Ja... Mercedes coureur hequote:Op zaterdag 23 juli 2016 22:06 schreef JopJuh het volgende:
Op diezelfde site staat dat rosberg dus ook geen straf krijgt?
Geen straf nee en dat is vrij bizar. In feite kunnen ze dubbel geel nu wel gewoon afschaffen, want geen enkele coureur heeft nu nog reden om daadwerkelijk in te houden. Heel even je voet van het gas is genoeg. Echt onbegrijpelijk als ze de veiligheid echt zo hoog in het vaandel hebben als ze zeggen.quote:Op zaterdag 23 juli 2016 22:06 schreef JopJuh het volgende:
Op diezelfde site staat dat rosberg dus ook geen straf krijgt?
Dat hebben ze dus niet. Ik hoop van harte voor de ouders van Bianchi dat ze die rechtszaak keihard winnen. Dit soort voorbeelden kunnen daarin prima aan bod komen.quote:Op zaterdag 23 juli 2016 22:09 schreef Jane het volgende:
[..]
Geen straf nee en dat is vrij bizar. In feite kunnen ze dubbel geel nu wel gewoon afschaffen, want geen enkele coureur heeft nu nog reden om daadwerkelijk in te houden. Heel even je voet van het gas is genoeg. Echt onbegrijpelijk als ze de veiligheid echt zo hoog in het vaandel hebben als ze zeggen.
Zeker omdat de race onder die omstandigheden helemaal niet plaats had moeten vinden. De helicopter kon niet vliegen en per ambulance was het te lang naar het ziekenhuis.quote:Op zaterdag 23 juli 2016 22:11 schreef Geralt het volgende:
[..]
Dat hebben ze dus niet. Ik hoop van harte voor de ouders van Bianchi dat ze die rechtszaak keihard winnen. Dit soort voorbeelden kunnen daarin prima aan bod komen.
Zeker als er geen enkel gehoor gegeven wordt aan Lewis zijn roep om verduidelijking van de regels.
Ik gok dat de familie een vrij sterke zaak heeft.
Appendicesquote:Op zaterdag 23 juli 2016 22:12 schreef Geralt het volgende:
Ik kan overigens die Appendix H, Article 2.4.5.1b niet zo snel vinden in de regels
quote:b) Yellow flag
This is a signal of danger and should be shown to drivers in two
ways with the following meanings:
- Single waved: Reduce your speed, do not overtake, and be
prepared to change direction. There is a hazard beside or
partly on the track.
- Double waved: Reduce your speed significantly, do not
overtake, and be prepared to change direction or stop.
There is a hazard wholly or partly blocking the track and/or
marshals working on or beside the track.
Niet het complete regelboek staat online hèquote:Op zaterdag 23 juli 2016 22:12 schreef Geralt het volgende:
Ik kan overigens die Appendix H, Article 2.4.5.1b niet zo snel vinden in de regels
Je zag de andere coureurs wel van het gas gaan, dat zegt eigenlijk al genoegquote:Op zaterdag 23 juli 2016 22:14 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
Zeker omdat de race onder die omstandigheden helemaal niet plaats had moeten vinden. De helicopter kon niet vliegen en per ambulance was het te lang naar het ziekenhuis.
De FIA lapt regelmatig haar eigen regels aan hun laars. Nu bij Rosberg schijnt het vertragen slechts 0.1s geweest te zijn. Dat is blijkbaar genoeg bij dubbel geel.
Deze wel.quote:Op zaterdag 23 juli 2016 22:17 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Niet het complete regelboek staat online hè
Mist ook enorm veel van de technische regelementen.
pits inrijden als een afstelling moet gewijzigd wordenquote:Op zaterdag 23 juli 2016 22:15 schreef Jane het volgende:
Maar het probleem is eigenlijk gewoon dat de regels die ze maken bij voorbaat al onduidelijk zijn en openstaan voor zeer ruime interpretatie. Net als bij die radiocommunicatie eigenlijk. Dat is zelfs nu nog steeds onduidelijk, want niemand weet welke straf er op staat als je je niet aan de regels houdt.
en dit was double-waved, dus Rosberg zou minimaal zijn tijd ontnomen moeten worden en liefst meer, want 0,1 seconde is niet zodanig trager dat je op tijd kunt stoppenquote:Op zaterdag 23 juli 2016 22:16 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
http://www.fia.com/file/39261/download/12833?token=RMWBlHTW
[..]
0.1s is natuurlijk op geen enkele manier 'significant' te noemen.quote:Op zaterdag 23 juli 2016 22:14 schreef sasquatsch het volgende:
De FIA lapt regelmatig haar eigen regels aan hun laars. Nu bij Rosberg schijnt het vertragen slechts 0.1s geweest te zijn. Dat is blijkbaar genoeg bij dubbel geel.
Duidelijk dat Rosberg niet kon stoppen.quote:Op zaterdag 23 juli 2016 22:16 schreef sasquatsch het volgende:
There is a hazard wholly or partly blocking the track and/or
marshals working on or beside the track.
Toch geeft de FIA aan van wel.quote:Op zaterdag 23 juli 2016 22:19 schreef Jane het volgende:
[..]
0.1s is natuurlijk op geen enkele manier 'significant' te noemen.
quote:Offence Alleged breach of Appendix H, Article 2.4.5.1 b) of the FIA international Sporting Code.
Decision No further action.
Reason The telemetry demonstrated that the driver reduced speed significantly into turn 8.
Olav zei daar vandaag iets over, geen idee meer wat... maar je moet nu te allen tijden de pits in als het om een instructie/handling wijziging gaat.quote:Op zaterdag 23 juli 2016 22:15 schreef Jane het volgende:
Maar het probleem is eigenlijk gewoon dat de regels die ze maken bij voorbaat al onduidelijk zijn en openstaan voor zeer ruime interpretatie. Net als bij die radiocommunicatie eigenlijk. Dat is zelfs nu nog steeds onduidelijk, want niemand weet welke straf er op staat als je je niet aan de regels houdt.
Ja, dat is wat je moet doen, ja. Maar wat nou als je toch gewoon 'illegale' informatie doorgeeft zonder naar de pits te gaan? Wat is dan je straf?quote:Op zaterdag 23 juli 2016 22:18 schreef F1gamer het volgende:
[..]
pits inrijden als een afstelling moet gewijzigd worden
10 seconden toch?quote:Op zaterdag 23 juli 2016 22:21 schreef Jane het volgende:
[..]
Ja, dat is wat je moet doen, ja. Maar wat nou als je toch gewoon 'illegale' informatie doorgeeft zonder naar de pits te gaan? Wat is dan je straf?
Nobody knows.
0,1s op 0,5s is wel significantquote:Op zaterdag 23 juli 2016 22:19 schreef Jane het volgende:
[..]
0.1s is natuurlijk op geen enkele manier 'significant' te noemen.
stop en go penalty of drive trough penalty, dat je als nog de pits in moetquote:Op zaterdag 23 juli 2016 22:21 schreef Jane het volgende:
[..]
Ja, dat is wat je moet doen, ja. Maar wat nou als je toch gewoon 'illegale' informatie doorgeeft zonder naar de pits te gaan? Wat is dan je straf?
Nobody knows.
Een drive through waarschijnlijk. Want dat is wat er effectief gebeurt als je een critical failure wil melden of wat aan de coureur wilt doorgeven wat niet op de baan mag.quote:Op zaterdag 23 juli 2016 22:21 schreef Jane het volgende:
[..]
Ja, dat is wat je moet doen, ja. Maar wat nou als je toch gewoon 'illegale' informatie doorgeeft zonder naar de pits te gaan? Wat is dan je straf?
Nobody knows.
Moet die straf wel meteen gegeven worden... en niet 2 uur later zoals in Silverstone.quote:Op zaterdag 23 juli 2016 22:22 schreef F1gamer het volgende:
[..]
stop en go penalty of drive trough penalty, dat je als nog de pits in moet
Dat is met de nieuwe regels alweer achterhaald.quote:
Hmm, maar zijn ze deze al aan het bouwen en testen dan? Of gaan ze wederom opnieuw beginnen vanaf het einde van het seizoen? Ik bedoel, vorig jaar moesten ze vervroegd de F1 in, maar waarom konden ze toen niet binnen een paar maanden voor aanvang van het seizoen een motor klaar hebben, en nu wel?quote:Op zaterdag 23 juli 2016 19:40 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
Honda wil volgens jaar met een volledig nieuw design komen. Blijkbaar is de plaatsing van de compressor en turbo in de motor toch niet zo'n goed idee geweest. Nu de tokens zijn afgeschaft kan dat.
http://www.motorsport.com(...)-2017-engine-738518/
Ow de straffen zijn ook aangepast dan? Ik dacht dat alleen gezegd werd je moet de pit in wil je instructie geven.quote:Op zaterdag 23 juli 2016 22:23 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
Dat is met de nieuwe regels alweer achterhaald.
je kunt het nooit helemaal afdekken met regelsquote:Op zaterdag 23 juli 2016 22:24 schreef Jane het volgende:
Mijn punt was dus dat het slecht is dat het niet van te voren bekend is welke straf er op staat. Dat zorgt ervoor dat er gesjoemeld kan worden. Maar goed, dat is natuurlijk ook precies wat ze willen.
Nee, want de regels zijn veranderd. De eerder gegeven straf telt dan niet meer als preceden, want was een andere regel.quote:Op zaterdag 23 juli 2016 22:25 schreef Geralt het volgende:
[..]
Ow de straffen zijn ook aangepast dan? Ik dacht dat alleen gezegd werd je moet de pit in wil je instructie geven.
Dan blijft de straf toch staan als je op illegale wijze instructies geeft die niet mogen?
Ik denk dat ze die auto's vooral rondom huis rijden en niet in Hongarijequote:Op zaterdag 23 juli 2016 22:28 schreef ondeugend het volgende:
Met als laatste de auto's waarin de coureurs prive rijden in Hongarije....
Ow er staan dus opnieuw geen vastgestelde sancties op?quote:Op zaterdag 23 juli 2016 22:27 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
Nee, want de regels zijn veranderd. De eerder gegeven straf telt dan niet meer als preceden, want was een andere regel.
Nee, gele vlaggen waren wel duidelijk. De stewards vonden dat hij voldoende vaart had geminderd bij het ingaan van bocht 8.quote:Op zaterdag 23 juli 2016 22:26 schreef Nattekat het volgende:
Jammer, gele vlaggen systeem is stuk in de LT. Misschien ook de reden dat Rosberg vrijuit ging.
Die Austin Martins van RBRquote:Op zaterdag 23 juli 2016 22:28 schreef ondeugend het volgende:
Met als laatste de auto's waarin de coureurs prive rijden in Hongarije....
Dat zijn huur auto'squote:Op zaterdag 23 juli 2016 22:28 schreef Geralt het volgende:
[..]
Ik denk dat ze die auto's vooral rondom huis rijden en niet in Hongarije
In andere sporten lukt het toch aardig. Als je scoort vanuit buitenspelpositie, telt het doelpunt niet. Zuur, maar vrij simpel en dat weet je van te voren.quote:Op zaterdag 23 juli 2016 22:26 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
je kunt het nooit helemaal afdekken met regels
Sainz rijdt in een Golf diesel??quote:Op zaterdag 23 juli 2016 22:30 schreef Geralt het volgende:
Aahh ok, had het filmpje nog niet gekeken en dacht dat het gewoon een opsomming was van watde heren tijdens de donderdag zeiden wat voor auto ze reden.
Sainz reed een sjoemelgolf
mja, voetbal is een heel stuk simpeler dan Formule 1quote:Op zaterdag 23 juli 2016 22:31 schreef Jane het volgende:
[..]
In andere sporten lukt het toch aardig. Als je scoort vanuit buitenspelpositie, telt het doelpunt niet. Zuur, maar vrij simpel en dat weet je van te voren.
Wat is er onduidelijk aan dubbel geel?quote:Op zaterdag 23 juli 2016 22:32 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
mja, voetbal is een heel stuk simpeler dan Formule 1
Die plek waar de coureurs interviews moeten gevenquote:Op zaterdag 23 juli 2016 22:28 schreef ondeugend het volgende:
Met als laatste de auto's waarin de coureurs prive rijden in Hongarije....
En dan ook nog een Octavia en geen Superbquote:Op zaterdag 23 juli 2016 22:34 schreef ondeugend het volgende:
Kvyat in een Skoda... die jongen heeft echt een kutjaar,
Ik heb vroeger een Skoda Fabia Combi geredenquote:Op zaterdag 23 juli 2016 22:35 schreef SnowOokami het volgende:
[..]
En dan ook nog een Octavia en geen Superb
Hij haalt ook nog in, maar wrs was dat dan pas buiten de sector.quote:Op zaterdag 23 juli 2016 22:33 schreef SnowOokami het volgende:
[..]
Wat is er onduidelijk aan dubbel geel?
Niks mis met Skoda hoor, maar ze geven Kvyat een Octavia...quote:Op zaterdag 23 juli 2016 22:38 schreef Geralt het volgende:
[..]
Ik heb vroeger een Skoda Fabia Combi gereden
Geen turbo?quote:Op zaterdag 23 juli 2016 22:39 schreef Geralt het volgende:
Fijne auto; je moest alleen letterlijk ALTIJD volgas geven. En opletten met invoegen. Godshoerige trage kutdiesel
Ho even, die auto reed ik jaren terug he.quote:
Sensible Mondeo, Sensible Opel/Vauxhall ...and Kvyat gets the Skoda [Ted kijkt in de camera].quote:Op zaterdag 23 juli 2016 22:34 schreef ondeugend het volgende:
Kvyat in een Skoda... die jongen heeft echt een kutjaar,
Lolquote:
Ach ik reed vroeger 1 op net geen 3 als ik gas gaf met mijn Delta HF Turbo.quote:Op zaterdag 23 juli 2016 22:49 schreef SnowOokami het volgende:
[..]
LolFamily car
Ik had eigenlijk gewoon de 330 moeten kopen... 318 of 330... BMW zuipt benzine bij het leven ongeacht de motor
Wat? ben jij zo oud?quote:Op zaterdag 23 juli 2016 22:49 schreef Geralt het volgende:
[..]
Ach ik reed vroeger 1 op net geen 3 als ik gas gaf met mijn Delta HF Turbo.
Eind december tik ik de 40 aan.quote:
Nee ik had je jonger geschatquote:Op zaterdag 23 juli 2016 22:51 schreef Geralt het volgende:
[..]
Eind december tik ik de 40 aan.
Er posten er in deze reeks die veel ouder zijn dan mij hoor
nou veel... veelquote:Op zaterdag 23 juli 2016 22:51 schreef Geralt het volgende:
[..]
Eind december tik ik de 40 aan.
Er posten er in deze reeks die veel ouder zijn dan mij hoor
Meld zich. Megane Estate hier.quote:Op zaterdag 23 juli 2016 22:51 schreef Geralt het volgende:
[..]
Eind december tik ik de 40 aan.
Er posten er in deze reeks die veel ouder zijn dan mij hoor
+ 2 kinderen?quote:
Ja veel jaquote:
+2 zitplaatsen. Dus 7 ipv van 5.quote:
Niks mis mee, ik zou ook meer moeten bewegenquote:
Geen elektrische mag ik hopen? Anders heeft het bewegen weinig zin namelijkquote:
Het is (verrassend genoeg) geen ter plaatse verzonnen hippie-juppen naam, zie wikipedia.quote:Op zaterdag 23 juli 2016 23:02 schreef SnowOokami het volgende:
Heb me altijd afgevraagd hoe ze op de naam Qashqai zijn gekomen... ze (de Japanners) kunnen het zelf niet uitspreken
Nee, een rammelende oma-fiets. En 4x per week 14 km fietsen daarmeequote:Op zaterdag 23 juli 2016 23:04 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Geen elektrische mag ik hopen? Anders heeft het bewegen weinig zin namelijk
kijk. Dat is het betere werkquote:Op zaterdag 23 juli 2016 23:05 schreef ChatGirl het volgende:
[..]
Nee, een rammelende oma-fiets. En 4x per week 14 km fietsen daarmee![]()
![]()
Beterquote:Op zaterdag 23 juli 2016 23:05 schreef ChatGirl het volgende:
[..]
Nee, een rammelende oma-fiets. En 4x per week 14 km fietsen daarmee![]()
![]()
Juist xDquote:Op zaterdag 23 juli 2016 23:04 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[..]
Het is (verrassend genoeg) geen ter plaatse verzonnen hippie-juppen naam, zie wikipedia.
Ja Olav heeft ook soms dienst en indd.. Hed Kandi Live, iedere zaterdag Ollie live tussen 22:00 en 0:00. Ik kan er zeker naar luisteren, maar ik ben ook al een ouwe trut aan het worden en luister liever naar Radio 2 of 3fmquote:Op zaterdag 23 juli 2016 22:40 schreef Geralt het volgende:
Die muziek op grandprixradio.nl, zoekt Olav dat zelf uit of loopt daar gewoon een of andere livestream?
Lekkere muziekjes wel. Beetje Hed Kandi achtig
Jij bent gewoon 26 toch?quote:Op zaterdag 23 juli 2016 23:34 schreef Meike26 het volgende:
[..]
Ja Olav heeft ook soms dienst en indd.. Hed Kandi Live, iedere zaterdag Ollie live tussen 22:00 en 0:00. Ik kan er zeker naar luisteren, maar ik ben ook al een ouwe trut aan het worden en luister liever naar Radio 2 of 3fm
Gaat niet kapot iigquote:Op zaterdag 23 juli 2016 22:41 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
dan ben je fucked met een diesel
Teveel Italianen aan het roer.quote:Op zondag 24 juli 2016 00:23 schreef KingRadler het volgende:
wat is er met Ferrari aan de hand als RB vandaag 3de en 4de word dan halen ze Ferrari in met constructeurs kampioenschap.
Not true. Alleen als je je poot vol naar beneden ramt. (z4 2.5i hier). 1op 12 voor een straight 6 als je normaal rijd,1 op 13-13,5 als je er echt je best voor doet.(maar daar is geen hol aan.)quote:Op zaterdag 23 juli 2016 22:49 schreef SnowOokami het volgende:
[..]
LolFamily car
Ik had eigenlijk gewoon de 330 moeten kopen... 318 of 330... BMW zuipt benzine bij het leven ongeacht de motor
quote:Op zaterdag 23 juli 2016 22:31 schreef Jane het volgende:
[..]
In andere sporten lukt het toch aardig. Als je scoort vanuit buitenspelpositie, telt het doelpunt niet. Zuur, maar vrij simpel en dat weet je van te voren.
Maar was dat ook dubbel geel? Met de wetenschap dat een coureur ten alle tijden direct zou moeten kunnen stoppen.quote:Op zondag 24 juli 2016 01:11 schreef sasquatsch het volgende:
Trouwens niet de eerste keer dit jaar dat een snelste tijd wordt gereden tijdens een gele vlag situatie. In Oostenrijk werden in Q1 Palmer, Nasr en Haryanto bestraft voor het NIET liften, maar Hulkenberg en Magnussen niet omdat zij wel liften. Hulkenberg reed die ronde zijn snelste tijd van de sessie met een persoonlijke snelste sectortijd in de sector met de gele vlag.
Dus wat dat betreft is de FIA wel consequent.
me 2quote:
Dat men er wel eens mee wegkomt omdat de scheidsrechter loopt te slapen, doet toch niets af aan het feit dat de regel + bijbehorende sanctie duidelijk zijn? En dat ze ook consequent toegepast worden? Ik bedoel, het is niet zo dat het soms wel gezien wordt, maar dat er dan beslist wordt "Ach, dit keer was het niet zo erg buitenspel, dus geldt het doelpunt wel".quote:
Volgens Buienradar blijft het droog.quote:
Weet jij toevallig waarom bij Alex Albon een Nederlandse vlag achter zijn naam staat (althans dat denk ik) Ben voor het eerst GP3 aan het volgen.quote:
Is toch een thaise vlag ?quote:Op zondag 24 juli 2016 09:45 schreef MakkieR het volgende:
[..]
Weet jij toevallig waarom bij Alex Albon een Nederlandse vlag achter zijn naam staat (althans dat denk ik) Ben voor het eerst GP3 aan het volgen.
ja... dat rijdt m'n 318Ci ook, ding zuipt 1:12,5 op de snelweg bij 130km/u. Bij 100 rijdt ie wel weer 1:16.quote:Op zondag 24 juli 2016 01:33 schreef Sander_Van_Hoorn het volgende:
[..]
Not true. Alleen als je je poot vol naar beneden ramt. (z4 2.5i hier). 1op 12 voor een straight 6 als je normaal rijd,1 op 13-13,5 als je er echt je best voor doet.(maar daar is geen hol aan.)
Dat is gewoon zuinig voor een 6 cilinder.
Bij bepaalde teams schijnt sprake te zijn van overmatige consumptie van energydrinks.quote:Op zondag 24 juli 2016 09:38 schreef AnneX het volgende:
In afwachting van de start, vraag ik mij af of de autosport en met name F1 een schone sport is qua doping en drank(!)
Wie weet? De vraag k omt door de zonnebril van Lewis.
quote:Op zondag 24 juli 2016 10:19 schreef Monolith het volgende:
[..]
Bij bepaalde teams schijnt sprake te zijn van overmatige consumptie van energydrinks.
twitter:redbullracing twitterde op zondag 24-07-2016 om 10:08:26SPY: Cool! Yet another rubbish trophy that’s going to annoy the drivers. #RBspy🕵 https://t.co/bYAPqfRrP4 reageer retweet
quote:Op zondag 24 juli 2016 10:23 schreef ondeugend het volgende:
[ afbeelding ]twitter:redbullracing twitterde op zondag 24-07-2016 om 10:08:26SPY: Cool! Yet another rubbish trophy that’s going to annoy the drivers. #RBspy🕵 https://t.co/bYAPqfRrP4 reageer retweet
Max krijgt voor de Start een spuit met Red Bull ingespoten.quote:Op zondag 24 juli 2016 10:19 schreef Monolith het volgende:
[..]
Bij bepaalde teams schijnt sprake te zijn van overmatige consumptie van energydrinks.
liever dat vrouwtje als trophyquote:Op zondag 24 juli 2016 10:23 schreef ondeugend het volgende:
[ afbeelding ]twitter:redbullracing twitterde op zondag 24-07-2016 om 10:08:26SPY: Cool! Yet another rubbish trophy that’s going to annoy the drivers. #RBspy🕵 https://t.co/bYAPqfRrP4 reageer retweet
Zijn wagen krijgt er in ieder geval vleugels van.quote:Op zondag 24 juli 2016 10:30 schreef KingRadler het volgende:
[..]
Max krijgt voor de Start een spuit met Red Bull ingespoten.
Zijn wagen verbruikt geen diesel maar Red Bullquote:Op zondag 24 juli 2016 10:30 schreef KingRadler het volgende:
[..]
Max krijgt voor de Start een spuit met Red Bull ingespoten.
twitter:redbullracing twitterde op zaterdag 23-07-2016 om 12:27:07SPY: Fernando likes to hang out with his fans. #RBspy🕵 #HungarianGP https://t.co/mWFpXOU5lE reageer retweet
quote:Op zondag 24 juli 2016 10:33 schreef ondeugend het volgende:
[ afbeelding ]twitter:redbullracing twitterde op zaterdag 23-07-2016 om 12:27:07SPY: Fernando likes to hang out with his fans. #RBspy🕵 #HungarianGP https://t.co/mWFpXOU5lE reageer retweet
Geen diesel? Bijzonder.quote:Op zondag 24 juli 2016 10:32 schreef F1gamer het volgende:
[..]
Zijn wagen verbruikt geen diesel maar Red Bull
Ik ben er achter gekomen haha, Die Thaise vlag was rood, wit, blauw, wit, rood, zag ik na het volkslied. Tijdens de race achter Albon zijn naam zag ik alleen de rood, wit, blauwe kleur. De rest was een beetje verscholen achter de blauwe kleur.quote:
Ja, ook dubbel geel.quote:Op zondag 24 juli 2016 07:46 schreef tja77 het volgende:
[..]
Maar was dat ook dubbel geel? Met de wetenschap dat een coureur ten alle tijden direct zou moeten kunnen stoppen.
Is "significant" in significant reduction of Speed zo vaag als het klinkt?quote:Op zondag 24 juli 2016 11:07 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
Ja, ook dubbel geel.
http://www.f1fanatic.co.uk/2016/07/02/hulkenberg-escapes-penalty/
Jaquote:Op zondag 24 juli 2016 11:13 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Is "significant" in significant reduction of Speed zo vaag als het klinkt?
Ja. Daarom komen ze er meestal mee weg als ze aantoonbaar liften, maar rijden imho nog steeds te hard om meteen te kunnen stoppen indien nodig.quote:Op zondag 24 juli 2016 11:13 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Is "significant" in significant reduction of Speed zo vaag als het klinkt?
En dat is een slechte zaak.quote:
Behalve als het Mercedes is, die mogen alles.quote:Op zondag 24 juli 2016 11:19 schreef Geralt het volgende:
[..]
En dat is een slechte zaak.
De coureurs zouden er goed aan doen om gewoon met elkaar af te spreken van ok jongens, dubbel geel is gewoon remmen en weg rondetijd. Het gaat niet alleen om hun eigen veiligheid, maar ook om die van hun collega's en marshalls.
Maargoed, we zien het wel weer. De volgende keer dubbel geel zal wel gewoon wel een straf krijgen, om het lekker inconsequent te houden. Zoals we de FIA kennen.
Falers
Iets meer dan 40jr geleden was ik nog bij een heuse F1 race op Zandvoortquote:Op zondag 24 juli 2016 10:54 schreef Pagan het volgende:
Ik ben een van de ouderen hier denk ik. Keek 40 jaar geleden mijn eerste F1 en volg het sinds 27 jaar op de voet.
C5 Break 2.0 16v loopt 1:12
Iets minder dan 40 jaar geleden ik ook.Meerdere keren zelfs.quote:Op zondag 24 juli 2016 11:33 schreef edraket31 het volgende:
[..]
Iets meer dan 40jr geleden was ik nog bij een heuse F1 race op Zandvoort
quote:Op zondag 24 juli 2016 10:23 schreef ondeugend het volgende:
[ afbeelding ]twitter:redbullracing twitterde op zondag 24-07-2016 om 10:08:26SPY: Cool! Yet another rubbish trophy that’s going to annoy the drivers. #RBspy🕵 https://t.co/bYAPqfRrP4 reageer retweet
quote:Op zondag 24 juli 2016 10:33 schreef ondeugend het volgende:
[ afbeelding ]twitter:redbullracing twitterde op zaterdag 23-07-2016 om 12:27:07SPY: Fernando likes to hang out with his fans. #RBspy🕵 #HungarianGP https://t.co/mWFpXOU5lE reageer retweet
Doe maar een kapotte versnellingsbak als Rosberg op P1 ligt, waarna Lewis hem niet meer kan ontwijkenquote:Op zondag 24 juli 2016 12:16 schreef Meike26 het volgende:
We krijgen een warme race zo te zien.. Benieuwd hoe dat met de remmen van de Mercs en Force Indias gaat.. En hopen dat Max weer zunig op zn Nederlands met bandjes om kan gaan..
Ik zou het leuker vinden als Max een keer wint omdat hij en z'n strategie beter zijn, ipv dat de mercs dom doenquote:Op zondag 24 juli 2016 12:21 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Doe maar een kapotte versnellingsbak als Rosberg op P1 ligt, waarna Lewis hem niet meer kan ontwijken
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ben benieuwd of we Max weer op de mediums gaan zienquote:Op zondag 24 juli 2016 12:16 schreef Meike26 het volgende:
We krijgen een warme race zo te zien.. Benieuwd hoe dat met de remmen van de Mercs en Force Indias gaat.. En hopen dat Max weer zunig op zn Nederlands met bandjes om kan gaan..
Even geprobeerd, gebeurde mij net ookquote:Op zondag 24 juli 2016 12:26 schreef Waffle het volgende:
Klinkt er iemand toevallig ook met de chromecast en ziggo sport go? Bij mij knikkert het er steeds uit. Ben benieuwd of dit bij meerdere mensen zo is of dat het aan de situatie bij mij ligt.
Gebeurt normaal nooit alleen vandaag is een drama tijdens gp2 en Porsche's.
Ik heb het vandaag nog niet geprobeerd, maar gisteren tijdens de kwalificatie was het ook al een dramaquote:Op zondag 24 juli 2016 12:26 schreef Waffle het volgende:
Klinkt er iemand toevallig ook met de chromecast en ziggo sport go? Bij mij knikkert het er steeds uit. Ben benieuwd of dit bij meerdere mensen zo is of dat het aan de situatie bij mij ligt.
Jammer voor Haryanto, maar wel mooi dat we ook nog een Belg kunnen aanmoedigenquote:Op zondag 24 juli 2016 12:48 schreef sasquatsch het volgende:
En in ander nieuws: Als Haryanto zijn budget niet rond krijgt voor de rest van het seizoen, zou hij na de zomerstop wel eens vervangen kunnen worden door Vandoorne.
Zou jammer zijn. Hij heeft ondertussen wel bewezen dat hij geen koekebakker is die niets in de F1 te zoeken heeft.quote:Op zondag 24 juli 2016 12:48 schreef sasquatsch het volgende:
En in ander nieuws: Als Haryanto zijn budget niet rond krijgt voor de rest van het seizoen, zou hij na de zomerstop wel eens vervangen kunnen worden door Vandoorne.
quote:Op zondag 24 juli 2016 12:30 schreef Klummie het volgende:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Don't be surprised what the night brings.
When you search the dark, you get dark things.
Wat wij kijken
mja, in de races is hij nog te langzaam, maar absoluut geen rijdende chicane zoals sommige coureurs in het verleden wel warenquote:Op zondag 24 juli 2016 12:52 schreef Beach het volgende:
[..]
Zou jammer zijn. Hij heeft ondertussen wel bewezen dat hij geen koekebakker is die niets in de F1 te zoeken heeft.
Vooral in de q kan hij het Wehrlein aardig lastig maken.
Maar als er iemand anders in moet is Stoffel een goede keus.
Daar zijn andere topics voor, maar bedankt.quote:Op zondag 24 juli 2016 13:07 schreef Fir3fly het volgende:
http://video.eurosport.de/wec/video-live.shtml
Gratis stream voor 6 uur Nürburgring
Shit, verkeerde accountquote:
Nootjes en cola hierquote:
Nou moe hequote:Op zondag 24 juli 2016 13:05 schreef Sylv3se het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd hoe hij het in de kart doet
Das pechquote:Op zondag 24 juli 2016 13:05 schreef Sylv3se het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd hoe hij het in de kart doet
Die heb je natuurlijk afgezegd hé?quote:Op zondag 24 juli 2016 13:15 schreef habitue het volgende:
Waarom heb ik een date gepland vanmiddag.![]()
Was helemaal vergeten.
Ga samen met date F1 kijkenquote:Op zondag 24 juli 2016 13:15 schreef habitue het volgende:
Waarom heb ik een date gepland vanmiddag.![]()
Was helemaal vergeten.
Laat je pijpen op de bank tijdens de race.quote:Op zondag 24 juli 2016 13:15 schreef habitue het volgende:
Waarom heb ik een date gepland vanmiddag.![]()
Was helemaal vergeten.
F1 > datenquote:
sinds hij is in elkaar gemept door Jos Verstappenquote:Op zondag 24 juli 2016 13:16 schreef Sked het volgende:
Sinds wanneer is Rob Kamphues een racepro dan?
Lekkerquote:
Ik zat er ook al naar te kijken ja. De verhouding klopt niet helemaal neequote:Op zondag 24 juli 2016 13:18 schreef Gezicht het volgende:
Is die pet van Nasr nu zo belachelijk veel te groot of lijkt dat maar zo?
Max is drie klassen beterquote:Op zondag 24 juli 2016 13:20 schreef zoem het volgende:
Sky: Is he (Max) as good as you?
Ricciardo: We'll see
Net verplaatst naar 5 uur. Ze nam het best goed op ook.quote:
Eens. Het was bedoeld om misbruik te voorkomen (van die teams die alleen op vrijdag de Q doen en zich dan volstouwen met voer en drank).quote:Op zondag 24 juli 2016 13:27 schreef Peterselieman het volgende:
Horner op Sky over de 107% regel: die was nooit ontworpen voor een kwali zoals die van gisteren.
En gelijk heeft hij. De regel is alleen bedoeld om te langzame coureurs en teams te weren. Niet voor een gekkenhuissessie waarbij er zoveel coureurs toevallig langzamer zijn dan de 107%, terwijl ze normaal snel genoeg zijn
Inderdaadquote:Op zondag 24 juli 2016 13:27 schreef habitue het volgende:
[..]
Net verplaatst naar 5 uur. Ze nam het best goed op ook.
Blijvertje
quote:Op zondag 24 juli 2016 13:27 schreef habitue het volgende:
[..]
Net verplaatst naar 5 uur. Ze nam het best goed op ook.
Blijvertje
quote:Op zondag 24 juli 2016 13:27 schreef habitue het volgende:
[..]
Net verplaatst naar 5 uur. Ze nam het best goed op ook.
Blijvertje
bedoel je Kamphuesquote:Op zondag 24 juli 2016 13:32 schreef Mano_ het volgende:
Wie is die knakker op de bank en wat doet hij daar?
One Night Stand, daarna gevraagd of ze F1 bleef keken.quote:Op zondag 24 juli 2016 13:27 schreef habitue het volgende:
[..]
Net verplaatst naar 5 uur. Ze nam het best goed op ook.
Blijvertje
bedankt Hans, mogen we alvast de uitslag van je weten? We wachten er namelijk opquote:Op zondag 24 juli 2016 13:31 schreef Beach het volgende:
[..]
iedereen die vrijwillig naar ziggo kijkt ook
quote:Op zondag 24 juli 2016 13:37 schreef Asschen_sukar het volgende:
Max mogelijk problemen met z'n auto volgens Sky
Was gisteren al iets met "sync".quote:Op zondag 24 juli 2016 13:37 schreef Asschen_sukar het volgende:
Max mogelijk problemen met z'n auto volgens Sky
Dat heeft ie al heel lang.quote:
heeft zijn stuurstang zeker gisteren vernieldquote:
Ja wat was dat nou?quote:
Dat heeft ie al langer dan alleen dit weekendquote:
op de Hungaroring is dat niet zo handig, tenzij je snel richting het Balatonmeer wiltquote:Op zondag 24 juli 2016 13:38 schreef F1gamer het volgende:
[..]
heeft zijn stuurstang zeker gisteren vernield
Gijp heeft helemaal niets met Formule 1 en zal het compleet afzeikenquote:Op zondag 24 juli 2016 13:41 schreef F1gamer het volgende:
Nodig de volgende keer Rene van de Gijp uit, dan wordt er pas gelachen
Rosquote:Op zondag 24 juli 2016 13:36 schreef tjaptjoep het volgende:
[..]
bedankt Hans, mogen we alvast de uitslag van je weten? We wachten er namelijk op
Alsjeblieft niet zeg, laat die voetbaltokkies maar fijn weg.quote:Op zondag 24 juli 2016 13:41 schreef F1gamer het volgende:
Nodig de volgende keer Rene van de Gijp uit, dan wordt er pas gelachen
Johan Derksen ook nog erbij, dan heeft Kaphues helemaal niks te vertellenquote:Op zondag 24 juli 2016 13:42 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Gijp heeft helemaal niets met Formule 1 en zal het compleet afzeiken
Bedankt, kunnen we nog wat lachwekkende verhalen van je horen? Ik heb nog niet gelachen vandaagquote:
Behalve Jan Mulderquote:Op zondag 24 juli 2016 13:42 schreef Gezicht het volgende:
[..]
Alsjeblieft niet zeg, laat die voetbaltokkies maar fijn weg.
ja hoorquote:Op zondag 24 juli 2016 13:43 schreef tjaptjoep het volgende:
[..]
Bedankt, kunnen we nog wat lachwekkende verhalen van je horen? Ik heb nog niet gelachen vandaag
Had? Nu niet meer?quote:Op zondag 24 juli 2016 13:44 schreef TheTraveler het volgende:
Max had zin in de race, zag wel kansen met Pitstrategie
Dat zou hij normaal ook niet moeten hebbenquote:Op zondag 24 juli 2016 13:43 schreef F1gamer het volgende:
[..]
Johan Derksen ook nog erbij, dan heeft Kaphues helemaal niks te vertellen
Dat schaaltje heeft meer inhoud dan van Hanegemquote:Op zondag 24 juli 2016 13:44 schreef Zipportal het volgende:
Zet maar een schaaltje met pinda's op tafel, dan is Willem wel stil. Net zoals bij VI destijds.
Waarom nodigen ze niet en Wimpie en Harry Mens uit?quote:Op zondag 24 juli 2016 13:44 schreef F1gamer het volgende:
Willem snapt er niks van
Hij begint dement te worden
quote:Op zondag 24 juli 2016 13:45 schreef TheTraveler het volgende:
[..]
Waarom nodigen ze niet en Wimpie en Harry Mens uit?
Dat is pas leuk.
Neen.quote:Op zondag 24 juli 2016 13:44 schreef F1gamer het volgende:
Willem snapt er niks van
Hij begint dement te worden
twitter:andrewbensonf1 twitterde op zondag 24-07-2016 om 13:27:38BBC Sport - Lewis Hamilton changes stance on halo device after 'great' FIA presentation https://t.co/HdLX2MPJAP reageer retweet
Mens zat gewoon te dagdromen in dat gesprek.quote:Op zondag 24 juli 2016 13:46 schreef Peterselieman het volgende:
[..]![]()
Tenenkrommend interview was dat
Nee, degene die hem uitgenodigd heeft is dat.quote:
Die kleine begint er hier thuis spontaan van te huilen dat gejankquote:
Lijkt me niet echt als het in VI over F1 ging nam hij t wel op voor Max. Plus je weet dat ze daar over t randje gaan want zo is t programma.quote:Op zondag 24 juli 2016 13:42 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Gijp heeft helemaal niets met Formule 1 en zal het compleet afzeiken
Hij werkte zijn lijstje met vragen af, terwijl een interviewer ook in moet spelen op wat gezegd wordtquote:Op zondag 24 juli 2016 13:47 schreef TheTraveler het volgende:
[..]
Mens zat gewoon te dagdromen in dat gesprek.
Oh ik zag zijn top 3 dus ik dacht dat we totaal debiele dingen moesten gaan roepen.quote:Op zondag 24 juli 2016 13:47 schreef tjaptjoep het volgende:
[..]
Luisteren naar dr.Beach hij is een F1 expert.
Ik las het a. Sta ik een keer achter hem, gaat ie zijn mening veranderenquote:Op zondag 24 juli 2016 13:47 schreef Klummie het volgende:
twitter:andrewbensonf1 twitterde op zondag 24-07-2016 om 13:27:38BBC Sport - Lewis Hamilton changes stance on halo device after 'great' FIA presentation https://t.co/HdLX2MPJAP reageer retweet
de tranen sprongen mij in de ogen, maar dat was omdat het zo slecht was dat ik het niet aan kon zienquote:Op zondag 24 juli 2016 13:47 schreef Martinello het volgende:
Een mooi stukje muziek om getroost te worden.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Henno is hier
Uiteraard gaan ze over het randje. Dat maakt het programma aantrekkelijkquote:Op zondag 24 juli 2016 13:47 schreef nils7 het volgende:
[..]
Lijkt me niet echt als het in VI over F1 ging nam hij t wel op voor Max. Plus je weet dat ze daar over t randje gaan want zo is t programma.
Spa is nog steeds in België.quote:Op zondag 24 juli 2016 13:49 schreef F1gamer het volgende:
Op Spa graag het nederlands volkslied voor aanvang van de race
Ja en onze F1 expert Beach ook.quote:Op zondag 24 juli 2016 13:50 schreef savale het volgende:
durf t bijna niet te vragen, maar is Henno aanwezig?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |