Herkenbaar. En dan t liefst die goedkope dubbellikkers of die staafjes die je vloeibaar koopt.quote:Op vrijdag 20 mei 2016 20:42 schreef Chanty het volgende:
Idd stilstaan en wachten pffff
Blue ik zou toch oefenen met rustig zelf de trap af gaan. Straks moet je een baby tillen en moet hij ook zelf toch?
Ik heb een waterijs cravingnormaal ben ik helemaal niet dol op waterijs maar nu eet ik er het liefst een paar op een dag
Die!quote:Op vrijdag 20 mei 2016 21:26 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]
die staafjes die je vloeibaar koopt.
Ben bang dat dat voorlopig niet echt goedkomt. Veel verder dan niet te dik (voedings)kussen voor onder buik en tussen benen ben ik nooit echt gekomen. En bij veel maagzuur iets rechtop. Maar dat ligt allemaal nogal vooor de hand.quote:Op vrijdag 20 mei 2016 21:39 schreef Arja het volgende:
Waar ik wel steeds meer moeite mee krijg is lekker liggen en dus slapen![]()
Nog tips?
Wat Arja zegt groofs, hopelijk kun je die gedachten loslatenquote:Op vrijdag 20 mei 2016 21:39 schreef Arja het volgende:
Wat vervelend groofs.
Ik heb juist heel veel bewondering voor hoe jij het allemaal flikt in je eentje, zwanger en twee kinderen.
Wat hebben veel van julle vaak harde buiken![]()
Ik had vandaag mijn tweede harde buik en die had ik ook wel verdiend.
Waar ik wel steeds meer moeite mee krijg is lekker liggen en dus slapen![]()
Nog tips?
+1quote:Op donderdag 19 mei 2016 19:30 schreef Ooi86 het volgende:
[..]![]()
Ik lees hier nog beetje stiekempjes mee. Ben inmiddels ruim 9 weken. Over een dikke week de eerste echte termijnecho en ik denk dat ik het dan een beetje durf te geloven enzo.
quote:Op vrijdag 20 mei 2016 23:23 schreef Arja het volgende:
als straks de kleine er is heeeeerlijk bijslapen
Bij mij helpt het om heel bewust opgestrekt te liggen ipv in foetushouding hoe ik normaal graag slaap.quote:Op vrijdag 20 mei 2016 23:23 schreef Arja het volgende:
Oh ja, welkom terug Queens!
Wat fijn dat je zo snel weer zwanger bent en er vertrouwen in hebt.
En gefeli en welkom Ooi en Goud. 9 weken, wanneer ben je dan uitgerekend?
Dank ophelia en chanty. Die tips ken ik inderdaad. Het is dus vooral tijd uitzitten en als straks de kleine er is heeeeerlijk bijslapen
Eigen schatting is zo rond 20 december (maar ik ben een n00b dus kan er helemaal naast zitten). Vrijdag termijnecho.. Daarna durf ik wel in de OP denk ik.quote:Op vrijdag 20 mei 2016 23:23 schreef Arja het volgende:
En gefeli en welkom Ooi en Goud. 9 weken, wanneer ben je dan uitgerekend?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Another baby ready for take offquote:
quote:Op zaterdag 21 mei 2016 07:09 schreef _Ophelia_ het volgende:
Ik kan ook niet meer slapen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
Naar welke opendag ga je?quote:Op vrijdag 20 mei 2016 17:18 schreef Arja het volgende:
[..]
Dat is idd een van de weinige dingen die in mijn bevalplan staan. Vooral wat ik na de geboorte wel en niet wil.
Fien: ik had ook helderrood, maar alleen 2 keer bij afvegen op 2 verschillende dagen.
Piekie: met 39 weken je vluchttas inpakken is idd wel tijd![]()
Groofs in een bevalbad thuis?
Ik wil in het geboortehuis in bad bevallen. Ik ga morgen naar de open dag.
Ik was vandaag bij de hema en bijna alles waar ik voor kwam was op, zoals mutsjes en sokjes en rompers in de kleinste maten. Ik moest morgen terugkomen,, want dan hadden ze een nieuwe levering.
Maar het staat bij vandaag op mijn lijstje. Ik wil het vandaag. *stampvoet*
Morgen staan op het lijstje: open dag, kapper en visite van zus.
quote:Op zaterdag 21 mei 2016 07:09 schreef _Ophelia_ het volgende:
Ik kan ook niet meer slapen.AahSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
How much wood would a wood chop chop if a wood chop would chop wood?
How many cans can a cannibal can if a cannibal can can cans?
Een half jaar zwanger!quote:Op zaterdag 21 mei 2016 07:45 schreef Quoi het volgende:
Verrek, ik heb ook een wisseldag. 26 wknNouk, jouwtes is idd ready for take off
Ben jij dat ook?
Aftakeling? Heujjj!!! Ik kreeg net nog te horen van mijn man hier dat ik er zo prachtig uit zie jaquote:Op zaterdag 21 mei 2016 08:02 schreef Quoi het volgende:
Nouk, dat klinkt goed.
Half jaar. Wow.... volgens die geweldig logische tellingEn die zegt ook dat ik mijn derde trimester gaat starten. De échte aftakeling mag zich nu gaan aandienen
O leuk! Ik zou 18 dec uitgerekend zijn. Volgende week zaterdag hebben we de termijnecho. Ik heb het hartje al zien kloppen bij 6,5 weken, dus het is al ietjes minder spannend.quote:Op vrijdag 20 mei 2016 23:38 schreef Goudreinette het volgende:
[..]
Eigen schatting is zo rond 20 december (maar ik ben een n00b dus kan er helemaal naast zitten). Vrijdag termijnecho.. Daarna durf ik wel in de OP denk ik.
Om te beginnen lijkt het me handig om te bedenken of je er alleen of samen met vriend/iemand anders in wil.quote:Op zaterdag 21 mei 2016 10:23 schreef angelatje het volgende:
Hier in het zkh geen bevalbad en dat terwijl alles verbouwd is. Vind dat toch wel gek. Dus ik ga een bad huren. Iemand tips? De prijzen verschillen soms best wel.
Ik heb zo'n 1 persoons cocon maar daar pas ik makkelijk samen met mijn lief en dochter en baby in ❤quote:Op zaterdag 21 mei 2016 11:48 schreef Unihipili het volgende:
[..]
Om te beginnen lijkt het me handig om te bedenken of je er alleen of samen met vriend/iemand anders in wil.
quote:Op zaterdag 21 mei 2016 10:37 schreef Arja het volgende:
Ophelia wat verdrietig. Wij hebben onze kat ook tijdens mijn zwangerschap in moeten laten slapen en ik dacht nog wel dat mijn dochter samen met de kat op zou groeien.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |