Hier kijken we waar we zin in hebben en praten we waar we zin in hebben. Ikzelf kijk gewoon NPO1, boksen dusquote:
Boksen en tafeltennis.quote:
heb nog niets van het tafeltennis gezien. Nog iemand waar ik op moet letten?quote:
Alle Chinezen?quote:Op maandag 8 augustus 2016 00:09 schreef komrad het volgende:
[..]
heb nog niets van het tafeltennis gezien. Nog iemand waar ik op moet letten?
Ik overweeg standaard lekker in de SC te gaan zitten. Hoef ik niet te schakelen en is het SC-probleem ook opgelostquote:Op maandag 8 augustus 2016 00:12 schreef Coco98 het volgende:
Hockey is weer live.
Ik word hoorndol van deze chaos
wat is het SC probleem?quote:Op maandag 8 augustus 2016 00:13 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Ik overweeg standaard lekker in de SC te gaan zitten. Hoef ik niet te schakelen en is het SC-probleem ook opgelost
daar ben ik te lui voorquote:Op maandag 8 augustus 2016 00:15 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Ik verwijs je graag naar de OS Feedback
Oeh, dat ga ik even lezenquote:Op maandag 8 augustus 2016 00:15 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Ik verwijs je graag naar de OS Feedback
Mwoh of het terecht is laat ik in het midden. In ieder geval een meningsverschil en dit is in ieder geval voor mij een werkbare oplossingquote:Op maandag 8 augustus 2016 00:16 schreef Coco98 het volgende:
[..]
Tagliano is een beetje mad, maar wel terecht.
De Nederlandse dames doen het wel aardig. Bij de mannen zijn de eerste vier op de ranglijst uit China (http://www.ittf.com/ittf_ranking/), met de Duitser Ovtcharov op 5.quote:
Korte samenvatting: ik vind dat er soms wat te actief gemodereerd word. Ik pretendeer overigens niet de juiste mening te hebben ofzo hoor, gewoon een meningsverschilquote:
Ik denk niet dat liefhebbers van een sport weggaan uit een topic omdat er tussendoor een cup a soup plaatje gepost wordt.quote:Op maandag 8 augustus 2016 00:17 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Korte samenvatting: ik vind dat er soms wat te actief gemodereerd word. Ik pretendeer overigens niet de juiste mening te hebben ofzo hoor, gewoon een meningsverschil
ik heb nog helemaal niet gemerkt dat er veel gemod wordt. Voor zover ik kan overzien gaat het OS forum primaquote:Op maandag 8 augustus 2016 00:17 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Korte samenvatting: ik vind dat er soms wat te actief gemodereerd word. Ik pretendeer overigens niet de juiste mening te hebben ofzo hoor, gewoon een meningsverschil
Ik ook niet, maar goed. Laten we het lekker over gezellige zaken hebben zoals ribbelchipsquote:Op maandag 8 augustus 2016 00:18 schreef Coco98 het volgende:
[..]
Ik denk niet dat liefhebbers van een sport weggaan uit een topic omdat er tussendoor een cup a soup plaatje gepost wordt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |