quote:
Op maandag 18 juli 2016 13:00 schreef Tem het volgende:[..]
Mijn vader werkte altijd 6 dagen in de week. Mijn band met hem is niet zo diepgaand of sterk. Ik denk dat een band emotioneel beter wordt wanneer je meer tijd met je kind spendeert. Dat merk ik nu ik zelf vader ben.
Ik denk dat het meer komt hoe de tijd die je samen bent spendeert, mijn vader werkte vroeger 5 dagen in de bouw en 's avonds en op de zaterdagen "beunde" hij veel zoals toen nog gebruikelijk was bij bouwvakkers. Toch hebben we een hele hechte band, omdat de tijd die hij thuis was ook gebruikt werd om samen dingen te doen (minimaal elke avond ravotten zat er wel in), tijdens feestdagen tot ik mijn schoonfamilie leerde kennen nooit tv gekeken/ achter de computer gezeten, gezamelijk met de familie eten/kaarten gezellig zijn etc etc.
Kinderen moeten ook zichzelf kunnen vermaken, als ik soms stellen om me heen zie lijkt het wel of je elk moment van je vrije tijd moet gebruiken voor "spelen" met je kinderen. Het gaat er niet om hoeveel tijd je spendeert, als je maar goed laat blijken dat je het kind waardeert op de momenten dat je het aandacht geeft.
[ Bericht 11% gewijzigd door ender_xenocide op 29-07-2016 16:16:16 ]
Kleine geheimen dienen beschermd te worden.
Grote geheimen worden beschermd door publiek ongeloof.