Serieusquote:Op zondag 24 juli 2016 13:52 schreef dodge_911 het volgende:
[..]
[..]
Serieus? Ik heb nu niet het gevoel dat ik erg voorzichtig omga met mijn kabels, en mijn tronsmart 90 cm's zijn toch wel bij mijn meestgebruikte kabels (al heb ik er vanwege mijn kabeltests natuurlijk wel wat meer in 'roulatie' dan de gemiddelde gebruiker) maar ik heb het euvel van slechte connectoren of uit elkaar vallen echt nog niet gemerkt.
Ik ga d'r in ieder geval wel melding van maken in mijn review van de kabels.
Die connector wordt gewoon lam. Dan blijft hij niet meer klemmen in de telefoon. Heb het nu al bij mn goldplated 180cm kabels die ik vorige maand besteld heb.quote:
Klopt. Heb ik ook al diverse(!) keren gemeld hier in het forum. Bepaalde versies van Tronsmart/Aukey/RAVpower/Rankie etc. (ja, ze worden onder verschillende merknamen verkocht) hebben een slechte micro usb connector. Bij gebruik device tijdens laden wordt de aansluiting snel lam met soms zelfs breuk tot gevolg.quote:Op maandag 25 juli 2016 02:00 schreef ErkendFokker het volgende:
[..]
Die connector wordt gewoon lam. Dan blijft hij niet meer klemmen in de telefoon. Heb het nu al bij mn goldplated 180cm kabels die ik vorige maand besteld heb.
Maar ook bij de gewone kabels is het zo. Beetje jammer.
Hebben!quote:Op maandag 25 juli 2016 12:21 schreef shiznuts het volgende:
Nieuwe Xiaomi-gadget... een...!
Pen. http://www.mi.com/gelpen/
https://world.tmall.com/item/536226256826.htm
14 dagenquote:Op maandag 25 juli 2016 16:19 schreef maastricht12345 het volgende:
Weet iemand hoelang het duurt voordat ik een pakketje ontvangt dat met royal mail vanuit het VK is verstuurd?
Haha ja dat vind ik dus ook. Mensen staren zich dood op zoiets als 4K, maar gooien hun enorm spannende filmpjes van de huiskat wel op Youtube die vervolgens alles verneukt.quote:Op maandag 25 juli 2016 14:02 schreef Iemand91 het volgende:
Ik vind het eerst wel best.
Een tijdje geleden hebben m'n broers 2 Yi1's meegenomen op het circuit; helaas ging het opnemen bij een van hen niet goed (blijkbaar niet duidelijk wanneer camera aan stond). Maar de beelden van de andere blijven uitstekend in de ruwe omstandigheden.
Niet echt de upgrade waard. Zoals hij zelf ook zegt; de 4K resolutie is tof maar je hebt qua PC/laptop wel wat serieus spul nodig om daar mee te werken en als je stabilisatie wilt gebruiken kun je beter alternatieve camera's gebruiken.
Misschien bij de Yi3 ofzo.
Thnks, heb een XPB10Ah besteld en de code werkt nogquote:Op zondag 24 juli 2016 22:58 schreef dodge_911 het volgende:
Diverse powerbanks nu met $5 korting bij BG met coupon 'BALL' http://www.banggood.com/collection-2157.html?bid=23786&utmid=895
Daarmee komt de XPB10Ah nonQC onder de 12¤
De andere couponcodes voor die pagina zijn EGGB en BGBALL
Deze gelden enkel op bepaalde categoriën in die promo, dus ff uitkijken waar je wat mee aankan.
Is de brief al verzonden of is hij nog niet aan je PC gekoppeld?quote:Op dinsdag 26 juli 2016 11:40 schreef Catch22- het volgende:
Wat zijn jullie ervaringen met de douane, qua behandelingstijd? Heb er nu een pakket liggen dat er al een week ligt.
Hij is nog niet gekoppeld (heb wel een code). Ik weet niets over een brief, die heb ik in elk geval nog niet.quote:Op dinsdag 26 juli 2016 11:55 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Is de brief al verzonden of is hij nog niet aan je PC gekoppeld?
Hmz, dat lijkt dan vertraging te zijn.quote:Op dinsdag 26 juli 2016 11:56 schreef Catch22- het volgende:
[..]
Hij is nog niet gekoppeld (heb wel een code). Ik weet niets over een brief, die heb ik in elk geval nog niet.
De seller in kwestie blijft voet bij stuk houden, hij vraagt me nu om de reden van mijn dispute te veranderen van "size not as described" naar "Still in transit" of "I don't need the product anymore".quote:Op woensdag 20 juli 2016 21:47 schreef N22 het volgende:
Ik had via AE een glazen screenprotector besteld voor mijn (op FOK!) gewonnen UMI Super. De ontvangen screenprotector die ik heb ontvangen is veel te klein (zowel in breedte als in lengte), dus ik heb een dispute gestart (reden: Size not as described). Dit was mijn eerste bestelling bij AE overigens![]()
De seller zegt het volgende:
"Dear friend ,sorry let you feel unhappy ,and we will back your money ,hope you can change the dispute reason to "it is still in transit "or "changed mind", becasue the dispute reason is really important to us ,so we bother you ,hope you can change it ,when change it ,we will accept the dispute to back your money soon ,thanks"
Ze vragen me niet om het dispute te sluiten (waarvoor hier meermaals gewaarschuwd is), maar om deze aan te passen. Heeft dit gevolgen voor de "geloofwaardigheid" van mijn dispute? Wat zouden jullie doen in dit geval ?
de waardebepalingsbrief was niet aangekomen....quote:Op dinsdag 26 juli 2016 11:59 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Hmz, dat lijkt dan vertraging te zijn.
Ik dacht dat als de koppeling werkt je dan ook kan zien dat de brief (waardebepaling) verzonden is.
Maar goed n=1 dus het kan nu best weer anders zijn.
Ben ik al 'n tijdjequote:Op dinsdag 26 juli 2016 19:58 schreef badschaap het volgende:
Dat moment dat je slechts niveau A2 op alie bent![]()
deze was zeker ook al gepost ? http://m.banggood.com/Ori(...)nitor-p-1068369.htmlquote:Op maandag 25 juli 2016 12:21 schreef shiznuts het volgende:
Nieuwe Xiaomi-gadget... een...!
Pen. http://www.mi.com/gelpen/
https://world.tmall.com/item/536226256826.htm
mooi ding.quote:Op woensdag 27 juli 2016 10:42 schreef dimmak het volgende:
Prachtige notebook hoor.
http://www.mi.com/mibookair/
![]()
![]()
Artscow? 'Goedkoop'quote:Op donderdag 28 juli 2016 10:08 schreef dj_ko het volgende:
Weet iemand ook een chinees waar je goedkoop iPhone hoesjes/covers kan laten bedrukken?
CHI / [coupon] Custom Phone Case voor $0.99 incl verzenden!quote:Op donderdag 28 juli 2016 10:08 schreef dj_ko het volgende:
Weet iemand ook een chinees waar je goedkoop iPhone hoesjes/covers kan laten bedrukken?
Ja thanks! hij werkt nogquote:Op donderdag 28 juli 2016 14:01 schreef RobertNL het volgende:
[..]
CHI / [coupon] Custom Phone Case voor $0.99 incl verzenden!
Hier wellicht nog wat aan?
Banggoodquote:Op donderdag 28 juli 2016 15:26 schreef Chunees het volgende:
ik zoek een vergelijkbare bril als deze
https://www.amazon.com/A9(...)lasses/dp/B007HCXK6U
iemand?
Haha, stank voor dank en dat van 'n Chuneesquote:Op donderdag 28 juli 2016 16:24 schreef dodge_911 het volgende:
[..]
Je vraagt om een vergelijkbare bril...
Ik zoek op Banggood en klik 7 pagina's resultaten door...
En dan vraag jij of ik serieus ben als ik exact post wat jij vraagt? Een vergelijkbare bril.
Ik denk dat die Chunees niet durfde te klikken op de link omdat er Banggood stond en hij dacht dat 't één of andere vieze plaatjessite wasquote:Op donderdag 28 juli 2016 21:24 schreef Majesty het volgende:
Haha, stank voor dank inderdaad!
Maar goed, laat zelf eens weten waar je al gekeken hebt en of je überhaupt zelf iets hebt gedaan, het is geen verzoeksjesnummer topic hier.
Ik zou in ieder geval op AliExpress kijken, hebben ze veel meer brillen en kun je zelfs aan de linkerkant kiezen wat voor vorm je naar op zoek bent:
http://www.aliexpress.com/category/200000621/sunglasses.html
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |