SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Team Valor (rood/Moltres)
44rdbei
AldoTheApache
Blobje
cherrycoke
DaCybrSrfr
De-Hamster
Delibird
DjUntzUntz
Fe2O3
Fera
Friday12
Funzel
Hawaii_Tim
houdjemond
Inaithnir
Jaytje07
K0fferbak
LastPost
Lenny_Leonard
Leonos
Lijnloos
OscarMopperkont
PeeJie_
Pensylvania
picodealion
Rabieluh
RichardRichard
Rockiejj
Sarasi
schuimpjes
Syntos
Tomasso
Xummon
Team Mystic (blauw/Articuno)
AF_
Ang3l
Badr_Harry
Bootje84
Brammetjuh94 - Nawty94
Ceased2Be
Cici - Ceci2580
Dimachaerus
dimmak
Divje
douche-eendje
Franknfurter
FreekVonk
Fylax
GekkeGerrit-
Hans1988
Helsinki
Ieniminimuis - ufjfsgsy
iBenny
IJsdraakje
Ivw88 - Elveewee88
Joosie200
Koettie
LompeHork
Molurus
MrvanTrapZ
Narcotical
o43blondiee
PerryVogelbekdier
Poekie1993 - Linn93
Redbullkid
Reemi
Rruben
Sked
Slimpleton
sweetlady-o
Tjik
Typisch
Voszje
YokiKater
zatoichi
Team Instinct (geel/Zapdos)
borisz
DaMSWer2
DeLuna
deuk.in.een.pakje.boter
Drizzt_DoUrden
D.U.M.A.N.
esv7
Gesloten
Gutanoth
iRemco
KaBuf
Kwaitnait
MaxC
Mortaxx
nikky
PrisTheShiz
pussycatdoll
rubensanti
rulerofdeath
SebbeSwensje
Shadowkid053
Skysherrif
ThePlaneteer
toekito
Items
Hier staat een volledige lijst met items in het spel inclusief vanaf welk level je ze kan krijgen, waar je ze kan krijgen en wat je er mee kunt.
Experience
Pokémon
Je kan elke generatie 1 Pokémon in het spel tot nu toe verkrijgen behalve Ditto en legendarische/mythische Pokémon (Articuno, Zapdos, Moltres, Mew en Mewtwo). Andere generaties zullen later toegevoegd worden.
Pokémon GO Plus
Te koop voor ¤39,99 bij de officiële Nintendo webwinkel.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Veelgestelde vragen in dit topic
Wat doet item X en hoe krijg ik deze??SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hoe kan ik een team kiezen?
Hiervoor moet je eerst level 5 zijn. Dan klik je op een willekeurige gym (hij hoeft alleen zichtbaar te zijn op je kaart) en krijg je een verhaaltje van professor Willow. Hij geeft je de mogelijkheid om een team te kiezen.
Kan ik beďnvloeden welke Eeveelution ik krijg?
Voor zover we weten niet. Een reddituser heeft de volgende data verzameld: Eeveelutions
Wat betekenen die pootjes rechts onderin mijn scherm?
De pootjes geven de afstand aan tot de pokemon die erbij staat. 3 pootjes betekent dat je in de buurt bent maar nog even moet wandelen, 2 betekent dat je er bijna bent, bij 1 ben je heel warm en als er geen pootjes meer onder staan moet de pokémon in je cirkel te vinden zijn.
Wat zijn Pokémon eieren en wat kan ik ermee?
Pokémon Eieren zijn te vinden door Pokéstops te doen. De eieren zijn te verkrijgen in 3 verschillende soorten: 2km, 5km en 10km. Dat betekend dat je 2, 5 óf 10 (pokemon) kilometers moet lopen voor ze uitkomen. Houd er rekening mee dat de teller pas begint wanneer je ze in een incubator stopt. De 2km eieren kun je het beste in de oneindig houdbare incubator doen en de 10km eieren kun je het beste in de gelimiteerde incubator stoppen. Des te hoger het km aantal, des te zeldzamer de pokémon, zie de lijst ter indicatie.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Welke type Pokémon zijn sterk en zwak tegen elkaar?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hoe zeldzaam is Pokémon X?
[ Bericht 0% gewijzigd door picodealion op 13-07-2016 16:47:02 ]And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?![]()
Ik zie dat er een Mankey in de buurt zit, toch maar even gaan kijken
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]![]()
Als je een pokémon op de 'dichtbij' lijst ziet met 3 stappen kan je er zeker niet achter komen welke kant je op moet lopen? Dat is waarschijnlijk te makkelijk, of kijk ik er overheen?.
Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid![]()
Team blauw hierquote:Op woensdag 13 juli 2016 14:39 schreef picodealion het volgende:
Quote mij even als je in de OP wilt, dan is de kansgl groter dat ik het zieFeyenoord Rotterdam![]()
Gewoon een kant op lopen en als het er geen twee worden dan loop je dus de verkeerde kant opquote:Op woensdag 13 juli 2016 14:39 schreef jogy het volgende:
Als je een pokémon op de 'dichtbij' lijst ziet met 3 stappen kan je er zeker niet achter komen welke kant je op moet lopen? Dat is waarschijnlijk te makkelijk, of kijk ik er overheen?.
Feyenoord Rotterdam![]()
Je zou met level-ups ook Eggs moeten krijgen en een incubator hoor je zeker al te hebben.quote:Op woensdag 13 juli 2016 14:29 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Level 5 heb ik intussen bereikt.Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. We're all going to die. Come watch TV.![]()
Team geel!quote:Op woensdag 13 juli 2016 14:39 schreef picodealion het volgende:
Quote mij even als je in de OP wilt, dan is de kansgl groter dat ik het zieIf I'm sad, I stop being sad and be awesome instead. True story![]()
Logisch wel, maar tochquote:Op woensdag 13 juli 2016 14:40 schreef GekkeGerrit- het volgende:
[..]
Gewoon een kant op lopen en als het er geen twee worden dan loop je dus de verkeerde kant op. Vanmorgen stond er gewoon een Hypno voor de deur van mijn kantoor en gisteravond een Jynx in mijn woonkamer.
.
Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid![]()
Dit. Maar eerlijk gezegd kun je ook goed kijken naar de positie (want 900m is lang lopen om erachter te komen dat je verkeerd loopt). Als hij dichter bij komt te staan in je Nearby list (plek 3 tov plek 9 bijvoorbeeld kom je dichterbij.quote:Op woensdag 13 juli 2016 14:40 schreef GekkeGerrit- het volgende:
[..]
Gewoon een kant op lopen en als het er geen twee worden dan loop je dus de verkeerde kant opNobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. We're all going to die. Come watch TV.![]()
Woohooo. Dat is echt heel chill.quote:Op woensdag 13 juli 2016 14:42 schreef jogy het volgende:
[..]
Logisch wel, maar toch. Vanmorgen stond er gewoon een Hypno voor de deur van mijn kantoor en gisteravond een Jynx in mijn woonkamer.
.
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. We're all going to die. Come watch TV.![]()
Ik wel, niet in mijn huis, maar kon hem vangen vanaf mijn huis. Maar dat is ook hier vrij uniek.quote:Op woensdag 13 juli 2016 14:42 schreef Molurus het volgende:
Ik heb echt nog nooit een beestje in mijn huis aangetroffen.Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. We're all going to die. Come watch TV.![]()
Nice, goed advies. Bedanktquote:Op woensdag 13 juli 2016 14:42 schreef Brammetjuh94 het volgende:
[..]
Dit. Maar eerlijk gezegd kun je ook goed kijken naar de positie (want 900m is lang lopen om erachter te komen dat je verkeerd loopt). Als hij dichter bij komt te staan in je Nearby list (plek 3 tov plek 9 bijvoorbeeld kom je dichterbij..
Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid![]()
Ik vind het wel mooi dat je nu om 3:30 's nachts door van die stoere Mocro boys met petjes op de scooter aangesproken wordt met de vraag of je Magnamite al hebt gevonden.![]()
Gelukkig niet meer of je problemen zoekt...quote:Op woensdag 13 juli 2016 14:44 schreef Glazenmaker het volgende:
Ik vind het wel mooi dat je nu om 3:30 's nachts door van die stoere Mocro boys met petjes op de scooter aangesproken wordt met de vraag of je Magnamite al hebt gevonden.(she/her)![]()
Normaal word ik enkel uitgescholden voor "kk flikker"quote:Op woensdag 13 juli 2016 14:44 schreef Glazenmaker het volgende:
Ik vind het wel mooi dat je nu om 3:30 's nachts door van die stoere Mocro boys met petjes op de scooter aangesproken wordt met de vraag of je Magnamite al hebt gevonden.Gisteren stopte er eentje: DAAR ACHTER IS EEN GANGAR G
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. We're all going to die. Come watch TV.![]()
Net een gym overgenomen en nu zijn er nog twee anderen bijgekomenIk heb het idee dat rood geel en blauw aardig gelijk zijn hier
❤ Pino112 ❤ | FeanFan | heywoodugod _O_![]()
haha door/voor Pokémon ga je dan eindelijk dingen doen die je al tijden uitstelt.quote:Op woensdag 13 juli 2016 14:45 schreef Helsinki het volgende:
Morgen even m'n fiets weer bij mijn moeder ophalen. Makkelijker zoeken.
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. We're all going to die. Come watch TV.![]()
Met level-ups heb ik nog geen eieren gekregen.quote:Op woensdag 13 juli 2016 14:40 schreef Brammetjuh94 het volgende:
[..]
Je zou met level-ups ook Eggs moeten krijgen en een incubator hoor je zeker al te hebben.![]()
Autore Deo, favente Regina Luctor et Emergo
Fuck the EBU.![]()
In drukkere delen is dat sowieso volgens mij. In Den Bosch ook, namelijk.quote:Op woensdag 13 juli 2016 14:46 schreef DeLuna het volgende:
Net een gym overgenomen en nu zijn er nog twee anderen bijgekomenIk heb het idee dat rood geel en blauw aardig gelijk zijn hier
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. We're all going to die. Come watch TV.![]()
Hoe zit het eigenlijk precies met die gym levels?
Er zitten hier in het winkelcentrum 3 gyms bij elkaar... 1 level 5, 2 keer level 3. Wat houdt dat in? Aantal beestjes dat erin kan ofzo?Niet meer aanwezig in dit forum.![]()
Wow... Raaaaaaaaaaaaaaar! Ik zou zeggen, Pokéstops blijven spammen. Ik heb nog nooit zonder eieren gezeten.quote:Op woensdag 13 juli 2016 14:47 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Met level-ups heb ik nog geen eieren gekregen.
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. We're all going to die. Come watch TV.![]()
Ik heb ook ruim meer eieren dan ik kan uitbroeden ja. Ik ben geen kip.
Niet meer aanwezig in dit forum.![]()
Jaquote:Op woensdag 13 juli 2016 14:47 schreef Brammetjuh94 het volgende:
[..]
haha door/voor Pokémon ga je dan eindelijk dingen doen die je al tijden uitstelt..
Maar het is echt leuk!![]()
ik moet mijn eerste bezoek aan een pokestop nog brengen.quote:Op woensdag 13 juli 2016 14:48 schreef Brammetjuh94 het volgende:
[..]
Wow... Raaaaaaaaaaaaaaar! Ik zou zeggen, Pokéstops blijven spammen. Ik heb nog nooit zonder eieren gezeten.Autore Deo, favente Regina Luctor et Emergo
Fuck the EBU.![]()
Ik in team Mystic aubquote:Op woensdag 13 juli 2016 14:39 schreef picodealion het volgende:
Quote mij even als je in de OP wilt, dan is de kansgl groter dat ik het zie![]()
Level 5 en level 3 zegt iets over het aantal pokeman wat erin kan.quote:Op woensdag 13 juli 2016 14:48 schreef Molurus het volgende:
Hoe zit het eigenlijk precies met die gym levels?
Er zitten hier in het winkelcentrum 3 gyms bij elkaar... 1 level 5, 2 keer level 3. Wat houdt dat in? Aantal beestjes dat erin kan ofzo?
Het level gaat omhoog wanneer jij of iemand anders van hetzelfde team als de Gym eigenaren de gym traint. Dit gaat in Presteige. Standaard heb je 2000 prestige en 2 slots. 4000 prestige is 3 slots. 8000 is 4 slots, etc.Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. We're all going to die. Come watch TV.![]()
Dit ja, heb gewoon 9 eierenquote:Op woensdag 13 juli 2016 14:49 schreef Molurus het volgende:
Ik heb ook ruim meer eieren dan ik kan uitbroeden ja. Ik ben geen kip.❤ Pino112 ❤ | FeanFan | heywoodugod _O_![]()
Vandaar. Waarschijnlijk krijg jij deze direct.quote:Op woensdag 13 juli 2016 14:50 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
ik moet mijn eerste bezoek aan een pokestop nog brengen.Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. We're all going to die. Come watch TV.![]()
Ok. Weet niet helemaal zeker of ik dit volg, maar ik ga er in de praktijk wel achterkomen. Sofar heb ik alleen twee (mislukte) pogingen gedaan om te knokken in de gym.quote:Op woensdag 13 juli 2016 14:53 schreef Brammetjuh94 het volgende:
[..]
Level 5 en level 3 zegt iets over het aantal pokeman wat erin kan.
Het level gaat omhoog wanneer jij of iemand anders van hetzelfde team als de Gym eigenaren de gym traint. Dit gaat in Presteige. Standaard heb je 2000 prestige en 2 slots. 4000 prestige is 3 slots. 8000 is 4 slots, etc.
In elk geval dank voor de info, dit verheldert wel iets.
Niet meer aanwezig in dit forum.![]()
Boodschappen doen was nog nooit zo leuk geweest.quote:Op woensdag 13 juli 2016 14:53 schreef Mortaxx het volgende:
Level omhoog, aantal nieuwe gevangen en eitje is uitgekomen. Productief tripje naar de ah
inb4 klacht naar de AH:
"Ik zag een Ratata door de supermarkt lopen!"
"Er zat een Caterpie tussen mijn salade!"
"Wij eisen enkel biologische Pidgeys!"Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. We're all going to die. Come watch TV.![]()
Voor iedere pokemon van een ander team die je verslaat verliest de Gym prestige. Als hij onder 8000 komt en er staan 3 pokemons op, dan gaat de slapste er vanaf.quote:Op woensdag 13 juli 2016 14:56 schreef Molurus het volgende:
Ok. Weet niet helemaal zeker of ik dit volg, maar ik ga er in de praktijk wel achterkomen. Sofar heb ik alleen twee (mislukte) pogingen gedaan om te knokken in de gym.Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. We're all going to die. Come watch TV.![]()
Zal morgen eens een rondje doen.quote:Op woensdag 13 juli 2016 14:53 schreef Brammetjuh94 het volgende:
[..]
Vandaar. Waarschijnlijk krijg jij deze direct.Autore Deo, favente Regina Luctor et Emergo
Fuck the EBU.![]()
Heb er ook 10 ofzo uit de AH. Stond wel een beetje voor schut toen er een op de band bij de kassa zatquote:Op woensdag 13 juli 2016 14:53 schreef Mortaxx het volgende:
Level omhoog, aantal nieuwe gevangen en eitje is uitgekomen. Productief tripje naar de ah
[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 13-07-2016 15:04:46 ]![]()
Pidgeot van 469 CP, zelf getraind en geëvolueerd vanaf een pidgey
❤ Pino112 ❤ | FeanFan | heywoodugod _O_![]()
zet je ar uitquote:Op woensdag 13 juli 2016 15:04 schreef Oberkullie het volgende:
[..]
Heb er ook 10 ofzo uit de AH. Stond wel een beetje voor schut toen er een op de band bij de kassa zat![]()
Heb dat ook, maar langzamerhand betwijfel ik of ik nog verder wil investeren want het is wel een doorsnee pokemon. Misschien dat ik liever de pokemon uit mijn 10k egg wil verder trainenquote:Op woensdag 13 juli 2016 15:04 schreef DeLuna het volgende:
Pidgeot van 469 CP, zelf getraind en geëvolueerd vanaf een pidgey![]()
Dit is een goede inschatting. De pidgeot die je nu hebt is waarschijnlijk 300-500, over een paar levels kom je pidgeys tegen van dat kaliber. Daarbij kost het minder candy om opnieuw te evolven en kost het je geen stardust. Stardust is echt de bottleneck voor het sterk houden van je pokemon. Gebruik het dus echt enkel op speciale pokemon.quote:Op woensdag 13 juli 2016 15:09 schreef Azpilicueta het volgende:
[..]
Heb dat ook, maar langzamerhand betwijfel ik of ik nog verder wil investeren want het is wel een doorsnee pokemon. Misschien dat ik liever de pokemon uit mijn 10k egg wil verder trainenNobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. We're all going to die. Come watch TV.![]()
Nicequote:Op woensdag 13 juli 2016 15:04 schreef DeLuna het volgende:
Pidgeot van 469 CP, zelf getraind en geëvolueerd vanaf een pidgey
Ik zit met Pidgeot op 370
Please consider the environment before printing this post.
Op zaterdag 27 mei 2017 00:36 schreef d4v1d het volgende:
Kabuf is af en toe best een prima kerel.![]()
Pidgeycandy (en al die andere lage rommel pokemoncandy) kan je beter uitgeven aan evoluties van normale pidgeys. XP farmen en als je dan een hoger level bent, dan kom je pidgeots van 500CP tegen die je zo kunt vangen ipv zelf boosten e.d.![]()
Bij welk level kom je wat betere pokemons tegen?quote:Op woensdag 13 juli 2016 15:11 schreef Brammetjuh94 het volgende:
[..]
Dit is een goede inschatting. De pidgeot die je nu hebt is waarschijnlijk 300-500, over een paar levels kom je pidgeys tegen van dat kaliber. Daarbij kost het minder candy om opnieuw te evolven en kost het je geen stardust. Stardust is echt de bottleneck voor het sterk houden van je pokemon. Gebruik het dus echt enkel op speciale pokemon.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: