Ja het kan hard gaan als je vrij spel hebt en hele mensenmassa's kan aanrijdenquote:
Scheer die baard maar af vanavond.quote:Op vrijdag 15 juli 2016 00:21 schreef BansheeBoy het volgende:
60 doden hoor ik net op Nederland 1.²
Daar dacht ik ook al aan, maar Engeland en Duitsland doen het dan bijna toch echt veel beter zou je bijna denken op het gebied van terreurbestrijding, dan wel niet zo 'aantrekkelijk' om even een aanslag te plegen.quote:Op vrijdag 15 juli 2016 00:19 schreef Eufonie het volgende:
[..]
Het heeft de grootste moslimgemeenschap van Europa en bv. de banlieues zijn totaal verloren wijken daar. Dien je schoon te vegen, maar soit.
Luister daar is niks mis mee, iedereen is vrij daarin hier in NL.quote:Op vrijdag 15 juli 2016 00:18 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Ja, ik ben Moslim en loop geregeld in baard en gewaad. Ik hoop dat de mensen inzien wie bonafide is en wie niet.²
Tja, je hebt geheel vrij spel met een vrachtwagen in zo'n gigantische mensenmassa.quote:
Snel geteld maar er liggen er al meer in dat twitterfilmpje.quote:Op vrijdag 15 juli 2016 00:19 schreef MMXMMX het volgende:
[..]
CNN heeft het over 30 doden wat een waanzin dit
Erg triest filmpje inderdaad. Maar op één of andere manier doet het mij niet zoveel meer, kun je nagaan...quote:Op vrijdag 15 juli 2016 00:21 schreef Lothiriel het volgende:
Verschrikkelijk triest weer dit. dat filmpje bezorgde me ook zowat een trauma
Beter niet kijken...quote:Op vrijdag 15 juli 2016 00:21 schreef Lothiriel het volgende:
Verschrikkelijk triest weer dit. dat filmpje bezorgde me ook zowat een trauma
Vuurwerkshow bij Eiffeltoren vanwege 14 juli. Nothing to see there.quote:Op vrijdag 15 juli 2016 00:22 schreef trein2000 het volgende:
https://mobile.twitter.com/Pascalitos83/status/753715828827287552
Parijs
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |