Karo Parysian, meer zeg ik niet.quote:Op zaterdag 30 juli 2016 19:54 schreef bascross het volgende:
[..]
Dat je blijkbaar alleen judo nodig hebt om een zeer dominante kampioen te zijn bij de vrouwen. En dat zegt dan weer genoeg over het niveau.
Ik deel zijn mening niet. Ze mogen prima de kooi in, waarom niet? Ik snap ook wel dat UFC ze een podium biedt, er is genoeg vraag voor. Ik vind het ook best vermakelijk om te zien, maar we moeten niet doen alsof ze goed zijn.quote:
Voetbal is een extreem slechte vergelijking. In bijvoorbeeld atletiek en tennis, waarin vrouwen vergelijkbaar beloond worden als mannen, ligt het niveau gewoon erg hoog. Genoeg mensen die vrouwentennis momenteel bijvoorbeeld interessanter vinden dan mannentennis.quote:Op zaterdag 30 juli 2016 19:59 schreef bascross het volgende:
[..]
Het niveau zal nooit in de buurt komen van de mannen. Dat is toch niet zo moeilijk om te accepteren? Kijk naar een voetbalwedstrijd van professionele vrouwen, die kunnen er ook geen reet van. Dat is niet erg, maar ga niet doen alsof ze het wel kunnen.
Dat bedoelde ik ook niet. Kan nooit op het niveau van de mannen. Kan fysiologisch niet.quote:Op zaterdag 30 juli 2016 19:59 schreef bascross het volgende:
[..]
Het niveau zal nooit in de buurt komen van de mannen. Dat is toch niet zo moeilijk om te accepteren? Kijk naar een voetbalwedstrijd van professionele vrouwen, die kunnen er ook geen reet van. Dat is niet erg, maar ga niet doen alsof ze het wel kunnen.
Mooi.quote:Op zaterdag 30 juli 2016 21:23 schreef bascross het volgende:
Oh en ik hoop dat Karolina dat rare jongetje vanavond verslaat.
Nou ja, na al die battles, is die kin gewoon gebarsten.quote:Op zondag 31 juli 2016 07:16 schreef Kerftminister het volgende:
Woodley vieze faggot. Lawler opeens geen chin meer.
Wonderboy gaat hem vernederen. Veruit de beste welterweight.
Het eerste shot kon hij nog net hebben maar die 5 op de grond erachteraan waren echt genoeg.quote:Op zondag 31 juli 2016 17:59 schreef irish.joe het volgende:
[..]
Nou ja, na al die battles, is die kin gewoon gebarsten.
Wat Wonderboy betreft, heel graag, wat vind ik dat een gave vechter!
Juh, ik zie alleen Lawler steeds sneller de grond raken, maar vaak ook ontzettend snel weer herstellen, een beetje a la Junior dos Santos.quote:Op zondag 31 juli 2016 20:07 schreef Paxlie het volgende:
[..]
Het eerste shot kon hij nog net hebben maar die 5 op de grond erachteraan waren echt genoeg.
Wonderboy is te snel en te evasive voor Woodley.quote:Op zondag 31 juli 2016 20:09 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:
Woodley sloopt wonderboy, waar hebben jullie het over.
Waarom stoppen? Hij heeft nu verloren, maar hij kan er echt nog wel een paar hoor. Ik denk zelfs dat hij weer de titel kan pakken. Dit is ook echt typisch mma, iemand die echt op zijn allerbest is moet gaan stoppen omdat hij er eentje verliest. Hou toch op man. Ja hij zat in echte wars, maar het is geen Chuck Liddell die ko na ko vangt door klappen die hij eigenlijk gewoon had moeten kunnen hebben. Lawler ging neer door een stoot waardoor iedereen neer gaat (naja, Roy Nelson niet, maar die moet je gewoon neerschieten voor je die ko krijgt), Daarna nog een gigantische hoeveelheid serieus harde gnp en weg ben je. Hij stond vrijwel gelijk weer op ookquote:Op zondag 31 juli 2016 22:16 schreef pmponer het volgende:
Lawler moet nu meteen stoppen (jammer dat hij verloren heeft).
Maar zijn carriere is lang en hard genoeg geweest. Hij maakte zijn debut in UFC 37 lijkt me lang genoeg geleden
Nog niet misschien.quote:Op zondag 31 juli 2016 20:09 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:
Woodley sloopt wonderboy, waar hebben jullie het over.
Voor mijn gevoel heeft hij genoeg klappen gevangen, zou jammer zijn als hij eindigt zoals bijvoorbeeld Crocop. Hij heeft de titel gehad en meerdere malen verdedigt wat is er nog meer te halen dan?quote:Op zondag 31 juli 2016 22:23 schreef Paxlie het volgende:
[..]
Waarom stoppen? Hij heeft nu verloren, maar hij kan er echt nog wel een paar hoor. Ik denk zelfs dat hij weer de titel kan pakken. Dit is ook echt typisch mma, iemand die echt op zijn allerbest is moet gaan stoppen omdat hij er eentje verliest. Hou toch op man. Ja hij zat in echte wars, maar het is geen Chuck Liddell die ko na ko vangt door klappen die hij eigenlijk gewoon had moeten kunnen hebben. Lawler ging neer door een stoot waardoor iedereen neer gaat (naja, Roy Nelson niet, maar die moet je gewoon neerschieten voor je die ko krijgt), Daarna nog een gigantische hoeveelheid serieus harde gnp en weg ben je. Hij stond vrijwel gelijk weer op ookLawler kan echt nog wel wat tikken hebben.
Om 19:00 weer een topshow!twitter:arielhelwani twitterde op zondag 31-07-2016 om 22:43:24Tomorrow on #themmahour: @WonderboyMMA @CarlosCondit @Unclecreepymma @BruceLeeroyGlow @FunkMaster_UFC @MarkCoachmark13 @marc_raimondi & you! reageer retweet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |