Gewoon doen wat goed voelt. Heel veel plezierquote:Op vrijdag 15 juli 2016 13:40 schreef LuNaTiC het volgende:
sorry, knuffelen was hier niet als eufemisme bedoeldgewoon een gezellige avond in de planning, verder kijk ik niet vooruit. Ze is volgens mij ook niet echt het type daarvoor op de tweede date, dus rustig aan. Fine with that
Thanks, jij ook!quote:Op vrijdag 15 juli 2016 13:58 schreef Samzz het volgende:
[..]
Gewoon doen wat goed voelt. Heel veel plezier.
Laatste was in Praag twee maanden terug. Sindsdien weinig succes. Nog wel contact met een date, waar ik wel wat in zie, maar ze heeft wat persoonlijke shit waarmee ze moet dealen, dus contact is wat minder dan voorheen.quote:Op vrijdag 15 juli 2016 12:38 schreef AlwaysHappy het volgende:
Goed bezig!!
Nog meer mensen die leuke dates hebben gehad/dates in het verschiet hebben?
Ja, waarom zou je dat ook niet geloven dan, en wat maakt het verder ook uit. Gewoon lekker op zn beloop laten, niks forceren, maar voor de zekerheid toch gewoon even je lakens verschonen he.quote:Op vrijdag 15 juli 2016 13:34 schreef LuNaTiC het volgende:
[..]
Maybetoevallig hadden we het er zondag al over, ervaringen van eerdere dates. Toen gaf ze al aan dat ze sowieso nooit de eerste date bij iemand thuis of bij haarzelf thuis zou afspreken. Terwijl ik dat al meerdere malen wel had gedaan en die dames daar totaal geen problemen mee hadden. Dus tsja, als ze dat zegt, dan geloof ik dat op zich wel.
Anyway, had ook al als alternatief aangeboden om nu ook nog ergens op een neutrale plek af te spreken, maar ze wilde toch wel graag komen. Dat we lekker knus op de bank een filmpje konden kijken vond ze namelijk ook wel leuk. En ze vroeg al hintend of ik van knuffelen hieldZe moest alleen wel even naar een vriendin appen als ze veilig aan was gekomen etc
nouja prima, alles om haar op dr gemak te laten voelen
Afgelopen weekend nog in de taxi, toen zei ik iets van, nee ik ook niet. Begon ze gewoon te lachen.quote:Op vrijdag 15 juli 2016 13:28 schreef BeamofLight het volgende:
[..]
echt he, hoe vaak ik dat al gehoord heb
Uiteraard is dat allemaal op ordequote:Op vrijdag 15 juli 2016 16:04 schreef habitue het volgende:
[..]
Ja, waarom zou je dat ook niet geloven dan, en wat maakt het verder ook uit. Gewoon lekker op zn beloop laten, niks forceren, maar voor de zekerheid toch gewoon even je lakens verschonen he.
Neequote:Op vrijdag 15 juli 2016 12:38 schreef AlwaysHappy het volgende:
Goed bezig!!
Nog meer mensen die leuke dates hebben gehad/dates in het verschiet hebben?
Als je elkaar leuk (genoeg) vindt maak je tijd voor elkaar. Zo simpel is het gewoon.quote:Op vrijdag 15 juli 2016 18:01 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
Nu de kans groot is dat ik geen studenten meer date, hoe pakken/zien jullie het als normale werkende mensen aan? Als je niet dicht bij elkaar woont of geen puf hebt 's avonds blijven alleen de weekenden over. Die worden vaak al volgepland. Merk het nu ook. ik heb zeeën van tijd en eigenlijk (nog) geen weekendplannen terwijl zij vanavond al twee dingen heeft, morgen een verjaardag en zondag ook. Dat ik geen plannen had kon ze bijna niet geloven. Misschien omdat ik nog niet zelf werk, maar ik heb nu veel beschikbare tijd. Zij werkt de hele zomer door en gaat in september op vakantie, wanneer ik dus waarschijnlijk wel fulltime werk. Matchende agenda's enz. gaat mocht het straks serieus wat blijken of eigenlijk met iedere toekomstige dame, serieus meespelen bij daten / een relatie. Hoe combineren jullie dat allemaal?
Mocht hoe omgaan met zulke twijfels en struggles in een eigen topic horen, laat het even weten!
Date met types die er hetzelfde instaan als jij.quote:Op vrijdag 15 juli 2016 18:01 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
Nu de kans groot is dat ik geen studenten meer date, hoe pakken/zien jullie het als normale werkende mensen aan? Als je niet dicht bij elkaar woont of geen puf hebt 's avonds blijven alleen de weekenden over. Die worden vaak al volgepland. Merk het nu ook. ik heb zeeën van tijd en eigenlijk (nog) geen weekendplannen terwijl zij vanavond al twee dingen heeft, morgen een verjaardag en zondag ook. Dat ik geen plannen had kon ze bijna niet geloven. De rest van de week valt overdag dus al af en ik heb nog niet naar haar verdere invulling gevraagd. Misschien omdat ik nog niet zelf werk, maar ik heb nu veel beschikbare tijd. Zij werkt de hele zomer door en gaat in september op vakantie, wanneer ik dus waarschijnlijk wel fulltime werk. Matchende agenda's enz. gaat mocht het straks serieus wat blijken of eigenlijk met iedere toekomstige dame, serieus meespelen bij daten / een relatie. Hoe combineren jullie dat allemaal?
Mocht hoe omgaan met zulke twijfels en struggles in een eigen topic horen, laat het even weten!
Het is meer dat ik voornamelijk zelfstandig dingen onderneem. Ze heeft al laten doorschemeren morgenavond de stad in te gaan en dat ik haar dan wellicht tegenkom, maar zij is daar dus met vriendinnen en ik alleen en ze gaat pas heel laat de stad in omdat ze daarvoor nog andere dingen heeft. Ik zou het liefst gewoon een 'traditionele' eerste date hebben, ook omdat ik zelf nooit uitga, maar dat kan nog wel even duren voordat ze 1 op 1 tijd heeft.quote:Op vrijdag 15 juli 2016 18:05 schreef Fascination het volgende:
[..]
Date met types die er hetzelfde instaan als jij.
Uiteindelijk moet je gewoon tijd voor elkaar maken, maar je leven moet wel op één lijn zitten. Als ik fulltime werk en date met een student die veel tijd heeft moet je ook veel vooraf plannen. Voor nu ook gewoon steeds dat andere mensen wel een rijk sociaal leven hebben en ik niet ,en als ik daar dan geen behoefte aan heb kijken ze je vaak raar of zielig aan. Heb aan 2-3 mensen genoeg, als ik al contacten heb.quote:
Niet hierquote:Op vrijdag 15 juli 2016 20:00 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Uiteindelijk moet je gewoon tijd voor elkaar maken, maar je leven moet wel op één lijn zitten. Als ik fulltime werk en date met een student die veel tijd heeft moet je ook veel vooraf plannen. Voor nu ook gewoon steeds dat andere mensen wel een rijk sociaal leven hebben en ik niet ,en als ik daar dan geen behoefte aan heb kijken ze je vaak raar of zielig aan. Heb aan 2-3 mensen genoeg, als ik al contacten heb.
Die tijd kan ze prima maken, als ze dat wil.quote:Op vrijdag 15 juli 2016 18:08 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Het is meer dat ik voornamelijk zelfstandig dingen onderneem. Ze heeft al laten doorschemeren morgenavond de stad in te gaan en dat ik haar dan wellicht tegenkom, maar zij is daar dus met vriendinnen en ik alleen en ze gaat pas heel laat de stad in omdat ze daarvoor nog andere dingen heeft. Ik zou het liefst gewoon een 'traditionele' eerste date hebben, ook omdat ik zelf nooit uitga, maar dat kan nog wel even duren voordat ze 1 op 1 tijd heeft.
Maar de ontmoeting moet niet te lang meer duren.. na 3 dagen hemelen we elkaar al op zodat de verwachtingen weer hooggespannen raken (mijne trouwens wat minder gezien het verleden daarmee)quote:Op zaterdag 16 juli 2016 01:50 schreef Kamina het volgende:
[..]
Die tijd kan ze prima maken, als ze dat wil.
Niet jezelf voor de gek houden nu. Je hebt wel degelijk al bepaalde verwachtingen/ideeën over haar en jullie contact. Misschien heb je dat zelf niet door maar het valt wel uit jouw posts te halen. Probeer gewoon een keer snel kort af te spreken of desnoods alleen even 5 a 10 minuten elkaar te zien (bijvoorbeeld tussen de vierdaagsefeesten door) en kijk dan verder.quote:Op zaterdag 16 juli 2016 01:53 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Maar de ontmoeting moet niet te lang meer duren.. na 3 dagen hemelen we elkaar al op zodat de verwachtingen weer hooggespannen raken (mijne trouwens wat minder gezien het verleden daarmee)
Natuurlijk heb ik ook verwachtingen, maar ik weet inmiddels wel dat een klik op de app ook niet zoveel voorstelt. Daar heb ik inmiddels jaren ervaring mee, dus weet ook precies hoe en wat ik moet zeggen. Als je weken appt en dan eens afspreekt valt het vaak tegen, of geen echte klik of je weet binnen 2 minuten al dat het nooit wat zal worden. Maar goed, misschien vandaag jaquote:Op zaterdag 16 juli 2016 08:31 schreef yats het volgende:
[..]
Niet jezelf voor de gek houden nu. Je hebt wel degelijk al bepaalde verwachtingen/ideeën over haar en jullie contact. Misschien heb je dat zelf niet door maar het valt wel uit jouw posts te halen. Probeer gewoon een keer snel kort af te spreken of desnoods alleen even 5 a 10 minuten elkaar te zien (bijvoorbeeld tussen de vierdaagsefeesten door) en kijk dan verder.
Er moet niks... Als zij niet wilt of geen tijd voor jou wil maken, moet je dat accepteren.quote:Op zaterdag 16 juli 2016 01:53 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Maar de ontmoeting moet niet te lang meer duren.. na 3 dagen hemelen we elkaar al op zodat de verwachtingen weer hooggespannen raken (mijne trouwens wat minder gezien het verleden daarmee)
Als dat zo was, dan had je nu natuurlijk lang en breed sociale contacten en een vriendin... En hoefde je hier niet te vragen om tips.quote:Op zaterdag 16 juli 2016 09:37 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Natuurlijk heb ik ook verwachtingen, maar ik weet inmiddels wel dat een klik op de app ook niet zoveel voorstelt. Daar heb ik inmiddels jaren ervaring mee, dus weet ook precies hoe en wat ik moet zeggen. Als je weken appt en dan eens afspreekt valt het vaak tegen, of geen echte klik of je weet binnen 2 minuten al dat het nooit wat zal worden. Maar goed, misschien vandaag ja
Stel je aan.quote:Anders zijn we zo weer een week verder met alle gevolgen van dien.
Spann0nd!quote:Op zaterdag 16 juli 2016 13:11 schreef Samzz het volgende:
Dus, gisteren een superleuke date gehad, het klikt erg goed. Volgende date staat ook weer gepland.
Gaafquote:Op zaterdag 16 juli 2016 13:11 schreef Samzz het volgende:
Dus, gisteren een superleuke date gehad, het klikt erg goed. Volgende date staat ook weer gepland.
Ja, hij had een cadeautje meegebracht, een paar flesjes van m'n favoriete bierquote:
Those are the bestquote:Op zaterdag 16 juli 2016 13:45 schreef Samzz het volgende:
[..]
Ja, hij had een cadeautje meegebracht, een paar flesjes van m'n favoriete bier.
quote:Op zaterdag 16 juli 2016 13:11 schreef Samzz het volgende:
Dus, gisteren een superleuke date gehad, het klikt erg goed. Volgende date staat ook weer gepland.
Leuk!quote:Op zaterdag 16 juli 2016 13:45 schreef Samzz het volgende:
[..]
Ja, hij had een cadeautje meegebracht, een paar flesjes van m'n favoriete bier.
Denk je goed uit de verf te komen met onbekende vriendinnen, onbekende date in een uitgaan-setting? Lijkt me niet helemaal jouw ding, ten eerste. Ik zou het om die reden niet doen en haar gewoon rustig 1 op 1 leren kennen op een locatie waar je meer op je gemak bent.quote:Op zaterdag 16 juli 2016 17:27 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
Op verzoek: ze heeft voorgesteld elkaar te meeten tijdens de Vierdaagsefeesten vanavond. Zelf ben ik niet zo van het uitgaan en het feit dat ze daar met haar vriendinnengroep is, voel ik mij niet echt gemakkelijk bij. Wil haar liever face to face ontmoeten als eerste date. Punt is: vanavond dus meeten of pas over een tijdje aangezien ze doordeweeks gewoon druk is..
ze wilt er geen druk opleggen dus beetje amicaal babbeltje maken en polsen wat voor vlees je in de kuip hebt.quote:Op zaterdag 16 juli 2016 17:27 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
Op verzoek: ze heeft voorgesteld elkaar te meeten tijdens de Vierdaagsefeesten vanavond. Zelf ben ik niet zo van het uitgaan en het feit dat ze daar met haar vriendinnengroep is, voel ik mij niet echt gemakkelijk bij. Wil haar liever face to face ontmoeten als eerste date. Punt is: vanavond dus meeten of pas over een tijdje aangezien ze doordeweeks gewoon druk is..
Ze mag je schreef je eerder, dus toon je waardering een beetje en wees niet te krenterig. Win haar vertrouwen en zorg dat ze trots op je kan zijn bij al haar vriendinnen. Succes en vooral veel plezier. Weer een nieuwe ervaring rijker!quote:Op zaterdag 16 juli 2016 07:29 schreef Andromache het volgende:
Ik zou meegaan in haar spontaniteit en deze kans op ontmoeten aangrijpen. Niet te zwaar maken met droombeelden over de eerste date. Even een drankje doen, een kwartiertje babbelen en als het leuk wordt meer. En dan de echte date plannen.
Hoe weet je dat?quote:Op zaterdag 16 juli 2016 17:27 schreef Aiciu het volgende:
Ik heb straks een date met een chick met geile tieten
Wel een rondje geven, hè!quote:Op zaterdag 16 juli 2016 17:27 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
Op verzoek: ze heeft voorgesteld elkaar te meeten tijdens de Vierdaagsefeesten vanavond. Zelf ben ik niet zo van het uitgaan en het feit dat ze daar met haar vriendinnengroep is, voel ik mij niet echt gemakkelijk bij. Wil haar liever face to face ontmoeten als eerste date. Punt is: vanavond dus meeten of pas over een tijdje aangezien ze doordeweeks gewoon druk is..
met alle gevolgen van dienquote:Op zaterdag 16 juli 2016 17:33 schreef Droopie het volgende:
[..]
ze wilt er geen druk opleggen dus beetje amicaal babbeltje maken en polsen wat voor vlees je in de kuip hebt.
jij wilt one on one je halve eisenpakket neerleggen en er geforceerd een date van maken.
count your blessings en ga vanavond..voor je het weet vind ze vanavond een andere gast,
ik vind helemaal goed ik wil hier meer over wetenquote:Op zaterdag 16 juli 2016 17:27 schreef Aiciu het volgende:
Ik heb straks een date met een chick met geile tieten
Uitgaan is niks voor hem. Dat gaat ze merken. Slechte eerste indruk bij haar vriendinnen, waardoor de kans daarna groter is dat ze niet serieus met hem wil daten. Bij een doorsnee persoon zou ik echt zeggen: doen. Gewoon even gezellig kletsen, laagdrempelig. Maar hij moet het niet hebben van een eerste indruk.quote:Op zaterdag 16 juli 2016 17:34 schreef Koral het volgende:
Dan dit dus. Veel plezier vanavond.
[..]
Ze mag je schreef je eerder, dus toon je waardering een beetje en wees niet te krenterig. Win haar vertrouwen en zorg dat ze trots op je kan zijn bij al haar vriendinnen. Succes en vooral veel plezier. Weer een nieuwe ervaring rijker!
Dit dus.quote:Op zaterdag 16 juli 2016 17:38 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Uitgaan is niks voor hem. Dat gaat ze merken. Slechte eerste indruk bij haar vriendinnen, waardoor de kans daarna groter is dat ze niet serieus met hem wil daten. Bij een doorsnee persoon zou ik echt zeggen: doen. Gewoon even gezellig kletsen, laagdrempelig. Maar hij moet het niet hebben van een eerste indruk.
Aan de andere kant, als dat niks voor hem is dan passen ze wrs ook niet echt bij elkaar.
Zou ook kunnen. Maar hij twijfelt toch al, gezien zn mogelijke werk en afstand?quote:Op zaterdag 16 juli 2016 17:38 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Uitgaan is niks voor hem. Dat gaat ze merken. Slechte eerste indruk bij haar vriendinnen, waardoor de kans daarna groter is dat ze niet serieus met hem wil daten. Bij een doorsnee persoon zou ik echt zeggen: doen. Gewoon even gezellig kletsen, laagdrempelig. Maar hij moet het niet hebben van een eerste indruk.
Zeer realistisch scenario.quote:Op zaterdag 16 juli 2016 17:50 schreef Koral het volgende:
[..]
Zou ook kunnen. Maar hij twijfelt toch al, gezien zn mogelijke werk en afstand?
Als ze elkaar een beetje op hun gemak stellen en open blijven, wie weet heeft hij dan wel een hele leuke avond en wordt hij gelijk opgenomen in dat groepje.
Heeft hij gelijk meer vriendinnen dan vrienden![]()
Heb je gelijk een heel ander verhaal als nieuwe collega's naar z'n privéleven vragen.
Daar ben ik dus ook bang voor. Dat ze sowieso een meer sociaal leven heeft en het liefst heel haar dag volplant met sociale activiteiten, weet ik al. Ze heeft eerst een verjaardag dus duikt waarschijnlijk niet voor 22.30/23 uur de stad in.. en mocht ik gaan ik dus ook niet eerder. Ik kom daar waarschijnlijk voor haar even een paar minuten en dan ga ik weer. Het is gewoon openbaar terrein in de stad dus geen café/club. Ze gaat sowieso, dus als ik niet ga heb je misschien weer de kans dat ze een leukere boy tegenkomt die ze direct in real life ziet en interesse in mij verliest nog voor een eerste ontmoeting. (haar vriendinnen willen haar graag koppelen zegt ze, nog de enige vrijgezel van haar groep).quote:Op zaterdag 16 juli 2016 17:38 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Uitgaan is niks voor hem. Dat gaat ze merken. Slechte eerste indruk bij haar vriendinnen, waardoor de kans daarna groter is dat ze niet serieus met hem wil daten. Bij een doorsnee persoon zou ik echt zeggen: doen. Gewoon even gezellig kletsen, laagdrempelig. Maar hij moet het niet hebben van een eerste indruk.
Aan de andere kant, als dat niks voor hem is dan passen ze wrs ook niet echt bij elkaar.
Veel mensen vinden het helemaal niks om gekoppeld te worden. Als jij er dus bij bent, hoeft ze iig geen zorgen te maken over welk figuur ze nu weer aan haar willen koppelen!quote:Op zaterdag 16 juli 2016 18:05 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Daar ben ik dus ook bang voor. Dat ze sowieso een meer sociaal leven heeft en het liefst heel haar dag volplant met sociale activiteiten, weet ik al. Ze heeft eerst een verjaardag dus duikt waarschijnlijk niet voor 22.30/23 uur de stad in.. en mocht ik gaan ik dus ook niet eerder. Ik kom daar waarschijnlijk voor haar even een paar minuten en dan ga ik weer. Het is gewoon openbaar terrein in de stad dus geen café/club. Ze gaat sowieso, dus als ik niet ga heb je misschien weer de kans dat ze een leukere boy tegenkomt die ze direct in real life ziet en interesse in mij verliest nog voor een eerste ontmoeting. (haar vriendinnen willen haar graag koppelen zegt ze, nog de enige vrijgezel van haar groep).
Ik zou het zelf niet doen. Eén op één is het een stuk makkelijker dan wanneer ze onder de kritische blik van haar vriendinnen het eerste contact maken. Onderschat groepsdruk / beoordeling van vrienden niet.quote:Op zaterdag 16 juli 2016 18:09 schreef Koral het volgende:
[..]
Veel mensen vinden het helemaal niks om gekoppeld te worden. Als jij er dus bij bent, hoeft ze iig geen zorgen te maken over welk figuur ze nu weer aan haar willen koppelen!
Ik zeg niet dat je al aan relatie moet denken. Maar je hebt toch al een paar dagen een fijn contact? Ze vertrouwd je notabene al dingen toe.
Bijna iedereen heeft meer sociaal leven dan jij, dus dat moet je niet meenemen in je afweging. Je kunt het ook als leermoment zien, maar ik denk dat de kans op een flater in die setting gewoon vele malen groter is. Niet in de minste plaats omdat je niet houdt van uitgaan.quote:Op zaterdag 16 juli 2016 18:05 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Daar ben ik dus ook bang voor. Dat ze sowieso een meer sociaal leven heeft en het liefst heel haar dag volplant met sociale activiteiten, weet ik al. Ze heeft eerst een verjaardag dus duikt waarschijnlijk niet voor 22.30/23 uur de stad in.. en mocht ik gaan ik dus ook niet eerder. Ik kom daar waarschijnlijk voor haar even een paar minuten en dan ga ik weer. Het is gewoon openbaar terrein in de stad dus geen café/club. Ze gaat sowieso, dus als ik niet ga heb je misschien weer de kans dat ze een leukere boy tegenkomt die ze direct in real life ziet en interesse in mij verliest nog voor een eerste ontmoeting. (haar vriendinnen willen haar graag koppelen zegt ze, nog de enige vrijgezel van haar groep).
Dit. Als je zelf niet een beetje vlot bent gaat dat 'm echt niet worden.quote:Op zaterdag 16 juli 2016 18:15 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Ik zou het zelf niet doen. Eén op één is het een stuk makkelijker dan wanneer ze onder de kritische blik van haar vriendinnen het eerste contact maken. Onderschat groepsdruk / beoordeling van vrienden niet.
Voor wie is het makkelijker, die vriendin vind dit wenselijk.quote:Op zaterdag 16 juli 2016 18:15 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Ik zou het zelf niet doen. Eén op één is het een stuk makkelijker dan wanneer ze onder de kritische blik van haar vriendinnen het eerste contact maken. Onderschat groepsdruk / beoordeling van vrienden niet.
Ach, hij kan in ieder geval zijn small talk oefenen.quote:Op zaterdag 16 juli 2016 18:19 schreef Droopie het volgende:
[..]
Voor wie is het makkelijker, die vriendin vind dit wenselijk.
Hij een op een.
Stel ze zegt vd week dat ze toch niet wilt gaan een op een, dan ga je denken was ik toch maar gegaan
Punt is ook dat zij daar met haar vriendinnengroep is en ik... alleen. Toegeven dat ik geen sociale contacten heb naar haar toe was al lastig voor mij, laat staan naar haar vriendengroep toe. Weet ook niet hoe ik me dan moet gedragen binnen zo'n groep als loner. Even 'spontaan' de stad in vanavond gaat hem toch niet worden als ik weet dat ik haar ergens kan tegenkomen, ga dan liever nog een andere dag in mijn uppie als ze er zeker niet is. Volgens mij is ze zo'n type dat never nooit alleen uit zou gaan itt ik. Als ik met een andere maat was had ik het nog wel gedaan.quote:Op zaterdag 16 juli 2016 18:19 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Dit. Als je zelf niet een beetje vlot bent gaat dat 'm echt niet worden.
Nee, maar dat ga je ook niet leren zonder het te oefenen. Eerlijk gezegd denk ik dat een relatie er voor je toch voorlopig niet in zit, dus dan kan dit wel een mooi leerproces zijn.quote:Op zaterdag 16 juli 2016 18:35 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Punt is ook dat zij daar met haar vriendinnengroep is en ik... alleen. Toegeven dat ik geen sociale contacten heb naar haar toe was al lastig voor mij, laat staan naar haar vriendengroep toe. Weet ook niet hoe ik me dan moet gedragen binnen zo'n groep als loner. Even 'spontaan' de stad in vanavond gaat hem toch niet worden als ik weet dat ik haar ergens kan tegenkomen, ga dan liever nog een andere dag in mijn uppie als ze er zeker niet is. Volgens mij is ze zo'n type dat never nooit alleen uit zou gaan itt ik. Als ik met een andere maat was had ik het nog wel gedaan.
Als ze alleen was had ik daar geen problemen mee, maar zoals hierboven: zij is daar vanavond met een grote groep. Ik in mijn uppie, dat is voor mij ook niet relaxed. Kan haar moeilijk een berichtje sturen: daar en daar sta ik en dan verwachten dat ze haar groepje even alleen laat.quote:Op zaterdag 16 juli 2016 18:38 schreef Droopie het volgende:
Misschien moet je eens dingen niet allemaal negatief invullen, mensen voelen dat aan.
Alles positief benaderen is ook niet alles, maar het brengt je verder dan dit.
Niet naar de stad gaan omdat je haar kan tegenkomen.
Als je haar tegenkomt zeg je desnoods dat je trek in eten had.
Als (even vragen aan haar?) ze al tegen haar vriendinnen heeft gezegd dat jij misschien komt, ga je haar dan laten zitten? Misschien stelt ze na een paar minuten (als ze je genoeg vertrouwd) wel voor om samen ergens te gaan?quote:Op zaterdag 16 juli 2016 18:35 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Punt is ook dat zij daar met haar vriendinnengroep is en ik... alleen. Toegeven dat ik geen sociale contacten heb naar haar toe was al lastig voor mij, laat staan naar haar vriendengroep toe. Weet ook niet hoe ik me dan moet gedragen binnen zo'n groep als loner. Even 'spontaan' de stad in vanavond gaat hem toch niet worden als ik weet dat ik haar ergens kan tegenkomen, ga dan liever nog een andere dag in mijn uppie als ze er zeker niet is. Volgens mij is ze zo'n type dat never nooit alleen uit zou gaan itt ik. Als ik met een andere maat was had ik het nog wel gedaan.
om dingen te krijgen die je nog nooit heb gehad, moet je soms dingen doen die je nog nooit heb gedaanquote:Op zaterdag 16 juli 2016 18:40 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Als ze alleen was had ik daar geen problemen mee, maar zoals hierboven: zij is daar vanavond met een grote groep. Ik in mijn uppie, dat is voor mij ook niet relaxed. Kan haar moeilijk een berichtje sturen: daar en daar sta ik en dan verwachten dat ze haar groepje even alleen laat.
quote:Op zaterdag 16 juli 2016 18:53 schreef Droopie het volgende:
[..]
om dingen te krijgen die je nog nooit heb gehad, moet je soms dingen doen die je nog nooit heb gedaan
Ik denk dat ik misschien toch wel ga, maar dan meer mezelf even een paar uurtjes eruit te zijn, zien dat het allemaal wel meevalt en de meeste mensen met zichzelf bezig zijn en niet ga met het idee haar te meeten.. Heb net wel wat contacten in de buurt hier geappt of ze toevallig gaan, maar nog geen reacties gehad..quote:Op zaterdag 16 juli 2016 19:11 schreef LuNaTiC het volgende:
Is er nu niemand in de buurt van Nijmegen die even wingman kan spelen voor hem?het is dat het niet in de buurt ligt...
![]()
Ik zou het zelf niet doen eigenlijk. Dan ben je daar voor een paar minuten, maak je een praatje, en daarna... is het weer klaar en ga je weer weg? Lijkt me niet echt een ideale eerste kennismaking... dat zou alweer anders liggen als je zelf ook met (een) vriend(en) daar ook zou zijn en jullie eigen weg weer gaan. Dan is het meer 'o we zijn er allebei toch'.
En dat komt van iemand die wél van uitgaan houdt, alleen niet zo van uitgaan in z'n eentje. Heb weleens iets soortgelijks gehad dat ik contact met iemand had en dat ze een verjaardagsfeestje met vriendinnen had bij een bepaalde tent, waar ik toevallig met een collega van me in de buurt zou zijn die avond. Toen hebben we wel even casual een kwartiertje gemeet en elkaar gesproken. Pakte goed uit dus, maar we konden ook weer snel allebei onze eigen weg gaan, zij met haar vriendinnen en ik met collega. Had ik wat meer awkward gevonden als ik in mijn eentje was.
Mijn date was gister overigens wel gezellig, maar een beetje 'off'. Gaat hem niet worden. Achteraf een beetje over gehad maar ze voelde het 'toch' niet helemaal. Ze stelde wel een derde date voor om het zeker te weten maar in mijn ervaring gaat dat de derde keer toch niet veranderen (de 'lading' alleen al die het dan krijgt, zint me niet). Ook al zie ik anderen hier zeggen dat het soms moet groeien... laat het nog wel even bezinken, maar denk dat ik het hier bij laat. Contact maar even aangehaald met een dame die ook wilde afspreken (die overigens heel nuchter reageerde) en daar komt denk ik ook wel snel weer een date uit voort.
Meer vanuit haar dan vanuit mij, helaas ja. Geen awkward gevoel of ongezelligheid, maar ik voelde het al wel een klein beetje.quote:Op zaterdag 16 juli 2016 19:15 schreef Samzz het volgende:
Is dat off gevoel vanuit jullie beide gekomen? Wel jammer.
Aan wie ga je vragen?quote:Op zaterdag 16 juli 2016 19:17 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
Heb net wel wat contacten in de buurt hier geappt of ze toevallig gaan, maar nog geen reacties gehad..
Ah jammer. Maar je hebt gelijk. Als het gevoel nu zo is denk ik niet dat een derde date iets verandert eigenlijk. En jij geloof ik ook niet.quote:Op zaterdag 16 juli 2016 19:19 schreef LuNaTiC het volgende:
[..]
Meer vanuit haar dan vanuit mij, helaas ja. Geen awkward gevoel of ongezelligheid, maar ik voelde het al wel een klein beetje.
En niet dat ik al over m'n oren verliefd was ofzo maar had het nog wel verder willen verkennen. That's life, op naar de volgende
En nu heb je ineens sociale contacten met je oud-klasgenoten en mensen in de buurt?quote:Op zaterdag 16 juli 2016 19:30 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Oud-klasgenoten en mensen in de buurt hier
Waarom niet? Te stijf of zo?quote:Op zaterdag 16 juli 2016 19:30 schreef DancingPhoebe het volgende:
Dat is als enige foto geen goed idee. Als onderdeel van een leuke mix kan het wel.
Dat dacht ik al.quote:Op zaterdag 16 juli 2016 19:30 schreef DancingPhoebe het volgende:
Dat is als enige foto geen goed idee. Als onderdeel van een leuke mix kan het wel.
Tja, het is niet je linked in profiel. Sowieso zou ik nooit een profiel met een foto "vertrouwen" en al helemaal niet als het dan zo'n stijve, overduidelijke professionele foto is.quote:
Dat had je zelf al kunnen verwachten. Is dat niet ontzettend awkward om in je uppie in een kroeg te hangen?quote:Op zaterdag 16 juli 2016 19:30 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Oud-klasgenoten en mensen in de buurt hier
Ja, nu ineens mensen appen die je al tijden niet spreekt. Wachten op de post "niemand reageertquote:Op zaterdag 16 juli 2016 19:32 schreef Vidura het volgende:
[..]
En nu heb je ineens sociale contacten met je oud-klasgenoten en mensen in de buurt?
Waarom spreek je niet met hen af zonder die meid?
Haha, je hebt gelijk hoor.quote:Op zaterdag 16 juli 2016 20:26 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Ja, nu ineens mensen appen die je al tijden niet spreekt. Wachten op de post "niemand reageert".
quote:Op zaterdag 16 juli 2016 19:17 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Ik denk dat ik misschien toch wel ga, maar dan meer mezelf even een paar uurtjes eruit te zijn, zien dat het allemaal wel meevalt en de meeste mensen met zichzelf bezig zijn en niet ga met het idee haar te meeten.. Heb net wel wat contacten in de buurt hier geappt of ze toevallig gaan, maar nog geen reacties gehad..
Kon het toch iig proberen? Wie niet waagt.. 1tje heeft er wel gereageerd, die gaat volgende week pas..quote:
Wie niet wint. Wie niet neukt krijgt geen kind. Etc etc. Goed bezigquote:Op zaterdag 16 juli 2016 20:46 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Kon het toch iig proberen? Wie niet waagt..
Hoe is jouw date gegaan eigenlijk?quote:Op zaterdag 16 juli 2016 20:46 schreef Toto69 het volgende:
[..]
Wie niet wint. Wie niet neukt krijgt geen kind. Etc etc. Goed bezig
Prima, donderdag gelijk een tweede gedaan. Maar ik zit nu weer in Belfast, dus even afwachten of ze hier een keer heen komt. Ze zegt van wel.quote:
Leukquote:Op zaterdag 16 juli 2016 21:00 schreef Toto69 het volgende:
[..]
Prima, donderdag gelijk een tweede gedaan. Maar ik zit nu weer in Belfast, dus even afwachten of ze hier een keer heen komt. Ze zegt van wel.
Lijkt me wel vreselijk ongemakkelijk. Sta je dan voor je uit te staren ofzo? Ga je met anderen praten?quote:Op zaterdag 16 juli 2016 20:47 schreef Toto69 het volgende:
En anders gewoon alleen uitgaan, zovaak gedaan, kom meestal binnen 5 min bekenden tegen en zo niet ook prima, niemand die het iets boeit of je alleen bent
Is als je dat voor het eerst doet wat ongemakkelijk misschien. Ik word snel genoeg aangesproken als ik ergens alleen ben.quote:Op zaterdag 16 juli 2016 21:06 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Lijkt me wel vreselijk ongemakkelijk. Sta je dan voor je uit te staren ofzo? Ga je met anderen praten?
Als een stel wolven om een gewond hertje.quote:Op zaterdag 16 juli 2016 21:07 schreef Helsinki het volgende:
[..]
Is als je dat voor het eerst doet wat ongemakkelijk misschien. Ik word snel genoeg aangesproken als ik ergens alleen ben.
quote:Op zaterdag 16 juli 2016 21:09 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Als een stel wolven om een gewond hertje.
Mja, het ligt inderdaad meer aan mij denk ikquote:Op zaterdag 16 juli 2016 21:07 schreef Helsinki het volgende:
[..]
Is als je dat voor het eerst doet wat ongemakkelijk misschien. Ik word snel genoeg aangesproken als ik ergens alleen ben.
Doe nou niet zoquote:Op zaterdag 16 juli 2016 21:09 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Als een stel wolven om een gewond hertje.
Hoe maak je normaal gesproken contact met mensen dan?quote:Op zaterdag 16 juli 2016 21:11 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Mja, het ligt inderdaad meer aan mij denk ik
Ik maak gewoon een praatje met mensen die ook alleen staan, of eventueel in een groep. De mensen hier zijn erg open, misschien scheelt dat ook wel.quote:Op zaterdag 16 juli 2016 21:06 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Lijkt me wel vreselijk ongemakkelijk. Sta je dan voor je uit te staren ofzo? Ga je met anderen praten?
Naja, ik ga weleens alleen naar een festival ofzo en dan komen soms weleens mensen bij me zitten/staan. Maar dat is vaak gewoon een kort praatje van een paar minuten. Ben eigenlijk nog nooit alleen naar een bar geweest ofzo.quote:Op zaterdag 16 juli 2016 21:14 schreef Helsinki het volgende:
[..]
Hoe maak je normaal gesproken contact met mensen dan?
Ik ga verhuizen naar Londen volgende maand, misschien dat dat ook weer verschilt van hier in Amsterdam. In elk geval hier merk ik dat nooit zo (los van toeristen)quote:Op zaterdag 16 juli 2016 21:15 schreef Toto69 het volgende:
[..]
Ik maak gewoon een praatje met mensen die ook alleen staan, of eventueel in een groep. De mensen hier zijn erg open, misschien scheelt dat ook wel.
Ik weet wel zeker dat dat verschilt jaquote:Op zaterdag 16 juli 2016 21:19 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Ik ga verhuizen naar Londen volgende maand, misschien dat dat ook weer verschilt van hier in Amsterdam. In elk geval hier merk ik dat nooit zo (los van toeristen)
Dan moet ik het daar maar eens proberen. Hier in Amsterdam vind ik het altijd lastig gesprekjes aan te gaan.quote:Op zaterdag 16 juli 2016 21:23 schreef Toto69 het volgende:
[..]
Ik weet wel zeker dat dat verschilt jawoon zelf in Belfast, en zowel de Noord-Ieren als de Ieren zijn erg open.
Je hoeft alleen maar in de pub in Amsterdam aan de bar te gaan zitten en mensen gaan vanzelf wel tegen je aanpraten?quote:Op zaterdag 16 juli 2016 21:26 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Dan moet ik het daar maar eens proberen. Hier in Amsterdam vind ik het altijd lastig gesprekjes aan te gaan.
Zal wel goed komen.quote:Op zaterdag 16 juli 2016 21:26 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Dan moet ik het daar maar eens proberen. Hier in Amsterdam vind ik het altijd lastig gesprekjes aan te gaan.
Naja, misschien ga ik niet zoveel alleen uit. Heel soms in een pub weleens aangesproken, maar dat waren vooral toeristen.quote:Op zaterdag 16 juli 2016 21:29 schreef Koral het volgende:
[..]
Je hoeft alleen maar in de pub in Amsterdam aan de bar te gaan zitten en mensen gaan vanzelf wel tegen je aanpraten?
Ik heb het helaas nog nooit mee mogen maken, meestal wordt je gewoon genegeerd.quote:Op zaterdag 16 juli 2016 21:29 schreef Koral het volgende:
[..]
Je hoeft alleen maar in de pub in Amsterdam aan de bar te gaan zitten en mensen gaan vanzelf wel tegen je aanpraten?
Veel plezier met het tegenkomen van verliefde stelletjes.quote:Op zaterdag 16 juli 2016 21:48 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
Ik ga gewoon even twee uurtjes de stad in, niet als doel haar tegen te komen maar om er zelf ff uit te zijn..Toepasselijk: een date met mezelf
Gewoon met die billen bloot gaan, maar dan niet letterlijk.quote:Op zaterdag 16 juli 2016 23:12 schreef netchip het volgende:
Dit is niet per se een dating-probleem, maar het is er wel onderdeel van.
Het klinkt ongelofelijk dom en infantiel, maar ik zit er wel een beetje mee, in die zin dat het mij bij het regelen van dates e.d. toch wel belemmert. Op dit moment ben ik over een paar maanden 18, en ik heb nog nooit wat gedaan met een meisje behalve wat knuffelen. Nou ja, op de basisschool wel, maar dat telt wat mij betreft niet mee. Nu zou je zeggen, lekker boeien, waar ik het mee eens ben (rationeel gezien). Echter, soms krijg ik op een feestje de kans om met iemand te zoenen, maar dat weet ik altijd 'onbewust expres' te verkloten, omdat ik dus 0 ervaring heb en 't niet durf. Dus smoesjes voor mezelf verzinnen om het niet te doen.
Hoe kom ik hier van af?
Haha, nou dat was het ook ja. Sowieso ben ik niet van massale drukte.. en de in de bus waren mensen al op de heenweg dronken en aan het zingen enzo, daar moet ik ook al niks van hebbenquote:Op zaterdag 16 juli 2016 21:50 schreef 0906 het volgende:
[..]
Veel plezier met het tegenkomen van verliefde stelletjes.
Je moet ook niet in een tent uitgaan met louter blinde mannenquote:Op zondag 17 juli 2016 00:08 schreef Cue_ het volgende:
Geen idee in welk toic t hoort, maar soms best kut als je vriendinnen sjans hebben maar jij niet...
Zo is dat even jammer. Dat je haar niet *toevallig* ergens tegen bent gekomen.quote:Op zondag 17 juli 2016 00:06 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Haha, nou dat was het ook ja. Sowieso ben ik niet van massale drukte.. en de in de bus waren mensen al op de heenweg dronken en aan het zingen enzo, daar moet ik ook al niks van hebbenin de stad lekker druk en inderdaad heel veel mensen samen als stelletje of vriendengroep. Alleen zal ik misschien overdag gaan, in de avond niet meer... Ben niet zo'n type dat zich aan anderen gaat vastklampen.. Kan dus weer concluderen dat ik niet veel heb met alcohol en die gemaakte gezelligheid. Dame gaat nu pas naar de stad en is niet voor 5u thuis zei ze
Oh nee hoor. Dan had ik wel heel duidelijk om een tijdstip en locatie gevraagd. Nu was ik al weg voordat ze er was en ben ook niet om die reden de stad ingeweest. Gewoon een bevestiging dat ik niet van dat massale gedoe houd en al helemaal niet in mijn uppie.quote:Op zondag 17 juli 2016 00:14 schreef Helsinki het volgende:
[..]
Zo is dat even jammer. Dat je haar niet *toevallig* ergens tegen bent gekomen.
Wachten tot je iemand leuk vind en niet zomaar lebberen op feestje x met meisje x omdat ze teveel op heeft.quote:Op zaterdag 16 juli 2016 23:12 schreef netchip het volgende:
Dit is niet per se een dating-probleem, maar het is er wel onderdeel van.
Het klinkt ongelofelijk dom en infantiel, maar ik zit er wel een beetje mee, in die zin dat het mij bij het regelen van dates e.d. toch wel belemmert. Op dit moment ben ik over een paar maanden 18, en ik heb nog nooit wat gedaan met een meisje behalve wat knuffelen. Nou ja, op de basisschool wel, maar dat telt wat mij betreft niet mee. Nu zou je zeggen, lekker boeien, waar ik het mee eens ben (rationeel gezien). Echter, soms krijg ik op een feestje de kans om met iemand te zoenen, maar dat weet ik altijd 'onbewust expres' te verkloten, omdat ik dus 0 ervaring heb en 't niet durf. Dus smoesjes voor mezelf verzinnen om het niet te doen.
Hoe kom ik hier van af?
Wijze woorden jonkie.quote:Op zondag 17 juli 2016 00:16 schreef BredeBroeder het volgende:
[..]
Wachten tot je iemand leuk vindt en niet zomaar lebberen op feestje x met meisje x omdat ze teveel op heeft.
Dan is 't een stuk leuker en komt 't vanzelf wel
Dat is naar ja.quote:Op zondag 17 juli 2016 00:08 schreef Cue_ het volgende:
Geen idee in welk toic t hoort, maar soms best kut als je vriendinnen sjans hebben maar jij niet...
Smooth!quote:Op zondag 17 juli 2016 00:13 schreef Toto69 het volgende:
[..]
Je moet ook niet in een tent uitgaan met louter blinde mannen
Wat heb je in de stad gedaan dan? Rondjes gelopen?quote:Op zondag 17 juli 2016 00:06 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Haha, nou dat was het ook ja. Sowieso ben ik niet van massale drukte.. en de in de bus waren mensen al op de heenweg dronken en aan het zingen enzo, daar moet ik ook al niks van hebbenin de stad lekker druk en inderdaad heel veel mensen samen als stelletje of vriendengroep. Alleen zal ik misschien overdag gaan, in de avond niet meer... Ben niet zo'n type dat zich aan anderen gaat vastklampen.. Kan dus weer concluderen dat ik niet veel heb met alcohol en die gemaakte gezelligheid. Dame gaat nu pas naar de stad en is niet voor 5u thuis zei ze
Ja en mensen gekeken.quote:Op zondag 17 juli 2016 02:18 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Wat heb je in de stad gedaan dan? Rondjes gelopen?
Can confirmquote:Op zaterdag 16 juli 2016 21:07 schreef Helsinki het volgende:
[..]
Is als je dat voor het eerst doet wat ongemakkelijk misschien. Ik word snel genoeg aangesproken als ik ergens alleen ben.
Ik ben gegaan maar stelde niks voor eigenlijk. En als je het andere topic volgt lees je dat het alleen maar raarder is geworden.. Eerst bied ze aan naar mij toe te komen en toen ze de nachtbus gemist heeft of ik haar in de middle of nowhere wil ophalen met mijn fietsje (ja ze weet dat ik geen rijbewijs heb anders was ik er meteen naar toe gesjeesd haha). Ze is met een slok op tot alles toe in staat blijkbaarquote:Op zondag 17 juli 2016 02:26 schreef yats het volgende:
[..]
Can confirm
Oh en D., ik hoop dat je gewoon gegaan bent. Niet zozeer vanwege die date maar gewoon omdat dit een goede manier is om te leren onder de mensen te zijn en hoe je je kunt gedragen. Ik had best met je mee gewild als een soort wingman, al weet ik uit ervaring dat je daar vast niet op ingegaan was.
Ga nou fietsen manquote:Op zondag 17 juli 2016 02:31 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Ik ben gegaan maar stelde niks voor eigenlijk. En als je het andere topic volgt lees je dat het alleen maar raarder is geworden.. Eerst bied ze aan naar mij toe te komen en toen ze de nachtbus gemist heeft of ik haar in de middle of nowhere wil ophalen met mijn fietsje (ja ze weet dat ik geen rijbewijs heb anders was ik er meteen naar toe gesjeesd haha). Ze is met een slok op tot alles toe in staat blijkbaarHad ik haar maar laten feesten daar en zelf gewoon nu op 1 oor liggen..
En wat als dit achteraf een grote grap is? Sta ik daar midden in de nacht alleenquote:
So what? Of ze staat daar te wachten en het word een leuke nacht. Wat heb je te verliezen? Wees eens spontaan!quote:Op zondag 17 juli 2016 02:35 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
En wat als dit achteraf een grote grap is? Sta ik daar midden in de nacht alleenEn nog eens terugfietsen en bekaf weer in bed en zij lachen.. ik probeer me in haar (dronken) te verplaatsen, maar dat iemand zo spontaan is is mij nog nooit gebeurd. Date meestal rustigere types
Ik vond het al heel wat dat ik gewoon de stad in was straksquote:Op zondag 17 juli 2016 02:54 schreef yats het volgende:
[..]
So what? Of ze staat daar te wachten en het word een leuke nacht. Wat heb je te verliezen? Wees eens spontaan!
Ja, kloptquote:Op zondag 17 juli 2016 08:06 schreef Vidura het volgende:
Zeurzeurzeur.
Sammz, had jij niet een date van de week?Wat enig!
Met andere woorden, je hebt de hele avond/nacht op je telefoontje liggen kijken om te zien of je nog een berichtje kreeg van d'r. Misschien is ze wel op zoek naar een afhankelijke puppy. Je weet het nooit.quote:Op zondag 17 juli 2016 02:31 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Ik ben gegaan maar stelde niks voor eigenlijk. En als je het andere topic volgt lees je dat het alleen maar raarder is geworden.. Eerst bied ze aan naar mij toe te komen en toen ze de nachtbus gemist heeft of ik haar in de middle of nowhere wil ophalen met mijn fietsje (ja ze weet dat ik geen rijbewijs heb anders was ik er meteen naar toe gesjeesd haha). Ze is met een slok op tot alles toe in staat blijkbaarHad ik haar maar laten feesten daar en zelf gewoon nu op 1 oor liggen..
Het gesprek loopt nog steeds en ze geeft toe dat alcohol inderdaad een rol speelde vannacht.. als ze de bus gehaald had stond ze echt op de stoep maar nuchter is ze dus niet zo spontaan. Interessant type wel, vereist voor mij ook uit of mijn comfortzone gedragquote:Op zondag 17 juli 2016 08:37 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Met andere woorden, je hebt de hele avond/nacht op je telefoontje liggen kijken om te zien of je nog een berichtje kreeg van d'r. Misschien is ze wel op zoek naar een afhankelijke puppy. Je weet het nooit.
Zijn je ouders nog op vakantie?quote:Op zondag 17 juli 2016 10:00 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
Het gesprek loopt nog steeds en ze geeft toe dat alcohol inderdaad een rol speelde.. als ze de bus gehaald had stond ze echt op de stoep maar nuchter is ze dus niet zo spontaan. Interessant type wel
Neequote:
Zoveel opties.quote:
Die kans zat er dik in, maar mocht er nog een date komen dan hebben we iig al een verhaal om te lachen. Ze geeft toe dat het ook wel een tikkeltje te spontaan was dankzij de alcohol.quote:Op zondag 17 juli 2016 10:05 schreef Copycat het volgende:
Jammer dat je niet op haar initiële uitnodiging bent ingegaan, had je wellicht een opwindende nacht gehad.
Hier dokter phil weer..quote:Op zondag 17 juli 2016 10:07 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Die kans zat er dik in, maar mocht er nog een date komen dan hebben we iig al een verhaal om te lachen. Ze geeft toe dat het ook wel een tikkeltje te spontaan was dankzij de alcohol.Zou op zich niet verkeerd voor mij zijn, zo'n type dat gewoon ECHT doet wat ze wilt en niet laat afleiden door alle mogelijke complicaties.
Voor mij raar of nieuw gedrag, maar als je elkaar dus echt leuk vindt heb je schijt aan de wereld en doe je alsof je de hele wereld aankunt, denk je met je kloppende hart ipv verstand.quote:Op zondag 17 juli 2016 10:14 schreef Droopie het volgende:
[..]
Hier dokter phil weer..
Gaat ze jou laten groeien in je ontwikkeling of ga jij haar afremmen in haar persoonlijke groei.
Je doet nu net voorkomen of ze raar gedrag vertoonde?
En jij schijnbaar niet want je bleeft thuis met je brandend hart.quote:Op zondag 17 juli 2016 10:18 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Voor mij raar of nieuw gedrag, maar als je elkaar dus echt leuk vindt heb je schijt aan de wereld en doe je alsof je de hele wereld aankunt, denk je met je kloppende hart ipv verstand.
Toch blijft het mij verbazen dat je dingen zegt die uit een relatie komen "schikt aan de wereld denk je koppende hart ipv verstand"quote:Op zondag 17 juli 2016 10:18 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Voor mij raar of nieuw gedrag, maar als je elkaar dus echt leuk vindt heb je schijt aan de wereld en doe je alsof je de hele wereld aankunt, denk je met je kloppende hart ipv verstand.
Ik weet theoretisch allemaal hoe het werkt, tot in den treuren toequote:Op zondag 17 juli 2016 10:21 schreef K44S het volgende:
[..]
Toch blijft het mij verbazen dat je dingen zegt die uit een relatie komen "schikt aan de wereld denk je koppende hart ipv verstand"
Dus hoe het werkt weet je wel in theorie maar praktisch snap je weer absoluut niet hoe het werkt en ben je daar ook niet klaar voor/wil je er niks aan veranderen.
Wat een paradox.
En om het bericht min of meer toch ontopic te houden:
Bij mij is het muis stil en dat is denk ik het beste.
Mooi om er eens in een ander nieuw topic over te praten of gewoon lekker mee te lezen in dit topic.quote:Op zondag 17 juli 2016 10:29 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Ik weet theoretisch allemaal hoe het werkt, tot in den treuren toeMaar jullie weten allemaal dat het in de praktijk niet zo is, gezien mijn zelf ook steeds verbazende uitspattingen hier. Het moet er gewoon écht eens van komen in de praktijk, dan kan ik weer relativeren.
Dierentuin is wel leuk! Neem je camera mee, kun je meteen fotograferen daarquote:Op zondag 17 juli 2016 10:51 schreef Samzz het volgende:
En dat is het niet.
Ik ben een beetje aan het nadenken over leuke dates. Als in, wat leuks om te doen. Maar ook met de mogelijkheid elkaar beter te leren kennen. Etentje en drankje doen hebben we al gedaan.
Ik zat te denken aan een dagje dierentuin of zo. Hier any thoughts?
Kom je al snel in Rotterdam uitquote:Op zondag 17 juli 2016 10:55 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Dierentuin is wel leuk! Neem je camera mee, kun je meteen fotograferen daarAfsluiten op een leuk strand, zonsondergang bekijken is ook leuk!
Nee, hoor. Afsluiten kan gewoon thuis aan het strand. Dus alles staat qua dierentuin in principe open.quote:Op zondag 17 juli 2016 10:57 schreef Droopie het volgende:
[..]
Kom je al snel in Rotterdam uit
Alleen zijn dierentuinen ontiegelijk druk meestal
Oh je woont zelf aan het strand of in de buurt..Nicequote:Op zondag 17 juli 2016 10:59 schreef Samzz het volgende:
[..]
Nee, hoor. Afsluiten kan gewoon thuis aan het strand. Dus alles staat qua dierentuin in principe open.
Maar ik was wel benieuwd naar meer mogelijke opties.
We wonen beide tien minuten van het strandquote:Op zondag 17 juli 2016 11:08 schreef Droopie het volgende:
[..]
Oh je woont zelf aan het strand of in de buurt..Nice
gisteren naar het strand geweest bij de maasvlakte..helemaal niemand daar
open dag van Feyenoord opper ik ook maar niet.
in Middelburg is een dancefeest en verder weet ik jou of jullie interesses niet
Dus daten vind je niet leuk, je ziet het als iets dat 'moet' om er ''bij te kunnen horen''?quote:Op zondag 17 juli 2016 10:29 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Ik weet theoretisch allemaal hoe het werkt, tot in den treuren toeMaar jullie weten allemaal dat het in de praktijk niet zo is, gezien mijn zelf ook steeds verbazende uitspattingen hier. Het moet er gewoon écht eens van komen in de praktijk, dan kan ik weer relativeren.
Meestal ben ik het die veel te lam is, en is zij minder bezopen, maar dat terzijde.quote:Op zondag 17 juli 2016 00:16 schreef BredeBroeder het volgende:
[..]
Wachten tot je iemand leuk vind en niet zomaar lebberen op feestje x met meisje x omdat ze teveel op heeft.
Dan is 't een stuk leuker en komt 't vanzelf wel
Daar gaat het dan ook gruwelijk misquote:Op zondag 17 juli 2016 11:08 schreef Droopie het volgende:
[..]
Oh je woont zelf aan het strand of in de buurt..Nice
gisteren naar het strand geweest bij de maasvlakte..helemaal niemand daar
open dag van Feyenoord opper ik ook maar niet.
in Middelburg is een dancefeest en verder weet ik jou of jullie interesses niet
Ik vind het leuk om nieuwe mensen te ontmoeten en flirten op zich. Dat we elkaar nu al dagen bezig houden is lang geleden van alle 'verplichte' op gang houden gesprekjes die ik in het verleden weleens gehad heb. Ik zie het dus wel als toevoeging op mijn leven en voor nu weer iets positiefs.quote:Op zondag 17 juli 2016 11:16 schreef K44S het volgende:
[..]
Dus daten vind je niet leuk, je ziet het als iets dat 'moet' om er ''bij te kunnen horen''?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |