Veel mensen hebben het gevoel dat ze voor vreemden en zichzelf zijn, maar niet voor de Europeanen.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 05:53 schreef SpecialK het volgende:
Behalve in het parlement huilen en tieren over hoe zielig die vluchtende gezinnetjes wel niet zijn in Hongarije en Calais.
Mensen hebben opgelet en hun conclusies getrokken. Dat is wel duidelijk. Ik hoop dat de EU hier van leert en zich eens gaat gedragen in het belang van Europa en niet van de zielige anderen.
Goed voor de exportpositie van het VK.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 05:53 schreef L3gend het volgende:
Pond zakt nu 11% ten opzichte van de dollar
Wat dacht je van de nog steeds vpprt etterende euro crisisquote:Op vrijdag 24 juni 2016 05:51 schreef Peter_Rasmussen het volgende:
[..]
Ik denk dat die enorme stromen vluchtelingen debet is geweest aan deze crisis. Daarnaast Merkel met haar uitnodigende uitspraken. Eurocraten deden niks tegen. Gewoon toe laten stromen die enorme aantallen moslims. Eurabia is the future.
Ja, dat ettert ook door. De vraag is wanneer Italië op de fles gaat. Dan stelt Griekenland opeens niks meer voor. Een klein land vergeleken met Italië.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 05:54 schreef Gabrunal_2013 het volgende:
[..]
Wat dacht je van de nog steeds vpprt etterende euro crisis
Jep.quote:
Livestream?quote:Op vrijdag 24 juni 2016 05:55 schreef NothingHappened het volgende:
Er staat er een bijna te janken bij de BBC
Besef me eigenlijk steeds meer dat dit historie is en nog flink ook.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 05:55 schreef KingRoland het volgende:
UK nu op 1 been.
Als Schotland doei zegt dan is het bye bye.
Die gezichtsuitdrukking was priceless.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 05:55 schreef NothingHappened het volgende:
Er staat er een bijna te janken bij de BBC
Het is Turkije niet!quote:Op vrijdag 24 juni 2016 05:56 schreef Gabrunal_2013 het volgende:
Nu ineens grote uitslagen voor leave, het zal to h niet dat er nu gemanipuleerd wordt??
Ja had ik ook niet gedacht.quote:
Mooi hequote:Op vrijdag 24 juni 2016 05:56 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Die gezichtsuitdrukking was priceless.
"It was democracy"
twitter:geertwilderspvv twitterde op vrijdag 24-06-2016 om 05:43:52Bye bye Brussels! 👍👍👍 https://t.co/C9ip1b58Vl reageer retweet
Ik wou net zeggen... - de bangmakerij gaat nog even lekker door. Termen als "catastrofe" vliegen in de rondte. Dat terwijl de EU juist een catastrofe is; een grote flop. En uit alles blijkt dat immigratie een heel belangrijke beweegreden is geweest voor brexit-stemmers.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 05:52 schreef GoCanucksGo het volgende:
Het zuur stroomt over het scherm bij de BBC
Hier gaat een aantal mensen steenrijk van worden.quote:
quote:Op vrijdag 24 juni 2016 05:56 schreef Gabrunal_2013 het volgende:
Nu ineens grote uitslagen voor leave, het zal to h niet dat er nu gemanipuleerd wordt??
Ik kwijlde per ongeluk.quote:
Onderhandelingen over uittreding duren zo'n 2 jaar. Tot die tijd zit de UK nog in de EU. Hoewel wel al met een been uit, maar niet helemaal tot 2018.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 05:57 schreef Braindead2000 het volgende:
[ afbeelding ]twitter:geertwilderspvv twitterde op vrijdag 24-06-2016 om 05:43:52Bye bye Brussels! 👍👍👍 https://t.co/C9ip1b58Vl reageer retweet
Dat ook.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 05:58 schreef Arcee het volgende:
[..]
Hier gaat een aantal mensen steenrijk van worden.
Ze snappen er niks van. Decennialang heeft de BBC zijn propaganda losgelaten op het volk en nu doet het volk opeens iets heel raarsquote:Op vrijdag 24 juni 2016 05:58 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Ik wou net zeggen... - de bangmakerij gaat nog even lekker door. Termen als "catastrofe" vliegen in de rondte. Dat terwijl de EU juist een catastrofe is; een grote flop. En uit alles blijkt dat immigratie een heel belangrijke beweegreden is geweest voor brexit-stemmers.
Overigens: tegen de EU zijn is niet hetzelfde als tegen Europa of Europese samenwerking zijn.
Precies, dit is precies hoe het zit.. De haat campagne en het gespin van remain en de enorme puinhoop dat de eu heeft gemaakt van bijna alle grote issues heeft hiervoor gezorgd..quote:Op vrijdag 24 juni 2016 05:58 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Ik wou net zeggen... - de bangmakerij gaat nog even lekker door. Termen als "catastrofe" vliegen in de rondte. Dat terwijl de EU juist een catastrofe is; een grote flop. En uit alles blijkt dat immigratie een heel belangrijke beweegreden is geweest voor brexit-stemmers.
Overigens: tegen de EU zijn is niet hetzelfde als tegen Europa of Europese samenwerking zijn.
Hoeft geen twee jaar te duren. Het VK heeft bijvoorbeeld geen euro, zoals andere EU-landen die wel hebben.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 05:58 schreef Peter_Rasmussen het volgende:
[..]
Onderhandelingen over uittreding duren zo'n 2 jaar. Tot die tijd zit de UK nog in de EU. Hoewel wel al met een been uit, maar niet helemaal tot 2018.
Ik ook.....ik heb het opgevangen op een petriglaasje zodat ik het kan inlijsten....voor mijn kleinkinderenquote:
Dat vervelende vrije internet ookquote:Op vrijdag 24 juni 2016 06:00 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Ze snappen er niks van. Decennialang heeft de BBC zijn propaganda losgelaten op het volk en nu doet het volk opeens iets heel raars
Het volk profiteert niet van de EU. Het zijn de grote bedrijven en de topbestuurders die bakken met geld verdienen, maar voor de gewone man is het bestaan alleen maar onzekerder geworden. En daar komt dan nog de ongewenste immigratie overheen; voor een belangrijk deel ook nog eens migranten die een conflicterende cultuur meebrengen, die weinig bijdragen, maar wél gretig een beroep doen op sociale zekerheid.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 06:00 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Ze snappen er niks van. Decennialang heeft de BBC zijn propaganda losgelaten op het volk en nu doet het volk opeens iets heel raars
Ik was bang dat de moord op die Labour-politica alsnog zou leiden tot een Remain-zege. Dat was ook het beeld in de exit-polls. Dus dan is enige verbazing over de gunstige uitslag niet zo gek.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 06:01 schreef Straatcommando. het volgende:
Ik vind de verbaasde reacties nogal gek inderdaad.
Ik acht ze er nog in staat toe ook. Macht corrumpeert. De EU-elite zal er alles aan doen om zijn macht in stand te houden.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 06:01 schreef CrashO het volgende:
[..]
Dat vervelende vrije internet ook
Tijd voor de EU om dat filter van China over te kopen zodat ze hun burgers weer kunnen sturen.
Olie zakt 6%, maar dat zou je weken later pas merkenquote:Op vrijdag 24 juni 2016 06:03 schreef KingRadler het volgende:
hoe zit het met brandstof in Nederland vandaag?
Cameron stapt vandaag op maakt hij later vandaag bekendquote:Op vrijdag 24 juni 2016 06:05 schreef L3gend het volgende:
Ben benieuwd of Cameron nu opstapt
Ook ben ik benieuwd wat UKIP als partij gaat doen, hun voornamelijk doel hebben ze bereikt.
Simpel cameron verdwijnt en Johnson mag het gaan doen en dan kijken of ie het waar kan maken..quote:Op vrijdag 24 juni 2016 06:05 schreef L3gend het volgende:
Ben benieuwd of Cameron nu opstapt
Ook ben ik benieuwd wat UKIP als partij gaat doen, hun voornamelijk doel hebben ze bereikt.
Maar gaat een Brexit daar echt tegen helpen? En nog belangrijker: wegen de nadelen van de EU op tegen de voordelen?quote:Op vrijdag 24 juni 2016 05:55 schreef Loekie1 het volgende:
De Britten lezen ook kranten, lezen ook wat elders gaande is en zien de toestroom van vluchtelingen bij Calais, horen dat Isis het moeilijk vindt om GB binnen te komen en Brussel wil dat GB ook al die problemen krijgt en dus Isis-lui in het land komen. Isis smult om GB te laten lijden.
Ik denk dat dat de belangrijkste gevoelens van veel mensen in het stemhokje waren.
Iddquote:Op vrijdag 24 juni 2016 06:06 schreef Braindead2000 het volgende:
Herstel: 1 miljoen voorsprong voor Leave.
Ik denk dat ze in ieder geval hun grenzen goed gaan beschermen.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 06:07 schreef Maraca het volgende:
[..]
Maar gaat een Brexit daar echt tegen helpen? En nog belangrijker: wegen de nadelen van de EU op tegen de voordelen?
Ben benieuwd.. Tijd zal het leren
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |