Ben jij sportief? Volg je alles wat met sport te maken heeft? Of heb je gewoon iets te melden of te vragen over een sport? Dan is dit het forum waar je zijn moet.
Er bestaat een hele waaier aan dopingmiddelen, hieronder vind je een (vereenvoudigd) beknopt overzicht:
(Androgene) Anabole steroļden: zorgen ondermeer voor een hogere eiwitaanmaak en mindere eiwitafbraak in het lichaam wat kan resulteren in extra spiergroei en kracht. Hierdoor kan een atleet meer en harder trainen omdat zijn lichaam veel beter recupereert van de verrichte arbeid. Kan ook bij blessures gebruikt worden om weer sneller op de been te zijn. Bv. Stanozolol, Nandrolon, Dianabol, Deca durabolin, Estragol, THG, ...
Groeihormonen: kunnen voor wat extra spier- en weefselgroei zorgen (regelmatig in combinatie met anabole steroļden), vetverbranding en helpen ook om sneller te genezen bij een blessure . Wordt sinds de jaren ’80 gebruikt en is zelfs nu nog steeds moeilijk op te sporen. HGH, GH, Somatrotopine, Somatropine
Peptides: peptides zijn aminozuurketens die de bouwstenen vormen van proteļnen. Peptides zijn de nieuwe generatie van dopingmiddelen te noemen. - GHRP: afkorting voor growth hormone releasing peptide. aminozuurketens die ons lichaam triggeren om meer groeihormoon af te geven waardoor het lichaam de voordelen van extra groeihormoon krijgt. Worden blijkbaar vrij snel gemetaboliseerd en zijn daardoor niet makkelijk op te sporen. Bv. GHRP - 6, CJC 1295, TB-500, ...
- GW1516:een stofje dat zich bind aan de PPARdelta receptor en er voor zorgt dat er meer proteļnen vrijkomen die helpen bij de energie uitstoot. In combinatie met AICAR zou het een erg goede verbetering moeten geven van het uithoudingsvermogen. Bij ratten hielp GW1516 bij het vetmetabolisme en bescherming tegen zwaarlijvigheid. Omdat het erg kankerverwekkend was, werd deze stof niet meer verder ontwikkeld en is enkel op de zwarte markt te verkrijgen. Ze is zo gevaarlijk dat het WADA atleten specifiek voor deze stof waarschuwt , maar ondanks deze waarschuwing zijn er toch al meerdere atleten betrapt op het gebruik ervan.
- SARM: afkorting voor Selective Androgen Receptor Modulator. SARMs binden aan de androgeen receptor, maar hebben weefselafhankelijke effecten door bijv. de verschillen in co-expressie van relevante cofactoren. Streven in het kader van sport is hierbij het maximaliseren van androgene activiteit in skeletspierweefsel, maar het minimaliseren in bijv. de prostaat om zodoende sportprestaties te maximaliseren, en tegelijkertijd androgene bijwerkingen te minimaliseren.
- AICAR afkorting voor amino-imidazole carboxamide ribotide een stof die de aanmaak van nucleotiden stimuleert. Nucleotiden spelen een rol bij het doorgeven van signalen in en tussen cellen en de energielevering in cellen. Het zorgt voor een verandering naar spiervezeltype 1 dat belangrijk is bij duursporten, zorgt voor een betere doorbloeding en heeft effect op het koolhydraat en vetmetabolisme. Gebruik is moeilijk te traceren omdat het een lichaamseigen stof is, maar ondertussen zijn er wel limieten vastgesteld.
AOD9604 (Lipotropin) Vetverbander is gebaseerd op een stuk van de menselijke molecule van het de groeihormoon. Dit hormoon, dat natuurlijk in het lichaam voorkomt en dat vet metabolisme bevordert, wordt onderdrukt in het lichaam.
- GAS6 een lichaamseigen eiwit dat de aanmaak van rode bloedcellen stimuleert. Is ontwikkeld om nierpatiėnten met anemie, die slecht of niet reageren op EPO, te helpen om hun hematocriet terug richting een normaler niveau te brengen. Als GAS6 werd gebruikt, reageerde de patient ook beter op EPO. Terwijl bij EPO voorzichtig moet omgesprongen worden met de dosering om geen trombose te veroorzaken, is dit bij GAS6 minder het geval en dus veiliger in gebruik. dan EPO. Volgens de onderzoeken gaf de combinatie van de 2 de beste resultaten in functie van het hematocrietniveau.
EPO: dit hormoon zorg er voor dat er meer rode bloedlichaampjes worden aangemaakt. Hierdoor kan het bloed meer zuurstof transporteren en dat zorgt er voor dat je een inspanning langer kan volhouden. Erytropoėtine, rhEPO, Darbepoėtine alfa (Aranesp), epoėtine delta (Dynepo), CERA
FG-4592 (zuurstof in een pil) is bedoeld voor mensen die een tekort hebben aan rode bloedlichaampjes, zoals mensen met nierproblemen. Het middel stimuleert de aanmaak van rode bloedlichaampjes en werkt dus als epo, maar dan in pilvorm. Het is dus makkelijker toe te dienen dan epo zelf, dat werkt met een spuit." FG-4592 alleen beschikbaar voor deelnemers aan klinische proeven. Het geneesmiddel bevindt zich in de laatste testfase, maar is nog niet goedgekeurd voor de markt. Toch kan het al op verschillende websites besteld worden, als de koper tenminste kan laten zien dat hij onderzoeker is.
Mechano groeifactor (Mechano Growth Factor) (MGF) is een variant van de spier insuline-achtige groeifactor-1 (IGF-1) die op strikte lichaamsbeweging en spierschade. Structureel anders dan andere groeifactoren, zoals IGF-1, dat wordt gesynthetiseerd door de lever, MGF gaat spiervezels skeletspier weefsel te herstellen en voorkomt beschadigde cellen sterven af. Het voegt stamcellen in de spier en wordt geactiveerd door een puls van stimulatie na spierweefsel belangrijke mechanische belasting ondergaan. Genen voor MGF getranscribeerd in mindere mate het ouder daarom spiermassa afneemt bij ouderen en bepaalde ziekten ook interfereren met de productie ervan
Bloedtransfusie: Een atleet laat bloed aftappen om later terug te injecteren. Bij de heropname van dat bloed zal de atleet zijn aantal rode bloedlichaampjes goed zien toenemen, waardoor zijn uithoudingsvermogen beter zal zijn.
Stimulantia: bevorderen de werking van het centrale zenuwstelsel, je reageert sneller/harder op prikkels en voelt je ook alerter/energieker. efedra, ritalin, amfetamine, cocaļne, cafeļne, nicotine, ...
Beta 2 agonisten : verhogen de stofwisseling en worden onder meer bij wielrenners gebruikt omdat je hiermee goed vet kan verbranden zonder kostbare spieren te verliezen. Het is mogelijk dat er een beetje extra spiergroei onder invloed van deze middelen plaatsvind. Je vindt ze bijvoorbeeld in astmamedicijnen. Clenbuterol, Salbutamol
Insuline: een hormoon dat de suikerspiegel in het bloed regelt en kan gebruikt worden om extra koolhydraten in de spieren op te slaan, waardoor de spieren een grotere energievoorraad hebben.
Diuretica: medicijnen die de urineproductie verhogen. Hierdoor kunnen verboden middelen sneller uit het lichaam verdwijnen en wordt de urine erg waterachtig. Dit resulteert dan in geen positieve test voor de dopingmiddelen die een atleet gebruikt, maar wel een positieve test voor diuretica en dat kan zoals het geval F. Schleck heel wat vragen oproepen. Furosemide, Xipamide, ...
Probenicide: een middel dat (doping)metabolieten aan zich vasthecht waardoor het dopinggebruik gemaskeerd wordt omdat ze niet in de urinetest terechtkomen. Is eigenlijk een geneesmiddel dat wordt gebruikt bij jicht.
Dopingtesten
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Enkele notoire gezichten:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Docu's, interviews en lezingen
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Filmpjes van legendarische prestaties op doping
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De functie wordt voornamelijk - maar niet uitsluitend - op kantoor en binnen kantoortijden vervuld.
Dat is dan weer jammer. Met name het stuk van als een Stasi-officier binnenvallen leek me leuk. Maar dat is bijna niet.
"Het is oorlog, bedankt Vannoppen, bedankt Van der Linden. Dit is het laatste dat ik voor de Belgische ploeg gedaan heb. Ze kunnen allemaal de boom in." Improv: Rich Tapestry of Life
Isinbajeva beschuldigt vier landen van systematisch dopegebruik
Jelena Isinbajeva heeft de aanval geopend op de gevestigde atletiekorde. De tweevoudig olympisch kampioene polsstokhoogspringen uit Rusland heeft tegen sport.ru verklaard dat ook in andere landen sprake is van systematisch dopegebruik in de atletieksport. De vedette noemde de Verenigde Staten, Groot-Brittanniė, Duitsland en Kenia.
"Atleten uit die landen zijn tegen schorsingen aangelopen, zaten stil hun schorsing uit zonder te stoppen met trainen en keerden terug met overwinningen en records", liet ze optekenen. Isinbajeva mag door de voorlopige schorsing van de Russische atletiekbond niet in actie komen.
De Russen zijn gestraft door de internationale atletiekfederatie IAAF, nadat het wereldantidopingbureau WADA met een rapport kwam over door een door de Russische staat gefinancierd en georganiseerd dopingnetwerk binnen de atletieksport.
Op 17 juni beslist de IAAF in Wenen of de schorsing wordt opgeheven. Gebeurt dat niet, dan kunnen de Russische atleten de Olympische Spelen in Rio vergeten. Isinbajeva heeft al aangekondigd in dat geval naar het Europese Hof voor de Rechten van de Mens te stappen om deelname in Rio af te dwingen.
Onbegrijpelijk en unfair
Voor de polsstokhoogspringster is het feit dat alleen Rusland in het verdachtenbakje zit onbegrijpelijk en unfair. "Ik heb vijf jaar buiten Rusland getraind, met een eigen coach. Ik heb veel controles moeten ondergaan. Die zijn altijd negatief geweest. Ik ben altijd eerlijk geweest en ik laat niemand mijn rechten afnemen'', toonde ze zich eerder al heel strijdbaar.
Als ik aan één Russische sporter een pleurishekel heb is zij het wel, met haar homohaat, samenzweringstheorieeėn en "omg het is een schending van onze mensenrechten!!1!"-gejank de hele tijd. Echt, zij staat bij mij op het lijstje met Gatlin en Mekhissi-Benabbad waarvan ik eveneens hoop dat ze ooit (weer) gepakt worden en oprotten.
Als ik aan één Russische sporter een pleurishekel heb is zij het wel, met haar homohaat, samenzweringstheorieeėn en "omg het is een schending van onze mensenrechten!!1!"-gejank de hele tijd. Echt, zij staat bij mij op het lijstje met Gatlin en Mekhissi-Benabbad waarvan ik eveneens hoop dat ze ooit (weer) gepakt worden en oprotten.
Wel prettig dat we nu het nummer van Herman Ram hebben. Wellicht bel ik hem op om uit te leggen dat het gebrek aan dopinggevallen in het voetbal een gevolg is van weinig controles, ipv een oorzaak. Dat kan hij verder ook niet weten, dus in principe heb ik er geen problemen mee om als expert een duit in het zakje te doen.
Op woensdag 1 juni 2016 10:50 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende: Wel prettig dat we nu het nummer van Herman Ram hebben. Wellicht bel ik hem op om uit te leggen dat het gebrek aan dopinggevallen in het voetbal een gevolg is van weinig controles, ipv een oorzaak. Dat kan hij verder ook niet weten, dus in principe heb ik er geen problemen mee om als expert een duit in het zakje te doen.
en ze doen alleen urine, en ze weten het van te voren.
Sportkoepel NOC*NSF is niet verplicht verzamelde medische gegevens die kunnen wijzen op dopinggebruik te delen met de Nederlandse Dopingautoriteit. Dit antwoordt minister Schippers van Volksgezondheid, Welzijn en Sport op Kamervragen naar aanleiding van een reportage in april van Nieuwsuur, waaruit blijkt dat de sportkoepel medische gegevens van olympische sporters bijhoudt.
Bij het systematisch bloedonderzoek wordt onder meer getest op waarden die ook voor dopingopsporing kunnen worden gebruikt. NOC*NSF zette het monitoringprogramma in 2010 op. NOC*NSF maakte vooraf geen afspraken met de Dopingautoriteit over het monitoringprogramma.
Schippers antwoordt op vragen van Kamerlid Van Dekken (PvdA) dat de medische gegevens die worden verzameld bij de sportmedische begeleiding van sporters zouden kunnen bijdragen aan het opsporen van dopinggebruik. "Het opsporen van dopinggebruik is echter niet het doel van de sportmedische begeleiding van de sporters en NOC*NSF gebruikt de gegevens daar dan ook niet voor."
Trouwens ook voor het uitstekend begeleiden van dopingprogrammas
quote:
Schippers geeft aan dat het Nationaal Dopingreglement sportbonden verplicht informatie over (mogelijk) dopinggebruik te delen met de Dopingautoriteit. "Hoewel het in de geest van het reglement zou zijn als NOC*NSF ook dit soort gegevens zou delen, is zij daar echter niet toe verplicht omdat ze geen partij is bij het Nationaal Dopingreglement."
We zouden wel gek zijn.
quote:
De minister laat de Tweede Kamer verder weten dat NOC*NSF en de Dopingautoriteit in overleg gaan om te bepalen waar de sportmedische begeleiding van sporters mogelijk raakt aan het opsporen van dopinggebruik. "Op basis daarvan zullen zij afspraken maken hoe met deze gegevens zal worden omgegaan
Chef-arts Cees-Rein van den Hoogenband zette het monitoringprogramma namens NOC*NSF in 2010 op om de medische begeleiding van de Nederlandse olympische ploeg te professionaliseren.
Chef-arts Van den Hoogenband stelt dat er de afgelopen jaren in het monitoringprogramma nog nooit een verdachte bloedwaarde is geconstateerd. Maar zelfs al zou hij een afwijkende waarde aantreffen, dan meldt de chef-arts dit niet.
"Ik denk niet dat het mijn taak is om de Dopingautoriteit te bellen. Ik ben niet de aanklager van onze atleten, in geval ze iets doen wat niet normaal zou zijn. Dit valt onder het medisch beroepsgeheim. Het klinkt een beetje rot, maar ik heb er in zekere zin ook geen belangstelling voor. Waar het mij om gaat is dat ze gezond zijn."
Nee duh, NOCNSF(dokter vd Hoogenband) gaat onze Rio-gangers, natuurlijk top prepareren en niet aan de Dopingautoriteit vertellen wie er "glowen" in de tests. Dat zegt hij hier ook gewoon tussen de regels door. Leuk hoe ze Herman Ram voor de gek houden
Reactie van Cees-Rein is eigenlijk gewoon obsceen. Love it
Fitter. Happier. More productive --------------------------------------------------- If you think in terms of a year, plant a seed; if in terms of ten years, plant trees; if in terms of 100 years, teach the people. - Confucius
Ik schaam me er vooral voor dat bijna niemand hier vraagtekens bij plaatst. Dit zijn Russische praktijken.
Maar gelukkig heeft Nederland geen dopingcultuur.
Nederlanders dopen niet.
Maar serieus. Wel hard schreeuwen bij nieuws uit Rusland maar dit soort dingen gewoon voor kennisgeving aannemen. Vaak is het erg triest gesteld met de (sport)journalistiek, dit is weer zo'n moment.
Seppelt zal ook niks naar buiten brengen over Duitsland
Deuger, Woke & Gutmensch "Conservatism consists of exactly one proposition, to wit: There must be in-groups whom the law protects but does not bind, alongside out-groups whom the law binds but does not protect."
Uiteraard zouden we hier pas schande van spreken als het ging om dokter Hoogenbandov en zijn alteet Schipperova.
"Het is oorlog, bedankt Vannoppen, bedankt Van der Linden. Dit is het laatste dat ik voor de Belgische ploeg gedaan heb. Ze kunnen allemaal de boom in." Improv: Rich Tapestry of Life
Hij gaat hard van leer tegen Rusland. Daar blijft het bij.
Deuger, Woke & Gutmensch "Conservatism consists of exactly one proposition, to wit: There must be in-groups whom the law protects but does not bind, alongside out-groups whom the law binds but does not protect."
Turkse bokser Kilicci test positief en mag allicht niet mee naar Rio
Bij het hertesten van urinestalen van de Olympische Spelen van 2012 in Londen zijn 23 atleten alsnog betrapt op dopinggebruik. Eén onder hen is de Turkse bokser Adem Kilicci, dat bevestigde de Internationale Boksfederatie voor Amateurs (AIBA) woensdag.
Kilicci werd in Londen in de categorie tot 75 kg uitgeschakeld in de kwartfinales. De 30-jarige Turk had zich al geplaatst voor de Zomerspelen van Rio, maar het AIBA heeft Kilicci in afwachting van de analyse van het B-staal voorlopig al op non-actief gezet.
Toevoeging die ik net ook lees: superzwaargewicht Mohamed Arjaoui uit Marokko is schijnbaar positief getest tijdens het Afrikaans OKT waar hij zich in maart voor Rio plaatste. Benieuwd naar wie zijn ticket dan gaat, maar dat lijkt me dan Grimes te worden.
Op woensdag 1 juni 2016 20:21 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende: Nouja Rayyy heeft wel eigenhandig de Rabobank sponsoring stop weten te zetten door tig jaar na dato nog even te brengen wat iedereen al wist.
Ray deed dat real time dmv morse code, jaren later komen we daar pas achter.
Ook lekker in het ziekenhuisje een topsupport-groepje met o.a. Wilfried Sip (gewerkt met Leinders, Raas, De Rooij, Hiddink, E. Dekker, raboploeg en Pietertje) en Alex Fievez (als clubarts van NAC betrokken bij positiefje van Tamas Peto).
Ik geniet. De Conconi-verwijzing is echt goud. Aanvullinkje hier, catheterje daar. Geef Cees-Rein een Dafne en ze vliegt.
Fitter. Happier. More productive --------------------------------------------------- If you think in terms of a year, plant a seed; if in terms of ten years, plant trees; if in terms of 100 years, teach the people. - Confucius
While the nation’s biggest global superstars in the sport are not being implicated at this point, the development is still set to have serious consequences for Jamaica's track and field programme, with at least one medal from the Beijing Olympics now at risk of being stripped.
Of nou ja, een medaille
[ Bericht 25% gewijzigd door heywoodu op 02-06-2016 09:11:34 ]
Ook lekker in het ziekenhuisje een topsupport-groepje met o.a. Wilfried Sip (gewerkt met Leinders, Raas, De Rooij, Hiddink, E. Dekker, raboploeg en Pietertje) en Alex Fievez (als clubarts van NAC betrokken bij positiefje van Tamas Peto).
Nou, ik vind het vooral opvallend dat die gasten actief allerlei informatie laten verdwijnen van het internet. Bijvoorbeeld dat Harm Kuipers sportarts was bij panasonic; ik kan dat verder nergens vinden. Hoe gaat zoiets in zijn werk? Als je googlet op "Harm Kuipers Panasonic" krijg je als hit op de derde pagina deze site: http://skincancerinfoline.com/?c=7&p=466. Een site die itt tot de naam doet vermoeden, zich bezighoudt met de verkoop van anabole steroļden. Eeh, wtf. Op de site zelf kan ik niets over Harm Kuipers vinden, maar waarom komt zo'n site naar voren bij Google?
Waarom schrijft een Thijs Zonneveld of weet ik veel welke journalist er niet een stuk over? Harm Kuipers heeft een fantastische carričre gehad in de anti-doping, wada, ISU, lijkt me allemaal wel relevant. Cees Rein in zijn functie nu... Er was niet eens ophef over zijn aanstelling, en nu slechts een klein beetje over deze Russische (of moet ik zeggen westerse) praktijken. Als je informatie zoekt kom je de raarste dingen tegen, maar compleet versnipperd. Deze quote van Maarten Ducrot uit een artikel over voeding uit 1991:
"Lucien van Impe, winnaar van de Tour de France in 1976, mopperde in 1985: “Er worden nu veel soorten pap gegeten. Schijnt beter te zijn dan een biefstuk als ontbijt. 't Kan waar zijn, maar ik houd me bij oude gewoonten. 's Ochtends een biefstuk.” Maarten Ducrot, beroepsrenner bij de TVM-ploeg, is eens op zoek geweest naar “het geheime wapen om de Tour de France te winnen”. Hij merkte een aantal keren dat hij zich als herboren voelde, nadat hij buikloop had gehad en twee dagen niet had gegeten. In de Tour moest hij een keer een hele dag overgeven. Na nog eens twee dagen vasten merkte hij dat hij ondanks het feit dat hij drie dagen geen calorieen had gebruikt op zijn fiets vooruit vloog, vooral de berg op." "
Nou, ik vind het vooral opvallend dat die gasten actief allerlei informatie laten verdwijnen van het internet. Bijvoorbeeld dat Harm Kuipers sportarts was bij panasonic; ik kan dat verder nergens vinden. Hoe gaat zoiets in zijn werk? Als je googlet op "Harm Kuipers Panasonic" krijg je als hit op de derde pagina deze site: http://skincancerinfoline.com/?c=7&p=466. Een site die itt tot de naam doet vermoeden, zich bezighoudt met de verkoop van anabole steroļden. Eeh, wtf. Op de site zelf kan ik niets over Harm Kuipers vinden, maar waarom komt zo'n site naar voren bij Google?
Waarom schrijft een Thijs Zonneveld of weet ik veel welke journalist er niet een stuk over? Harm Kuipers heeft een fantastische carričre gehad in de anti-doping, wada, ISU, lijkt me allemaal wel relevant. Cees Rein in zijn functie nu... Er was niet eens ophef over zijn aanstelling, en nu slechts een klein beetje over deze Russische (of moet ik zeggen westerse) praktijken. Als je informatie zoekt kom je de raarste dingen tegen, maar compleet versnipperd. Deze quote van Maarten Ducrot uit een artikel over voeding uit 1991:
"Lucien van Impe, winnaar van de Tour de France in 1976, mopperde in 1985: “Er worden nu veel soorten pap gegeten. Schijnt beter te zijn dan een biefstuk als ontbijt. 't Kan waar zijn, maar ik houd me bij oude gewoonten. 's Ochtends een biefstuk.” Maarten Ducrot, beroepsrenner bij de TVM-ploeg, is eens op zoek geweest naar “het geheime wapen om de Tour de France te winnen”. Hij merkte een aantal keren dat hij zich als herboren voelde, nadat hij buikloop had gehad en twee dagen niet had gegeten. In de Tour moest hij een keer een hele dag overgeven. Na nog eens twee dagen vasten merkte hij dat hij ondanks het feit dat hij drie dagen geen calorieen had gebruikt op zijn fiets vooruit vloog, vooral de berg op." "
Je hebt geen harde feiten, alleen verbanden en een boel insinuaties. Het is verdacht, maar of het genoeg is voor een degelijk onderzoeksartikel betwijfel ik. Misschien moet je Sunfield eens mailen, dat 'ie maar eens een flinke schep moet kopen en moet gaan graven in het verleden van figuren als CRH.
Wat doet Hoogie Sr. nu? Medisch adviseur bij PSV en ook bij de olympische ploeg?
[ Bericht 47% gewijzigd door #ANONIEM op 02-06-2016 09:28:30 ]
Als het Bolt is dan doet die IOC commissie gewoon een cover up
Deuger, Woke & Gutmensch "Conservatism consists of exactly one proposition, to wit: There must be in-groups whom the law protects but does not bind, alongside out-groups whom the law binds but does not protect."
Op donderdag 2 juni 2016 09:23 schreef Sloggi het volgende: Het is verdacht, maar of het genoeg is voor een degelijk onderzoeksartikel betwijfel ik.
Überhaupt is onderzoek doen of dit valide is al genoeg reden voor een onderzoeksartikel.
"Het is oorlog, bedankt Vannoppen, bedankt Van der Linden. Dit is het laatste dat ik voor de Belgische ploeg gedaan heb. Ze kunnen allemaal de boom in." Improv: Rich Tapestry of Life
Überhaupt is onderzoek doen of dit valide is al genoeg reden voor een onderzoeksartikel.
Dat bedoelde ik ook te zeggen, deze drek moet aanleiding zijn om onderzoek te doen. Maar of het echt harde feiten oplevert... Oud-voetballers gaan niet praten, oud-renners misschien wel.
Dat bedoelde ik ook te zeggen, deze drek moet aanleiding zijn om onderzoek te doen. Maar of het echt harde feiten oplevert... Oud-voetballers gaan niet praten, oud-renners misschien wel.
Ik vrees het ook. Maar er moet toch ergens een begin gemaakt worden zou je zeggen.
"Het is oorlog, bedankt Vannoppen, bedankt Van der Linden. Dit is het laatste dat ik voor de Belgische ploeg gedaan heb. Ze kunnen allemaal de boom in." Improv: Rich Tapestry of Life
Zou best wat clicks opleveren vermoed ik. Zelfs als je alle insinuaties achterwege laat en het alleen houdt bij de rauwe feiten.
Maar zelfs als je het zou neerzetten zonder insinuaties en alleen met rauwe feiten dan insinueert het plaatsen an sich ook al wat. Want waarom zou het plaatsen? Waarom nu? Tenzij....enz enz.
Op donderdag 2 juni 2016 10:27 schreef TheArt het volgende: Mogelijkheden: Shelly Ann Fraser-Pryce, Melanie Walker, Veronica Campbell-Brown, Sherone Simpson, Bobby-Gaye Wilkins, Shereefa Lloyd, Rosemarie Whyte, Novlene Williams, Dwight Thomas, Michael Frater, Nesta Carter of Asafa Powell.
Dat denk ik ook. Had die manager die vorige week al hintte op dit nieuws het niet over gerechtigheid? Powell kwam natuurlijk eerder al goed weg met een korte schorsing. Bolt is too big to fail.
Ericr, weet jij toevallig nog uit wel kranten deze quotes komen?
Natuurlijk, maar nogmaals dan insinueer je met harde feiten toch ook al wat. Daar ging het om. Je kan wel niets willen insinueren, maar eigenlijk doe dat wel door zoiets op te rakelen. Dus of je ondersteunt het of je plaatst het niet voordat er allerlei aasgieren op je duiken.
Stuur een mailtje naar Sunfield. Die is eigenwijs en irritant genoeg om hier een tendentieuze kolom over te schrijven met de boodschap: wij Nederlanders hebben boter op het hoofd / ze hebben het wel altijd over wielrennen, maar...
[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 02-06-2016 10:45:45 ]
Kortom, Hoogeband is in drie sporten actief geweest, waarbij hij notoire dopingartsen als voorbeeld ziet en hun methodes ook in Nederland wil importeren. Hij wordt in alledrie de sporten met dopingbeschuldigingen geconfronteerd. En hij weigert nu dus gegevens te delen met de doping-autoriteit.
Als dit in Rusland zou gebeuren zouden we terecht boos zijn. Is dit de man die we chef-arts willen laten zijn van de Nederlandse Olympische equipe?
Ik ben aan het werk, kan er niet meer van maken, maar simpelweg deze feiten opnoemen geeft al een bijzonder dubieus beeld.
Op donderdag 2 juni 2016 10:45 schreef Sloggi het volgende: Stuur een mailtje naar Sunfield. Die is eigenwijs en irritant genoeg om hier een tendentieuze kolom over te schrijven met de boodschap: wij Nederlanders hebben boter op het hoofd / ze hebben het wel altijd over wielrennen, maar...
Ik denk eigenlijk dat Sunfield hier wel meeleest.Tussen de bagger staat hier ook een hoop nuttige info, een beetje zoals The Clinic.
Kortom, Hoogeband is in drie sporten actief geweest, waarbij hij notoire dopingartsen als voorbeeld ziet en hun methodes ook in Nederland wil importeren. Hij wordt in alledrie de sporten met dopingbeschuldigingen geconfronteerd. En hij weigert nu dus gegevens te delen met de doping-autoriteit.
Als dit in Rusland zou gebeuren zouden we terecht boos zijn. Is dit de man die we chef-arts willen laten zijn van de Nederlandse Olympische equipe?
Ik ben aan het werk, kan er niet meer van maken, maar simpelweg deze feiten opnoemen geeft al een bijzonder dubieus beeld.
Op donderdag 2 juni 2016 10:50 schreef PippenScottie het volgende: Als dit in Rusland zou gebeuren zouden we terecht boos zijn. Is dit de man die we chef-arts willen laten zijn van de Nederlandse Olympische equipe?
Goed samengevat!
"Het is oorlog, bedankt Vannoppen, bedankt Van der Linden. Dit is het laatste dat ik voor de Belgische ploeg gedaan heb. Ze kunnen allemaal de boom in." Improv: Rich Tapestry of Life
Maar zelfs als je het zou neerzetten zonder insinuaties en alleen met rauwe feiten dan insinueert het plaatsen an sich ook al wat. Want waarom zou het plaatsen? Waarom nu? Tenzij....enz enz.
Reden om zoiets te plaatsen is omdat hij weigert de gegevens door te spelen aan Herman Harm?
Kortom, Hoogeband is in drie sporten actief geweest, waarbij hij notoire dopingartsen als voorbeeld ziet en hun methodes ook in Nederland wil importeren. Hij wordt in alledrie de sporten met dopingbeschuldigingen geconfronteerd. En hij weigert nu dus gegevens te delen met de doping-autoriteit.
Als dit in Rusland zou gebeuren zouden we terecht boos zijn. Is dit de man die we chef-arts willen laten zijn van de Nederlandse Olympische equipe?
Ik ben aan het werk, kan er niet meer van maken, maar simpelweg deze feiten opnoemen geeft al een bijzonder dubieus beeld.
Ook wel een fraaie. Toen liet je nog reporters meegaan naar Zwitserland om te kijken hoe je lammerenbloed ingespoten kreeg en daarna gaf je je ma ook een kuurtje cadeau omdat het zulk lekker spul is.
When government - in pursuit of good intentions - tries to rearrange the economy, legislate morality, or help special interests, the cost come in inefficiency, lack of motivation, and loss of freedom. Government should be a referee, not an active player. Hey, my girl, why don't you just let it flow?
In Bahamontes stond een paar edities terug ook een artikel over een voetballer bij een Belgische tweedeklasser (of iets dat in de buurt komt) overleed na een mislukte transfusie. Zal er straks een foto van maken als ik eraan denk.
Op donderdag 2 juni 2016 12:40 schreef nostra het volgende: Ook wel een fraaie. Toen liet je nog reporters meegaan naar Zwitserland om te kijken hoe je lammerenbloed ingespoten kreeg en daarna gaf je je ma ook een kuurtje cadeau omdat het zulk lekker spul is.
Die kwam ik ook tegen ja, Eddy Planckaert die lachend zei dat 'ie een eventueel verhoogd risico op kanker op de koop toenam. Theo de Rooy reageerde wel een beetje bedremmeld.