevolg. Te ver naar achter en de achterkant van de auto raakt uit balans op turn in met overstuur tot gevolg. Beide wil je niet hebben dus ergens daar tussen ligt de juiste balans.quote:Op dinsdag 6 september 2016 07:43 schreef maniack28 het volgende:
Thanks Sjemmert! Betekent dit dat in circuits waar je moet remmen in de bocht (neem China of Bahrein) de rembalans minder ver naar voren staat dan bijvoorbeeld een Italië, waar alle bochten in een rechte lijn aan te remmen zijn?
Klopt ook niks van die gast heb ik eerder gezien bovenaan met zulke rare tijden. Geen idee wat ie doet maar iets klopt daar niet.quote:Op dinsdag 6 september 2016 21:49 schreef Sylv3se het volgende:
Ik zit even naar het klassement van Canada te kijken (PC). Snelste tijd wat is gereden is 1.07.676, dik 4 seconden sneller dan de nummer twee. Dat lijkt me onmogelijk. Ik zit momenteel op 1.13.906 zonder custom setup.
Nicequote:Op dinsdag 6 september 2016 21:22 schreef maniack28 het volgende:
Thanks voor de tips
1:16.358. Gewoon eerste op dit moment!![]()
die van vorige staat er hoorquote:Op woensdag 7 september 2016 01:11 schreef vaagjunior het volgende:
[..]
NiceMaar kan iedereen vanaf nu gewoon gelijk hun screenshot/foto posten zodra je een tijd neerzet.. want bij een vorige ronde staat er 'komt nog' en vervolgens komt er geen screenshot
Ik vermoed dat het dan vergeten word
Dus het is denk voor degene die de tijd neerzet handig omdat direct erbij te zetten.
Klopt :p was ook algemeen, want iemand anders heeft bij de 1e ronde is het helemaal vergeten, maar die is ook niet meer actief hahaquote:
Ripquote:Op vrijdag 9 september 2016 20:40 schreef maniack28 het volgende:
Rij ik 1:15.474. Helemaal trots, nog laatste
Strakke tijd!quote:Op dinsdag 13 september 2016 09:46 schreef Def1987 het volgende:
Heb me ook ingeschreven en net een tijd neergezet. Ik speel op de Xbox One met een controller.
Succes iedereen!
Ik doe wel mee hoor. Alleen die 1.25.5 moet nog verbeterd worden. Was daarnaast ook gewoon ziek deze week dusquote:Op vrijdag 23 september 2016 00:07 schreef vaagjunior het volgende:
Ik kom niet veel verder dan 1:22... Wat mij trouwens wel opvalt is dat zelfs met dit (minder mooie) weer er nog steeds bijna niemand meer is die meedoetJammer.. Vorige week ook maar de helft van de mensen die zich heeft aangemeld
Komt goed..matige tijden komen eraan.quote:Op vrijdag 23 september 2016 00:07 schreef vaagjunior het volgende:
Ik kom niet veel verder dan 1:22... Wat mij trouwens wel opvalt is dat zelfs met dit (minder mooie) weer er nog steeds bijna niemand meer is die meedoetJammer.. Vorige week ook maar de helft van de mensen die zich heeft aangemeld
Ahhquote:Op vrijdag 23 september 2016 10:54 schreef maniack28 het volgende:
[..]
Ik doe wel mee hoor. Alleen die 1.25.5 moet nog verbeterd worden. Was daarnaast ook gewoon ziek deze week dus
Dank voor het complimentquote:Op vrijdag 23 september 2016 10:56 schreef Droopie het volgende:
[..]
Komt goed..matige tijden komen eraan.
Druk met werk etc. etc.
Maar Maniack28 is te goed voor mij en dan te bedenken dat Maniack28 helemaal niets is vergeleken bij sommige hier
Ja, is beter.. behalve dat ik nu met een zieke hond zit. Is ffkes een paar weken van ellende, maar uiteindelijk waait het overquote:Op vrijdag 23 september 2016 16:24 schreef vaagjunior het volgende:
[..]
AhhHopelijk voel je je nu weer wat beter?
Zo strakke tijd ! En dat met een controller ? Dat is echt wel knap.quote:Op vrijdag 23 september 2016 08:58 schreef Def1987 het volgende:
Gisteravond een 1:20.259 gereden. 1 van mijn favoriete banen, heerlijk circuit.
Hmm apartquote:Op zondag 25 september 2016 13:25 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Zo strakke tijd ! En dat met een controller ? Dat is echt wel knap.
Ik heb gister nog even gereden maar had iets vreemds aan de hand. Had een 1:20.226 gereden en weet eigenlijk wel zeker dat ik geen offtracks had maar de tijd is niet geregistreerdNog nagekeken in race director en ook daar was het geen invalid lap.
[ afbeelding ]
Hebben jullie dit wel eens gehad ? Lijkt wel een bug ofzo. Heb deze tijd maar niet toegevoegd aan de tabel.
Ik heb dat volgens mij 1 keer gehad toen ik de game net had gekocht.quote:Op zondag 25 september 2016 13:25 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Zo strakke tijd ! En dat met een controller ? Dat is echt wel knap.
Ik heb gister nog even gereden maar had iets vreemds aan de hand. Had een 1:20.226 gereden en weet eigenlijk wel zeker dat ik geen offtracks had maar de tijd is niet geregistreerdNog nagekeken in race director en ook daar was het geen invalid lap.
[ afbeelding ]
Hebben jullie dit wel eens gehad ? Lijkt wel een bug ofzo. Heb deze tijd maar niet toegevoegd aan de tabel.
Misschien dat ik zo nog een tijd neer kan zetten. Maar wel jammer dat er steeds minder meedoen ja.quote:Op zaterdag 1 oktober 2016 14:52 schreef vaagjunior het volgende:
Hele week geen kans gehadEn andere mensen zo te zien ook niet
Dus ik denk dat ik m maar verleng met een week en dan kijken of er wel minimaal 3 a 4 mensen een tijd hebben
Jep.. had ook niet verwacht dat we met 20 man zaten ofzo.. maar 9 man melden zich aan en meer dan de helft is na een paar weken al wegquote:Op zaterdag 1 oktober 2016 19:48 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Misschien dat ik zo nog een tijd neer kan zetten. Maar wel jammer dat er steeds minder meedoen ja.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |