Ik moet papierzooi uitzoeken van Koosquote:Op dinsdag 28 juni 2016 11:17 schreef Suikertante het volgende:
Ik vond Hjørdis de serie niet leuk.. maar als je toch op de bank ligt![]()
3? We zijn met vier toch?quote:Op dinsdag 28 juni 2016 11:20 schreef Twinkle20 het volgende:
Als jullie 3 nou een dezer dagen (synchroom) gaan bevallen sta ik gewoon al 16e![]()
Groof het kan zomaar omslaan in het echte werk he.. Zou dat strippen dan toch helpen deze keer?
Uitgerust wakker worden met goeie weeënquote:Op dinsdag 28 juni 2016 11:22 schreef groofskendezoveelste het volgende:
Ik ga even dutten, na halve nacht wakker. Tot straks.
Ik vind het wel meevallen qua vocht, merk wel dat mijn handen en voeten/enkels wat dikker zijn, maar nog niet schokkend ofzo. In vergelijking met de foto van Chanty stelt het al helemaal niets voorquote:Op dinsdag 28 juni 2016 09:27 schreef ikke_84 het volgende:
UD voor sull![]()
Balen van die cursus quoi
Dan maar aan de biertjes...uuh boeken![]()
Miezziej dat is niet fijn dat je krachtverlies hebt. Hou je veel vocht vast? Goed dat je het vandeweek even overlegt
Suiker lekker een dagje aan rommelen.
Ik ben benieuwd wie van jullie als eerst gaat bevallen
Groof hoe is t met jou?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja, zo voelde ik me ook toen ik een paar dagen langer zwanger was dan vorige keer! Het werd steeds onwerkelijker en op een gegeven moment wilde ik gewoon weer dingen gaan doen zoals naar de tandarts en zo..quote:Op dinsdag 28 juni 2016 13:22 schreef Suikertante het volgende:
Ik vond het tot 38 weken heel gek en nu denk ik dat het nooit meer gaat gebeuren
Ik ben zo benieuwd hoe Groofs wakker wordt
quote:Op dinsdag 28 juni 2016 13:40 schreef elamanilo het volgende:
Groofs, ik dacht eerst heel soms ook ergens heel in de verte iets te voelen, maar toen de werkelijke weeen begonnen, toen vielen al die voorgaande steekjes (?) echt in het niet gewoon.... Poeh, je vergeet echt werkelijk hóe die echte weeen zijn! Terwijl ik altijd zo dacht dat ik dat wel goed had onthouden..
Ja, precies dit dacht ik ook! En ik herkende de weeen ook wel weer echt van de vorige keer toen die echt begonnen, maar die steekjes waren echt fantoom die ik eerder had gevoeld!quote:Op dinsdag 28 juni 2016 13:44 schreef groofskendezoveelste het volgende:
Oh nee hoor Ela, zo is het niet. Ik weet het nog heel goed, juist als ik dit voel. Ik herken het gevoel en voel ook dat dit de scherpte van de pijn nog niet heeft. De gyn zei juist dat ze mensen meemaakte (vaak bij eerste bevalling) die dachten dat dit het al was en dan kermend binnenkwamen. ze vond de manier waarop ik het beschreef typisch voor bij een derde juíst.
Ahh ja wel, ik heb geen enkele keer gedacht 'waarom wilde ik dit ook alweer?', ik was me juist heel bewust van wat er ging komen (een echte baby!) en ik kon alles nu veel bewuster meemaken en voelen. Een soort van elke wee omarmen en heeeeeel hard concentreren en vooral denken aan het eind resultaat dat dan echt heel dichtbij is!quote:
Hopelijk heb je gewoon geen voorwerk, kun je ook niet in de war raken ;-)quote:Op dinsdag 28 juni 2016 14:01 schreef Miezziej het volgende:
Nu ben ik een beetje bang, ik weet niet waar ik meer naar uitkijk, kermend naar de verloskundige terwijl er nog niets is, kotsen, of poepen![]()
Andersom is minstens zo'n gekke gedachte. Ik liep bij peuter door tot ruim 42 weken, ik kan me nu echt niet voorstellen dat ik over twee weken al zou bevallen. (ik heb de babykleertjes nog niet eens uitgezocht en de wieg staat ook nog op zolderquote:Op dinsdag 28 juni 2016 12:39 schreef Fien10 het volgende:
Dat lijkt me best gek suiker, als je eerste al met 37 weken komt en je zou bij de 2e overtijd gaan.
2 weken geleden was mijn laatste werkdag en ik ben al 3x wezen buurten op m'n werk.
Straks even een rondje Ikea en een hotdog eten
Gisteren toevallig een foto gemaakt voor het verschilquote:Op dinsdag 28 juni 2016 11:58 schreef Miezziej het volgende:
[..]
Ik vind het wel meevallen qua vocht, merk wel dat mijn handen en voeten/enkels wat dikker zijn, maar nog niet schokkend ofzo. In vergelijking met de foto van Chanty stelt het al helemaal niets voorKan er ook nog geen putjes induwen
(al kon ik dat zondag na werk wel een beetje)
Fijn dat je officieel verlof hebt Marjolijntje!
Spannend Groofs, en slaap lekker. Straks word je gewoon wakker met een verse baby(kon het maar he
![]()
)
Als er straks een geboortegolf komt, schiet ik teveel plaatsen omhoogEng, doe eens niet!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Groofs fijn dat er een einde in zicht is, hopelijk zet het snel door. Wil baby's zien![]()
Hier moest ik deze keer wel kotsen en al heel vroeg toen de weeen nog helemaal niet heftig waren, verder niet gekotst en vorige keer ook niet. En wel gepoept blijkbaar, niks van gemerkt en kan me ook werkelijk niks schelen![]()
En ik kan weer zittenwat een verademing die hechtingen eruit! Mensen bij deze: je hechtingen kunnen worden losgemaakt na vijf dagen!!! Ook de oplosbare ja! Dat scheelt je weken gezeur!
Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p
Ik vind het meevallen eigenlijk, ook niet veel gezweet. Maar van de kraam moest ik sowieso elke drie uur naar de wc. En mijn voeten waren voor de bevalling alweer iets dunner door de lagere temperaturen, dat scheelt ook.quote:Op dinsdag 28 juni 2016 15:54 schreef Miezziej het volgende:
Wauw wat een verschil! Veel moeten plassen?![]()
Van mij mag je mee naar de Mac Ikke!
Hier op het forum is iedereen gewoon lekker normaal (). Heb nu al een paar keer gehad dat vrouwen vol trots zeiden dat ze minder dan 10kg aangekomen waren tijdens hun zwangerschap en dat meer echt 'belachelijk' en 'gevaarlijk' is. Nou bedankt he!
Nou was mijn bevalling best rauw en zeker niet romantisch en sprookjesachtig, maar ik heb gepoept noch gekotst.quote:Op dinsdag 28 juni 2016 14:01 schreef Miezziej het volgende:
Nu ben ik een beetje bang, ik weet niet waar ik meer naar uitkijk, kermend naar de verloskundige terwijl er nog niets is, kotsen, of poepen![]()
Volgens mij is plusminus 12 normaal. Veel meer is niet nodig, maar om het nou belachelijk of gevaarlijk te noemen gaat me te ver.quote:Op dinsdag 28 juni 2016 15:54 schreef Miezziej het volgende:
Heb nu al een paar keer gehad dat vrouwen vol trots zeiden dat ze minder dan 10kg aangekomen waren tijdens hun zwangerschap en dat meer echt 'belachelijk' en 'gevaarlijk' is. Nou bedankt he!
Ik had het vorige keer en nu weer. Kan duidelijk merken dat mini gedraaid is en voetjes rommelen nu (geloof ik) met name tegen de placenta aan. Het is ineens een stuk rustiger.quote:Op dinsdag 28 juni 2016 15:57 schreef ikke_84 het volgende:
Ik ben nu 34,1 en voel de kleine sinds vrijdag ook een stuk minder. Ik dacht dat dat een beetje bij het termijn hoorde (kan t me van de 1e keer niet meer herinneren)
Ja schijnt er inderdaad bij te horen. Dat werd mij ook gezegd toen ik zwanger was van flint. Echter op de dag van de bevalling bleek hij dus echt amper te reageren en te bewegen en viel geregeld zijn hartslag weg ( was avond daarvoor opgenomen vanwege zijn groeiachterstand) die zelfde avond werd hij met spoed gehaald en bleek hij een knoop in zn navelstreng te hebben we zijn met hem letterlijk door t oog van de naald gekropen...quote:Op dinsdag 28 juni 2016 15:57 schreef ikke_84 het volgende:
Chanty je voeten![]()
Fijn dat je hechtingen eruit zijn en t zn opluchting is.
Eresh wat fijn dat alles goed is. Wel schrikken zo veel harde buiken en minder leven.
Ik ben nu 34,1 en voel de kleine sinds vrijdag ook een stuk minder. Ik dacht dat dat een beetje bij het termijn hoorde (kan t me van de 1e keer niet meer herinneren)
Goed dat ze je op het hart hebben gedrukt om te bellen als je je zorgen maakt, echt doen!
Luie moeder, lui kind, jeweetzquote:Op dinsdag 28 juni 2016 16:50 schreef groofskendezoveelste het volgende:
Molo, kom op nou! Zet de boel eens in werking daar! 😙
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |