Je kiest er toch zelf voor om die toezegging te doen? Of schrijf je standaard overal op in en ga je later eens rustig bedenken of je dat wel echt wilt?quote:Op zaterdag 20 augustus 2016 19:25 schreef ITrade het volgende:
Sorry ik ga geen Financieele beslissing maken onder tijdsdruk op tijden dat het mijn misschien helemaal niet uit komt. Daar is de AFM het natuurlijk mee eens.
Collin is hier heel duidelijk over; https://www.collincrowdfund.nl/algemene-voorwaarden/quote:Op zaterdag 20 augustus 2016 19:12 schreef Appeltje58 het volgende:
[..]
zie art 17.2 en 17.3 https://www.geldvoorelkaa(...)ene-voorwaarden.aspx
in art. 3 staat; De Investeerder is verplicht dit bedrag te betalen
volgens art 25 is Nederlands Recht van toepassing. Ik denk dat je als particulier 14 dagen wettelijke bedenktijd hebt.
Het gaat de foute kant op dat iedereen maar blind inschrijft. Zo komen na overmaken weer projecten open te staan of zijn er projecten die veel vertraging oplopen.quote:Op zaterdag 20 augustus 2016 19:32 schreef ITrade het volgende:
Er zijn projecten die binnen 10 minuten naar openen en het vrijgeven van informatie volgeschreven zijn. In die tijd kan je echt niet fatsoenlijk beslissen, je kan amper alle gegevens bekijken en een simpele search doen op google. Dan moet ik daarna inschrijven, de bevestigingsmail ontvangen en activeren. Meerdere keren heb ik dit geprobeerd en viel ik buiten de boot (want volgeschreven).
Ik pak dat dan toch anders aan dan jij: ik neem de pitch en het creditsafe rapport bij Gve goed door en laat eea bezinken. Ook check ik hoe men hier tegen het project aankijkt. Als ik dan besluit te investeren en ik ben te laat, tja, so be it. Liever de boot gemist dan ingestapt op een zinkend schip. En ja, je kunt op de boot stappen en later bedenken dat ie toch wel gammel oogt en dan proberen terug aan land te komen (je investering terug te trekken) maar dat kost een hoop gedoe, vertraagt het project en is in mijn optiek niet eerlijk tegenover de geldlener, het platform en niet in de laatste plaats de andere investeerders die maar zitten te wachten.quote:Op zaterdag 20 augustus 2016 19:32 schreef ITrade het volgende:
Er zijn projecten die binnen 10 minuten naar openen en het vrijgeven van informatie volgeschreven zijn. In die tijd kan je echt niet fatsoenlijk beslissen, je kan amper alle gegevens bekijken en een simpele search doen op google. Dan moet ik daarna inschrijven, de bevestigingsmail ontvangen en activeren. Meerdere keren heb ik dit geprobeerd en viel ik buiten de boot (want volgeschreven).
Jij bent er zeker zo eentje die voor het ontbijt alvast z'n handdoekje maar neerlegt bij het zwembad...quote:Op zaterdag 20 augustus 2016 19:32 schreef ITrade het volgende:
Er zijn projecten die binnen 10 minuten naar openen en het vrijgeven van informatie volgeschreven zijn. In die tijd kan je echt niet fatsoenlijk beslissen, je kan amper alle gegevens bekijken en een simpele search doen op google. Dan moet ik daarna inschrijven, de bevestigingsmail ontvangen en activeren. Meerdere keren heb ik dit geprobeerd en viel ik buiten de boot (want volgeschreven).
Ik meld het wel en ook binnen de tijd, daarbij investeer ik ook geen 25k dus mijn bedrag zullen ze wel snel weer "vervangen" hebben. Ik heb het idee dat ze inmiddels hier wel iets voor verzonnen hebben want zie weinig projecten weer open gaan. Ga er maar vanuit dat als er 300k wordt geinvesteerd er altijd wel een x bedrag niet word betaalt.quote:Op zaterdag 20 augustus 2016 20:43 schreef AQuila360 het volgende:
Ik heb wel eens een toezegging teruggetrokken toen die nog liep dat was geen probleem. Als het project eenmaal vol is is het niet zo netjes wat mij betreft. Maar meld het nu vast aan ze ipv niet over te maken want dan staat van de rest het geld weer een maand voor nop daar.
Dit idee krijg ik ook.quote:Op zaterdag 20 augustus 2016 19:17 schreef djh77 het volgende:
Bij GvE komt het erop neer dat de investering niet wordt geannuleerd als je dit als investeerder aangeeft en je gewoon betalingsmails krijg. Als je niet betaald is er niets aan de hand en annuleert GvE uiteindelijk de investering.
Tja, dan wordt 't wel erg makkelijk ff je investering doen om erbij te zitten; dan pas de pitch te gaan lezen..quote:Op zaterdag 20 augustus 2016 21:11 schreef ITrade het volgende:
[..]
Ik meld het wel en ook binnen de tijd, daarbij investeer ik ook geen 25k dus mijn bedrag zullen ze wel snel weer "vervangen" hebben. Ik heb het idee dat ze inmiddels hier wel iets voor verzonnen hebben want zie weinig projecten weer open gaan. Ga er maar vanuit dat als er 300k wordt geinvesteerd er altijd wel een x bedrag niet word betaalt.
[..]
Dit idee krijg ik ook.
Veder zouden ze ook een "annuleer' knop op de website kunnen maken zodat ze dit automatisch kunnen verwerken. Ik denk alleen dat ze bang zijn dat dan meerdere mensen terug gaan trekken. (Dat is nou net niet het concept van "snel snel investeren voordat die vol is")
Ik stuur een mail, maar zoals DJH aangeeft lijkt het erop dat de procedure bij gve is betalingen afwachten en wie niet betaalt "heeft geannuleerd".quote:Op zaterdag 20 augustus 2016 22:07 schreef vehkah het volgende:
[..]
Tja, dan wordt 't wel erg makkelijk ff je investering doen om erbij te zitten; dan pas de pitch te gaan lezen..
Ik heb 1x een project teruggetrokken (terwijl ie nog volliep), mede door extra info via dit forum.
Werd per mail niet moeilijk over gedaan.
Niet betalen terwijl je wel betaalmail hebt ontvangen vind ik niet echt netjes..
Ik ben het grotendeels met je eens, maar het komt nu en dan voor dat er info boven water komt die een heel ander licht op het project werpt. Vaak zijn het Fok! leden die door goede research bijvoorbeeld achter faillissementen van familieleden van de ondernemers komen. In een dergelijk geval gaat mij een streep erdoor. Ze kunnen me dan de boom in: ik moet ook hard werken voor mijn geld en ik stop dat niet in een dubieus project.quote:Op zaterdag 20 augustus 2016 19:29 schreef k_man het volgende:
[..]
Je kiest er toch zelf voor om die toezegging te doen? Of schrijf je standaard overal op in en ga je later eens rustig bedenken of je dat wel echt wilt?
Dat dusquote:Op zaterdag 20 augustus 2016 22:52 schreef obligataire het volgende:
[..]
Ik ben het grotendeels met je eens, maar het komt nu en dan voor dat er info boven water komt die een heel ander licht op het project werpt. Vaak zijn het Fok! leden die door goede research bijvoorbeeld achter faillissementen van familieleden van de ondernemers komen. In een dergelijk geval gaat mij een streep erdoor. Ze kunnen me dan de boom in: ik moet ook hard werken voor mijn geld en ik stop dat niet in een dubieus project.
Overigens is mij ook niet helemaal duidelijk waarom annuleren zou getuigen van verwerpelijk gedrag, terwijl er bij een andere site (Collin) gewoon een knopje gemaakt is waar je maar op hoeft te drukken.....
Dat is natuurlijk wat anders. Als blijkt dat er belangrijke dingen spelen, die niet in de pitch stonden, dan is het logisch. Hier gaat het echter om inschrijven en vervolgens eens op je gemakje nadenken of je eigenlijk wel wilt investeren. Geen sprake van nieuwe informatie.quote:Op zaterdag 20 augustus 2016 22:52 schreef obligataire het volgende:
[..]
Ik ben het grotendeels met je eens, maar het komt nu en dan voor dat er info boven water komt die een heel ander licht op het project werpt. Vaak zijn het Fok! leden die door goede research bijvoorbeeld achter faillissementen van familieleden van de ondernemers komen. In een dergelijk geval gaat mij een streep erdoor. Ze kunnen me dan de boom in: ik moet ook hard werken voor mijn geld en ik stop dat niet in een dubieus project.
Tja, elk platform doet het anders. Bij LAH doe je niet eens een toezegging, daar is het overmaken van het bedrag de eerste en enige handeling.quote:Overigens is mij ook niet helemaal duidelijk waarom annuleren zou getuigen van verwerpelijk gedrag, terwijl er bij een andere site (Collin) gewoon een knopje gemaakt is waar je maar op hoeft te drukken.....
Dat werkt alleen bij een platform waar je rustig kunt nadenken. Bij Collin moet je in een paar minuten beslissen of je een bedrag van minimaal 500 euro wilt investeren. Da's toch een hoop geld. In zo'n geval moet er gewoon een achterdeurtje zijn, dat is sowieso je wettelijke recht als consument.quote:Op zaterdag 20 augustus 2016 23:15 schreef k_man het volgende:
Tja, elk platform doet het anders. Bij LAH doe je niet eens een toezegging, daar is het overmaken van het bedrag de eerste en enige handeling.
Kennelijk toch niet altijd, aangezien LAH het anders aanpakt. Het is kennelijk een voorwaarde vanuit de AFM, maar een wettelijk recht? Het is geen koop op afstand, geen webshop waar je iets koopt en vervolgens 14 dagen hebt om het terug te sturen.quote:Op zaterdag 20 augustus 2016 23:57 schreef obligataire het volgende:
Dat werkt alleen bij een platform waar je rustig kunt nadenken. Bij Collin moet je in een paar minuten beslissen of je een bedrag van minimaal 500 euro wilt investeren. Da's toch een hoop geld. In zo'n geval moet er gewoon een achterdeurtje zijn, dat is sowieso je wettelijke recht als consument.
Nee dat is de procedure niet. Die is als volgt.quote:Op zaterdag 20 augustus 2016 22:26 schreef ITrade het volgende:
[..]
Ik stuur een mail, maar zoals DJH aangeeft lijkt het erop dat de procedure bij gve is betalingen afwachten en wie niet betaalt "heeft geannuleerd".
Nee, inderdaad. Maar misschien moet je het zien in het kader van de zorgplicht die financiële instellingen hebben. Er zijn woekerpolissen ontbonden omdat de vrouw niet had meegetekend, bijvoorbeeld. Er zal in de toekomst jurisprudentie ontstaan. Ik zou me kunnen voorstellen dat als een project faalt, en een investeerder vervolgens stelt dat hij wel had willen annuleren, maar dit niet mocht van het platform, dat het platform dan toch een probleem heeft.quote:Op zondag 21 augustus 2016 00:32 schreef k_man het volgende:
[..]
Kennelijk toch niet altijd, aangezien LAH het anders aanpakt. Het is kennelijk een voorwaarde vanuit de AFM, maar een wettelijk recht? Het is geen koop op afstand, geen webshop waar je iets koopt en vervolgens 14 dagen hebt om het terug te sturen.
Bij IVM hebben ze ook een annuleerknop. Deze werkt 72 uur.quote:Op zaterdag 20 augustus 2016 23:57 schreef obligataire het volgende:
Bij GvE ligt de investeringsdrempel een stuk lager (100 euro), maar ook daar zou ik voor zo'n annuleringsknopje willen pleiten wat 24 uur of zo geldig is. Dat houdt een project dan ook niet langer dan een dag op.
Dit is waarschijnlijk de officiele procedure. Ik heb 2x (op tijd) geannuleerd dmv mail. Nooit een reactie op gehad (op veel andere mails trouwens ook niet). Volgens mij zit je gewoon in de molen na toezegging en krijg je automatisch betaalmails. Na 2 mails krijg je vervolgens bericht dat de investering wordt door GvE is geannulleerd.quote:Op zondag 21 augustus 2016 01:02 schreef Horsemen het volgende:
[..]
Nee dat is de procedure niet. Die is als volgt.
1. Project is vol.
2. Geldleningen overeenkomst wordt opgemaakt (met daarin de investeerders nummers).
3. Geldnemer moet overeenkomst ondertekenen.
4. Geldgevers worden (met toevoeging van een kopie van getekende overeenkomst) verzocht binnen 3 werkdagen te betalen.
Als iedereen dit netjes en op tijd doet komt vervolgens het project binnen een week tot stand.
Als een of meerdere investeerders niet betalen gaan we opnieuw terug naar stap 2 (of als het om een groter bedrag gaat terug naar opnieuw openstellen van het project).
Doordat één investeerder niet aan zijn verplichtingen voldoet moeten alle overige investeerders dus weer 1 a 2 weken extra wachten totdat het project tot stand zal komen. Soms gebeurt dit vervolgens nog een tweede keer en dan ben je zo nog een keer een paar weken verder.
Als je je dus in uitzonderlijke gevallen wil terugtrekken doe dit dan binnen 24 uur, of er moet natuurlijk nieuwe zwaarwegende aanvullende informatie zijn.
Het is inderdaad technische blijkbaar niet mogelijk om in het verouderde systeem een inschrijving te verwijderen. De mails komen inderdaad maar je inschrijving op de overeenkomst is dan weldegelijk geannuleerd waardoor hij ook niet meer op de overeenkomst staat. Ze kunnen dan gewoon verder met de afhandeling. Overigens krijg ik in de regel altijd keurig een reactie.quote:Op zondag 21 augustus 2016 07:01 schreef djh77 het volgende:
[..]
Dit is waarschijnlijk de officiele procedure. Ik heb 2x (op tijd) geannuleerd dmv mail. Nooit een reactie op gehad (op veel andere mails trouwens ook niet). Volgens mij zit je gewoon in de molen na toezegging en krijg je automatisch betaalmails. Na 2 mails krijg je vervolgens bericht dat de investering wordt door GvE is geannulleerd.
Ik ben het met je eens. Een toezegging annuleren zou alleen moeten kunnen als er nieuwe informatie bekend wordt of bij zwaarwegende omstandigheden. Het lijkt nu gewoon een wedstrijdje te worden: wie drukt als eerst op de knop 'investeren' en behoort daarmee tot de geluksvogels die een pitch rustig kunnen doorlezen om te bekijken of zij in het project willen investeren. Dat kan niet de bedoeling zijn. Ik zou overigens graag een 14-dagen retourrecht op aandelen en obligaties hebben, iemand?quote:Op zondag 21 augustus 2016 00:32 schreef k_man het volgende:
[..]
Kennelijk toch niet altijd, aangezien LAH het anders aanpakt. Het is kennelijk een voorwaarde vanuit de AFM, maar een wettelijk recht? Het is geen koop op afstand, geen webshop waar je iets koopt en vervolgens 14 dagen hebt om het terug te sturen.
72 Uur is meer dan uitstekend. En toch komen de projecten daar vlot tot stand. Althans ik heb er hier nog geen klachten over gelezen.quote:Op zondag 21 augustus 2016 06:57 schreef djh77 het volgende:
[..]
Bij IVM hebben ze ook een annuleerknop. Deze werkt 72 uur.
Pareltje?quote:Op zondag 21 augustus 2016 11:13 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Voor wie Twino nog meer gebruikt, in deze loan stond ineens 250 open:
https://www.twino.eu/app/(...)n-information/171572
Blijf me toch verbazen dat je iedere keer in zulke pareltjes kan stappen zonder veel te hoeven zoeken.
Volgens mij werkt het zo niet. Er staan 24 termijnen met 19,52 aflossing = ¤ 468,48. Dat komt (afgezien van afronding) overeen met de openstaande som (¤ 468,56). Er zijn dus volgens mij nog geen aflossingen verrekend. Die krijg je volgens mij pas op de vervaldatum.quote:Op zondag 21 augustus 2016 12:04 schreef BruderKlaus het volgende:
[..]
Pareltje?
Lijkt erop dat de rente/aflossing voor het komende jaar reeds betaald zijn. Dus geen cashflow het komende jaar. Goede zet van de verkoper als je het mij vraagt.
Voor de investeerders hoop ik het beste maar ik zou zeggen dat het niet ongebruikelijk is dat de openstaande som het resultaat is van oorspronkelijke som minus de aflossingen.quote:Op zondag 21 augustus 2016 12:13 schreef Benger het volgende:
[..]
Volgens mij werkt het zo niet. Er staan 24 termijnen met 19,52 aflossing = ¤ 468,48. Dat komt (afgezien van afronding) overeen met de openstaande som (¤ 468,56). Er zijn dus volgens mij nog geen aflossingen verrekend. Die krijg je volgens mij pas op de vervaldatum.
Ik heb maar eens een vraag gemaild naar Twino. Ik heb een stukje gekocht en de volgende betaaldatum die ik op mijn investeringsoverzicht krijg is inderdaad 11-8-2017. Als dat correct is verkoop ik de lening weer.quote:Op zondag 21 augustus 2016 12:19 schreef BruderKlaus het volgende:
[..]
Voor de investeerders hoop ik het beste maar ik zou zeggen dat het niet ongebruikelijk is dat de openstaande som het resultaat is van oorspronkelijke som minus de aflossingen.
Ik zou het niet weten, maar als ik bij GvE werkte had ik gewoon gereageerd en geprobeerd een meer positieve kant van het verhaal te laten horen. Er is hier veel kritiek en soms valt daar ook wel wat op af te dingen.quote:Op zondag 21 augustus 2016 12:56 schreef mccrowd het volgende:
Ik vond zelf dat annuleren (bij geen nieuwe info) not done was maar weet na het lezen van de reacties hier op het forum niet of ik dat nog steeds vind.
Dat GVE hier niet reageert begrijp ik.
Maar denken jullie dat GVE hier meeleest/wel eens aanwezig is op het forum?
Ook bij aandelen/obligaties zijn er regels (zéér veel regels zelfs), er zijn vele voorbeelden waarbij investeerders hun geld terug kregen of compenatie kregen omdat bijvoorbeeld informatie verkeerd was uitgereikt. Daarbij werkt het op de beurs anders dan bij crowdfunden. Een goed bedrijf op de beurs maakt overigens zijn publicaties vrijdag nabeurs bekend zodat iedereen voldoende tijd heeft om de informatie tot zich te nemen.quote:Op zondag 21 augustus 2016 08:54 schreef Groepfunder het volgende:
[..]
Ik ben het met je eens. Een toezegging annuleren zou alleen moeten kunnen als er nieuwe informatie bekend wordt of bij zwaarwegende omstandigheden. Het lijkt nu gewoon een wedstrijdje te worden: wie drukt als eerst op de knop 'investeren' en behoort daarmee tot de geluksvogels die een pitch rustig kunnen doorlezen om te bekijken of zij in het project willen investeren. Dat kan niet de bedoeling zijn. Ik zou overigens graag een 14-dagen retourrecht op aandelen en obligaties hebben, iemand?
Als de lening op dezelfde manier word afgelost als tot nu toe, dan wordt er gewoon vervroegd afgelost. Als er de komende maanden niets afgelost wordt dan zal ik ook een verkoop overwegen.quote:Op zondag 21 augustus 2016 12:53 schreef Benger het volgende:
[..]
Ik heb maar eens een vraag gemaild naar Twino. Ik heb een stukje gekocht en de volgende betaaldatum die ik op mijn investeringsoverzicht krijg is inderdaad 11-8-2017. Als dat correct is verkoop ik de lening weer.
Zonder aanvullende nieuwe informatie is het wat mij betreft nog steeds "not done" om te annuleren. Bij twijfel moet je gewoon niet inschrijven is mijn mening. In het geval van bijvoorbeeld Collin met de mogelijkheid om dit binnen 2 weken te kunnen doen is dat natuurlijk anders.quote:Op zondag 21 augustus 2016 12:56 schreef mccrowd het volgende:
Ik vond zelf dat annuleren (bij geen nieuwe info) not done was maar weet na het lezen van de reacties hier op het forum niet of ik dat nog steeds vind.
Dat GVE hier niet reageert begrijp ik.
Maar denken jullie dat GVE hier meeleest/wel eens aanwezig is op het forum?
Ik heb even mijn lopende leningen nader bekeken. Ik heb nog 3 leningen die voor lopen.quote:Op zondag 21 augustus 2016 13:38 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Als de lening op dezelfde manier word afgelost als tot nu toe, dan wordt er gewoon vervroegd afgelost. Als er de komende maanden niets afgelost wordt dan zal ik ook een verkoop overwegen.
Het zal niet moeilijk worden om mijn 50 Euro weer kwijt te raken, want het komende jaar blijft de lening sowieso on schedule, ook als er niets afgelost wordt.
Dank voor de info. Voorlopig geen aflossingen maar wel rente, lijkt mij een prima scenario.quote:Op zondag 21 augustus 2016 16:05 schreef Benger het volgende:
[..]
Ik heb even mijn lopende leningen nader bekeken. Ik heb nog 3 leningen die voor lopen.
In twee gevallen is na een maand een aantal maanden vooruit betaald. De exacte transacties heb ik nog niet kunnen terugvinden, maar voor beide gevallen heb ik volgens het 'My investments' overzicht 1 maand rente gehad. De vooruitbetaalde aflossingen zijn al wel in het overzicht opgenomen.
In het derde geval zijn de aflossingen 3 maanden 'extended'. Hierbij staat in het overzicht wel dat voor de twee afgelopen maanden rente is ontvangen. De komende derde maand met alleen een rentebetaling staat ook al als paid, maar is nog geen rente over toegevoegd aan mijn post 'interest income'.
De aflossingen worden blijkbaar direct verrekend, terwijl Twino de rente vast houdt tot de vervaldatum. Ik verwacht dus dat er van de leningen geen aflossingen zullen worden ontvangen, die al eerder vooruit zijn betaald, maar wel gewoon maandelijks een rentevergoeding.
Ik heb een lening gehad die voor liep. Helaas gaat hij weer in september beginnen met aflossen, maar ik kreeg elke maand netjes de rente.quote:Op zondag 21 augustus 2016 16:05 schreef Benger het volgende:
[..]
Ik heb even mijn lopende leningen nader bekeken. Ik heb nog 3 leningen die voor lopen.
In twee gevallen is na een maand een aantal maanden vooruit betaald. De exacte transacties heb ik nog niet kunnen terugvinden, maar voor beide gevallen heb ik volgens het 'My investments' overzicht 1 maand rente gehad. De vooruitbetaalde aflossingen zijn al wel in het overzicht opgenomen.
In het derde geval zijn de aflossingen 3 maanden 'extended'. Hierbij staat in het overzicht wel dat voor de twee afgelopen maanden rente is ontvangen. De komende derde maand met alleen een rentebetaling staat ook al als paid, maar is nog geen rente over toegevoegd aan mijn post 'interest income'.
De aflossingen worden blijkbaar direct verrekend, terwijl Twino de rente vast houdt tot de vervaldatum. Ik verwacht dus dat er van de leningen geen aflossingen zullen worden ontvangen, die al eerder vooruit zijn betaald, maar wel gewoon maandelijks een rentevergoeding.
Ja, KoM maakt er een puinhoop van. Ook verstrekken ze nog steeds leningen met pandakte waarbij op het moment dat ze "ons" geld verstrekken aan de geldnemer er nog geen getekende pandakte is (en maanden later nog steeds niet). Ik ga deze week weer een mail klaar maken voor de AFM. Misschien dat meer mensen maar moeten klagen om de druk wat op te voeren.quote:Op zondag 21 augustus 2016 18:07 schreef Mynheer007 het volgende:
Afgelopen vrijdag een week geleden heb ik via email navraag gedaan bij KoM naar de regeling van het pand- en hypotheekrecht bij een project dat in gebreke is gebleven. Een week en een reminder later heb ik nog steeds geen reactie. Afgelopen vrijdag heb ik daarom telefonisch contact gehad en ik zou direct teruggebeld worden. Echter heb ik niets meer van ze gehoord. Zo ga je toch niet met investeerders om!
Ik ook! Dan zou ik snel heel rijk zijn! Heel veel aandelen kopen, desnoods met veel geleend geld. Als de koers stijgt, na 13 dagen verkopen, als de koers zakt, na 13 dagen retourneren.quote:Op zondag 21 augustus 2016 08:54 schreef Groepfunder het volgende:
[..]
Ik ben het met je eens. Een toezegging annuleren zou alleen moeten kunnen als er nieuwe informatie bekend wordt of bij zwaarwegende omstandigheden. Het lijkt nu gewoon een wedstrijdje te worden: wie drukt als eerst op de knop 'investeren' en behoort daarmee tot de geluksvogels die een pitch rustig kunnen doorlezen om te bekijken of zij in het project willen investeren. Dat kan niet de bedoeling zijn. Ik zou overigens graag een 14-dagen retourrecht op aandelen en obligaties hebben, iemand?
Loopt ook als een trein, dat projectquote:Op zondag 21 augustus 2016 21:59 schreef impact9 het volgende:
Leuk dat de Ferrari ombouwer op SBS 6 bij Undercover in Nederland ook aan crowdfunding doet
https://crowdaboutnow.nl/Autoplein-Zaanstad
Sarcastisch;)quote:Op zondag 21 augustus 2016 22:20 schreef Speekselklier het volgende:
Leuk? Ik kom in dat programma toch weinig items tegen waarvan ik denk dat ze een investering waard zijn. Eigenlijk meer het omkeerde. Blij dat ik daar niet ben ingestonken.
Vindt er bij crowdaboutnow geen check plaats want dit is echt een onzinnig plan en zeker tegen de geboden rente.quote:Op maandag 22 augustus 2016 10:05 schreef escortmk2 het volgende:
Autoplein Zaanstad: ik heb nog nooit zoveel spelfouten in één pitch gezien.
Nu hoeft van mij echt niet iedereen perfect Nederlands te kunnen spellen, maar dit ziet er toch wel erg onzorgvuldig uit en daarom haak ik bij voorbaat al af.
quote:Op zondag 21 augustus 2016 21:59 schreef impact9 het volgende:
Leuk dat de Ferrari ombouwer op SBS 6 bij Undercover in Nederland ook aan crowdfunding doet
https://crowdaboutnow.nl/Autoplein-Zaanstad
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |