Nee hoor, door Roose.quote:Op maandag 20 juni 2016 23:37 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
In principe kan alleen een koning een bastaard legaliseren, dus nee. Ramsay is door Joffrey (of Tommen?) van z'n bastaardtitel verholpen.
Volgens mij gebeurde dat door Roose Bolton nadat Ramsay Moat Cailin veroverd had.quote:Op maandag 20 juni 2016 23:37 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
In principe kan alleen een koning een bastaard legaliseren, dus nee. Ramsay is door Joffrey (of Tommen?) van z'n bastaardtitel verholpen.
Nee, hij overhandigt Ramsay een brief waarin een koninklijk besluit staat. http://gameofthrones.wikia.com/wiki/Legitimizationquote:
Ze kan:quote:Op maandag 20 juni 2016 23:40 schreef stinkie het volgende:
[..]
eigenlijk was wat Ramsey zei voor mij de indicatie dat ze wel zwanger is
"he punched Ramsay in the face a number of times (most of us watched that on repeat)."quote:Op maandag 20 juni 2016 23:52 schreef Voszje het volgende:
http://wikiofthrones.com/(...)-bear-island-thinks/
Lyanna is gewoon dé heldin.
Ik zag weinig Romeins eerlijk gezegd, helemaal omdat het gewoon uitliep op hard op elkaar afrennen gevolgd door een simpele, slecht uitgevoerde schildmuur.quote:Op maandag 20 juni 2016 23:31 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Had ermee lopen zwaaien alsof ie mee deed aan kogelslingeren en je had het hele veld met archers, cavalerie en meer gewoon onderuit kunnen schoffelen. Nu is dat wellicht niet realistisch en als ik beyond the episode kijk wilden ze vooral een Middeleeuwse type slagveld met Romeinse vechttactieken erin verwerken. Maar toch tis wel fantasy, dus had Wun-Wun als backbencher lekker laten uithalen
Twee verkorte seizoenen geloof ik, de serie is namelijk wel redelijk uitgewerkt omdat ze steeds spectaculairder moeten worden van zichzelf, in plaats van het verhaal eerst te zetten.quote:Op maandag 20 juni 2016 23:55 schreef H0D3NPYL het volgende:
Hoeveel seizoenen komen er nog eigenlijk? Max twee ofzo?
nu wachten op een 24 uurs versie op youtubequote:Op maandag 20 juni 2016 23:58 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
"he punched Ramsay in the face a number of times (most of us watched that on repeat)."
En dat inderdaadquote:Op maandag 20 juni 2016 23:58 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
"he punched Ramsay in the face a number of times (most of us watched that on repeat)."
Bij beyond the episodes verwezen ze naar the battle of Cannae waarbij de Romeinen op eenzelfde manier zijn afgeslacht zoals Jon's troepen dat overkwam toen ze omsingeld en zo waren. De Romeinse troepen hadden op dat moment geen LF/Sansa die met een legertje cavalerie hun kwam reddenquote:Op maandag 20 juni 2016 23:59 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Ik zag weinig Romeins eerlijk gezegd, helemaal omdat het gewoon uitliep op hard op elkaar afrennen gevolgd door een simpele, slecht uitgevoerde schildmuur.
Als de Boltons een simpele phalanxtacktiek hadden toegepast hadden ze veel sneller de wildlings kapot gekregen.
als ze dan ook nog het butget hebben van een heel seizoen (10 afleveringen), worden het 2 mooie seizoenenquote:Op dinsdag 21 juni 2016 00:01 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Twee verkorte seizoenen geloof ik, de serie is namelijk wel redelijk uitgewerkt omdat ze steeds spectaculairder moeten worden van zichzelf, in plaats van het verhaal eerst te zetten.
quote:Op maandag 20 juni 2016 23:49 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Nee, hij overhandigt Ramsay een brief waarin een koninklijk besluit staat. http://gameofthrones.wikia.com/wiki/Legitimization
Game of Thrones is te populair om te stoppen.quote:Op dinsdag 21 juni 2016 00:07 schreef King_Merc het volgende:
[..]
als ze dan ook nog het butget hebben van een heel seizoen (10 afleveringen), worden het 2 mooie seizoenen
Ze moeten er uiteindelijk wel een eind aan breien. Ze gaan niet nog 5 seizoenen door ofzoquote:Op dinsdag 21 juni 2016 00:08 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Game of Thrones is te populair om te stoppen.
Game of Thrones zal stoppen... Maar ik zie nog wel wat Spin Off's gebeuren.quote:Op dinsdag 21 juni 2016 00:08 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Game of Thrones is te populair om te stoppen.
Net als bij Breaking Bad: Better Call Saulquote:Op dinsdag 21 juni 2016 00:12 schreef Uezurii het volgende:
[..]
Game of Thrones zal stoppen... Maar ik zie nog wel wat Spin Off's gebeuren.
Ja, nou, dat dus. Roose verkondigt het vrij theatraal, maar feit blijft dat alleen een koning kan on-bastaarden.quote:
Ja, dat is leuk van ze, maar de Romeinen noch de Carthagenen gingen ongedisciplineerd als een zooi dolle honden naar voren rennen.quote:Op dinsdag 21 juni 2016 00:06 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Bij beyond the episodes verwezen ze naar the battle of Cannae waarbij de Romeinen op eenzelfde manier zijn afgeslacht zoals Jon's troepen dat overkwam toen ze omsingeld en zo waren. De Romeinse troepen hadden op dat moment geen LF/Sansa die met een legertje cavalerie hun kwam redden
Ik wil een sitcom met Bronn, Pod Tyrion en Jaime in Friends-scenario, met Brienne en Tormund als bovenburen.quote:Op dinsdag 21 juni 2016 00:12 schreef Uezurii het volgende:
[..]
Game of Thrones zal stoppen... Maar ik zie nog wel wat Spin Off's gebeuren.
Ramsay zei ook zo fraai "I am part of you now" en ik dacht direct: omg, neeeeee, niet dat!quote:Op maandag 20 juni 2016 22:16 schreef vigen98 het volgende:
Wat ik wel eng begin te vinden is dat Sansa steeds zegt dat ze het in haar lijf voelt... Ze zal toch niet zwanger zijn? Dan ga ik echt kapot
Yes! Hopelijk wel!quote:Op dinsdag 21 juni 2016 00:12 schreef Uezurii het volgende:
[..]
Game of Thrones zal stoppen... Maar ik zie nog wel wat Spin Off's gebeuren.
Tikkeltje afhankelijk van hoeveel rechten Martin heeft verkocht, volgens mij is hij er namelijk wel klaar mee.quote:Op dinsdag 21 juni 2016 00:12 schreef Uezurii het volgende:
[..]
Game of Thrones zal stoppen... Maar ik zie nog wel wat Spin Off's gebeuren.
Ghehequote:Op dinsdag 21 juni 2016 00:16 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Ik wil een sitcom met Bronn, Pod Tyrion en Jaime in Friends-scenario, met Brienne en Tormund als bovenburen.
Dat heet emotie en daar had Sansa hem voor gewaarschuwd. Jon Snow knows nothing, Sansa did. He will trick you into his own trap. Vond het ook goed om te horen dat Sansa al het besef had dat Rickon toch al ten dode opgeschreven was. Had Jon toen Ramsay met Rickon naar voren kwam dezelfde houding als de BlackFish toen de Frey's en Jaime met Edmure dreigden hem op te hangen was het toch anders gegaan.quote:Op dinsdag 21 juni 2016 00:15 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Ja, dat is leuk van ze, maar de Romeinen noch de Carthagenen gingen ongedisciplineerd als een zooi dolle honden naar voren rennen.
Gotta catch 'em all!quote:Op dinsdag 21 juni 2016 00:17 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Yes! Hopelijk wel!
Roberts Rebellion
Dance Of Dragons
Doom of Valyria
Aegons Conquest
Take your pick.
Ehm, hij was intelligent. Dat betekent niet dat hij mentaal gezond en normaal was. Misschien is gestoord te extreem, maar hij zit wel in die richting. Je moet wel een beetje gestoord zijn om mensen levend te willen villen.quote:
Dat heet dom leiderschap, van Jon en van Davos. Helemaal van Davos.quote:Op dinsdag 21 juni 2016 00:28 schreef Joosie200 het volgende:
Dat heet emotie en daar had Sansa hem voor gewaarschuwd. Jon Snow knows nothing, Sansa did. He will trick you into his own trap. Vond het ook goed om te horen dat Sansa al het besef had dat Rickon toch al ten dode opgeschreven was. Had Jon toen Ramsay met Rickon naar voren kwam dezelfde houding als de BlackFish toen de Frey's en Jaime met Edmure dreigden hem op te hangen was het toch anders gegaan.
Nee, tenzij ze zichzelf Queen in the North gaat noemen. Om een bastaard te legitimeren is toestemming van de koning nodig.quote:Op maandag 20 juni 2016 23:05 schreef Nielsch het volgende:
Is Sansa nu Lady of Winterfell? Mag ze Jon benoemen tot een echte Stark net zoals Roose met Ramsay deed?
Dat zeiden wij ook al jaquote:Op dinsdag 21 juni 2016 00:46 schreef Dagonet het volgende:
En heeft Rickon nooit van zigzaggen gehoord?
Als Shireen er had gestaan, was Davos er op afgerend.quote:Op dinsdag 21 juni 2016 00:42 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Dat heet dom leiderschap, van Jon en van Davos. Helemaal van Davos.
En heel soms starten ze hun eigen huis, zoals Blackfyre.quote:Op dinsdag 21 juni 2016 00:15 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Ja, nou, dat dus. Roose verkondigt het vrij theatraal, maar feit blijft dat alleen een koning kan on-bastaarden.
Bastaarden zonder erkenning van vader: geen achternaam (zie: Gendry)
Erkende bastaarden: Snow/Sand/Rivers/etc
En dan heb je de (zeer zeldzame) gevallen waarbij de bastaard de familienaam krijgt.
Dit dus. En waar anderen hem om die reden blijkbaar een loser vinden, vind ik hem op zulke momenten juist een enorme held (ook al was het niet verstandig)quote:Op dinsdag 21 juni 2016 00:49 schreef BaasBanaan het volgende:
[..]
Als Shireen er had gestaan, was Davos er op afgerend.
Als Cersei er had gestaan, was Jaime er op afgerend.
Als Sansa er had gestaan, zou Brienne er op afrennen.
Ik denk dat we voor elk persoon, ongeacht intelligentie, wel iemand kunnen vinden waarvoor ze in die val zouden trappen. Zelfs Littlefinger zou er denk ik op af rennen als Catelyn de bait was.
Vandaar dat hij regelmatig verteld over andere verhalen van hem die in een serie veranderd kunnen worden?quote:Op dinsdag 21 juni 2016 00:19 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Tikkeltje afhankelijk van hoeveel rechten Martin heeft verkocht, volgens mij is hij er namelijk wel klaar mee.
quote:Op maandag 20 juni 2016 18:34 schreef Kokoswater het volgende:
Hoe kunnen ze Melisandre nu dood laten gaan.
mel heeft het wel vaker mis gehad. ik zie zomaar davos onze heks afmaken komende seizoen. zodat ook hij zijn "onschuld" verliest in deze wereldquote:
Aan de ene kant vind ik haar personage nu wel interessanter en meer toevoegen aan de serie, maar ik mag haar ook minder.quote:Op dinsdag 21 juni 2016 00:55 schreef Forbry het volgende:
She saved the day (nou ja, LF did) maar ik vind Sansa op deze manier wel een beetje achterbaks... als dit haar manier van 'badass' zijn is, laat dan maar zitten...
dat heb je vaker met vrouwen je weetzquote:Op dinsdag 21 juni 2016 00:55 schreef Forbry het volgende:
She saved the day (nou ja, LF did) maar ik vind Sansa op deze manier wel een beetje achterbaks... als dit haar manier van 'badass' zijn is, laat dan maar zitten...
ahummmm, geen mel geen jon je weetzquote:Op maandag 20 juni 2016 18:21 schreef Moira. het volgende:
Zou me niks verbazen. Melisandre is sowieso een beetje 'fallen from grace' dit seizoen, en met de komst van die andere Red Priestess is ze ook niet echt meer 'nodig' ofzo.
quote:Op dinsdag 21 juni 2016 00:16 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Ik wil een sitcom met Bronn, Pod Tyrion en Jaime in Friends-scenario, met Brienne en Tormund als bovenburen.
Of Carice maakt Davos af..quote:Op dinsdag 21 juni 2016 00:55 schreef Slayage het volgende:
[..]
[..]
mel heeft het wel vaker mis gehad. ik zie zomaar davos onze heks afmaken komende seizoen. zodat ook hij zijn "onschuld" verliest in deze wereld
azijnpisserquote:Op maandag 20 juni 2016 19:57 schreef GGMM het volgende:
Beste aflevering van dit seizoen. (al was dat niet zo lastig)
geen davos geen jon. davos is steun en toeverlaat van jon. jon is the prince that was promissed. nuf said...quote:Op dinsdag 21 juni 2016 01:06 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Of Carice maakt Davos af..
Waarom is Davos nog belangrijk? Hij is een nobody in The North.
quote:Lady Lyanna continues to display her swag all along, and we couldn’t be more awed.
Die heeft het aangevraagd bij de koning (Joffrey was dat), het moet echt worden goedgekeurd door de koning.quote:
Hahahaquote:Dany notes there’s never been a queen of the Iron Islands, which rather perfectly sets up Yara to point out, hey, isn’t that exactly the precedent you’re trying to set in King’s Landing?
Tyrion is skeptical. He remembers Theon acting like a tool back in season 1 and never forgets a joke about his height. But that was before Theon lost his tool — and his arrogance along with it. (I’m bummed that Varys was sent on his Top Secret Mission so he can’t form that Theon-Varys-Grey Worm eunuch super-hero group, an idea one reader dubbed the “Ex-Men”).
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |