Over raar eetpatroon.. ik zoek nog dagelijks naar eten waar ik niet misselijk van word.. en dat kan per dag variëren
Voor mijn gevoel eet ik sinds het begin van de zwangerschap heel slecht/ongezond.. ik word al misselijk van de geur van gekookte groenten en van in de pan gebakken vlees. Ik heb geen puf om iets te koken, want voor mijn gevoel staat bijna alles me tegen.
Van melkproducten word ik extra misselijk.. en ook van chocolade

(wtf.. dat is normaal mijn lievelings). Zelfs vaak van een glas water al! Een ook als ik maar 1 hap te te veel eet... maar ik wordt helemaal misselijk als ik niet op tijd eet... het is zo ontzettend passen en meten.. en het gaat nog te vaak 'verkeerd'... wat moet ik hier nou mee?!
Ik ben ook nog hele dagen misselijk/knoop in buik.. de laatste tijd leek het overdag beter te gaan en dan is het 's avonds extra erg. Maar vandaag ben ik alweer heel de dag misselijk..
Ik houd mezelf gewoon voor dat het met een paar weekjes toch echt ver over moet zijn.. dus nog even volhouden.
/einde zeurpost

Ik heb destijds veel gehad aan een bv-cursus tijdens de zwangerschap. Weet je toch een beetje wat je te wachten staat.
Ook ben ik veel via FOK! te weten gekomen over bv

Maar ik werd toch ook echt nerveus/onzeker van al die verschillende mensen die wel even kwamen vertellen hoe het zou moeten (van oma tot kraamverzorgende.. allemaal zeiden ze wat anders.. en allemaal hadden ze andere tips toen het soms in het begin niet lekker ging).
Morgen eerste afspraak bij VK (we zijn 'begonnen' in het ZH).
Ben benieuwd wat die allemaal te vertellen hebben... het is toch alleen voor controles.. met 36 weken ga ik toch weer terug naar het ZH (ivm eerdere keizersnede).