RTL heeft aan Bolt gevraagd wat ie van Schippers vindt.quote:Op dinsdag 9 augustus 2016 03:36 schreef Redefine het volgende:
Als dit de Tour was geweest, hadden ze aan Loodgieter gevraagd wat hij van de tegenvallende Nederlandse zwem prestaties vond.
Wat zei ie?quote:Op dinsdag 9 augustus 2016 03:37 schreef Pino112 het volgende:
[..]
RTL heeft aan Bolt gevraagd wat ie van Schippers vindt.
Serieus.
Ja dat weet ik. Maar daar zijn ze sowieso in doorgeslagen. Vandaag minstens vier keer het interviewtje over haar aankomst voorbij zien komen.quote:Op dinsdag 9 augustus 2016 03:37 schreef Pino112 het volgende:
[..]
RTL heeft aan Bolt gevraagd wat ie van Schippers vindt.
Serieus.
Dat slaat helemaal nergens op. Dan kun je iedereen die op een willekeurig moment beter is geworden wel kritisch gaan benaderen.quote:Op dinsdag 9 augustus 2016 03:34 schreef Columbiafan het volgende:
Sporza is kritisch over Hosszu. Dat vind ik dan wel weer knap.
Sowieso moet je altijd eindigen met een finale natuurlijk.quote:Op dinsdag 9 augustus 2016 03:38 schreef heywoodu het volgende:
Alle 4 finales van een sessie direct na elkaar is wel wat matig gepland trouwens.
Meestal zitten er wel halve finales tussen ja.quote:Op dinsdag 9 augustus 2016 03:38 schreef heywoodu het volgende:
Alle 4 finales van een sessie direct na elkaar is wel wat matig gepland trouwens.
Is ze aangekomen? Spiermassa of?quote:Op dinsdag 9 augustus 2016 03:38 schreef Redefine het volgende:
[..]
Ja dat weet ik. Maar daar zijn ze sowieso in doorgeslagen. Vandaag minstens vier keer het interviewtje over haar aankomst voorbij zien komen.
Ik zag op Twitter ook dat de Amerikanen haar ook verdacht vonden.quote:Op dinsdag 9 augustus 2016 03:38 schreef wimderon het volgende:
[..]
Dat slaat helemaal nergens op. Dan kun je iedereen die op een willekeurig moment beter is geworden wel kritisch gaan benaderen.
Die kunnen beter eens naar Ledecky kijkenquote:Op dinsdag 9 augustus 2016 03:39 schreef Aguero het volgende:
[..]
Ik zag op Twitter ook dat de Amerikanen haar ook verdacht vonden.
Je had het eerst wel goed.quote:Op dinsdag 9 augustus 2016 03:40 schreef Mexicanobakker het volgende:
Of niet, als ie een waardeloos keerpunt heeft
quote:Op dinsdag 9 augustus 2016 03:40 schreef wimderon het volgende:
De volgende Australiër die tegenvalt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |