quote:Op zondag 22 mei 2016 19:24 schreef fixatoman het volgende:
[..]
Ah ok, dus die 3000 winst voor VdB was een prognose m.b.t. de brieven?
twitter:EuropeElects twitterde op zondag 22-05-2016 om 19:55:19Austria, SORA exit poll (ppl
university degree)Norbert Hofer (FPÖ-ENF): 19%Alexander van der Bellen (Ind.-G/EFA): 81%#bpw16 #Austria reageer retweet
Sow.quote:Op zondag 22 mei 2016 19:58 schreef Houtenbeen het volgende:
twitter:EuropeElects twitterde op zondag 22-05-2016 om 19:55:19Austria, SORA exit poll (ppl
university degree)Norbert Hofer (FPÖ-ENF): 19%Alexander van der Bellen (Ind.-G/EFA): 81%#bpw16 #Austria reageer retweet
Wat een onzin. Wat is de VS dan? Een socialistische natie zoals Scandinavië? Vooral het rechtse spectrum heeft daar de macht (republikeinen meerderheid in het senaat en zelfs de democraten zijn nog rechtser dan de Nederlandse VVD, wat daar zowat communistisch te boek zou staan) en het geld zit ook vooral bij lobbygroepen en mensen die vooral op de republikeinen stemmen. Links is daar gedecimeerd om maar niet te spreken over Israël. Netanyahu en Lieberman zijn geen domme gansen. Hebben waarschijnlijk meer herseninhoud dan jij en 10 linksextremisten bij elkaar.quote:Op zondag 22 mei 2016 20:10 schreef 99.999 het volgende:
Dat extreemrechts weinig aantrekkingskracht heeft op jongere mensen en mensen met een goede opleiding is niet echt nieuws natuurlijk. Zo zie je dat elders ook.
twitter:EuropeElects twitterde op zondag 22-05-2016 om 20:19:17Austria: Norbert #Hofer needs 41.8%+ of postal voting in order to become President (Ministry of the Interior). Result tomorrow. #bpw16 reageer retweet
twitter:EuropeElects twitterde op zondag 22-05-2016 om 20:25:32Austria: Hajek exit poll claims that Norbert #Hofer wins #bpw16 election. #ORF #Austria #Österreich #atvgrafik https://t.co/F60Xya3B6N reageer retweet
Die hele vraag slaat natuurlijk nergens op. De kans op elke specifieke uitslag is 1 / het totaal aantal stemmen.quote:Op zondag 22 mei 2016 20:39 schreef BarryOSeven het volgende:
Ja hoor, wat een uitslag.
Dit heeft wel een statistiek onderzoekje nodig. Wat is de kans hierop?
Ook daar zie je dat onder hoger opgeleiden de progressieve kandidaten populairder zijn.quote:Op zondag 22 mei 2016 20:21 schreef George_Zina het volgende:
[..]
Wat een onzin. Wat is de VS dan? Een socialistische natie zoals Scandinavië? Vooral het rechtse spectrum heeft daar de macht (republikeinen meerderheid in het senaat en zelfs de democraten zijn nog rechtser dan de Nederlandse VVD, wat daar zowat communistisch te boek zou staan) en het geld zit ook vooral bij lobbygroepen en mensen die vooral op de republikeinen stemmen. Links is daar gedecimeerd om maar niet te spreken over Israël. Netanyahu en Lieberman zijn geen domme gansen. Hebben waarschijnlijk meer herseninhoud dan jij en 10 linksextremisten bij elkaar.
Dus jij wilt stellen dat de kans dat FPO 0 stemmen haalt, even groot is als de kans dat hij 50000 stemmen haalt?quote:Op zondag 22 mei 2016 20:41 schreef Monolith het volgende:
[..]
Die hele vraag slaat natuurlijk nergens op. De kans op elke specifieke uitslag is 1 / het totaal aantal stemmen.
Wat is progressief gast? Zowat heel Silicon Valley paait de republikeinen met geld en dan hebben we het over bedrijven als Google, Facebook, Amazone en Microsoft. Een Netanyahu staat ook positief tegenover Onderzoek & Ontwikkeling en opkomen/zorgen voor eigen bevolking, alleen wat daar niet bij hoort daar is hij kei- en keihard tegen.quote:Op zondag 22 mei 2016 20:42 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Ook daar zie je dat onder hoger opgeleiden de progressieve kandidaten populairder zijn.
Oh de hoogopgeleiden, de mensen die wat langer uit de wind van de realiteit zijn gebleven.quote:Op zondag 22 mei 2016 20:42 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Ook daar zie je dat onder hoger opgeleiden de progressieve kandidaten populairder zijn.
Nee, maar dat maakt de vraag ook zo zinloos. Je zou naar ranges kunnen kijken, maar hoe kleiner je die maakt, des te dichter komt de kans bij de nul puur vanwege het toenemende aantal opties. Om te kijken wat de 'kans op iets' is, heb je dan ook iets van data nodig. Bijvoorbeeld fatsoenlijke, geaggregeerde peilingen. Op basis daarvan zou je kunnen berekenen wat de kans op een bepaalde uitslag van zeg +-1% rond de 50/50 verdeling zou zijn, maar erg zinvol is het niet.quote:Op zondag 22 mei 2016 20:43 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Dus jij wilt stellen dat de kans dat FPO 0 stemmen haalt, even groot is als de kans dat hij 50000 stemmen haalt?
Behalve dat de cijfers lijken op een ctrl+c ctrl+v met 2 mutaties op de nummersquote:Op zondag 22 mei 2016 20:48 schreef Monolith het volgende:
[..]
Nee, maar dat maakt de vraag ook zo zinloos. Je zou naar ranges kunnen kijken, maar hoe kleiner je die maakt, des te dichter komt de kans bij de nul puur vanwege het toenemende aantal opties. Om te kijken wat de 'kans op iets' is, heb je dan ook iets van data nodig. Bijvoorbeeld fatsoenlijke, geaggregeerde peilingen. Op basis daarvan zou je kunnen berekenen wat de kans op een bepaalde uitslag van zeg +-1% rond de 50/50 verdeling zou zijn, maar erg zinvol is het niet.
Ik snap niet hoe jij zo durft te schermen met 'hoger opgeleiden'. De enige conclusie die we uit jouw stellingen kunnen trekken aangaande het stemgedrag van de meerderheid van de hoogopgeleiden is dat in hetzelfde stramien gedrukt zijn; die van de linkse salonsocialisten.quote:Op zondag 22 mei 2016 20:42 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Ook daar zie je dat onder hoger opgeleiden de progressieve kandidaten populairder zijn.
Mensen zien nou eenmaal graag patronen waar ze er niet zijn.quote:Op zondag 22 mei 2016 20:49 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Behalve dat de cijfers lijken op een ctrl+c ctrl+v met 2 mutaties op de nummers
Eens, maar dit zijn wel geloofwaardigere cijfers:quote:Op zondag 22 mei 2016 20:52 schreef Monolith het volgende:
[..]
Mensen zien nou eenmaal graag patronen waar ze er niet zijn.
twitter:EuropeElects twitterde op zondag 22-05-2016 om 20:56:37Austria: Final result (including postal voting):#vanderBellen: 51.9%#Hofer: 48.1%source: https://t.co/s1V0fCStyB #bpwahl16 #Hofburg reageer retweet
Bovenstaand plaatje laat precies de andere uitslag zien. Wat is er aan de hand?quote:Op zondag 22 mei 2016 20:58 schreef Houtenbeen het volgende:
twitter:EuropeElects twitterde op zondag 22-05-2016 om 20:56:37Austria: Final result (including postal voting):#vanderBellen: 51.9%#Hofer: 48.1%source: https://t.co/s1V0fCStyB #bpwahl16 #Hofburg reageer retweet
Deze is met briefstemmenquote:Op zondag 22 mei 2016 21:02 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Bovenstaand plaatje laat precies de andere uitslag zien. Wat is er aan de hand?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |