Nee, Quintana krijgt de tijd van Yates op de finish. Dus worden de finishtijden geteld, niet de tijden op het punt van de val.quote:Op donderdag 14 juli 2016 21:11 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Dat is net als met de drie km regel. De eindtijd van de eerste van de groep geldt, de verschillen met de rest worden op een eerder punt gebaseerd.
Dit dus.quote:Op donderdag 14 juli 2016 21:15 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Die motor maakt het verschil. Die was van de organisatie. Daardoor was dit ook een soort van organisatorisch falen. ASO heeft op veilig gespeeld; zij hebben geen zin in juridisch gezeik als Froome hierdoor de Tour verliest.
Hm. Als Yates stil stond dan klopt het inderdaad niet. Niet meegekregen dat ie stil stond.quote:Op donderdag 14 juli 2016 21:14 schreef marcodej het volgende:
[..]
Dat was die wel. Op het moment van die still stond Yates al een tijdje stil en kwam Valverde aangereden. Die was gelost.
De motor moest remmen door een toeschouwer. Kon de ASO dus niets aan doen, intrinsiek dan.quote:Op donderdag 14 juli 2016 21:15 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Die motor maakt het verschil. Die was van de organisatie. Daardoor was dit ook een soort van organisatorisch falen. ASO heeft op veilig gespeeld; zij hebben geen zin in juridisch gezeik als Froome hierdoor de Tour verliest.
Dit lijkt mij ook. Jammer dat ze dat mee laten wegen, maar wel begrijpelijk.quote:Op donderdag 14 juli 2016 21:15 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Die motor maakt het verschil. Die was van de organisatie. Daardoor was dit ook een soort van organisatorisch falen. ASO heeft op veilig gespeeld; zij hebben geen zin in juridisch gezeik als Froome hierdoor de Tour verliest.
Ik denk dat we Mr. Reid moeten inschakelen.quote:Op donderdag 14 juli 2016 21:19 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
De motor moest remmen door een toeschouwer. Kon de ASO dus niets aan doen, intrinsiek dan.
Oh, da's wel vreemd.quote:Op donderdag 14 juli 2016 21:16 schreef marcodej het volgende:
[..]
Nee, Quintana krijgt de tijd van Yates op de finish. Dus worden de finishtijden geteld, niet de tijden op het punt van de val.
Die tijden waren dus hetzelfde. Quintana zat nog bij Yates tijdens val. Daarna ergens gelost buiten beeld.quote:Op donderdag 14 juli 2016 21:16 schreef marcodej het volgende:
[..]
Nee, Quintana krijgt de tijd van Yates op de finish. Dus worden de finishtijden geteld, niet de tijden op het punt van de val.
Werkt inderdaad zo bij de 3 kilometer regel.quote:Op donderdag 14 juli 2016 21:20 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Oh, da's wel vreemd.
Zou overigens wel kunnen dat de 3 km regel ook zo werkt: de benadeelden krijgen de tijd van de 1e finisher uit hun groep.
Ik zie de vergelijking met een geval zoals dat van Van Avermaet niet echt. Er verandert niks in de posities van de daguitslag, enkel de tijden voor het klassement worden gecorrigeerd.quote:Op donderdag 14 juli 2016 21:03 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Dat is niet echt het geval. Tenzij je het belangrijk vindt dat hij nu 20 seconden heeft verloren op De Gendt, Pauwels en zo.
De tijden van voor de val zijn opgenomen. An sich wordt Mollema daardoor niet benadeeld. Het voordeel wat hij door de val heeft gekregen, dat wordt wel weggenomen.
Neemt overigens niet weg dat ik tegen de beslissing ben, maar dat is omdat er sprake is van klassejustitie: ze nemen deze beslissing omdat het Froome is. Was het de nr. 10 in het klassement overkomen, dan had die pech gehad. Waarschijnlijk had ook Mollema pech gehad als hij de enige was die nadeel had gehad.
Waarschijnlijk heeft nu niet alleen Greg van Avermaet alsnog San Sebastian gewonnen, maar Leif Hoste ook nog Parijs-Roubaix (toen hij een vlag in zijn voorwiel kreeg).
Van Impe dan in de Tour van 1977.quote:Op donderdag 14 juli 2016 21:22 schreef wimderon het volgende:
[..]
Ik zie de vergelijking met een geval zoals dat van Van Avermaet niet echt. Er verandert niks in de posities van de daguitslag, enkel de tijden voor het klassement worden gecorrigeerd.
Hoezo teveel motoren? Het waren er niet meer dan normaal, welke zouden ze volgens jou dan weg moeten laten?quote:Op donderdag 14 juli 2016 21:18 schreef Montagui het volgende:
Het is een fout van de organisatie (geen hekken, teveel motoren) die ervoor gezorgd hebben dat ze nu noodsprongen moeten maken waardoor er nu niet door de wedstrijd (en omstandigheden) maar door interventie van de jury renners bevoordeeld en benadeeld zijn. Onvergeeflijk. Daarom hadden ze de hand in eigen boezem moeten steken en de tijden moeten handhaven zoals de renners daadwerkelijk over de streep zijn gekomen. Ja, dan zijn er enkelen boos, maar laat dat dan een les zijn voor de organisatie.
Posities in de daguitslag doen er dan ook nauwelijks toe in een rittenkoers.quote:Op donderdag 14 juli 2016 21:22 schreef wimderon het volgende:
[..]
Ik zie de vergelijking met een geval zoals dat van Van Avermaet niet echt. Er verandert niks in de posities van de daguitslag, enkel de tijden voor het klassement worden gecorrigeerd.
Hoe weet je of die tijden hetzelfde waren? De tijden die in het document worden genoemd zijn de exacte finishtijden.quote:Op donderdag 14 juli 2016 21:22 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Die tijden waren dus hetzelfde. Quintana zat nog bij Yates tijdens val. Daarna ergens gelost buiten beeld.
Wat dacht je van de enorme hoeveelheid fotografen op die motorenquote:Op donderdag 14 juli 2016 21:25 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Hoezo teveel motoren? Het waren er niet meer dan normaal, welke zouden ze volgens jou dan weg moeten laten?
Ik heb het net getimed (ja echtquote:Op donderdag 14 juli 2016 21:26 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Hoe weet je of die tijden hetzelfde waren? De tijden die in het document worden genoemd zijn de exacte finishtijden.
Voor een groene trui zijn posities vrij rullevant.quote:Op donderdag 14 juli 2016 21:25 schreef Columbiafan het volgende:
[..]
Posities in de daguitslag doen er dan ook nauwelijks toe in een rittenkoers.
Nicequote:Op donderdag 14 juli 2016 21:27 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Ik heb het net getimed (ja echt). Kazachstaanse vlag vlak voor valpartij als referentiepunt genomen. Kwamen er allebei langs. Was 18 seconden.
Maar de exacte finishtijden worden dus inderdaad aangehouden, je hebt gelijk.quote:Op donderdag 14 juli 2016 21:26 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Hoe weet je of die tijden hetzelfde waren? De tijden die in het document worden genoemd zijn de exacte finishtijden.
Volgens mij rijden die niet in de frontlinie op zo'n berg hoor. Dat zijn politiemotoren die voor de koers uitrijden, de wedstrijdleiding, jurymotoren, mavic-motoren, medische hulpmotoren en de centrale tv-regie.quote:Op donderdag 14 juli 2016 21:27 schreef Blik het volgende:
[..]
Wat dacht je van de enorme hoeveelheid fotografen op die motoren
Dus Nairo gaat in 4 dagen zoveel beter worden dan vandaag?quote:Op donderdag 14 juli 2016 21:35 schreef Rudicio het volgende:
ik ben ff een paar uur weg en jullie zitten gewoon nog steeds over die paar bonusseconden van Quintana te zeiken
in de Alpen gaat Quintana met minuten strooien ten opzichte van Mollema, dus waar hebben we het over?
Dus die fotografen die Froome aan het fotograferen waren bij de fietswissel stonden daar toevallig te wachten?quote:Op donderdag 14 juli 2016 21:33 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Volgens mij rijden die niet in de frontlinie op zo'n berg hoor. Dat zijn politiemotoren die voor de koers uitrijden, de wedstrijdleiding, jurymotoren, mavic-motoren, medische hulpmotoren en de centrale tv-regie.
als je het wielrennen langer volgt dan 2 maanden dan weet je dat Movistar en Astana's derde week beroemd en berucht is. En Mollema's 3e week z'n zwakke punt.quote:Op donderdag 14 juli 2016 21:38 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Dus Nairo gaat in 4 dagen zoveel beter worden dan vandaag?
Oh wacht, troll
Als je wielrennen langer volgt dan 2 maanden dan weet je dat Quintana vorig jaar lang met Froome meekon en zeker voor groep Bardet zou eindigen en niet zoals vandaag gaan lossen daar op 500m van finishquote:Op donderdag 14 juli 2016 21:39 schreef Rudicio het volgende:
[..]
als je het wielrennen langer volgt dan 2 maanden dan weet je dat Movistar en Astana's derde week beroemd en berucht is. En Mollema's 3e week z'n zwakke punt.
Ik denk dat Quintana alleen maar wakker ligt van tourwinst en dus Froome. Tenzij je van oordeel bent dat de Tour ondertussen een tweestrijd is tussen Quintana en Mollema.quote:Op donderdag 14 juli 2016 21:39 schreef Rudicio het volgende:
[..]
als je het wielrennen langer volgt dan 2 maanden dan weet je dat Movistar en Astana's derde week beroemd en berucht is. En Mollema's 3e week z'n zwakke punt.
Misschien deze keer wel nietquote:Op donderdag 14 juli 2016 21:39 schreef Rudicio het volgende:
[..]
als je het wielrennen langer volgt dan 2 maanden dan weet je dat Movistar en Astana's derde week beroemd en berucht is. En Mollema's 3e week z'n zwakke punt.
het ging in dit geval even om die 7 seconden die Mollema nu verliest tegenover Quintana en het belang daarvan, vandaar:)quote:Op donderdag 14 juli 2016 21:41 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Ik denk dat Quintana alleen maar wakker ligt van tourwinst en dus Froome. Tenzij je van oordeel bent dat de Tour ondertussen een tweestrijd is tussen Quintana en Mollema.
Nou ze kwamen in ieder geval niet van voren de berg afgereden.quote:Op donderdag 14 juli 2016 21:39 schreef Blik het volgende:
[..]
Dus die fotografen die Froome aan het fotograferen waren bij de fietswissel stonden daar toevallig te wachten?
Die oplossing was een stuk beter geweest ja.quote:Op donderdag 14 juli 2016 21:57 schreef -XOR- het volgende:
Waarom Froome en Porte niet compenseren door ze dezelfde tijd te geven als Yates en co?
http://www.npo.nl/live/npo-1quote:Op donderdag 14 juli 2016 22:10 schreef OscarMopperkont het volgende:
Schijt NOS. Geen geluid bij Avond Etappe online.
twitter:CyclingHubTV twitterde op donderdag 14-07-2016 om 22:18:15Mollema was 40(!) seconds ahead of Group Yates at the moment of the crash. He ends up with 16 seconds ahead at the finish, and no bonus.. reageer retweet
tweet is niet (meer) te vinden, heb je zelf de tekst aangepast?quote:Op donderdag 14 juli 2016 22:23 schreef noodgang het volgende:
twitter:CyclingHubTV twitterde op donderdag 14-07-2016 om 22:18:15Mollema was 40(!) seconds ahead of Group Yates at the moment of the crash. He ends up with 16 seconds ahead at the finish, and no bonus.. reageer retweet
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |