Sorry, ik vergeet steeds dat 'ie de post automatisch lockt nadat ik hem aanpas. Zal het weer uitzetten. Wie moeten er nog in?quote:Op donderdag 14 juli 2016 00:44 schreef defokkingfoker het volgende:
Wrm kan ik de OP niet aanpassen.. wil spelers toevoegen?
Oh gaat via een mod
Staat erbij!quote:
Of ik eer de Poke god.quote:Op donderdag 14 juli 2016 00:48 schreef Shadowkid053 het volgende:
[..]
Twee mogelijkheden;
1. Je bent een aziaat.
2. Je lever stopt met werken.
Sponsored locations was ook iets van ingress, alle locaties van bedrijven werden dan portals om mensen te lokken, zoals AXA, Uit portals van AXA en Softbank heb je een hogere kans op hun gesponsorde en zeldzame items. Dat wordt geld binnenharkenquote:Op donderdag 14 juli 2016 00:56 schreef Tweek het volgende:
Ah, er komen "ads" voor Pokemon Go.
Net te laat om de V&D te redden.
Denk dat iets als toys'r'us er ook wel op zal springen, die hebben net besloten om alle bart smits te laten verdwijnen. En met kinderen die minder reclames zien omdat ze netflix voorgeschoteld krijgen, zou dit een perfecte manier zijn om ze weer te lokken.quote:Op donderdag 14 juli 2016 01:00 schreef Rabieluh het volgende:
[..]
Sponsored locations was ook iets van ingress, alle locaties van bedrijven werden dan portals om mensen te lokken, zoals AXA, Uit portals van AXA en Softbank heb je een hogere kans op hun gesponsorde en zeldzame items. Dat wordt geld binnenharken.
Dat zou een goeie zijn, en bedrijven als Starbucks en mcDonalds zouden toch ook wel al die pokemoners op bezoek willen hebben.quote:Op donderdag 14 juli 2016 01:04 schreef Tweek het volgende:
[..]
Denk dat iets als toys'r'us er ook wel op zal springen, die hebben net besloten om alle bart smits te laten verdwijnen. En met kinderen die minder reclames zien omdat ze netflix voorgeschoteld krijgen, zou dit een perfecte manier zijn om ze weer te lokken.
Hahaha bij mij rijden er veel autisten in auto's voor pokemons.quote:Op donderdag 14 juli 2016 01:05 schreef ForzaMilan het volgende:
Tot nu toe 32 km gelopen en heb nu 49/150 pokemon. Er is een autistje van 16 in ons dorp die zit al op 70 km en die heeft een snorlax van 1500.
quote:Op donderdag 14 juli 2016 00:24 schreef defokkingfoker het volgende:
[ afbeelding ]
Trailer
Downloads
[ link | afbeelding ] [ link | afbeelding ]
Klik hier voor de tijdelijk download voor Android tot het spel uit is gekomen in Nederland. Voor iOS is het nu nog nodig een Amerikaans Apple account aan te maken, hier staat hoe dat moet.
Op dit moment wordt het afgeraden om je te registreren via Pokemon Trainer Club/ID. Deze manier van inloggen is vele mate instabieler.
Linkjes
Officiële Pokémon GO website
Pokémon GO op Reddit
Pokémon GO Snap op Reddit
Nederlandse Pokémon GO Facebook groep
Server status
FAQ van RedditSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[ afbeelding ]
Team Valor (rood/Moltres)
44rdbei
AldoTheApache
Blobje
cherrycoke
DaCybrSrfr
De-Hamster
Delibird
DjUntzUntz
Fe2O3
Fera
Friday12
Funzel
Hawaii_Tim
houdjemond
Inaithnir
Jaytje07
K0fferbak
LastPost
Lenny_Leonard
Leonos
Lijnloos
OscarMopperkont
PeeJie_
Pensylvania
picodealion
Rabieluh
RichardRichard
Rockiejj
Sarasi
schuimpjes
Syntos
Tomasso
trein2000
Xummon
[ afbeelding ]
Team Mystic (blauw/Articuno)
AF_
Ang3l
Badr_Harry
Bootje84
Brammetjuh94 - Nawty94
Ceased2Be
Cici - Ceci2580
Dimachaerus
dimmak
Divje
douche-eendje
Franknfurter
FreekVonk
Fylax
GekkeGerrit-
Hans1988
Helsinki
Ieniminimuis - ufjfsgsy
iBenny
IJsdraakje
Ivw88 - Elveewee88
Joosie200
Koettie
LompeHork
Molurus
MrvanTrapZ
Narcotical
o43blondiee
PerryVogelbekdier
Poekie1993 - Linn93
Redbullkid
Reemi
Rruben
Sked
Slimpleton
sweetlady-o
Tjik
Typisch
Voszje
YokiKater
zatoichi
[ afbeelding ]
Team Instinct (geel/Zapdos)
6star6lord6
Amarantha
borisz
DaMSWer2
DeLuna
deuk.in.een.pakje.boter
Drizzt_DoUrden
D.U.M.A.N.
esv7
Gesloten
Gutanoth
iRemco
KaBuf
Kwaitnait
liesje1979
MaxC
Mortaxx
nikky
PrisTheShiz
pussycatdoll
rubensanti
rulerofdeath
SebbeSwensje
Shadowkid053
Skysherrif
ThePlaneteer
toekito
Items
Hier staat een volledige lijst met items in het spel inclusief vanaf welk level je ze kan krijgen, waar je ze kan krijgen en wat je er mee kunt.
Experience
[ afbeelding ]
Pokémon
Je kan elke generatie 1 Pokémon in het spel tot nu toe verkrijgen behalve Ditto en legendarische/mythische Pokémon (Articuno, Zapdos, Moltres, Mew en Mewtwo). Andere generaties zullen later toegevoegd worden.
Pokémon GO Plus
Te koop voor ¤39,99 bij de officiële Nintendo webwinkel.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[ afbeelding ]
Veelgestelde vragen in dit topic
Wat doet item X en hoe krijg ik deze??SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hoe kan ik een team kiezen?
Hiervoor moet je eerst level 5 zijn. Dan klik je op een willekeurige gym (hij hoeft alleen zichtbaar te zijn op je kaart) en krijg je een verhaaltje van professor Willow. Hij geeft je de mogelijkheid om een team te kiezen.
Kan ik beďnvloeden welke Eeveelution ik krijg?
Voor zover we weten niet. Een reddituser heeft de volgende data verzameld: Eeveelutions
Wat betekenen die pootjes rechts onderin mijn scherm?
De pootjes geven de afstand aan tot de pokemon die erbij staat. 3 pootjes betekent dat je in de buurt bent maar nog even moet wandelen, 2 betekent dat je er bijna bent, bij 1 ben je heel warm en als er geen pootjes meer onder staan moet de pokémon in je cirkel te vinden zijn.
Wat zijn Pokémon eieren en wat kan ik ermee?
Pokémon Eieren zijn te vinden door Pokéstops te doen. De eieren zijn te verkrijgen in 3 verschillende soorten: 2km, 5km en 10km. Dat betekend dat je 2, 5 óf 10 (pokemon) kilometers moet lopen voor ze uitkomen. Houd er rekening mee dat de teller pas begint wanneer je ze in een incubator stopt. De 2km eieren kun je het beste in de oneindig houdbare incubator doen en de 10km eieren kun je het beste in de gelimiteerde incubator stoppen. Des te hoger het km aantal, des te zeldzamer de pokémon, zie de lijst ter indicatie.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Welke type Pokémon zijn sterk en zwak tegen elkaar?Ik ben blauw.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hoe zeldzaam is Pokémon X?
[ afbeelding ]
http://www.apkmirror.com/(...)ndroid-apk-download/![]()
De ijssalon om de hoek heeft ook redelijk vaak een lure. Nou alleen nog zorgen dat me stamkroeg een pokestop krijgt.quote:Op donderdag 14 juli 2016 01:05 schreef Rabieluh het volgende:
[..]
Dat zou een goeie zijn, en bedrijven als Starbucks en mcDonalds zouden toch ook wel al die pokemoners op bezoek willen hebben.![]()
Schijt ik kreeg electrode niet gevangen schijt glitches"I wear the mask to protect the city… but the city is what made the mask." – Batman![]()
Gisteren een 600+ Hypno misgelopen op die manierquote:Op donderdag 14 juli 2016 01:08 schreef cherrycoke het volgende:
Schijt ik kreeg electrode niet gevangen schijt glitches![]()
Ik heb met sommige ingress events ook met een groep van 10 tot 25 man plaatsgenomen op een terras midden op de dag terwijl er normaal 5 tot 10 man zouden zitten, dikke winst voor dat cafe/restaurant.
Recht zo die gaat, braaf zo die heen.![]()
Neehoor, je bent zwart.quote:[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]
Forum Opties Forumhop: Hop naar: