Neem je dan naast de Y en IJ optie ook de mogelijkheid om geen ene fuck te geven er in op?quote:Op zaterdag 16 juli 2016 14:48 schreef TC03 het volgende:
[..]
Ik zou het een prima oplossing vinden om een poll te starten om te kijken of dat daadwerkelijk zo is.
Die is er al, niet stemmen.quote:Op zondag 17 juli 2016 10:10 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Neem je dan naast de Y en IJ optie ook de mogelijkheid om geen ene fuck te geven er in op?
quote:Op zaterdag 16 juli 2016 22:21 schreef Luni het volgende:
[..]
Bilal heeft dezelfde kapper als Vilhena.
Vandaag open dag, jeuj!quote:Op zondag 17 juli 2016 10:11 schreef Scrummie het volgende:
En er niet meer over te praten.
Nog nieuws?
Oja, dat was vandaag.quote:
Als het zo onboeiend is, waarom doe je er dan altijd zo moeilijk over? Kan jouw autistische brein geen andere mening aan?quote:Op zondag 17 juli 2016 09:55 schreef Happel het volgende:
TC03
Echt de enige die kan vallen over zoiets pietluttigs. Kan je autistische brein het niet aan?
Ik kan er niks aan doen dat iedereen zich zo druk maakt om iets kleins.quote:Op zondag 17 juli 2016 09:33 schreef Grifte het volgende:
[..]
Zegt diegene die daar 50 posts aan heeft gewijd in dit topic
Ik was al lang weg, totdat een paar anderen de discussie weer oprakelden. Je spreekt tegen de verkeerde. Wat mij betreft was het al lang klaar.quote:
quote:Op zondag 17 juli 2016 10:21 schreef TC03 het volgende:
[..]
Ik kan er niks aan doen dat iedereen zich zo druk maakt om iets kleins.
Is goed.quote:Op zondag 17 juli 2016 10:23 schreef TC03 het volgende:
[..]
Ik was al lang weg, totdat een paar anderen de discussie weer oprakelden. Je spreekt tegen de verkeerde. Wat mij betreft was het al lang klaar.
Nooit echt leuk gevonden, die open dag.quote:Op zondag 17 juli 2016 10:25 schreef Scrummie het volgende:
KAPPE NOU MET DAT GEZEIK. HET IS VANDAAG OPEN DAG. FEEST VOOR DE KINDEREN EN HMF
ZEG JE HOEFT NIET ZO TE SCHREEUWENquote:Op zondag 17 juli 2016 10:25 schreef Scrummie het volgende:
KAPPE NOU MET DAT GEZEIK. HET IS VANDAAG OPEN DAG. FEEST VOOR DE KINDEREN EN HMF
Ik maak me niet druk om de schrijfwijze, ik maak me druk om de hilarische wijze waarop jongetjes zoals jij flippen omdat iemand anders een andere mening heeft. Dat is wel genieten dus dat melk ik graag uit.quote:
VERGEET HMF NIET. DE KINDEREN EN HMFquote:Op zondag 17 juli 2016 10:29 schreef MPC60 het volgende:
HALLO HOREN JULLIE NIET WAT SCRUMMIE ZEGT HET IS VANDAAG FEEST VOOR DE KINDEREN! DENK AAN DE KINDEREN MENSEN!
De piloot misschien?quote:Op zondag 17 juli 2016 10:14 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Oja, dat was vandaag.
Zou er dan voor het eerst in de historie van de helikopter een verassing uitstappen?
Alleen als de helicopter neerstort.quote:Op zondag 17 juli 2016 10:14 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Oja, dat was vandaag.
Zou er dan voor het eerst in de historie van de helikopter een verassing uitstappen?
Vagner Love samen met Guidettiquote:Op zondag 17 juli 2016 10:14 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Oja, dat was vandaag.
Zou er dan voor het eerst in de historie van de helikopter een verassing uitstappen?
verrassingquote:Op zondag 17 juli 2016 11:43 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Heb je inderdaad meteen Scrummies verassing
bron fr12 btw...quote:Technisch directeur Martin van Geel gaf begin deze week aan dat geen enkele club zich officieel gemeld heeft voor een speler van Feyenoord. Italiaanse media zijn er echter van overtuigd dat Fiorentina op dit moment in onderhandeling is met de Rotterdammers.
De club uit Florence wil Sven van Beek, die momenteel herstelt van een voetblessure, maar al te graag overnemen. Volgens de bekende Italiaanse journalist Alfredo Pedullà zouden de clubs elkaar zelfs genaderd zijn. Er zou nog een verschil van één miljoen euro zijn tussen de vraagprijs van Feyenoord en het bod van Fiorentina.
Het kutterige aan een kleine 5 miljoen is dat je dat dan ook meteen weer kwijt bent aan een oudere speler van hetzelfde niveau. Met 7 hou je er iig nog wat aan over.quote:Op zondag 17 juli 2016 12:20 schreef satecl het volgende:
Een kleine 5 miljoen voor een talent met een meerjarig contract. Natuurlijk, hij heeft een slechte periode gehad.. Maar dat heeft bijna elke talent wel eens. Ik vind dat je voor van Beek minimaal 7 miljoen moet kunnen vangen.
Mogelijke vervangers zijn voor mij St. Juste en Leschert.
ga wegquote:Op zondag 17 juli 2016 12:55 schreef Littlerabbit het volgende:
Even om in te spelen op de TT. Wat heeft bij jullie de voorkeur, Feyenoord of Feijenoord?
Als het maar eindigt met een t.quote:Op zondag 17 juli 2016 12:55 schreef Littlerabbit het volgende:
Even om in te spelen op de TT. Wat heeft bij jullie de voorkeur, Feyenoord of Feijenoord?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |