Ik heb geen idee wat je bedoelt met "hoek" en "ogen overal voor sluiten" maar dat lijkt me ook niet relevant verder.quote:Op zaterdag 6 augustus 2016 22:21 schreef zozozozo het volgende:
Nou, het is wel duidelijk uit welke hoek de laatste bijdragen komen (cat22 en mucha-girl). Volgens mij moeten jullie je niet zo druk maken. Ts voelt zich er nu eenmaal niet goed bij als ze naast een statushouder komt te wonen. Ts is niet helemaal gelukkig in haar woordkeuze maar geloof niet dat ze hier bewust de racust wil uithangen. Ze hangt bij jullie nog net niet aan de hoogste boom. Je ogen overal voor sluiten is ook niet terecht......
lekker op de boerderij blijven dan maarquote:Op zaterdag 6 augustus 2016 23:02 schreef Meiss1989 het volgende:
En ik heb wel ervaring met andere allochtonen. Maar niet met deze soort ..cultuur. Dus ja misschien is het idd.. wat de boer niet kent. .
Laat je niks aanpraten.quote:Op zaterdag 6 augustus 2016 14:32 schreef Meiss1989 het volgende:
Het is helemaal niet racistisch bedoelt.
Dat is om geen agressie op te wekken dat je geen oogcontact moet maken.quote:Op zaterdag 6 augustus 2016 22:51 schreef Meiss1989 het volgende:
Zag pas ook in een programma dat zij respect laten zien door mensen niet in de ogen te kijken
Grotere kans op problemen natuurlijk.quote:Op zaterdag 6 augustus 2016 14:29 schreef Mucha-Girl het volgende:
Is het verstandig als alleenstaande vrouw naast een alleenstaande statushouder te gaan wonen?
Zelden een vraag gezien die zo openlijk racistisch was. Wat is je bezwaar tegen een statushouder ten opzichte van een willekeurige Hollandse alleenstaande knul?
Dat dus. Al die moraalridders in dit topicquote:Op zaterdag 6 augustus 2016 19:24 schreef zozozozo het volgende:
Wees blij dat ts hier een topic over opent. De media kleurt alles enorm toch? Neemt niet weg dat als je een alleenstaande statushouder naast je krijgt wonen die uit een land komt waarbij de positie van de vrouw toch wat anders is dan hier in NL je als alleenstaande vrouw toch wel even achter de oren krabt puur om het feit dat ze zich daar dan niet prettig bij voelt (al dan niet terecht)
Hoe haal je het in je hoofd om zo'n verhaal neer te plempen, enkel omdat TS een niet meer dan terechte vraag stelt. TS verwoordt het misschien wat ongelukkig, maar als je enigszins tussen de regels door kunt lezen zie ook jij vast wel dat dit niks met rascisme te maken heeft.quote:Op zaterdag 6 augustus 2016 22:13 schreef Mucha-Girl het volgende:
[..]
Lieve schat, ik snap je onderbuikgevoel heus wel. Wat de boer niet kent, dat vreet-ie niet. Maar het is ireëel, onrealistisch en je reinste racisme om te veronderstellen dat iedere alleenstaande statushouder onmiddellijk bij jou in je broek wil. Hier ben je bij een Hollandse gozer ook niet bang voor, dat is wat we je proberen duidelijk te maken.
Wat jij moet is je niet aanstellen, en op basis van rationele, realistische argumenten bepalen of het huis in kwestie wel of niet iets voor je is. Dat heeft niets, maar dan ook echt helemaal NIETS met al of niet statushouders en een cultuur te maken.
Hier in Nederland trekken we korte rokjes aan als we dat willen en zijn we vriendelijk tegen mensen (over het algemeen). Maar je oogst wat je zaait: mensen als een bitch benaderen is over het algemeen DE manier om ruzie te krijgen: ongeacht afkomst reageren heel veel mensen daar slecht op.
Als je bang bent voor de "islamitische cultuur": lees je erover in, of contacteer me per PM. Zit als vriendin van de zoon van een bekeerde moslim tot in mijn oksels in de Islam, en ik draag zelf ook een hoofddoek, al ben ik geen moslima.
Maar kom op: je snapt toch zelf hopelijk wel hoe extreem polariserend en belachelijk je argumenten zijn?
Ja nogal, sowieso alsof statushouder een ras isquote:Op zaterdag 6 augustus 2016 23:04 schreef SOG het volgende:
Hoe triest ben je om de vraag van ts te gaan beschouwen als "nog nooit zo'n racistische vraag gezien".
Misschien moet je even opzoeken wat de definitie is van racisme. Met jequote:Op zaterdag 6 augustus 2016 16:30 schreef bamibij het volgende:
[..]
Dit gaat over Kaukasiërs dan zeker platina? ts is gewoon bang voor moslim-buren
ts
Zij, dat zijn die mensen (nou ja, mensen) uit Allochtonië?quote:Op zaterdag 6 augustus 2016 22:51 schreef Meiss1989 het volgende:
Jullie denken maar wat je wilt. Maar ik ben echt niet racistisch. Heb altijd goede contacten gehad met allochtonen en ben altijd aardig voor ze. Maarja kan toch ook dat voor hun aardig overkomt als jij ze leuk vind. Zag pas ook in een programma dat zij respect laten zien door mensen niet in de ogen te kijken. Terwijl het bij ons onbetrouwbaar over komt als mensen niet aankijkt tijdens een gesprek.
nou best wel, tenzij deze user ergens in oost Groningen woont en nooit buiten komt.quote:Op zondag 7 augustus 2016 01:22 schreef leolinedance het volgende:
Niet zo gek dus dat TS deze vraag stelt toch?
Grote onzin, het is een hele normale vraag. Als zelfs dit al als rascisme wordt gezien gaat het land echt naar de klotequote:Op zondag 7 augustus 2016 09:07 schreef computergirl het volgende:
[..]
nou best wel, tenzij deze user ergens in oost Groningen woont en nooit buiten komt.
Of dat het een account is die alleen aangemaakt om een beetje te rellen
Dat dus.quote:Op zondag 7 augustus 2016 01:37 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Ja nogal, sowieso alsof statushouder een ras isje zou het hooguit xenofoob kunnen noemen, maar wat mij betreft is het gewoon een normale vraag van TS. Helemaal gezien alle problemen rondom asielzoekers, waarvan waarschijnlijk ook nog een deel ook niet eens door de media wordt verslagen.
Allochtonie? Dat land ken ik niet....quote:Op zondag 7 augustus 2016 09:01 schreef Copycat het volgende:
[..]
Zij, dat zijn die mensen (nou ja, mensen) uit Allochtonië?
Copycat denkt grappig te zijn.quote:Op zondag 7 augustus 2016 09:10 schreef karr-1 het volgende:
[..]
Allochtonie? Dat land ken ik niet....
de PVV fanboys ook. Dus?quote:Op zondag 7 augustus 2016 09:10 schreef Pleasureman_Gunther het volgende:
De moraalpolitie is ook weer aanwezig hoor![]()
Ik zou jou adviseren om minder naïef te worden.quote:Op zondag 7 augustus 2016 09:18 schreef computergirl het volgende:
[..]
de PVV fanboys ook. Dus?
Ik zou deze user ook adviseren om bij moeders te blijven, dus eigenlijk zijn we het eens
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |