Behalve bij Slaapzakquote:Op woensdag 15 juni 2016 12:06 schreef Willoow het volgende:
[..]
Bij elke kerel op fok moet je je eerst afvragen of het geen zolderkamerverkrachter is oid.
daarvan weet je het zeker?quote:
quote:Maar waarom is dit niet genoeg? Minimalisme kan een rijk leven opleveren. What you own becomes your prison. Ik kan het gewone leven niet meer accepteren. Vaak ervaar je dat pas als je zelf gereisd hebt. Het voelt als de manier hoe het hoort. De simpliciteit van niks anders dan vrienden maken, verhalen vertellen, natuur, dansen, zingen, zwemmen, eten, drinken en ga maar door. Meer heeft een mens niet nodig. Ik in ieder geval niet. Ja, geld. Maar dat hoeft dus niet veel te zijn als je het goed doet. Waarom jezelf beloven dat je iets later kan krijgen als je het direct kunt grijpen? Hoeveel mensen trapten in die illusie en hebben vervolgens jaren later spijt van wat ze gedaan hebben?
Ah.....quote:Op woensdag 15 juni 2016 12:17 schreef gianni61 het volgende:
[..]
nee, deze hippie
KLB / Opleiding kiezen natte vingerwerk...
net na die foto's van gister? dudequote:Op woensdag 15 juni 2016 12:28 schreef NoelGallagher het volgende:
kanjerzooi![]()
ben dus per abuis uit onze groepsapp gegaan ALLES WEG, ALLE GEDEELDE MEDIA ALLES KANJERZOOI
wordt dit niet standaard op je telefoon opgeslagen?quote:Op woensdag 15 juni 2016 12:28 schreef NoelGallagher het volgende:
kanjerzooi![]()
ben dus per abuis uit onze groepsapp gegaan ALLES WEG, ALLE GEDEELDE MEDIA ALLES KANJERZOOI
Doe ff rustig man. Wat moeten de mensen in Syrië niet denken?quote:Op woensdag 15 juni 2016 12:28 schreef NoelGallagher het volgende:
kanjerzooi![]()
ben dus per abuis uit onze groepsapp gegaan ALLES WEG, ALLE GEDEELDE MEDIA ALLES KANJERZOOI
gedeelde media nietquote:Op woensdag 15 juni 2016 12:31 schreef gianni61 het volgende:
[..]
wordt dit niet standaard op je telefoon opgeslagen?
boeit me niks Gquote:Op woensdag 15 juni 2016 12:31 schreef Kurovski het volgende:
[..]
Doe ff rustig man. Wat moeten de mensen in Syrië niet denken?
Klinkt eigenlijk wel als een type wat reizen af blijft wisselen met werken met pappie en mammie als veilige haven. Totdat pappie en mammie er op een dag genoeg van krijgen. Dan is hij gedoemd tot een kudtleven.quote:
op een gegeven moment kom je er toch achter dat je niet zo kan blijven leven iddquote:Op woensdag 15 juni 2016 12:42 schreef Chai het volgende:
[..]
Klinkt eigenlijk wel als een type wat reizen af blijft wisselen met werken met pappie en mammie als veilige haven. Totdat pappie en mammie er op een dag genoeg van krijgen. Dan is hij gedoemd tot een kudtleven.
oh ben jij er zo een. geef me wat danquote:Op woensdag 15 juni 2016 12:48 schreef PeZu het volgende:
geen koele miljoenen op je bak hebben zodra je geboren word_!
Oh die met die motor.quote:Op woensdag 15 juni 2016 12:06 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Nee die andere was knapper die homo niet
Goeie kaaklijn, goeie schedel, goeie baardgroei, goeie huidskleurquote:
heb je nog steeds abn en eindigend 357?quote:Op woensdag 15 juni 2016 12:49 schreef NoelGallagher het volgende:
[..]
oh ben jij er zo een. geef me wat dan
Dat is onze gedeelde rekening nu.quote:Op woensdag 15 juni 2016 12:50 schreef PeZu het volgende:
[..]
heb je nog steeds abn en eindigend 357?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |