Microsoft zit meer in de backbone van dingen, kunnen meer schade aanrichtenquote:
maar apple is toch de verwezenlijkheid van hipster evil?quote:Op dinsdag 24 mei 2016 20:25 schreef jogy het volgende:
[..]
Microsoft zit meer in de backbone van dingen, kunnen meer schade aanrichten.
Die speelt gewoon netjes in op het concept 'wat de gek ervoor geeft'. Maar weer terug ontopic maar.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 20:26 schreef fs180 het volgende:
[..]
maar apple is toch de verwezenlijkheid van hipster evil?
Mij boeit het enigszins een aantal fucks, wat mij betreft minder maar mocht ik ooit koters op de wereld zetten zou ik wel graag willen dat de voedselveiligheid ook zonder eigen moestuin in orde is. En niet dat het uitloopt in een 'the windup girl' situatie of erger nog "Oryx and Crake" shit zeg maarquote:Op dinsdag 24 mei 2016 20:34 schreef fs180 het volgende:
ach het boeit mij weinig fucks, als burger doe je er niets aan, daarbij heb ik wel mijn eigen tuintje, zonder gif, maar dood ga je toch wel
mede om die reden ook geen kinderwensquote:Op dinsdag 24 mei 2016 20:46 schreef jogy het volgende:
[..]
Mij boeit het enigszins een aantal fucks, wat mij betreft minder maar mocht ik ooit koters op de wereld zetten zou ik wel graag willen dat de voedselveiligheid ook zonder eigen moestuin in orde is. En niet dat het uitloopt in een 'the windup girl' situatie of erger nog "Oryx and Crake" shit zeg maar.
Het blijft een ding dat je met experimenten direct op de genen van een gewas de limieten van wat mogelijk is uiteindelijk 'oneindig' kan oprekken.
Same here maar in de jaren van 'oh hell no, never' naar 'hm, als je het echt echt écht wil, oké' (niet omdat ik kinderen niet tof vind overigensquote:Op dinsdag 24 mei 2016 20:49 schreef fs180 het volgende:
[..]
mede om die reden ook geen kinderwens![]()
al die doomscenarioboeken zijn niets bij de werkelijkheid, gelukkig weten we het meeste niet
ik ben in dat opzicht een panda in gevangenis 'not in this world bro' daarbij zijn er al genoeg kinderen, zowel in je directe omgeving als bij een ander (adoptie) ik heb geen enkele behoefte om precies mijn genetische materiaal op de wereld te houden (daarbij schijnt toch al 10% voor een ander zijn kind te zorgenquote:Op dinsdag 24 mei 2016 20:56 schreef jogy het volgende:
[..]
Same here maar in de jaren van 'oh hell no, never' naar 'hm, als je het echt echt écht wil, oké' (niet omdat ik kinderen niet tof vind overigens). Hoe het gaat in de toekomst kan niemand echt te weten komen helaas/gelukkig. Ik hoop gewoon alsnog dat de publieke opinie scherp genoeg blijft om de ergste gekkigheid nog bij te draaien.
Nee. Voor zover ik weet niet. Ik heb het boek Cloud atlas nooit uitgelezen maar wel de film gezien. Maar windup girl is enigszins 'hard sci fi' in zoverre dat het realist probeert te zijn met wat er mogelijk is.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 21:00 schreef fs180 het volgende:
[..]
ik ben in dat opzicht een panda in gevangenis 'not in this world bro'
is dat eerste boek een beetje als cloud atlas?
Mocht je tips willen hebben kan je altijd een dm sturen, misschien weet ik er wel een paar.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 21:05 schreef fs180 het volgende:
eens kijken of ik het ergens kan vinden, heb vrijwel geen moderne scifi boeken (1980)
Optimistquote:Op dinsdag 24 mei 2016 23:59 schreef Broomer het volgende:
GMO safety debate is over
http://allianceforscience(...)o-safety-debate-over
Ja, te optimistisch waarschijnlijk:quote:
lol, cherrypicking op zijn grotesks.quote:Op donderdag 2 juni 2016 11:39 schreef Lambiekje het volgende:
How GMO agriculture unleashed a dangerous wave of chemically-resistant superweeds and pests... Nearly all promises of GM crops revealed as FAILURES
The study by the National Academy of Sciences concluded that GMO farming practices have created pesticide-resistant insects and herbicide-resistant superweeds that now constitute "a major agricultural problem."
The research also found that herbicide-resistant GMOs have led to increases, rather than decreases, in toxic chemical use, and that they fail to increase crop yields for farmers.
The report also admits that there has been very little research conducted into the safety of GMO crops for either human health or the environment.
http://www.naturalnews.co(...)f_Sciences_GMOs.html
---------
Hoe kwalijk kan het allemaal
Het is zo ongeveer het tegenovergestelde van wat dat rapport beweert. Ja, er zijn nadelen, zoals met elke technologie, maar alleen daarop focussen is de zaak verdraaien.quote:Op donderdag 2 juni 2016 14:32 schreef .SP. het volgende:
[..]
lol, cherrypicking op zijn grotesks.
(en biekje die daar weer met open ogen intrapt zoals gewoonlijk)
Jammer dat al die 'kritische denkers' er in blijven trappen en voor waarheid aannemen. Wie zijn hier nu de sheeple vraag ik me af.quote:Op donderdag 2 juni 2016 21:08 schreef Broomer het volgende:
[..]
Het is zo ongeveer het tegenovergestelde van wat dat rapport beweert. Ja, er zijn nadelen, zoals met elke technologie, maar alleen daarop focussen is de zaak verdraaien.
Eens. Gewassen ontwikkelen die kunnen groeien waar nu niets kan groeien is puur win/win voor alles en iedereen. Goede PR voor de GMO branche, goed voor het gebied, goed voor de mensen en goed voor de economie.quote:Op vrijdag 3 juni 2016 10:37 schreef michaelmoore het volgende:
Ik denk dat Monsanto goed werk zou kunnen doen in het vinden van gewassen die droogte geen probleem vinden en zeer diep water kunnen halen , dus op 10 meter diepte enzo
de overheid zou voor sommige van zulke gewassen het patent af moeten kopen
Daar heb je geen monsanto voor nodig, bv: http://www.advalvas.vu.nl(...)-wordt-wereldberoemdquote:Op vrijdag 3 juni 2016 10:51 schreef jogy het volgende:
[..]
Eens. Gewassen ontwikkelen die kunnen groeien waar nu niets kan groeien is puur win/win voor alles en iedereen. Goede PR voor de GMO branche, goed voor het gebied, goed voor de mensen en goed voor de economie.
Is ook zeker niet Monsanto specifiek bedoelt nee. Monsanto is niet beter of slechter dan welke ander GMO bedrijf dan ook wat mij betreftquote:Op vrijdag 3 juni 2016 15:00 schreef .SP. het volgende:
[..]
Daar heb je geen monsanto voor nodig, bv: http://www.advalvas.vu.nl(...)-wordt-wereldberoemd
Volgens mij old school kruizen en selecteren inderdaad. Dit soort eigenschappen zijn gebasseerd op vele verschillende genen en kunnen niet met een simpel 'extra gen' dat je in je plant stopt verkregen worden.quote:Op vrijdag 3 juni 2016 15:37 schreef jogy het volgende:
[..]
Is ook zeker niet Monsanto specifiek bedoelt nee. Monsanto is niet beter of slechter dan welke ander GMO bedrijf dan ook wat mij betreft.
edit: Briljant product trouwens. Is dat gewoon met de 'traditionele' methode gedaan? (Kreeg ik niet echt mee uit het stukje)
werkelijkheid is bizarder zoals fuhrer Obama nu een fema app heeft. Waar dichtbijzijnde is.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 20:49 schreef fs180 het volgende:
[..]
mede om die reden ook geen kinderwens![]()
al die doomscenarioboeken zijn niets bij de werkelijkheid, gelukkig weten we het meeste niet
en dat heeft wat met monsanto/GMO/landbouw te maken?quote:Op vrijdag 3 juni 2016 18:41 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
werkelijkheid is bizarder zoals fuhrer Obama nu een fema app heeft. Waar dichtbijzijnde is.
Barack Obama Warns Americans 'to Be Prepared for a Disaster'
http://www.charismanews.c(...)pared-for-a-disaster
Wat weet de klootzak wat wij niet weten
onze overheid waarschuwt ook steeds om voorbereid te zijn op rampen , hou water, voedsel en kaarsen in voorraadquote:Op vrijdag 3 juni 2016 18:41 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
werkelijkheid is bizarder zoals fuhrer Obama nu een fema app heeft. Waar dichtbijzijnde is.
Barack Obama Warns Americans 'to Be Prepared for a Disaster'
http://www.charismanews.c(...)pared-for-a-disaster
Wat weet de klootzak wat wij niet weten
Uit dat artikelquote:Op vrijdag 3 juni 2016 18:41 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
werkelijkheid is bizarder zoals fuhrer Obama nu een fema app heeft. Waar dichtbijzijnde is.
Barack Obama Warns Americans 'to Be Prepared for a Disaster'
http://www.charismanews.c(...)pared-for-a-disaster
Wat weet de klootzak wat wij niet weten
Dat laatste klopt, want de USA zit nu in de langste periode zonder grote orkaan sinds 1851. Ze zijn dus overdue, zeker omdat er normaal twee per drie jaar zijn. Noodvoorraden die mensen in huis hebben kunnen dus niet goed meer zijn, en als er geen nieuws komt over een ramp om hen eraan te herinneren moeten mensen dat maar doen.quote:This speech was timed to coincide with the beginning of the hurricane season, although hurricanes have not posed much of a threat lately.
Zeg dat ja...quote:Op vrijdag 10 juni 2016 16:59 schreef Broomer het volgende:
Dom. Zoiets moet niet via een politiek debat gedaan worden, het is veel te technisch. De criteria moeten via een politiek debat vastgesteld worden, niet de afzonderlijke beslissingen. Domme beslissing. En import gaat waarschijnlijk net zo hard door.
Alles wat een bedrijf als Monsanto schade berokkent is toch juist goed?quote:Op vrijdag 10 juni 2016 16:59 schreef Broomer het volgende:
Dom. Zoiets moet niet via een politiek debat gedaan worden, het is veel te technisch. De criteria moeten via een politiek debat vastgesteld worden, niet de afzonderlijke beslissingen. Domme beslissing. En import gaat waarschijnlijk net zo hard door.
Ongeacht de manier waarop het gaat?quote:Op vrijdag 10 juni 2016 21:47 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Alles wat een bedrijf als Monsanto schade berokkent is toch juist goed?
Volgens mij is het in dit geval heel netjes gegaan.quote:Op vrijdag 10 juni 2016 22:05 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Ongeacht de manier waarop het gaat?
we kunnen ook gewoon een democratisch systeem beginnennquote:Op vrijdag 10 juni 2016 16:59 schreef Broomer het volgende:
Dom. Zoiets moet niet via een politiek debat gedaan worden, het is veel te technisch. De criteria moeten via een politiek debat vastgesteld worden, niet de afzonderlijke beslissingen. Domme beslissing. En import gaat waarschijnlijk net zo hard door.
dan plunder ik de buren welquote:Op vrijdag 3 juni 2016 19:10 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
onze overheid waarschuwt ook steeds om voorbereid te zijn op rampen , hou water, voedsel en kaarsen in voorraad
https://www.rijksoverheid(...)er-in-een-noodpakket
Dat heeft niets met klootzakken te maken, maar met een ramp zoals in japan of zoiets
een komeetinslag, een watersnoodramp, een aardbeving, of spontane oorlogsituatie, waar je niet meer kunt appen of bellen
Fuck the facts, laat popular opinion dingen bepalen! Tsja, dat kan ook hequote:Op vrijdag 10 juni 2016 22:58 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Volgens mij is het in dit geval heel netjes gegaan.
Volgens mij komt de popular opinion in dit geval door de facts mbt Monsanto.quote:Op vrijdag 10 juni 2016 23:06 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Fuck the facts, laat popular opinion dingen bepalen! Tsja, dat kan ook he
ik proef hier dat je financieel gewin hebt en daarom zo achterlijk reageerdquote:Op vrijdag 10 juni 2016 16:59 schreef Broomer het volgende:
Dom. Zoiets moet niet via een politiek debat gedaan worden, het is veel te technisch. De criteria moeten via een politiek debat vastgesteld worden, niet de afzonderlijke beslissingen. Domme beslissing. En import gaat waarschijnlijk net zo hard door.
quote:Op zaterdag 11 juni 2016 10:33 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
ik proef hier dat je financieel gewin hebt en daarom zo achterlijk reageerd
Maar deze wetenschappers zijn natuurlijk wel te vertrouwenquote:Op zaterdag 11 juni 2016 10:42 schreef Lambiekje het volgende:
Big Biotech's big lie: National sciences group concludes GMOs do not increase crop production
Niet waar.quote:Op zaterdag 11 juni 2016 10:33 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
ik proef hier dat je financieel gewin hebt en daarom zo achterlijk reageerd
En wat vind Japie hier van?quote:Op zaterdag 11 juni 2016 16:06 schreef Broomer het volgende:
Mooi werk. Een bombrief naar een wetenschapper die GMOs reguleert bij de EFSA. Maar het is natuurlijk Monsanto die evil is.
http://www.sciencemag.org(...)161595&et_cid=551167
het fabriceren van kwalijke troep is 1. Fiat geven om die shit toe te passen is 2.quote:Op zaterdag 11 juni 2016 16:06 schreef Broomer het volgende:
Mooi werk. Een bombrief naar een wetenschapper die GMOs reguleert bij de EFSA. Maar het is natuurlijk Monsanto die evil is.
http://www.sciencemag.org(...)161595&et_cid=551167
Geeft maar weer eens aan dat alleen fascisten en moordenaars tegen GMO zijn.quote:Op zaterdag 11 juni 2016 16:06 schreef Broomer het volgende:
Mooi werk. Een bombrief naar een wetenschapper die GMOs reguleert bij de EFSA. Maar het is natuurlijk Monsanto die evil is.
http://www.sciencemag.org(...)161595&et_cid=551167
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |