Je hebt gelijk, heb het aangepast.quote:Op donderdag 14 juli 2016 01:49 schreef delano.888 het volgende:
Lekker duidelijk ook die poll van jou. Is het ja ze moeten inderdaad niet toegelaten worden of nee ze moeten niet toegelaten worden?
Ik vind dat je ze een boek moet voor kunnen leggen met Nederlandse normen en waarden en als ze niet mee eens zijn, dan mogen ze niet blijven. Het is niet ons verantwoordelijkheid om mensen te leren hoe ze normaal moeten doenquote:Op donderdag 14 juli 2016 01:38 schreef Monopoly het volgende:
Denk wel dat er qua inburgering en overbrenging van normen en waarden wel een flinke inhaalslag gemaakt kan worden.
En als het om een ex-moslim gaat, vind jij dat diegene dan wel toegelaten moet worden?quote:Op donderdag 14 juli 2016 01:45 schreef Infection het volgende:
De islam is een haatideologie en zou ten allen tijden tegen gehouden moeten worden. Ja dus.
Hoe wil je het uiteindelijk controleren?quote:Op donderdag 14 juli 2016 01:54 schreef Vluchteling het volgende:
[..]
Ik vind dat je ze een boek moet voor kunnen leggen met Nederlandse normen en waarden en als ze niet mee eens zijn, dan mogen ze niet blijven. Het is niet ons verantwoordelijkheid om mensen te leren hoe ze normaal moeten doen
Een soort van inburgeringstoets zsm na aankomst. De vragen over de Nederlandse normen en waarden en Grondrechten zo duidelijk mogelijk formulerenquote:Op donderdag 14 juli 2016 02:00 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Hoe wil je het uiteindelijk controleren?
Ik zie weinig heil in een controlestaat eigenlijk![]()
Zonder gekheid, lastig onderwerp. Aan de ene kant kan je mensen natuurlijk niet dwingen hun eigen manier van leven radicaal te veranderen (ook al zijn er zat die dat bij 'ons' proberen). Ik denk dat als Nederland dat ook gaat doen, dat we geen haar beter zijn.
Het is complexe materie, en ik denk niet dat er 1 oplossing kan zijn. We blijven allemaal mensen, ieder met andere gedachtes.
Die kun je helaas niet uit het land gooien.quote:Op donderdag 14 juli 2016 02:11 schreef Monopoly het volgende:
Er zijn ook zat Nederlanders die homo's het uitschot vinden![]()
Maar goed, ook dat is vrijheid van meningsuiting. Net als dat iemand aanhanger is van Adolf Hitler en consorten. Zolang het iemand zijn/haar mening is (hoe fout je dat ook kan vinden), blijft het een vrijheid hier.quote:Op donderdag 14 juli 2016 02:12 schreef Vluchteling het volgende:
[..]
Die kun je helaas niet uit het land gooien.
Als het enkel bij mening blijkt ben ik het met je eens.quote:Op donderdag 14 juli 2016 02:15 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Maar goed, ook dat is vrijheid van meningsuiting. Net als dat iemand aanhanger is van Adolf Hitler en consorten. Zolang het iemand zijn/haar mening is (hoe fout je dat ook kan vinden), blijft het een vrijheid hier.
Ah het zit hem gewoon in de 'overbrenging'. Misschien moeten we duidelijker articuleren als we ze vertellen dat het hier heel normaal is om halfnaakt over straat te gaan, homo's te accepteren en varkensvlees te eten, alcohol te drinken, grapjes maken over god en mohammed, etc.quote:Op donderdag 14 juli 2016 01:38 schreef Monopoly het volgende:
Nee.
Denk wel dat er qua inburgering en overbrenging van normen en waarden wel een flinke inhaalslag gemaakt kan worden.
Gewapend waren ze al voordat die 3 miljoen moslims er waren, he.quote:Op donderdag 14 juli 2016 03:54 schreef Dagonet het volgende:
De VS, 320 miljoen mensen, 3 miljoen moslims, iedereen tot de tanden bewapend en báng dat ze zijn, bang!.
nederland is wel bang in dezequote:Op donderdag 14 juli 2016 04:37 schreef SpecialK het volgende:
Discrimineren op geloof lijkt mij onuitvoerbaar maar discrimineren op nationaliteit is wat alle landen nu ook al doen. Als de VS zegt dat ze strenger worden tov immigranten uit landen uit het MO zie ik daarin weinig problemen.
Je snapt dat migranten vaak opportunisten zijn, toch? Die gewoon "ja ik ben het hier mee eens" roepen. Daarna hebben ze een paspoort en verdienen ze dezelfde rechten en vrijheden om van de norm af te wijken als elke Nederlander.quote:Op donderdag 14 juli 2016 01:54 schreef Vluchteling het volgende:
[..]
Ik vind dat je ze een boek moet voor kunnen leggen met Nederlandse normen en waarden en als ze niet mee eens zijn, dan mogen ze niet blijven. Het is niet ons verantwoordelijkheid om mensen te leren hoe ze normaal moeten doen
wat is dit voor is-propagandaquote:Op donderdag 14 juli 2016 03:08 schreef StuntmanPiloot het volgende:
De meeste terroristische aanslagen worden gepleegd door niet-moslims volgens zowat alle onderzoeken.
Bron?quote:Op donderdag 14 juli 2016 03:08 schreef StuntmanPiloot het volgende:
De meeste terroristische aanslagen worden gepleegd door niet-moslims volgens zowat alle onderzoeken.
quote:
Om heel eerlijk te zijn geen zin om weer alles op te zoeken. Deze Oxford debate haalt een paar onderzoeken aan die je kan googelen. Dit zijn professoren en gefundeerde debatten. Verder vaak de onderzoeken gelezen die hetzelfde concluderen.quote:
Dat is ook wat, koop je een vergiet bij de blokker heb je ineens de IND achter je aan om je het land uit te tyfenquote:Op donderdag 14 juli 2016 09:33 schreef spierbal het volgende:
Iedere gelovige moet geweigerd worden, dus ook moslims.
Een wet is ook maar een wet. Kan veranderd wordenquote:
vragen. moslim gaat nit zeggen dat ie geen moslim is. dat maakt hem al geen moslimquote:Op donderdag 14 juli 2016 10:01 schreef Maanvis het volgende:
De vraag alleen is: Hoe herken je een moslim?
weer misquote:Op donderdag 14 juli 2016 10:13 schreef StuntmanPiloot het volgende:
[..]
vragen. moslim gaat nit zeggen dat ie geen moslim is. dat maakt hem al geen moslim
quote:Takiyya of Taqqiyya geldt in de islamitische traditie van sjiieten, ismaëlieten en Druzen als een toegestane gedragsregel om het geloof onder bedreiging of dwang te verbergen.
Het is niet waterdicht, maar het helpt wel denk ik. Verder moet je eerst 5 jaar een verblijfsvergunning hebben voordat je in aanmerking komt voor de Nederlandse nationaliteit. Voor vluchtelingen geldt dat ze dus waarschijnlijk eerst 10 jaar of meer in Nederland moeten wonen voordat ze een paspoort krijgen. Als ze binnen die 10 jaar gekke dingen doen, dan geen paspoort.quote:Op donderdag 14 juli 2016 05:13 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Je snapt dat migranten vaak opportunisten zijn, toch? Die gewoon "ja ik ben het hier mee eens" roepen. Daarna hebben ze een paspoort en verdienen ze dezelfde rechten en vrijheden om van de norm af te wijken als elke Nederlander.
Een ceremoniële non-oplossing dus.
quote:
sjiieten... je weet dat dat de minderheid is? slechts zon 20% en die levens grotendeels in Iran. De meesten zijn sunni die "gevaarlijk" zijn.quote:
Dit zijn volgens mij nu al de regels. Dus... lijkt weinig te helpen, he.quote:Op donderdag 14 juli 2016 10:25 schreef Vluchteling het volgende:
[..]
Het is niet waterdicht, maar het helpt wel denk ik. Verder moet je eerst 5 jaar een verblijfsvergunning hebben voordat je in aanmerking komt voor de Nederlandse nationaliteit. Voor vluchtelingen geldt dat ze dus waarschijnlijk eerst 10 jaar of meer in Nederland moeten wonen voordat ze een paspoort krijgen. Als ze binnen die 10 jaar gekke dingen doen, dan geen paspoort.
Dus mensen met een lage educatie mogen gewoon doodgeschoten worden in hun eigen land en vrouwen (die daar standaard geen educatie krijgen) mogen daar door groepen verkracht worden om simpelweg het feit dat ze nooit een opleiding hebben gevolgd?quote:Op donderdag 14 juli 2016 10:33 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Dit zijn volgens mij nu al de regels. Dus... lijkt weinig te helpen, he.
Zet liever gewoon strenge quota en minimumeisen op nationaliteiten en discrimineer daarbinnen op educatie en taalvaardigheid.
Dus bijvoorbeeld:
- maximaal 20 migraties uit mongolie per jaar
- In 2015 zijn er 200 verzoeken binnen gekomen, daarvan voldoen er 80 aan de minimumeisen. Die zijn gesorteerd op opleidingsniveau, etc..
- De overblijvende 60 mogen volgend jaar weer proberen.
Het enige probleem is dat je dit op Europees niveau moet doen want anders gaan ze "routes" gebruiken.
het zijn toch moslims of watquote:Op donderdag 14 juli 2016 10:27 schreef StuntmanPiloot het volgende:
[..]
[..]
sjiieten... je weet dat dat de minderheid is? slechts zon 20% en die levens grotendeels in Iran. De meesten zijn sunni die "gevaarlijk" zijn.
Ah. De eeuwen oude "expres migratie en vluchtelingen door elkaar halen" tactiek.quote:Op donderdag 14 juli 2016 10:39 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Dus mensen met een lage educatie mogen gewoon doodgeschoten worden in hun eigen land en vrouwen (die daar standaard geen educatie krijgen) mogen daar door groepen verkracht worden om simpelweg het feit dat ze nooit een opleiding hebben gevolgd?
Nee jij bent lekker met je uiterst objectieve en uiteraard met feiten ondersteunde uitspraken als:quote:Op donderdag 14 juli 2016 10:41 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Ah. De eeuwen oude "expres migratie en vluchtelingen door elkaar halen" tactiek.
Goed werk. Vooral zo doorgaan.
quote:Op donderdag 14 juli 2016 05:13 schreef SpecialK het volgende:
Je snapt dat migranten vaak opportunisten zijn
Die verwarring komt door de TS zijn nick. Sorry.quote:Op donderdag 14 juli 2016 10:41 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Ah. De eeuwen oude "expres migratie en vluchtelingen door elkaar halen" tactiek.
Goed werk. Vooral zo doorgaan.
Mensen die migreren (muv vluchtelingen) doen dat omdat ze verwachten elders een bigger and better deal te krijgen. Of het nou gaat om een Nederlander die naar de VS verhuist om zijn acteercarriere te voorspoedigen of het gaat om een Mauritanier die zo nodig naar Denemarken wil.quote:Op donderdag 14 juli 2016 10:44 schreef Bart het volgende:
[..]
Nee jij bent lekker met je uiterst objectieve en uiteraard met feiten ondersteunde uitspraken als:
[..].
Dat is een mythe verspreid door rechtse lobbyisten die de overheid in de jaren 70 aanspoorde om goedkope werkkracht naar Nederland te halen. Puur voor de winstverhoging.quote:Op donderdag 14 juli 2016 10:46 schreef Maanvis het volgende:
best wel kut, als we immigranten niet meer toelaten dan ben ik in 1x de helft van mijn collega's kwijt. Is personeel dat we in NL niet kunnen vinden omdat nederlanders liever een lolstudie volgen dan een technische opleiding.
Waarom denk je dat de huidige regels niet helpen?quote:Op donderdag 14 juli 2016 10:33 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Dit zijn volgens mij nu al de regels. Dus... lijkt weinig te helpen, he.
Eerste probleem is dat ze aan komen kloppen hier, jouw plan werkt alleen als ze alles vanuit land van herkomst regelen.quote:Zet liever gewoon strenge quota en minimumeisen op nationaliteiten en discrimineer daarbinnen op educatie en taalvaardigheid.
Dus bijvoorbeeld:
- maximaal 20 migraties uit mongolie per jaar
- In 2015 zijn er 200 verzoeken binnen gekomen, daarvan voldoen er 80 aan de minimumeisen. Die zijn gesorteerd op opleidingsniveau, etc..
- De overblijvende 60 mogen volgend jaar weer proberen.
Het enige probleem is dat je dit op Europees niveau moet doen want anders gaan ze "routes" gebruiken.
is geen smerig klusje, is ICT werk.quote:Op donderdag 14 juli 2016 10:50 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Dat is een mythe verspreid door rechtse lobbyisten die de overheid in de jaren 70 aanspoorde om goedkope werkkracht naar Nederland te halen. Puur voor de winstverhoging.
Nederlanders zijn prima bereid om de smerige klusjes te doen alleen dan wel voor een smerig-klusje loon. Bedrijven zijn te beroerd om mensen normaal te betalen dus moesten we oh zo nodig ineens werkmannen hier hebben.
Omdat de gemiddelde Marokkaan/Turk die in mijn buurt woont nog steeds loopt te pochen over het feit dat hij eventjes een bruidje uit land van herkomst gaat hosselen. Waarna het ze ook nog eens met weinig moeite lijkt te lukken.quote:Op donderdag 14 juli 2016 10:50 schreef Vluchteling het volgende:
[..]
Waarom denk je dat de huidige regels niet helpen?
Waarom is dat een probleem? Gewoon terug sturen en daar alles laten regelen. Toeristen moeten dat ook.quote:[..]
Eerste probleem is dat ze aan komen kloppen hier, jouw plan werkt alleen als ze alles vanuit land van herkomst regelen.
Vluchtelingen krijgen wat mij betreft een langdurige verblijfsvergunning. Geen paspoort en dienen te wonen in het land aangewezen door de EU mbt spreiding. Niks van dit "ik MOET in Frankrijk wonen" bullshit.quote:Verder neem ik aan dat dit alleen voor migranten van toepassing is? Dus niet voor de echte vluchtelingen die echt voor hun leven moeten vluchten?
En dat is prima. Maar dan wel op tijdelijke basis.quote:We nemen die mensen namelijk niet op omdat we wat aan ze hebben maar omdat we ze willen helpen.
Volgens mij heeft Maanvis het niet over smerige klusjes.quote:Op donderdag 14 juli 2016 10:50 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Dat is een mythe verspreid door rechtse lobbyisten die de overheid in de jaren 70 aanspoorde om goedkope werkkracht naar Nederland te halen. Puur voor de winstverhoging.
Nederlanders zijn prima bereid om de smerige klusjes te doen alleen dan wel voor een smerig-klusje loon. Bedrijven zijn te beroerd om mensen normaal te betalen dus moesten we oh zo nodig ineens werkmannen hier hebben.
Ja? Waar komen jouw collega's zoal vandaan dan?quote:Op donderdag 14 juli 2016 10:51 schreef Maanvis het volgende:
[..]
is geen smerig klusje, is ICT werk.
taiwan, rusland, bulgarije, austalië, israël, litouwen, polen, hongarije, duitsland.quote:Op donderdag 14 juli 2016 10:55 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Ja? Waar komen jouw collega's zoal vandaan dan?
We hebben het over "internationale"migratie niet over Europese hervestiging.quote:Op donderdag 14 juli 2016 10:56 schreef Maanvis het volgende:
[..]
bulgarije, litouwen, polen, hongarije, duitsland.
Oei. Dubieus. Je moet namelijk als bedrijf EERST aantonen dat je in het huidige EU land geen werknemers kan vinden. Daarna MOET je aantonen dat je elders in de EU deze werkkrachten niet gaat kunnen vinden. Dan mag je pas mensen uitnodigen van buiten de EU.quote:taiwan, rusland, austalië, israël,
Marokkanen en Turken zijn geen vluchtelingen en kwamen naar Nederland toen het heel anders was.quote:Op donderdag 14 juli 2016 10:53 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Omdat de gemiddelde Marokkaan/Turk die in mijn buurt woont nog steeds loopt te pochen over het feit dat hij eventjes een bruidje uit land van herkomst gaat hosselen. Waarna het ze ook nog eens met weinig moeite lijkt te lukken.
[..]
Waarom is dat een probleem? Gewoon terug sturen en daar alles laten regelen. Toeristen moeten dat ook.
[..]
Vluchtelingen krijgen wat mij betreft een langdurige verblijfsvergunning. Geen paspoort en dienen te wonen in het land aangewezen door de EU mbt spreiding. Niks van dit "ik MOET in Frankrijk wonen" bullshit.
[..]
En dat is prima. Maar dan wel op tijdelijke basis.
Ja, dat is dus het probleem van de ICT hè! Alle Nederlanders doen liever rechten of vrijetijdskundequote:Op donderdag 14 juli 2016 10:59 schreef SpecialK het volgende:
[..]
We hebben het over "internationale"migratie niet over Europese hervestiging.
[..]
Oei. Dubieus. Je moet namelijk als bedrijf EERST aantonen dat je in het huidige EU land geen werknemers kan vinden. Daarna MOET je aantonen dat je elders in de EU deze werkkrachten niet gaat kunnen vinden. Dan mag je pas mensen uitnodigen van buiten de EU.
Dat zijn dan wel hyperspecialistische werknemers die je als collega's hebt, Maanvis. Anders heeft jouw bedrijf een gigantisch probleem.
Dat zijn geen moslims toch?quote:Op donderdag 14 juli 2016 10:56 schreef Maanvis het volgende:
[..]
taiwan, rusland, bulgarije, austalië, israël, litouwen, polen, hongarije, duitsland.
Weet ik veel, ik ga mijn collega's niet naar hun geloof vragen.quote:
Precies maar ze zijn op dit moment wel het grootste "lek" in de boot. Aangezien Nederland lekker soft is als het aan komt op smatjes uit het buitenland hosselen.quote:Op donderdag 14 juli 2016 10:59 schreef Vluchteling het volgende:
[..]
Marokkanen en Turken zijn geen vluchtelingen en kwamen naar Nederland toen het heel anders was.
Daar mag je een bron van leveren want ik weet niet wat jij bedoelt met "ingeburgerd". Ik ga er sowieso vanuit dat iemand die eerste generatie zich ergens vestigt (na je 18e) niet echt ingeburgerd kan raken. Daarvoor moet je ergens zijn opgegroeid.quote:Ik denk dat een gemiddelde asielzoeker die meer dan 10 jaar in Nederland woont vrij goed ingeburgerd is.
Je leest zo te zien maar de helft van mijn post. Jij wil claimen dat er tussen de 500 miljoen Europeanen geen ICT-ers zitten?quote:Op donderdag 14 juli 2016 11:00 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Ja, dat is dus het probleem van de ICT hè! Alle Nederlanders doen liever rechten of vrijetijdskunde
Nee maar mijn punt is dat dit topic specifiek over moslims weren gaat. Je collega's zijn waarschijnlijk geen moslim, dus dit topic geldt niet voor hun.quote:Op donderdag 14 juli 2016 11:01 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Weet ik veel, ik ga mijn collega's niet naar hun geloof vragen.
Sowieso wat interesseert het geloof van collega's nou... Dat is nog binnen geen enkel bedrijf waar ik werkte een onderwerp van gesprek geweest.
Er zijn meer ICT-banen dan ICT-ers en dat aantonen is niet moeilijk.quote:Op donderdag 14 juli 2016 11:03 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Je leest zo te zien maar de helft van mijn post. Jij wil claimen dat er tussen de 500 miljoen Europeanen geen ICT-ers zitten?
Oh en er zijn zat Nederlandse ICT-ers zoals ik al aangaf. Alleen willen Nederlandse bedrijven voor een dubbeltje op de eerste rang.
Hoe weet jij dat nou?quote:Op donderdag 14 juli 2016 11:04 schreef Vluchteling het volgende:
[..]
Nee maar mijn punt is dat dit topic specifiek over moslims weren gaat. Je collega's zijn waarschijnlijk geen moslim, dus dit topic geldt niet voor hun.
Doe maar eens.quote:Op donderdag 14 juli 2016 11:04 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Er zijn meer ICT-banen dan ICT-ers en dat aantonen is niet moeilijk.
Ik had een aantal bronnen, maar moet ff zoeken. Ben nu op werk, zal het vanavond doen. Verder zeg ik het uit eigen ervaring. Ik ken veel ex vluchtelingen en ze zijn wel goed geassimileerd.quote:Op donderdag 14 juli 2016 11:01 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Precies maar ze zijn op dit moment wel het grootste "lek" in de boot. Aangezien Nederland lekker soft is als het aan komt op smatjes uit het buitenland hosselen.
[..]
Daar mag je een bron van leveren want ik weet niet wat jij bedoelt met "ingeburgerd". Ik ga er sowieso vanuit dat niemand die eerste generatie zich ergens vestigt (na je 18e) niet echt ingeburgerd kan raken. Daarvoor moet je ergens zijn opgegroeid.
Waarom zou ik dat moeten doen als het bedrijf waarvoor ik werk het al heeft gedaan?quote:
Mensen uit die landen die jij opnoemt zijn over het algemeen niet moslim.quote:
Je mag eerst even een definitie geven van wat "goed geassimileerd" is. Want ik ben benieuwd wat je precies bedoelt.quote:Op donderdag 14 juli 2016 11:07 schreef Vluchteling het volgende:
[..]
Ik had een aantal bronnen, maar moet ff zoeken. Ben nu op werk, zal het vanavond doen. Verder zeg ik het uit eigen ervaring. Ik ken veel ex vluchtelingen en ze zijn wel goed geassimileerd.
Nee.quote:Op donderdag 14 juli 2016 11:07 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Omdat in zijn beleving een moslim een arabier is. Alle anderhalf miljard.
En dat maakt ze geen moslim?quote:Op donderdag 14 juli 2016 11:09 schreef Vluchteling het volgende:
[..]
Mensen uit die landen die jij opnoemt zijn over het algemeen niet moslim.
Jij gaf aan dat het makkelijk is.quote:Op donderdag 14 juli 2016 11:07 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Waarom zou ik dat moeten doen als het bedrijf waarvoor ik werk het al heeft gedaan?
Nederlandse normen en waarden accepteren. Je best doen om wat van je leven te maken.quote:Op donderdag 14 juli 2016 11:09 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Je mag eerst even een definitie geven van wat "goed geassimileerd" is. Want ik ben benieuwd wat je precies bedoelt.
Ja dus, hoe slepen wij die xxx bedrag aan contracten werk binnen als het werk niet gedaan kan worden door Nederlanders?quote:Op donderdag 14 juli 2016 11:10 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Jij gaf aan dat het makkelijk is.
Bedrijven doen dat werk niet omdat het goedkoper is om te janken over hoe moeilijk hun recruitment gaat om vervolgens indiers naar binnen te halen. Er werkt een heel legertje van dit soort matig-getalenteerde figuren bij op het bedrijventerein van schiphol rijk. Kwantiteit boven kwaliteit.
Wat zijn die normen en waarden dan? Noem ze eens op. (niet om je straks op een kinderachtige manier omver te hakken maar ik denk dat wat je nu noemt zo ontiegelijk subjectief is en oppervlakkig te meten dat ik denk dat je dat op iedereen kan toepassen die je een beetje sympathiek vind overkomen)quote:Op donderdag 14 juli 2016 11:12 schreef Vluchteling het volgende:
[..]
Nederlandse normen en waarden accepteren.
We doen natuurlijk allemaal ons best om wat van ons leven te maken. Het "hoe" is daarin echter belangrijker.quote:Je best doen om wat van je leven te maken.
Ik had een paar posts terug een opsomming gemaakt.quote:Op donderdag 14 juli 2016 11:13 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Wat zijn die normen en waarden dan? Noem ze eens op. (niet om je straks op een kinderachtige manier omver te hakken maar ik denk dat wat je nu noemt zo ontiegelijk subjectief is en oppervlakkig te meten dat ik denk dat je dat op iedereen kan toepassen die je een beetje sympathiek vind overkomen)
[..]
We doen natuurlijk allemaal ons best om wat van ons leven te maken. Het "hoe" is daarin echter belangrijker.
Door het werk vervolgens te outsourcen naar India of een zooi Roemenen in te huren als "stagiars"quote:Op donderdag 14 juli 2016 11:12 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Ja dus, hoe slepen wij die xxx bedrag aan contracten werk binnen als het werk niet gedaan kan worden door Nederlanders?
Ik kan het (op deze pagina) niet terugvinden.quote:Op donderdag 14 juli 2016 11:14 schreef Vluchteling het volgende:
[..]
Ik had een paar posts terug een opsomming gemaakt.
oh, nou ik vind het leuker om het zo te doen zoals het nu is gedaan, door die mensen naar hier te halen met een arbeidscontract.quote:Op donderdag 14 juli 2016 11:15 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Door het werk vervolgens te outsourcen naar India of een zooi Roemenen in te huren als "stagiars"
Waarom is dat leuker? Lekker gezellig? Hoeveel niet-Nederlandse mensen wil je in Nederland hebben wonen totdat... hmm we daar misschien een keertje mee moeten stoppen?quote:Op donderdag 14 juli 2016 11:16 schreef Maanvis het volgende:
[..]
oh, nou ik vind het leuker om het zo te doen zoals het nu is gedaan, door die mensen naar hier te halen met een arbeidscontract.
42quote:Op donderdag 14 juli 2016 11:17 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Waarom is dat leuker? Lekker gezellig? Hoeveel niet-Nederlandse mensen wil je in Nederland hebben wonen totdat... hmm we daar misschien een keertje mee moeten stoppen?
Ik wil even een serieus getal horen.
Dat maakt de kans kleiner dat ze moslim zijn.quote:Op donderdag 14 juli 2016 11:09 schreef Maanvis het volgende:
[..]
En dat maakt ze geen moslim?
Dus ik ben geen Christen omdat ik uit Nederland kom???
Mij maakt het niet uit hoeveel van een andere nationaliteit er hier wonen. Ik denk dat Nederland vol is bij 25 miljoen mensen (en dan ga ik er vanuit dat we nog de waddenzee en de markermeer droog kunnen leggen).quote:Op donderdag 14 juli 2016 11:17 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Waarom is dat leuker? Lekker gezellig? Hoeveel niet-Nederlandse mensen wil je in Nederland hebben wonen totdat... hmm we daar misschien een keertje mee moeten stoppen?
Ik wil even een serieus getal horen.
Dus je wilt mensen discrimineren om de kans dat ze een bepaald geloof hebben als ze uit een bepaald land komen?quote:Op donderdag 14 juli 2016 11:19 schreef Vluchteling het volgende:
[..]
Dat maakt de kans kleiner dat ze moslim zijn.
Vb:
6% van Rusland is moslim. De kans dat je Russische collega een moslim is, is hierdoor vrij klein.
Jij komt Uit Nederland. In Nederland zijn nog steeds redelijk veel christenen, dus de kans dat jij christen bent is redelijk groot. De kans dat je niet christen bent is ook redelijk groot omdat er in Nederland ook veel ongelovigen zijn.
En als Nederland vervolgens (volgens jouw definitie van vol) vol is. Wat doen we dan? Stoppen we dan? Of zijn Bedrijven dan nog steeds hongerig naar goedkope werkkrachten? Ja, he.quote:Op donderdag 14 juli 2016 11:20 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Mij maakt het niet uit hoeveel van een andere nationaliteit er hier wonen. Ik denk dat Nederland vol is bij 25 miljoen mensen (en dan ga ik er vanuit dat we nog de waddenzee en de markermeer droog kunnen leggen).
Dat is het hele idee van racisme toch?quote:Op donderdag 14 juli 2016 11:20 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Dus je wilt mensen discrimineren om de kans dat ze een bepaald geloof hebben als ze uit een bepaald land komen?
Is er een land ter wereld waar bedrijven niet hongerig zijn naar goedkope werkkrachten?quote:Op donderdag 14 juli 2016 11:21 schreef SpecialK het volgende:
[..]
En als Nederland vervolgens (volgens jouw definitie van vol) vol is. Wat doen we dan? Stoppen we dan? Of zijn Bedrijven dan nog steeds hongerig naar goedkope werkkrachten? Ja, he.
Moslims zijn geen ras.quote:Op donderdag 14 juli 2016 11:22 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Dat is het hele idee van racisme toch?
Precies. Dus is het aan een overheid om die hongerigheid aan banden te leggen. Voordat de boel vol loopt met laag opgeleide mensen die op uitnodiging van starbucks hier in Nederland de boel op komen houden.quote:Op donderdag 14 juli 2016 11:23 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Is er een land ter wereld waar bedrijven niet hongerig zijn naar goedkope werkkrachten?
Het zijn meer grondrechten dan normen en waarden maar goed:quote:Op donderdag 14 juli 2016 11:15 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Ik kan het (op deze pagina) niet terugvinden.
Waarom? Ik word liever geholpen door een gemotiveerde chinees dan door een tokkie die verplicht bij de starbucks moet werken.quote:Op donderdag 14 juli 2016 11:24 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Precies. Dus is het aan een overheid om die hongerigheid aan banden te leggen. Voordat de boel vol loopt met laag opgeleide mensen die op uitnodiging van starbucks hier in Nederland de boel op komen houden.
Dat zijn mooie waarden maar ik zou willen stellen dat hoewel jij denkt dat die vluchtelingen die jij kent dit allemaal oh zo mooi onder de pet hebben je dat niet echt kan weten.quote:Op donderdag 14 juli 2016 11:25 schreef Vluchteling het volgende:
[..]
Het zijn meer grondrechten dan normen en waarden maar goed:
Iedereen is gelijk, ongeacht etniciteit, seksuele oriëntatie etc.
Vrijheid van meningsuiting
Godsdienst vrijheid.
Dit zijn naar mij mening de belangrijkste punten waar sommige moslims het mogelijk niet mee eens zijn.
Nee ik niet, ik ben tegen het weren van moslims. Ik stel deze vragen in de OP om juist te kijken hoe andere mensen over denken.quote:Op donderdag 14 juli 2016 11:20 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Dus je wilt mensen discrimineren om de kans dat ze een bepaald geloof hebben als ze uit een bepaald land komen?
Dus als Nederland volgens jouw definitie vol raakt.. en bedrijven blijven maar steeds meer mensen importeren... dan vind jij dit alsnog een positieve ontwikkeling... terwijl Nederland voller en voller raakt en voller en voller.quote:Op donderdag 14 juli 2016 11:27 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Waarom? Ik word liever geholpen door een gemotiveerde chinees dan door een tokkie die verplicht bij de starbucks moet werken.
Maar wat is je punt eigenlijk? Dat je onmogelijk kan weten of een moslim normaal kan doen? En dat het zinloos is om dat van ze te eisen?quote:Op donderdag 14 juli 2016 11:28 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Dat zijn mooie waarden maar ik zou willen stellen dat hoewel jij denkt dat die vluchtelingen die jij kent dit allemaal oh zo mooi onder de pet hebben je dat niet echt kan weten.
Dit zijn heel persoonlijke waardes die pas naar boven komen in situaties waarin er stress staat op de waarde zelf.
Ik heb bijvoorbeeld een hekel aan feministen (niet een uitnodiging om offtopic te gaan maar slechts een voorbeeld) toch zou ik als ik de kans kreeg om een feminist de mond te snoeren die kans niet eens willen pakken. En ik zou anderen die die kans wel pakken veroordelen.
Dat soort situaties komen heel weinig voor in Nederland dus ik acht de kans dat jij dat soort karaktermomenten bij je vluchtelingen-kennissen hebt waargenomen eigenlijk heel klein. Iedereen heeft zijn mond vol met hoe belangrijk vrijheid en gelijkheid is totdat ze in een situatie komen waar ze een voorkeur hebben.
Ik denk dat dat juist niet het geval is als we mensen blijven importeren. Als we de tokkies die nu thuiszitten de baantjes van chinezen geven die na 3 maanden toch weer weg zijn dan krijgen die tokkies ineens ook een baan en een huis en een vriendin en dus kinderen, en je weet hoe tokkies zijn die gebruiken geen condoom/pil dus krijgen ze 10 kinderen en hebben we zo een land vol tokkies. Liever heb ik dat de bloedlijn van die tokkies uitsterft.quote:Op donderdag 14 juli 2016 11:29 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Dus als Nederland volgens jouw definitie vol raakt.. en bedrijven blijven maar steeds meer mensen importeren... dan vind jij dit alsnog een positieve ontwikkeling... terwijl Nederland voller en voller raakt en voller en voller.
Dat zelfs positieve percepties van vluchtelingen of migranten hoogst subjectief zijn. Ik heb het niet eens specifiek over moslims.quote:Op donderdag 14 juli 2016 11:32 schreef Vluchteling het volgende:
[..]
Maar wat is je punt eigenlijk? Dat je onmogelijk kan weten of een moslim normaal kan doen? En dat het zinloos is om dat van ze te eisen?
Zelfs binnen de perceptie die racisten van ras hebben zijn moslims geen ras.quote:Op donderdag 14 juli 2016 11:32 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Rassen bestaan ook niet, alleen racisme, de rassen die mensen zien.
Dus; hoe nederlands zijn vlamingen nu? Die zijn immers pas 200 jaar weg uit Nederland.quote:Op donderdag 14 juli 2016 11:36 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Dat zelfs positieve percepties van vluchtelingen of migranten hoogst subjectief zijn. Ik heb het niet eens specifiek over moslims.
Culturele assimilatie kost vele generaties. Dat zie je bij Marokkanen en zelfs welwillende Turken. Dat zie je bij Somaliers, etc... Pas sinds 1900 nogwat hebben etnische Spanjaarden en Italianen hun achtergrond een beetje opgegeven en zijn ze zichzelf als Nederlanders gaan zien. Na ongeveer 300 jaar. En dat zijn culturen die nog relatief vergelijkbaar zijn.
En dat merk je ook. Weinig volkeren in Europa die op cultureel vlak zoveel op elkaar lijken als Nederlanders en Vlamingen.quote:Op donderdag 14 juli 2016 11:37 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Dus; hoe nederlands zijn vlamingen nu? Die zijn immers pas 200 jaar weg uit Nederland.
In sommige landen lukt het nooit. Zoals de verenigde staten waar de cultuur nu nog echt niet op de native american cultuur lijkt hoezeer die indianen ook proberen om, de immigratie van europeanen tegen te gaan..quote:Op donderdag 14 juli 2016 11:39 schreef SpecialK het volgende:
[..]
En dat merk je ook. Weinig volkeren in Europa die op cultureel vlak zoveel op elkaar lijken.
Je hebt gelijk dat het niet zo is dat je geen verschil merkt tussen een migrant die 10 jaar in Nederland woont en een vluchteling. Het is wel zo dat ze zich wel gedragen naar wat er in Nederland normaal gevonden wordt. Dat is eigenlijk de eis dat je moet stellen aan vluchtelingen. Ze hoeven niet iedere dag een boterham met kaas te eten ofzo.quote:Op donderdag 14 juli 2016 11:36 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Dat zelfs positieve percepties van vluchtelingen of migranten hoogst subjectief zijn. Ik heb het niet eens specifiek over moslims.
Culturele assimilatie kost vele generaties. Dat zie je bij Marokkanen en zelfs welwillende Turken. Dat zie je bij Somaliers, etc... Pas sinds 1900 nogwat hebben etnische Spanjaarden en Italianen hun achtergrond een beetje opgegeven en zijn ze zichzelf als Nederlanders gaan zien. Na ongeveer 300 jaar. En dat zijn culturen die nog relatief vergelijkbaar zijn.
Was continue immigratie goed nieuws voor de indianen en hun cultuur?quote:Op donderdag 14 juli 2016 11:40 schreef Maanvis het volgende:
[..]
In sommige landen lukt het nooit. Zoals de verenigde staten waar de cultuur nu nog echt niet op de native american cultuur lijkt hoezeer die indianen ook proberen om, de immigratie van europeanen tegen te gaan..
Dus dat, omdat rassen niet bestaan en racisten dat niet weten zien ze moslims ook als aparte groep, en dus ras. Jammer dat ze niet beter weten.quote:Op donderdag 14 juli 2016 11:37 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Zelfs binnen de perceptie die racisten van ras hebben zijn moslims geen ras.
Nee. Dat zeg ik niet. Ik zeg dat zelfs binnen de definitie die racisten geven aan de manier waarop ze mensen indelen je een religieuze overtuiging niet kan gebruiken als raciaal kenmerk.quote:Op donderdag 14 juli 2016 11:42 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Dus dat, omdat rassen niet bestaan en racisten dat niet weten zien ze moslims ook als aparte groep, en dus ras. Jammer dat ze niet beter weten.
Anders zaten ze nu nog rond een kampvuurtje een pijp te rokenquote:Op donderdag 14 juli 2016 11:41 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Was continue immigratie goed nieuws voor de indianen en hun cultuur?
Wat is daar mis mee? Klinkt als het goede leven.quote:Op donderdag 14 juli 2016 11:46 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Anders zaten ze nu nog rond een kampvuurtje een pijp te roken
Beter laaggeschoolde buitenlanders dan Nederlandse tokkies die succes hebben toch? Want die buitelanders gaan weer weg, de tokkies niet.quote:Op donderdag 14 juli 2016 11:48 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Wat is daar mis mee? Klinkt als het goede leven.
Jij denkt dat gigantische hoeveelheden matig tot laaggeschoolde mensen hiernaartoe halen uiteindelijk gaat leiden tot een Nederland met meer welvaart en geluk?
Buitenlanders gaan niet weg.quote:Op donderdag 14 juli 2016 11:49 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Beter laaggeschoolde buitenlanders dan Nederlandse tokkies die succes hebben toch? Want die buitelanders gaan weer weg,
Dus dan heb je EN die tokkies en die laaggeschoolde buitenlanders. Die dus nu het gemiddelde van Nederland naar beneden trekken en de culturele waarden van het land verschuiven. Elk jaar een stukje verder. Totdat we van kenniseconomie gedegradeerd worden tot ... "wij doen uw vieze klusjes" land? Totdat de robotisering zo hard toeslaat dat Nederland als eerste een bevolking heeft waar meer dan 90% unemployable is.quote:de tokkies niet.
zitten fundamentele verschillen in de 2. sjiiten zijn niet hetzelfde als sunnieten. bijna ander geloof.quote:
Euh watte? Wij worden helemaal niet naar beneden gehaald door buitenlanders. Die zijn veel slimmer dan wij en vaker ook hoger opgeleid. Wij zijn maar een stel tokkies als je het vergelijkt met het opleidingsniveau van een indiër of een chinees. Plus dat een chinees en een pool niet om 5u bij de klokautomaat staan maar vragen 'kan ik nog een paar uur extra werken?'quote:Op donderdag 14 juli 2016 11:52 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Buitenlanders gaan niet weg.
[..]
Dus dan heb je EN die tokkies en die laaggeschoolde buitenlanders. Die dus nu het gemiddelde van Nederland naar beneden trekken en de culturele waarden van het land verschuiven. Elk jaar een stukje verder. Totdat we van kenniseconomie gedegradeerd worden tot ... "wij doen uw vieze klusjes" land? Totdat de robotisering zo hard toeslaat dat Nederland als eerste een bevolking heeft waar meer dan 90% unemployable is.
En dan hebben we tenminste genoeg mensen om elkaar op indrukwekkende manieren met machinegeweren omver te maaien
Wow jij bent echt van het padje af.quote:Op donderdag 14 juli 2016 11:59 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Euh watte? Wij worden helemaal niet naar beneden gehaald door buitenlanders. Die zijn veel slimmer dan wij en vaker ook hoger opgeleid. Wij zijn maar een stel tokkies als je het vergelijkt met het opleidingsniveau van een indiër of een chinees. Plus dat een chinees en een pool niet om 5u bij de klokautomaat staan maar vragen 'kan ik nog een paar uur extra werken?'
klasse argumenten weer. Stijlvol voor een antifa fascistquote:Op donderdag 14 juli 2016 11:34 schreef Maanvis het volgende:
Bovendien als we tokkies in de starbucks laten werken dan moeten we iedere dag de kassa natellen om te kijken of er niets uit gejat is en als dat wel zo is dan kunnen we de tokkies niet ontslaan want we hebben geen chinezen die we mogen importeren om de ontslagen tokkies te vervangen.
ga eens naar een fabriek waar nederlanders werken. ga bij de klokautomaat staan.quote:Op donderdag 14 juli 2016 12:00 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Wow jij bent echt van het padje af.
De VS is ontstaan dankzij het lakse immigratiebeleid van de indianenstammen dus ik snap niet wat ze nu lopen te zeuren..?quote:Op donderdag 14 juli 2016 12:35 schreef Manke het volgende:
Niet zonder reden toelaten, zoals veel landen (Australië, nieuw-zeeland) , want anders is het einde zoek.
Had de VS niet altijd een streng immigratiebeleid? Nu mogen ze massaal binnenkomen, alleen zij.
"trrrrrism"quote:Op donderdag 14 juli 2016 12:38 schreef Maanvis het volgende:
[..]
De VS is ontstaan dankzij het lakse immigratiebeleid van de indianenstammen dus ik snap niet wat ze nu lopen te zeuren..?
Toerisme kan ook een reden zijn? Dan mag het wel? Verder laten die twee landen volgens mij niet toe uit arme landen. Heeft verder niets met moslims te maken. En moslim uit Nederland kan zonder problemen naar Australië toch?quote:Op donderdag 14 juli 2016 12:35 schreef Manke het volgende:
Niet zonder reden toelaten, zoals veel landen (Australië, nieuw-zeeland) , want anders is het einde zoek.
Wat bedoel je precies?quote:Had de VS niet altijd een streng immigratiebeleid? Nu mogen ze massaal binnenkomen, alleen zij.
Niet alle terroristen zijn moslimsquote:Op donderdag 14 juli 2016 12:40 schreef Leonos het volgende:
Oneens, niet alle moslims zijn terroristen.
Obama haalt ook tienduizenden migranten binnen.quote:
Bijv de Nederlandse verzetsstrijders in de 2e wereldoorlog waren terrorist en geen moslim.quote:
Of de katholieken in de kruistocht.quote:Op donderdag 14 juli 2016 12:43 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Bijv de Nederlandse verzetsstrijders in de 2e wereldoorlog waren terrorist en geen moslim.
Waren dat ook immigranten?quote:
In kruistochtlandia.quote:
dus hedendaagse moslimterroristen zijn ook wel eens vrijheidsstrijders?quote:Op donderdag 14 juli 2016 12:43 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Bijv de Nederlandse verzetsstrijders in de 2e wereldoorlog waren terrorist en geen moslim.
Absoluut.quote:Op donderdag 14 juli 2016 12:58 schreef Manke het volgende:
[..]
dus hedendaagse moslimterroristen zijn ook wel eens vrijheidsstrijders?
goeie. zegt ook veel over de vs, door ze eerst te helpen en dan als terroristen te bestempelen.quote:Op donderdag 14 juli 2016 13:02 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Absoluut.
https://en.wikipedia.org/(...)978%E2%80%93present)
quote:Op donderdag 14 juli 2016 01:53 schreef 6star6lord6 het volgende:
Liever een moslim dan een pvv-tokkie, ookal mogen er best een stop op illegale immigranten komen.
Dit dus. Laten we vooral met de Syriërs niet de fout maken die we met de Marokkanen gemaakt hebben: Nederlands leren is niet nodig, ze gaan toch weer terug.quote:Op donderdag 14 juli 2016 01:38 schreef Monopoly het volgende:
Nee.
Denk wel dat er qua inburgering en overbrenging van normen en waarden wel een flinke inhaalslag gemaakt kan worden.
Alsof die moslim huismoedertjes zoveel overlast geven..? Iemand uit zuid-limburg of friesland versta ik slechter dan een gemiddelde marokkaan hoor...quote:Op donderdag 14 juli 2016 13:05 schreef Gia het volgende:
[..]
Dit dus. Laten we vooral met de Syriërs niet de fout maken die we met de Marokkanen gemaakt hebben: Nederlands leren is niet nodig, ze gaan toch weer terug.
Daarvan ondervinden we nu nog steeds overlast.
verlaat het geloof en dan ook nog rug terugkeren aan je eigen soortquote:Op donderdag 14 juli 2016 13:14 schreef Jellereppe het volgende:
Gewoon grootschalig importeren. Payback time komt nog wel in de toekomst, naïeve Nederlanders.
Goeie. En ook Engels verbieden op school. Dus geen termen als 'payback time' meer gebruiken want dat verloochent de Nederlandse cultuur.quote:Op donderdag 14 juli 2016 13:14 schreef Jellereppe het volgende:
Gewoon grootschalig importeren. Payback time komt nog wel in de toekomst, naïeve Nederlanders. Als jullie denken dat die mensen zich zullen scharen achter de Nederlandse cultuur dan ben je nog dommer dan het achtereind van een varken. Het bewijs is overal in Nederland aanwezig maar nog steeds zijn mensen behoorlijk blind. Alles met mate.
Ik ben zelf Marokkaan, gast. Ik ken die cultuur en gebruiken net wat beter. De islamitische cultuur is om te overheersen niet om een land te verrijken. Het gaat niet van een op andere dag. Het is telkens een beetje in leveren zodat je geen erg in hebt. Een kleine 40 jaar geleden was geen een moskee in NL en vandaag zijn het al 450. Een kleine voorbeeld. Vertel, hoe graag woon jij in de Schilderswijk of Kanaleneiland?quote:Op donderdag 14 juli 2016 13:16 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Goeie. En ook Engels verbieden op school. Dus geen termen als 'payback time' meer gebruiken want dat verloochent de Nederlandse cultuur.
40 jaar geleden sprak 10% van de mensen in NL maar Engels. Nu is dat 90%. Een klein voorbeeld van hoe het Engels de cultuur heeft om ons te gaan overheersen.quote:Op donderdag 14 juli 2016 13:18 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Ik ben zelf Marokkaan, gast. Ik ken die cultuur en gebruiken net wat beter. De islamitische cultuur is om te overheersen niet om een land te verrijken. Het gaat niet van een op andere dag. Het is telkens een beetje in leveren zodat je geen erg in hebt. Een kleine 40 jaar geleden was geen een moskee in NL en vandaag zijn het al 450. Een kleine voorbeeld.
Offtopic; heb je het thuis verteld?quote:Op donderdag 14 juli 2016 13:18 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Ik ben zelf Marokkaan, gast. Ik ken die cultuur en gebruiken net wat beter. De islamitische cultuur is om te overheersen niet om een land te verrijken. Het gaat niet van een op andere dag. Het is telkens een beetje in leveren zodat je geen erg in hebt. Een kleine 40 jaar geleden was geen een moskee in NL en vandaag zijn het al 450. Een kleine voorbeeld. Vertel, hoe graag woon jij in de Schilderswijk of Kanaleneiland?
Jazeker, maar daar gaat dit topic niet over. Niet te veel focussen op een individu.quote:Op donderdag 14 juli 2016 13:21 schreef Bugfixed het volgende:
[..]
Offtopic; heb je het thuis verteld?
Daarom ook offtopic. En je topic daarover is geslotenquote:Op donderdag 14 juli 2016 13:23 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Jazeker, maar daar gaat dit topic niet over. Niet te veel focussen op een individu.
GC / Jellereppe en zijn val van het moslimschap. dit topique welquote:Op donderdag 14 juli 2016 13:23 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Jazeker, maar daar gaat dit topic niet over. Niet te veel focussen op een individu.
Indirect wel. Hun kroost spreekt slecht Nederlands omdat moeder slecht of geen Nederlands spreekt. Gevolg achterstand op school, laagopgeleiden volgende generaties, met alle bekende gevolgen vandien.quote:Op donderdag 14 juli 2016 13:14 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Alsof die moslim huismoedertjes zoveel overlast geven..?
Dit is gewoon helemaal niet waar. Hun kroost spreekt juist goed Nederlands (weliswaar met een accent maar dat doen limburgers ook).quote:Op donderdag 14 juli 2016 13:38 schreef Gia het volgende:
[..]
Indirect wel. Hun kroost spreekt slecht Nederlands omdat moeder slecht of geen Nederlands spreekt. Gevolg achterstand op school, laagopgeleiden volgende generaties, met alle bekende gevolgen vandien.
Of op basis van eigen inkomensvoorziening, dan wel garantstelling door familieleden.quote:Op donderdag 14 juli 2016 13:36 schreef JimmyDean het volgende:
Een selectie op religie is onzinnig. Een hoogopgeleide, westerse persoon die de Nederlandse samenleving omarmt, maar wel toevallig op vrijdag een moskee bezoekt lijkt me geen enkel probleem.
Dat gezegd hebbende lijkt me een algehele immigratiestop zonder discriminatoire criteria wel verstandig. Nederland zou alleen nog maar mensen toe moeten laten op basis van aanbod.
Kijk om je heen. Al het mooie in ons leven komt voort uit de westerse beschaving. De pen in je hand, het licht in onze woningen, het internet waarop we aan het babbelen zijn. Zonder de uitvindingen van het Westen was ons leven dor. Dat Engels wordt onderwezen in Nederlandse scholen is meer dan prima: het is de internationale taal van het moment. Wat denk je te scoren met islamieten? Vrij weinig hoor. Veel meer kebabzaken? De volgende stap is het implementeren van sharia. Niet geheel maar wel bepaalde elementen. Ik geef dat nog 20 a 25 jaar voordat we daar geraken. Die Nederlandse naïeviteit moet ontplooid worden. Het heeft geen zin uit trots je eigen cultuur te verheerlijken als je ziet dat deze leidt tot achterlijkheid, apathie en de vernietiging van vooruitgang en uitmuntendheid.quote:Op donderdag 14 juli 2016 13:20 schreef Maanvis het volgende:
[..]
40 jaar geleden sprak 10% van de mensen in NL maar Engels. Nu is dat 90%. Een klein voorbeeld van hoe het Engels de cultuur heeft om ons te gaan overheersen.
Ja sorry hoor, maar als je de zinsvolgorde van een vragende zin niet eens weet, dan spreek je naar mijn mening onvoldoende Nederlands. Dit kan namelijk leiden tot misverstanden.quote:Op donderdag 14 juli 2016 13:39 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Dit is gewoon helemaal niet waar. Hun kroost spreekt juist goed Nederlands (weliswaar met een accent maar dat doen limburgers ook).
Onzin, de reden dat jij daar 20 en 25 kunt schrijven komt door moslims, die hebben die getalnotatie uitgevonden. Het internet en het licht was ook wel bedacht zonder dat we Engels hadden.quote:Op donderdag 14 juli 2016 13:40 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Kijk om je heen. Al het mooie in ons leven komt voort uit de westerse beschaving. De pen in je hand, het licht in onze woningen, het internet waarop we aan het babbelen zijn. Zonder de uitvindingen van het Westen was ons leven dor. Dat Engels wordt onderwezen in Nederlandse scholen is meer dan prima: het is de internationale taal van het moment. Wat denk je te scoren met islamieten? Vrij weinig hoor. Veel meer kebabzaken? De volgende stap is het implementeren van sharia. Niet geheel maar wel bepaalde elementen. Ik geef dat nog 20 a 25 jaar voordat we daar geraken. Die Nederlandse naïeviteit moet ontplooid worden.
Hè? Ben jij nog steeds Jellereppe?quote:Op donderdag 14 juli 2016 13:40 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Kijk om je heen. Al het mooie in ons leven komt voort uit de westerse beschaving. De pen in je hand, het licht in onze woningen, het internet waarop we aan het babbelen zijn. Zonder de uitvindingen van het Westen was ons leven dor. Dat Engels wordt onderwezen in Nederlandse scholen is meer dan prima: het is de internationale taal van het moment. Wat denk je te scoren met islamieten? Vrij weinig hoor. Veel meer kebabzaken? De volgende stap is het implementeren van sharia. Niet geheel maar wel bepaalde elementen. Ik geef dat nog 20 a 25 jaar voordat we daar geraken. Die Nederlandse naïeviteit moet ontplooid worden.
Waar heb je dat weg, wat ze in groningen zeggen als ze willen weten waar ik iets gekocht heb, versta ik ook niet.quote:Op donderdag 14 juli 2016 13:45 schreef Gia het volgende:
[..]
Ja sorry hoor, maar als je de zinsvolgorde van een vragende zin niet eens weet, dan spreek je naar mijn mening onvoldoende Nederlands. Dit kan namelijk leiden tot misverstanden.
Vergelijk 'jij geeft hem gelijk?' met 'geef jij hem gelijk?'
Eerste klinkt een beetje dwingend of smalend, alsof je dat MOET doen. Tweede is een normale vraag. En dit komt veelvuldig voor onder Marokkaanse jonge mensen, ook die hier geboren zijn.
Zomaar een klein voorbeeldje.
'Ik ben dan om 20 uur bij jou?', is niet hetzelfde als 'zal ik dan om 20 uur bij jou zijn?'
Jazeker. De Arabische geschiedenis stemt somber. Die is getekend door politieke twist en oorlog. De enige invloedrijke Arabische denkers baseerden zich op de Griekse oudheid, de bakermat van de westerse beschaving.quote:
Dat gaat volgens mij over illegale Mexicanen die allemaal in de VS geboren zijn. Een soort generaal pardon.quote:Op donderdag 14 juli 2016 12:41 schreef Manke het volgende:
[..]
Obama haalt ook tienduizenden migranten binnen.
Laatst kregen er een zooi het burgerschap zodat ze nog kunnen stemmen.
Hoor ik regelmatig. Dialect, of andere gezegdes is wat anders dan een vragende zin en de gebiedende wijs. Dat kan tot verwarring leiden, wat voor beide vervelende gevolgen kan hebben.quote:Op donderdag 14 juli 2016 13:47 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Waar heb je dat weg, wat ze in groningen zeggen als ze willen weten waar ik iets gekocht heb, versta ik ook niet.
Of 'ik ben om 12 uur aangereden'; wat ik zelf als brabander zeg, denkt een amsterdammer gelijk dat ik een ongeluk heb gehad.
Je punt?
Dat zou ik veel te ruim vinden.quote:Op donderdag 14 juli 2016 13:40 schreef Gia het volgende:
[..]
Of op basis van eigen inkomensvoorziening, dan wel garantstelling door familieleden.
Dus niet, we gaan naar Nederland en krijgen een huis en bijstand tot we 67 zijn en dan gaan we weer terug.
Mja dat dachten we ook toen de kerk van het vliegend spaghettimonster een legaal geloof werd. Nu zijn de eerste pastafariterroristen al gesignaleerd die je met gehaktballen doodgooien omdat je je spaghetti niet al dente kookt.quote:Op donderdag 14 juli 2016 18:31 schreef Baas_bas het volgende:
Islam/moslims passen niet in de vrije wereld. Dus ja, als ze dat geloof aanhangen dan heb ik ze liever niet nee. Maar als ze besluiten normale, waardige mensen te worden zonder een haatreligie aan te hangen wat overal dood en verderf zaait dan zijn ze welkom.
Als een extreem radicaliseerde atheïstenterrorist ben ik het hier wel mee eensquote:Op donderdag 14 juli 2016 18:37 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Mja dat dachten we ook toen de pastafari een legaal geloof werden. Nu zijn de eerste pastafariterroristen al gesignaleerd die je met gehaktballen doodgooien omdat je je spaghetti niet al dente kookt.
U gelooft niets, want waarin U gelooft is duisternis!quote:Op donderdag 14 juli 2016 18:38 schreef Baas_bas het volgende:
[..]
Als een extreem radicaliseerde atheïstenterrorist ben ik het hier wel mee eens
Die reed een half jaar geleden nog rond in de binnenstad. Al dacht ik dat ie min of meer een preekverbod had gekregen.quote:Op donderdag 14 juli 2016 18:48 schreef Maanvis het volgende:
[..]
U gelooft niets, want waarin U gelooft is duisternis!
-Arnol Kox 16 jaar geleden om 7:30 op CS Eindhoven.
Ah volgens vrijwel ´alle´ onderzoekenquote:Op donderdag 14 juli 2016 03:08 schreef StuntmanPiloot het volgende:
De meeste terroristische aanslagen worden gepleegd door niet-moslims volgens zowat alle onderzoeken.
Dus je komt tot de conclusie dat bijna alle aanslagen door moslims gepleegd zijn, vanwege een lijst met alleen maar aanslagen door moslims. Jaja.quote:Op donderdag 14 juli 2016 19:58 schreef matigeuser het volgende:
[..]
Ah volgens vrijwel ´alle´ onderzoeken![]()
Wat dacht je van deze lijst? Is alleen maar van 2015 en alleen maar waarbij ze zeker weten dat het haatbaarden zijn met een jihadisch motief.
https://www.thereligionofpeace.com/attacks/attacks.aspx?Yr=2015
Gewoon blijven scrollen. Laat het op je inwerken.
Wie heeft hier de oogkleppen op?quote:Op vrijdag 15 juli 2016 12:34 schreef Bart het volgende:
[..]
Dus je komt tot de conclusie dat bijna alle aanslagen door moslims gepleegd zijn, vanwege een lijst met alleen maar aanslagen door moslims. Jaja.
Lees dit eens: http://www.rtlnieuws.nl/n(...)or-moslimterroristen
Maar blijf vooral met oogkleppen rondlopen hoor.
De zogenaamde "Arabische cijfers" zijn niet in de Arabische wereld maar in India bedacht.quote:Op donderdag 14 juli 2016 13:46 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Onzin, de reden dat jij daar 20 en 25 kunt schrijven komt door moslims, die hebben die getalnotatie uitgevonden. Het internet en het licht was ook wel bedacht zonder dat we Engels hadden.
https://nl.wikipedia.org/wiki/Arabisch-Indische_cijfersquote:Arabische cijfers zijn niet ontstaan in de Arabische wereld, maar in India. De Arabieren leerden de Indische cijfers die later als Arabische cijfers bekend zouden worden dankzij een Indische wiskundige die het paleis van de Abbasieden-kalief bezocht met zijn boek van de kosmologie en wiskunde.
Dit.quote:Op vrijdag 15 juli 2016 13:54 schreef Peachbird het volgende:
De islam conflicteert met bijna alle vrijwe westerse princiepes, lijkt mij nogal logisch dat je die sentimenten per definitie niet binnen moet halen.
Hoe ontwikkelder de persoon, hoe kleiner de kans dat deze een religie aanhangt. Selectie op religie is dus wel zinnig, je filtert een grote groep mogelijke onruststokers er direct uit.quote:Op donderdag 14 juli 2016 13:36 schreef JimmyDean het volgende:
Een selectie op religie is onzinnig. Een hoogopgeleide, westerse persoon die de Nederlandse samenleving omarmt, maar wel toevallig op vrijdag een moskee bezoekt lijkt me geen enkel probleem.
Volledig mee eens.quote:Op vrijdag 15 juli 2016 13:54 schreef Peachbird het volgende:
De islam conflicteert met bijna alle vrijwe westerse princiepes, lijkt mij nogal logisch dat je die sentimenten per definitie niet binnen moet halen.
Was het maar zo'n feest.quote:Op zondag 17 juli 2016 01:20 schreef TC03 het volgende:
[..]
Hoe ontwikkelder de persoon, hoe kleiner de kans dat deze een religie aanhangt. Selectie op religie is dus wel zinnig, je filtert een grote groep mogelijke onruststokers er direct uit.
Probleem is dat dit volk hier gewoon geboren is.quote:Op zondag 17 juli 2016 01:35 schreef EggsTC het volgende:
Moet je voor de gein hier eens doorheen bladeren en kijken naar reacties en posts... dan heb je snel een antwoord op je vraag, TS.
Ja, en hen dan "Nederlanders" noemenquote:Op zondag 17 juli 2016 10:55 schreef JimmyDean het volgende:
[..]
Probleem is dat dit volk hier gewoon geboren is.
En nog loyaal zijn of affiniteit hebben met datgene waar ze thuis mee zijn opgevoed? Zo dat is vreemd!quote:Op zondag 17 juli 2016 10:55 schreef JimmyDean het volgende:
[..]
Probleem is dat dit volk hier gewoon geboren is.
Het is kwalijk, of het vreemd is of niet is niet zo relevant.quote:Op zondag 17 juli 2016 11:37 schreef Bugfixed het volgende:
[..]
En nog loyaal zijn of affiniteit hebben met datgene waar ze thuis mee zijn opgevoed? Zo dat is vreemd!
Het is onlogisch en erg stom gedacht.quote:Op zondag 17 juli 2016 22:34 schreef JimmyDean het volgende:
[..]
Het is kwalijk, of het vreemd is of niet is niet zo relevant.
Mensen die in dit land zijn opgegroeid, hier op school zitten die Turkse dictators aan hangen, dat vind ik dan weer vreemd, onlogisch en stom.quote:Op zondag 17 juli 2016 23:53 schreef Bugfixed het volgende:
[..]
Het is onlogisch en erg stom gedacht.
Hardop gelachen. Je wilt zelf de vrijheid van godsdienst beperken. Dus het goede antwoord op vraag 3 hoort bij een foutloze toets nee te zijn?quote:Op donderdag 14 juli 2016 02:07 schreef Vluchteling het volgende:
[..]
Een soort van inburgeringstoets zsm na aankomst. De vragen over de Nederlandse normen en waarden en Grondrechten zo duidelijk mogelijk formuleren
Vind jij dat homo's zelfde rechten moeten hebben als hetero's?
Vind jij vrijheid van meningsuiting belangrijk?
Vind jij godsdienstvrijheid belangrijk?
Het zijn de basis dingen en als iemand tegen deze basis dingen is, dan wil ik diegene liever niet in Nederland hebben.
Wat grappig weer dat je hier vanuit gaat. Alle beweringen zijn onjuist. Het is het typische beeld van wat een typische kneus zoals jij heeft.quote:Op zondag 17 juli 2016 23:57 schreef JimmyDean het volgende:
Maar goed, als je de hele dag dom gehouden wordt door je ongeletterde Anatolische ouders, en de hele dag Erdogan's propaganda met de schotelatenne opvangt en klakkeloos geloofd is het misschien wel weer niet zo vreemd.
bent*quote:Op maandag 18 juli 2016 00:27 schreef Bugfixed het volgende:
[..]
Wat grappig weer dat je hier vanuit gaat. Alle beweringen zijn onjuist. Het is het typische beeld van wat een typische kneus zoals jij heeft.
Waarom? Het getuigt misschien niet van heel veel intelligentie maar iedereen mag toch vinden wat die wil?quote:Op donderdag 14 juli 2016 02:12 schreef Vluchteling het volgende:
[..]
Die kun je helaas niet uit het land gooien.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |