Ach, na Rosmalen heeft ze nog minimaal twee weken om te doen waar ze zin in heeft.quote:Op donderdag 2 juni 2016 19:29 schreef TheVulture het volgende:
Ik hoop het niet natuurlijk maar ik denk dat het sprookje morgen wel uit is.
Vraag me trouwens ook af of ze volgende week in Rosmalen gaat starten, rust lijkt me beter
Dit is geen succes of hoe zie jij dit? Voor eerst in jaren komt er een Nederland(se)(er) ver in een Grand Slam. We hebben hier en in ander topic al zoveel mensen bespot dat dit best gevierd mag worden. Bij Kiki zit er gelukkig een goede kop op en met Sluiter lijkt ze juiste klik te hebben gevonden. Hier heb ik er wel vertrouwen in.quote:Op donderdag 2 juni 2016 19:39 schreef N.i.c.k het volgende:
RTL alweer gelijk een kop met 'HISTORISCH'.
Wat heeft deze natie toch een vervelende, Engelse sportbeleving gekregen. Alles ophemelen wat even presteert en alles de kop afsnijden wat even tegenvalt.
We hebben dringend echte successen nodig.
Inderdaad, dit is zeker een succesquote:Op donderdag 2 juni 2016 19:41 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Dit is geen succes of hoe zie jij dit? Voor eerst in jaren komt er een Nederland(se)(er) ver in een Grand Slam. We hebben hier en in ander topic al zoveel mensen bespot dat dit best gevierd mag worden. Bij Kiki zit er gelukkig een goede kop op en met Sluiter lijkt ze juiste klik te hebben gevonden. Hier heb ik er wel vertrouwen in.
Dat zou ik niet hebben als Haase of Thiemooow de kwartfinale hadden gehaald
Dat zeg ik toch helemaal niet? Ik persoonlijk vind het fantastisch en ontzettend knap hoe ze de potten binnensleept.quote:Op donderdag 2 juni 2016 19:41 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Dit is geen succes of hoe zie jij dit? Voor eerst in jaren komt er een Nederland(se)(er) ver in een Grand Slam. We hebben hier en in ander topic al zoveel mensen bespot dat dit best gevierd mag worden. Bij Kiki zit er gelukkig een goede kop op en met Sluiter lijkt ze juiste klik te hebben gevonden. Hier heb ik er wel vertrouwen in.
Dat zou ik niet hebben als Haase of Thiemooow de kwartfinale hadden gehaald
Ach ja, dat zal je altijd houden. Pers springt er pas op als succes echt dichtbij is, eerder is het niet interessant. Bij Kruijswijk in Giro ging NOS ook pas ter plekke live toen hij in roze reed. Dat was ook uiterst genant, maar ja daar is NOS wel goed in.quote:Op donderdag 2 juni 2016 19:46 schreef N.i.c.k het volgende:
[..]
Dat zeg ik toch helemaal niet? Ik persoonlijk vind het fantastisch en ontzettend knap hoe ze de potten binnensleept.
Maar ik heb het over de berichtgeving, en hoe hyper erover gedaan wordt.
tja als haar tegenstander in de 3de ronde normaal kon blijven serveren, was het toen al afgelopen. zo is het ook weer.quote:Op donderdag 2 juni 2016 19:46 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Inderdaad, dit is zeker een succes. Zeer knappe prestatie.
Als ze niet zoveel last van haar kuit had dan zou ze het toernooi kunnen winnen.
Het is ook heel bijzonder dat er n Nederlander de halve finale bereikt in n GS. Komt echt zelden voor. Dus de hysterie is niet geheel onterecht. - Als het Nederlands elftal met voetbal de halve finale van een WK - of zelfs EK - haalt staat het hele land op zn kop,quote:Op donderdag 2 juni 2016 19:46 schreef N.i.c.k het volgende:
[..]
Dat zeg ik toch helemaal niet? Ik persoonlijk vind het fantastisch en ontzettend knap hoe ze de potten binnensleept.
Maar ik heb het over de berichtgeving, en hoe hyper erover gedaan wordt.
En als dat plekje op haar schildklier wel kwaadaardig was, dan had ze nu ook niet in de halve finale gestaan, maar zo kun je alles kapot relativeren.quote:Op donderdag 2 juni 2016 19:56 schreef F.M.D. het volgende:
[..]
tja als haar tegenstander in de 3de ronde normaal kon blijven serveren, was het toen al afgelopen. zo is het ook weer.
Hoe zie jij het liever? De NOS die van +/- vijftien "grootste" sporten alle wedstrijden uitzendt?quote:Op donderdag 2 juni 2016 19:47 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Ach ja, dat zal je altijd houden. Pers springt er pas op als succes echt dichtbij is, eerder is het niet interessant. Bij Kruijswijk in Giro ging NOS ook pas ter plekke live toen hij in roze reed. Dat was ook uiterst genant, maar ja daar is NOS wel goed in.
twitter:AP_Sports twitterde op donderdag 02-06-2016 om 19:54:51Unseeded Kiki Bertens of Belgium to play Serena Williams in the French Open semifinalshttps://t.co/ovDAMLa8Zu reageer retweet
Daarom ook wel fijn dat ze bij dat analyseren een paar oud-tennissers uitnodigen. Deden ze ook goed met het volleybal en waterpolo.quote:Op donderdag 2 juni 2016 19:58 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Ik ben vaak, eigenlijk meestal, kritisch op de NOS. Maar ik snap dat ze niet alle sport kunnen kopen + uitzenden, en vind het prima als ze dan bij succes extra geld en aandacht erin steken. Toont aan dat ze toch een beetje flexibel zijn.
Probleem is alleen dat vrijwel iedereen in vaste dienst echt pure aids is, en niet gehinderd door enige kennis van zaken
Wateringse Boys tochquote:Op donderdag 2 juni 2016 20:03 schreef TennispeRFect het volgende:
Als de moeder van Kiki niet zo veel had gedronken tijdens het schuurfeest in '91 en het Rijswijkse voetbalteam er niet was dan stond er nu geen Nederlandse in de halve finale.
Misschien hebben de Belgen haar ook al geclaimdquote:Op donderdag 2 juni 2016 20:02 schreef borisz het volgende:
#werkenbijAPtwitter:AP_Sports twitterde op donderdag 02-06-2016 om 19:54:51Unseeded Kiki Bertens of Belgium to play Serena Williams in the French Open semifinalshttps://t.co/ovDAMLa8Zu reageer retweet
Ik word er doodmoe van dat de NOS altijd alles maar wil analyseren en becommentariëren, laat gewoon de sport zien, maar wat boeit het nou dat Manon Bollegraf haar zegje doet. Voegt echt niks toe. Zeker als je er een presentator naast zet die inhoudelijk zwak is en alleen maar open deuren in trapt.quote:Op donderdag 2 juni 2016 20:02 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Daarom ook wel fijn dat ze bij dat analyseren een paar oud-tennissers uitnodigen. Deden ze ook goed met het volleybal en waterpolo.
Dit ja. Bij de OS gaan ze vast ook weer analyseren met allerlei pipos terwijl er live sport isquote:Op donderdag 2 juni 2016 20:12 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ik word er doodmoe van dat de NOS altijd alles maar wil analyseren en becommentariëren, laat gewoon de sport zien, maar wat boeit het nou dat Manon Bollegraf haar zegje doet. Voegt echt niks toe
Ja, dat doen ze ook goed, ook vaak bij zwemmen, shorttrack, atletiek. De ene kan het beter dan de ander, een Sedoc vond ik het zeer leuk doen, Bollegraf vandaag wellicht wat minder (niet heel aandachtig naar gekeken).quote:Op donderdag 2 juni 2016 20:02 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Daarom ook wel fijn dat ze bij dat analyseren een paar oud-tennissers uitnodigen. Deden ze ook goed met het volleybal en waterpolo.
Ja, en gewoon alles. Livestream op internet incluis. Tijdens Giro zonden ze alleen in weekend uitquote:Op donderdag 2 juni 2016 20:01 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Hoe zie jij het liever? De NOS die van +/- vijftien "grootste" sporten alle wedstrijden uitzendt?
Vraag ik me ook af, dat begint maandag al. Maja, even rust (zeker voor de kuit), even genieten met familie (+ feestjequote:Op donderdag 2 juni 2016 19:29 schreef TheVulture het volgende:
Ik hoop het niet natuurlijk maar ik denk dat het sprookje morgen wel uit is.
Vraag me trouwens ook af of ze volgende week in Rosmalen gaat starten, rust lijkt me beter
Uh, mevrouw de Vries uit Tiel heeft gewoon behoefte aan een stukje duiding.quote:Op donderdag 2 juni 2016 20:12 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ik word er doodmoe van dat de NOS altijd alles maar wil analyseren en becommentariëren, laat gewoon de sport zien, maar wat boeit het nou dat Manon Bollegraf haar zegje doet. Voegt echt niks toe. Zeker als je er een presentator naast zet die inhoudelijk zwak is en alleen maar open deuren in trapt.
Ze hebben voor OS al Edith Bosch gestriktquote:Op donderdag 2 juni 2016 20:13 schreef Szura het volgende:
[..]
Dit ja. Bij de OS gaan ze vast ook weer analyseren met allerlei pipos terwijl er live sport is.
Is dat de buurvrouw van mevrouw van Zetten?quote:Op donderdag 2 juni 2016 20:17 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Uh, mevrouw de Vries uit Tiel heeft gewoon behoefte aan een stukje duiding.
Zitten samen in de boekenclubquote:Op donderdag 2 juni 2016 20:18 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Is dat de buurvrouw van mevrouw van Zetten?
Waarschijnlijk omdat ze nu ook de vrouwen halve finales moeten doen morgen. Normaal hadden die vandaag afgewerkt moeten worden geloof ikquote:Op donderdag 2 juni 2016 20:22 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Lol, Thiem Djoko op Lenglen. Waarom moeten die beide halve finales tegelijk?
Ik heb op het toernooi in Rosmalen een keer een tennisreis naar Turkije gewonnen en uitgereikt gekregen door Manon Bollegraf.quote:Op donderdag 2 juni 2016 20:12 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ik word er doodmoe van dat de NOS altijd alles maar wil analyseren en becommentariëren, laat gewoon de sport zien, maar wat boeit het nou dat Manon Bollegraf haar zegje doet. Voegt echt niks toe. Zeker als je er een presentator naast zet die inhoudelijk zwak is en alleen maar open deuren in trapt.
Ik heb niks tegen Bollegraf maar ik snap niet waarom ze bij de NOS altijd iemand nodig hebben voor een analysequote:Op donderdag 2 juni 2016 20:24 schreef PippenScottie het volgende:
[..]
Ik heb op het toernooi in Rosmalen een keer een tennisreis naar Turkije gewonnen en uitgereikt gekregen door Manon Bollegraf.
Dat is voor deze discussie helemaal niet relevant, maar ik hou dus niet van haten op Manon Bollegraf.
Gelukkig wel ja. Meer tijd voor Watts.quote:Op donderdag 2 juni 2016 20:28 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Game, set & Mats lijkt wat korter te zijn dit jaar.
47% rente zo ongeveer.quote:Op donderdag 2 juni 2016 20:29 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Djoko speelt al erg goed voor zijn doen. Valt er nog wat aan hem te verdienen bij een inzet?
Op de OS doen ze het soms wat teveel ja, maar bij losse evenementen vind ik het vaak wel chill.quote:Op donderdag 2 juni 2016 20:12 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ik word er doodmoe van dat de NOS altijd alles maar wil analyseren en becommentariëren, laat gewoon de sport zien, maar wat boeit het nou dat Manon Bollegraf haar zegje doet. Voegt echt niks toe. Zeker als je er een presentator naast zet die inhoudelijk zwak is en alleen maar open deuren in trapt.
Het moet gewoon niet te veel live sport in de weg staan, en dat is op de OS al heel snelquote:Op donderdag 2 juni 2016 20:35 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Op de OS doen ze het soms wat teveel ja, maar bij losse evenementen vind ik het vaak wel chill.
Het gros van de kijkers is alleen niet zo sportgek dat ze de finale taekwondo of speerwerpen willen zien als er net een Nederlander een medaille heeft gewonnen.quote:Op donderdag 2 juni 2016 20:36 schreef Sked het volgende:
[..]
Het moet gewoon niet te veel live sport in de weg staan, en dat is op de OS al heel snel
Dat is Nederland post-Fortuynquote:Op donderdag 2 juni 2016 19:39 schreef N.i.c.k het volgende:
RTL alweer gelijk een kop met 'HISTORISCH'.
Wat heeft deze natie toch een vervelende, Engelse sportbeleving gekregen. Alles ophemelen wat even presteert en alles de kop afsnijden wat even tegenvalt.
We hebben dringend echte successen nodig.
Annabel Croftquote:Op donderdag 2 juni 2016 20:30 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Gelukkig wel ja. Meer tijd voor Watts.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |