Oftewel, gewoon random. Je hebt namelijk sowieso een kans van 33.3% dat het degene wordt die je wilquote:Op zondag 7 augustus 2016 23:33 schreef OscarMopperkont het volgende:
[..]
Bij een tweede keer is de kans groot dat ie random een ander aanmaakt.
Maar je kan ook net het geluk hebben dat ie wel evolved in wat je wil.
Ik had mijn 3e onix vandaagquote:Op maandag 8 augustus 2016 00:01 schreef Fopje het volgende:
Godver. Weer een kut magmar en en eevee uit een 10 km ei.
Ik had er zo veel en er komt alleen maar troep uit.
Ik zou die ook wel willen omdat ik die nog nooit heb gezien, verder een uitermate teleurstellende pokemon, zo'n grote levende berg stenen en dan niks kunnenquote:Op maandag 8 augustus 2016 00:21 schreef Igen het volgende:
Ik zou heel blij zijn met een Onix. Ik heb er nog nooit een gezien, in de stad zat een nest maar sinds de update zitten daar doduo.
Inderdaad.quote:Op maandag 8 augustus 2016 00:21 schreef Igen het volgende:
Ik zou heel blij zijn met een Onix. Ik heb er nog nooit een gezien.
Zo das een lekkere score zeg.quote:Op maandag 8 augustus 2016 00:47 schreef RealBizkit666 het volgende:
Zo, maar even 10 gyms gekaapt. Midden in de nacht gaat dat wel fijn. Kostte wel 30 revives en heel veel potions, maar dan heb je ook wat.
Die horen in de groenbak!quote:Op maandag 8 augustus 2016 00:51 schreef SpeedyGJ het volgende:
Net een oddish gevangen vanaf de bank. Ik kreeg mijn vriendin 1 van 345cp en ik 1 van 14c0![]()
Heb em ook gelijk in de prullenbak gedaan
Ben ook ruim een anderhalf uur bezig geweest in totaal. Niet helemaal voor herhaling vatbaar, maar wel leuk voor een keer.quote:
Ging je alleen of met meerdere mensen van je team? En stad of dorp (qua afstand enzo). Lijkt mij namelijk heul veel werkquote:Op maandag 8 augustus 2016 00:55 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Ben ook ruim een anderhalf uur bezig geweest in totaal. Niet helemaal voor herhaling vatbaar, maar wel leuk voor een keer.
Had dat laatst ook, een gym met 6 vaporeons een starmie en een lapras, na 20 minuten was ik het royaal beu.quote:Op maandag 8 augustus 2016 00:55 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Ben ook ruim een anderhalf uur bezig geweest in totaal. Niet helemaal voor herhaling vatbaar, maar wel leuk voor een keer.
Nou deze was het totaal niet waard in de groenbakquote:
Alleen. En heb 3 dorpen moeten aan doen. Uiteraard met de auto gedaan. Dus geen kilometers voor de eitjes.quote:Op maandag 8 augustus 2016 00:57 schreef MrBanaan1 het volgende:
[..]
Ging je alleen of met meerdere mensen van je team? En stad of dorp (qua afstand enzo). Lijkt mij namelijk heul veel werk
Ja, er stond ook nog een level 10 gym om te kapen, maar daar had ik even geen zin meer in. En dat terwijl er maar 1 2000+CP zat een 2 rond de 1500 en de rest onder de 1000. Dus niet lastig om neer te halen.quote:Op maandag 8 augustus 2016 00:58 schreef Rabieluh het volgende:
[..]
Had dat laatst ook, een gym met 6 vaporeons een starmie en een lapras, na 20 minuten was ik het royaal beu.
Over een paar weedles/caterpies eens kijken hoe ik ervoor sta na mn evolve-run. Als ik fatsoenlijke pokemon heb (vrees nog niet lol) eens overwegen.quote:Op maandag 8 augustus 2016 01:00 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Alleen. En heb 3 dorpen moeten aan doen. Uiteraard met de auto gedaan. Dus geen kilometers voor de eitjes.
Je hoeft maar 1 echt fatsoenlijke te hebben. Een level 2200 vaporeon bijvoorbeeld, daar krijg je vrijwel alles mee af.quote:Op maandag 8 augustus 2016 01:03 schreef MrBanaan1 het volgende:
[..]
Over een paar weedles/caterpies eens kijken hoe ik ervoor sta na mn evolve-run. Als ik fatsoenlijke pokemon heb (vrees nog niet lol) eens overwegen.
Ik heb er net 4 gekaapt. Geen zin om anderen er uit te vechten.quote:Op maandag 8 augustus 2016 00:47 schreef RealBizkit666 het volgende:
Zo, maar even 10 gyms gekaapt. Midden in de nacht gaat dat wel fijn. Kostte wel 30 revives en heel veel potions, maar dan heb je ook wat.
Ben ik nog lang nietquote:Op maandag 8 augustus 2016 01:06 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Je hoeft maar 1 echt fatsoenlijke te hebben. Een level 2200 vaporeon bijvoorbeeld, daar krijg je vrijwel alles mee af.
Hoeveel dust moet je wel niet investeren om een vaporeon zo hoog te krijgen? als ik mijn hoogste Eevee nu evolve wordt het maximaal 1550 Vaporeon.quote:Op maandag 8 augustus 2016 01:06 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Je hoeft maar 1 echt fatsoenlijke te hebben. Een level 2200 vaporeon bijvoorbeeld, daar krijg je vrijwel alles mee af.
4 is ook al lekker toch. Dat is waar ik meestal voor ga als ik mijn avondrondje doe. Dat zit allemaal in het dorp dan namelijk.quote:Op maandag 8 augustus 2016 01:07 schreef OscarMopperkont het volgende:
[..]
Ik heb er net 4 gekaapt. Geen zin om anderen er uit te vechten.
Level bonus kan de bag limit overschrijden. Ik had vandaag ook iets van 540/500quote:Op maandag 8 augustus 2016 01:12 schreef SpeedyGJ het volgende:
Ik heb 353 items in de tas waar maar ruimte is voor 350 items.
Euhhh?![]()
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |