Daarom achteruit rijdenquote:Op zondag 15 mei 2016 15:24 schreef ForzaMilan het volgende:
[..]
Omdat je achter iemand moet rijden om DRS te kunnen gebruiken
Heeft anders ook wel nut, maar het mag niet, als je niet minder dan een seconde achter iemand zit.quote:Op zondag 15 mei 2016 15:24 schreef Razor21 het volgende:
[..]
Heeft toch alleen nut als je achter iemand zit?
Ah ik ben gewoon een onwetende mongoolquote:Op zondag 15 mei 2016 15:24 schreef ForzaMilan het volgende:
[..]
Omdat je achter iemand moet rijden om DRS te kunnen gebruiken
Als hij z'n banden heel houd misschien, maar reken er maar niet op.quote:Op zondag 15 mei 2016 15:23 schreef CR7 het volgende:
Als hij nu door gaat zonder te stoppen is een podiumplaats dan zeker? Sorry, ben hier niet zo thuis in.
Dan moet Vettel wellicht ook stoppenquote:Op zondag 15 mei 2016 15:24 schreef beantherio het volgende:
[..]
Kimi moet ook stoppen. Die rijd op bijna even oude banden.
Kan me niet voorstellen dat max 30 rondjes op zn banden gaat crossen.quote:Op zondag 15 mei 2016 15:23 schreef franklop het volgende:
[..]
gezien het verschil erachter moet ik nog maar zien of ze gaan stoppen.
Al weet ik dat ze eigenlijk wel moeten, maar toch
Zolang ze niks verliezen op Vettelquote:
Ja, "geluk"quote:Op zondag 15 mei 2016 15:23 schreef Crazy-M het volgende:
Eke keer een perfecte laatste bocht voor de start finish, dat is zn geluk
drs mag alleen als je binnen 1 sec achter iemand zitquote:Op zondag 15 mei 2016 15:24 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Ah ik ben gewoon een onwetende mongool
Hou eens op, winnen is nog reëel zelfs! Tijd voor het Wilhelmus.quote:Op zondag 15 mei 2016 15:24 schreef nils7 het volgende:
Weet je tweede is ook goed gedaan en beter dan verwacht!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |