Zou Marc die lijstjes van voetbalzone nou ook gewoon letterlijk overnemen?quote:Op donderdag 18 augustus 2016 20:14 schreef Omega het volgende:
Van de 16 keepers die voetbalzone voorstelt, zie ik wel wat in Krul, Rajkovic Ospina, en ook wel Room.
Ospina salaris 2,5m, Krul 2m+,quote:Op donderdag 18 augustus 2016 20:14 schreef Omega het volgende:
Van de 16 keepers die voetbalzone voorstelt, zie ik wel wat in Krul, Rajkovic Ospina, en ook wel Room.
en is terecht weggestuurdquote:Op donderdag 18 augustus 2016 20:16 schreef Wilskracht het volgende:
Padt van Groningen heeft in de jeugd van Ajax gekeept.
quote:Op donderdag 18 augustus 2016 20:02 schreef Heeinz het volgende:
Ik word een beetje moe van het hele gezeik op Cillessen.
Omdat hij toevallig geen penalty's stopt, nu een paar foutjes heeft gemaakt, de uitstraling van een sukkel heeft en dat eigenlijk ook echt is, is men ineens van mening dat hij er niks van kanCillessen heeft lang genoeg getoond dat hij simpelweg de beste keeper van de Eredivisie/Nederland is en prima een stap hogerop kan. Barcelona? Wellicht is dat (nog) te hoog gegrepen maar als hij zijn vorm terugkrijgt sluit ik niet uit dat hij dat aan kan.
En 12 miljoen is te weinig.
Het is een goede workout.quote:Op donderdag 18 augustus 2016 20:17 schreef Ludachrist het volgende:
Tien miljoen_! Is Barcelona ver fietsen?
Hij is wel beter geworden de laatste jaren.quote:
Die indruk heb ik dan weer nooit gekregen van hem.quote:Op donderdag 18 augustus 2016 20:19 schreef KingRadler het volgende:
ik stoor me het meeste aan Silly dat hij zo arrogant is in de goal en tijdens interviews.
Hij denkt gewoon zelf dat hij de beste keeper van de wereld is.
Zijn Facebook interview was soms wel humor.quote:Op donderdag 18 augustus 2016 20:20 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Die indruk heb ik dan weer nooit gekregen van hem.
Hij is eerder onzeker dan arrogant, al gaat dat vaak hand in hand.
Klopt dat kan een struikelblok vormen. Maar Championship ipv Premier league of starten ipv banken zou best weleens kunnen helpen.quote:Op donderdag 18 augustus 2016 20:17 schreef Adames het volgende:
[..]
Ospina salaris 2,5m, Krul 2m+,
goede keuzes
Die ken ik niet.quote:Op donderdag 18 augustus 2016 20:22 schreef Rabieluh het volgende:
[..]
Zijn Facebook interview was soms wel humor.
Mensen die denken dat Cillessen 12 miljoen waard isquote:Op donderdag 18 augustus 2016 19:50 schreef Syntix het volgende:
Mensen die 12 miljoen genoeg vindenMet de idiote marktprijzen moet je Cillessen, keeper van het NL elftal, toch echt wel voor meer kunnen verkopen.
okquote:Op donderdag 18 augustus 2016 20:38 schreef bianconeri het volgende:
Cillessen 10 a 12 miljoen? Direct inpakken en weg doen.
Maar zal wel onzin verhaal zijn, want elke club die Cillessen heeft zien keepen gaat hem niet kopen.
Zeker niet voor zo'n bedrag.
Voor Ajax zal het alleen maar beter zijn want je kunt er niet op achteruit gaan zonder Cillessen, elke vervolg keeper zal beter zijn.
Het staat al op Teletekst, bod van 10 miljoen.quote:Op donderdag 18 augustus 2016 20:38 schreef bianconeri het volgende:
Cillessen 10 a 12 miljoen? Direct inpakken en weg doen.
Maar zal wel onzin verhaal zijn, want elke club die Cillessen heeft zien keepen gaat hem niet kopen.
Zeker niet voor zo'n bedrag.
Voor Ajax zal het alleen maar beter zijn want je kunt er niet op achteruit gaan zonder Cillessen, elke vervolg keeper zal beter zijn.
Kan Ziyech keepen eigenlijk ?quote:Op donderdag 18 augustus 2016 20:46 schreef Mani89 het volgende:
Nu alleen nog Ziyech en een vervanger voor Dijks en we zijn klaar om Champions League Kampioen te worden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |