Nou met die nonnen erbij stijgt t aantal daarboven wel natuurlijk.quote:Op dinsdag 26 juli 2016 13:06 schreef Elzies het volgende:
[..]
Er zal onderhand toch wel een tekort ontstaan aan maagden met zoveel gepleegde aanslagen.
Misschien beseft Merkel dat die aanslagen de komende tijd nog wel vaker zullen opduiken, dus geniet ze nog maar even van de vakantie, nu het nog kan.quote:Op dinsdag 26 juli 2016 13:08 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Op het moment dat er in je land zoveel gaande is kom je gewoon terug hoor. Oh een bomaanslag? Treingekkie die mensen met een bijl in stukken hakt? Das schaff ich nicht. Noch ein wurst bitte.
Precies. Nu zijn ''wij'' nogal apathisch misschien, maar de groep die tegen ons is (om even te generaliseren) is dat niet. Een groepje kaalkopjes die een moskee overhoop schiet en je hebt de poppen aan het dansen.quote:Op dinsdag 26 juli 2016 13:09 schreef Perrin het volgende:
[..]
Zo beginnen burgeroorlogen altijd.. Oog om oog, tand om tand.
Denk eerder dat ze beseft dat haar tijd als kanselier erop zit.quote:Op dinsdag 26 juli 2016 13:10 schreef Physsic het volgende:
[..]
Misschien beseft Merkel dat die aanslagen de komende tijd nog wel vaker zullen opduiken, dus geniet ze nog maar even van de vakantie, nu het nog kan.
Zo'n oude non is toch niet wat je verwacht na zo'n zelfmoorddaad.quote:Op dinsdag 26 juli 2016 13:09 schreef nils7 het volgende:
[..]
Nou met die nonnen erbij stijgt t aantal daarboven wel natuurlijk.
quote:Op dinsdag 26 juli 2016 13:05 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Ik zie het eerder als uitzaaiingen een gezwel gaat meestal zelf nergens heen en heeft een duidelijker e locatie...
Tja: https://civilusdefendus.w(...)of-islamic-conquest/quote:Op dinsdag 26 juli 2016 13:06 schreef Onnoman het volgende:
het broeiende gezwel wat thuishoort in die schaapbatsende landen hebben zich nu als virus verspreid over heel Europa..
die laffe linkse politici staan er vervolgens als makke lammetjes aan de zijlijn hun afschuw te verkondigen.. maar daadkrachtig opstellen "ho maar"
Daarvoor gaan we eerst nog wel door hel natuurlijk, gaat niet zonder slag of stoot.quote:Op dinsdag 26 juli 2016 13:10 schreef Onnoman het volgende:
[..]
daar zou je juist niet bang voor moeten zijn, zij zijn enkel de mensen die Europa nog kunnen redden van de totale ondergang
Dat zorgt voor escalatie.quote:Op dinsdag 26 juli 2016 13:11 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
Waarom ben je bang voor tegenreacties? Is dat je grootste vrees?
Kan inderdaad alleen nog maar van kwaad tot erger worden.quote:Op dinsdag 26 juli 2016 13:09 schreef Perrin het volgende:
[..]
Zo beginnen burgeroorlogen altijd.. Oog om oog, tand om tand.
niks extreem.. maar wel streng.. en geen slappe hapquote:
Ik mag hopen dat niemand daar op zit te wachten.quote:Op dinsdag 26 juli 2016 13:10 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Precies. Nu zijn ''wij'' nogal apathisch misschien, maar de groep die tegen ons is (om even te generaliseren) is dat niet. Een groepje kaalkopjes die een moskee overhoop schiet en je hebt de poppen aan het dansen.
Heb jij schijt in je ogen? De acties komen al een hele lange tijd van een kant.quote:Op dinsdag 26 juli 2016 13:12 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Jezus christus, hebben jullie allemaal schijt in de ogen of wat?
Mwah, kaalkopjes (no pun @ je UIquote:Op dinsdag 26 juli 2016 13:08 schreef Straatcommando. het volgende:
Ik begin wel steeds banger te worden voor extreme tegenreacties.
Ik denk werkelijk dat zo'n 50 % v/d NLse bevolking daar van geniet.quote:Op dinsdag 26 juli 2016 13:12 schreef Dutchguy het volgende:
[..]
Ik mag hopen dat niemand daar op zit te wachten.
From the fryingpan into the firequote:Op dinsdag 26 juli 2016 13:12 schreef CynicusRomanticusRob het volgende:
[..]
Kan inderdaad alleen nog maar van kwaad tot erger worden.
Ja en 2 keer een groepje kaalkopjes die een moskee overhoop knallen en je hebt de rapen gaar. Dat is wat ik bedoel.quote:Op dinsdag 26 juli 2016 13:13 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
Heb jij schijt in je ogen? De acties komen al een hele lange tijd van een kant.
Nou.. met zoveel aanslagen als de afgelopen tijd heb je best kans dat je een stel van die verstotelingen zoiets gaat zien doen.quote:Op dinsdag 26 juli 2016 13:13 schreef ToT het volgende:
[..]
Mwah, kaalkopjes (no pun @ je UI) blijven wel sterk in de minderheid en de rest van de bevolking gaat liever 's avonds lekker op de bank tv kijken i.p.v. het risico lopen dat ze de gevangenis in gesmeten worden wegens rechts-extremistisch geweld.
Wat wil je dan? Afwachten tot alles vanzelf goed komt? Of hopen dat er daadkrachtigere politici gekozen gaan worden die wat wetten er doorheen blazen die dit soort tuig het land uit knikkert?quote:Op dinsdag 26 juli 2016 13:12 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Jezus christus, hebben jullie allemaal schijt in de ogen of wat?
Kosmo zegt 't goed.
[..]
Dat laatste en zorgen dat zulke ellende nooit meer voet kan zetten op onze bodem. Salafisme. Wahabisme, alles wat er op lijkt. (eigenlijk al dat fundamentalistische gezeik) moet oprotten. Geen buitenlandse moskees, geldstromen en imams.quote:Op dinsdag 26 juli 2016 13:14 schreef ToT het volgende:
[..]
Wat wil je dan? Afwachten tot alles vanzelf goed komt? Of hopen dat er daadkrachtigere politici gekozen gaan worden die wat wetten er doorheen blazen die dit soort tuig het land uit knikkert?
Tot nu toe blijft het gelukkig bij vele aanslagen van een kantquote:Op dinsdag 26 juli 2016 13:13 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Ja en 2 keer een groepje kaalkopjes die een moskee overhoop knallen en je hebt de rapen gaar. Dat is wat ik bedoel.
Volgensmij kun je beter de lont eruit halen dan proberen stukjes kaars weg te kappen...quote:Op dinsdag 26 juli 2016 13:13 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
Hoeveel aanslagen wil je per week hebben om te spreken over escalatie?
"Ze"? Degenen die de aanslagen plegen?quote:Op dinsdag 26 juli 2016 13:15 schreef Yasmin23 het volgende:
Het wordt gevaarlijk als elke moslim hierop wordt aangekeken. En geloof dat ze dat willen.
En dan kunnen ze geen aanslagen meer plegen?quote:Op dinsdag 26 juli 2016 13:14 schreef ToT het volgende:
[..]
Wat wil je dan? Afwachten tot alles vanzelf goed komt? Of hopen dat er daadkrachtigere politici gekozen gaan worden die wat wetten er doorheen blazen die dit soort tuig het land uit knikkert?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |