Een omhooggevallen waterdrager dus. Waarom zou hij meer dan 13 miljoen moeten opbrengen?quote:Op zaterdag 21 mei 2016 14:45 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Op box-to-box-spelers kun je moeilijker je elftal bouwen. Functioneert alleen als de rest van je team klopt.
Geen idee eigenlijk. Ik heb ook nooit het spectaculaire ervan ingezien, maar wel zeer functioneel als rechtermiddenvelder in het klassieke 4-3-3 systeem. Zo zonde dat ze daarvan afgestapt zijn.quote:Op zaterdag 21 mei 2016 14:47 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Een omhooggevallen waterdrager dus. Waarom zou hij meer dan 13 miljoen moeten opbrengen?
als hij in een beter team komt waar hij meer zijn momenten kan pakken dan wordt het echt wel wat met hem, hij moet nu veel te veel sleuren, ook te snel terug gekomen na zijn blessure.quote:Op zaterdag 21 mei 2016 14:50 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Geen idee eigenlijk. Ik heb ook nooit het spectaculaire ervan ingezien, maar wel zeer functioneel als rechtermiddenvelder in het klassieke 4-3-3 systeem. Zo zonde dat ze daarvan afgestapt zijn.
Ik zeg nu niet dat het een nietsnut is, maar meer een type waarvan je maar keer op keer af zal moeten wachten of hij het niveau aankan/bij kan benen.
Laten we hopen dat hij een club in rustig vaarwater krijgt.quote:Op zaterdag 21 mei 2016 14:52 schreef Tarado het volgende:
[..]
als hij in een beter team komt waar hij meer zijn momenten kan pakken dan wordt het echt wel wat met hem, hij moet nu veel te veel sleuren, ook te snel terug gekomen na zijn blessure.
Ik dat Klaassen waanzinnig goed is als hem naast een creatieve middenvelder zet zoals Ziyech. Dat kan zo 20+ goals in een seizoen opleveren.quote:Op zaterdag 21 mei 2016 15:31 schreef JR-Style-93 het volgende:
Klaassen mag wel eens een constant seizoen gaan draaien volgend jaar. Het is nu nog te wisselvallig.
Wat niet gek is met zijn leeftijd, maarja hij is toch onze aanvoerder
Deze mongool gelovenquote:Op zaterdag 21 mei 2016 11:37 schreef Tarado het volgende:
twitter:tancredipalmeri twitterde op vrijdag 20-05-2016 om 16:47:50Great piece of business from Napoli, close to define the signing of Klaassen from Ajax for 13m¤ reageer retweet
Spelers die in het rijtje 25 mil komen zijn toch echt van grotere kaliber hoor. Zelfs Ziyech is nog minder waard.quote:Op zaterdag 21 mei 2016 17:29 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Klaassen is wel onze beste speler dat zagen we wel toen hij bles was. 25 miljoen en anders blijft hij
Halfjaar geleden boden ze nog 20 geloof ik. Dit gaan ze natuurlijk nooit accepteren, plus het feit dat hij helemaal niet weg hoeft.quote:Op zaterdag 21 mei 2016 19:03 schreef Vasion het volgende:
[..]
13mil is toch een mooi prijsje voor zo'n hard werkertje?
Waar zeg ik van niet dan?quote:Op zaterdag 21 mei 2016 19:03 schreef Vasion het volgende:
[..]
13mil is toch een mooi prijsje voor zo'n hard werkertje?
Dit inderdaad. Minder dan Wijnaldum, dus een aardig bedrag.quote:Op zaterdag 21 mei 2016 19:03 schreef Vasion het volgende:
[..]
13mil is toch een mooi prijsje voor zo'n hard werkertje?
Mwah, dat zijn van die uitlatingen om de concurrentie een beetje onzeker te maken. Als het erop neerkomt zal zo'n speler echt niet zoveel waard zijn. de enige manier op een paar miljoen boven zijn marktwaarde zul je pas krijgen als er een Nederlandse coach interesse heeft.quote:Op zaterdag 21 mei 2016 19:10 schreef Gruisman het volgende:
[..]
Halfjaar geleden boden ze nog 20 geloof ik. Dit gaan ze natuurlijk nooit accepteren, plus het feit dat hij helemaal niet weg hoeft.
Volgend seizoen krijgt Nigel 1 van de 3 Designated Player plekken bij LA Galaxy. Dan gaat hij veel meer verdienen dan een half miljoentje.quote:
quote:'Overmars in beeld bij Everton voor directeursfunctie'
9:51 – Marc Overmars behoort tot de topkandidaten voor de functie van directeur voetbalzaken bij Everton. De club uit Liverpool zou die positie zo snel mogelijk bezet willen hebben en heeft daarvoor twee mensen op het oog.
Overmars is volgens de Daily Mail een van de twee voornaamste kandidaten. Onlangs ontsloeg de club manager Roberto Martinez, assistent Graeme Jones en hoofdscout Kevin Reeves. Sindsdien is de leiding in handen van David Unsworth en Joe Royle.
Royle zou eveneens kandidaat zijn voor de functie van directeur voetbalzaken bij Everton. Een van de eerste taken van de nieuwe directeur is het om tafel gaan met enkele spelers. De contracten van Steven Pienaar, Leon Osman, Tony Hibbert en Darren Gibson lopen namelijk af.
Je vergeet de Ajax-bonus, Ajax krijgt altijd meer dan provincieclubjes.quote:Op zaterdag 21 mei 2016 19:21 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Dit inderdaad. Minder dan Wijnaldum, dus een aardig bedrag.
Schattig dat je dat nog denkt.quote:Op zondag 22 mei 2016 10:48 schreef Donnis het volgende:
[..]
Je vergeet de Ajax-bonus, Ajax krijgt altijd meer dan provincieclubjes.
Memphis 34 miljoenquote:Op zondag 22 mei 2016 10:48 schreef Donnis het volgende:
[..]
Je vergeet de Ajax-bonus, Ajax krijgt altijd meer dan provincieclubjes.
Hij is ook iedere cent waardquote:
Moet gewoon op een iets lager niveau in een draaiende ploeg terecht komen. Wereldtop gaat hij niet worden, maar hij kan echt wel beter dan dit.quote:Op zondag 22 mei 2016 11:20 schreef Tarado het volgende:
[..]
dat was toch wel de grootste NL tegenvaller van dit seizoen, echt jammer.
Dat maakt het natuurlijk des te knapper om hem voor 34m te slijten.quote:
Martial was 80 dacht ik, Louis moet hier toch wel wat commissie op krijgen, in z'n Barcelona tijd had ik dat vermoeden ook wel met Overmars toenquote:Op zondag 22 mei 2016 11:34 schreef Monolith het volgende:
[..]
Dat maakt het natuurlijk des te knapper om hem voor 34m te slijten.
Al kochten ze ook Martial voor 50m en Schneiderlin voor 35m.
Louis is ook wel koning wanbeleid op transfergebied. Di Maria was ook al zo'n briljante zet.
Het wordt 80 als er voldaan wordt aan allerlei clausules, laatste drie van de Ballon d'Or en dat soort geintjesquote:Op zondag 22 mei 2016 11:36 schreef Tarado het volgende:
[..]
Martial was 80 dacht ik, Louis moet hier toch wel wat commissie op krijgen, in z'n Barcelona tijd had ik dat vermoeden ook wel met Overmars toen
Als de teamprestaties er ook toe doen, dan pakt dat in ieder geval weer vrij voordelig uit.quote:Op zondag 22 mei 2016 11:39 schreef Sked het volgende:
[..]
Het wordt 80 als er voldaan wordt aan allerlei clausules, laatste drie van de Ballon d'Or en dat soort geintjes
OKquote:Op zondag 22 mei 2016 11:39 schreef Sked het volgende:
[..]
Het wordt 80 als er voldaan wordt aan allerlei clausules, laatste drie van de Ballon d'Or en dat soort geintjes
het zou toch de deur op een kier zetten richting Jordi Cruijff, dat die de column van z'n vader overneemt wordt toch gezien als een hint dat hij deze kant op komt.quote:Op zondag 22 mei 2016 11:54 schreef Tagliano het volgende:
Hoe is het in godsnaam mogelijk dat een club interesse heeft in Overmars
Mocht de interesse er daadwerkelijk zijn ben ik bereid hem te brengen op de fiets
Ik zou het een zeer interessante stap vinden, maar ik volg de Israëlische competitie niet genoeg om te zeggen of hij er wat van kanquote:Op zondag 22 mei 2016 11:58 schreef Tarado het volgende:
[..]
het zou toch de deur op een kier zetten richting Jordi Cruijff, dat die de column van z'n vader overneemt wordt toch gezien als een hint dat hij deze kant op komt.
Ook geen idee maar de clubs waar hij gewerkt heeft was er ook meer budget om spelers te halenquote:Op zondag 22 mei 2016 11:59 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Ik zou het een zeer interessante stap vinden, maar ik volg de Israëlische competitie niet genoeg om te zeggen of hij er wat van kan
Dat zou ik ook zeggen in kamp #psvquote:
Dit is toch wel een grote WTF iddquote:Op zondag 22 mei 2016 11:54 schreef Tagliano het volgende:
Hoe is het in godsnaam mogelijk dat een club interesse heeft in Overmars
Mocht de interesse er daadwerkelijk zijn ben ik bereid hem te brengen op de fiets
Die gozer kan inderdaad helemaal niksquote:Op zondag 22 mei 2016 11:54 schreef Tagliano het volgende:
Hoe is het in godsnaam mogelijk dat een club interesse heeft in Overmars
Mocht de interesse er daadwerkelijk zijn ben ik bereid hem te brengen op de fiets
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |