Er is betaald, ze gaan maandag gewoon.quote:Op zondag 15 mei 2016 08:12 schreef Idisrom het volgende:
Gaat PSV nu wel of niet naar China?
Een paar dagen gelden grote verhalen in de krant dat er uiterlijk in die middag betaald moest worden, want anders werd de snoepreis geannuleerd.
quote:Aangepaste Oosttribune vanaf seizoen 2016 / 2017
Aangepaste Oosttribune vanaf seizoen 2016 / 2017
In februari hebben we bericht over de ideeën voor het aanpassen van de Oosttribune. Inmiddels is het onderzoeken en uitwerken van de plannen grotendeels afgerond. Een deel van de plannen zullen worden doorgevoerd vóór de start van het seizoen 2016/2017:
- Nieuwe staan-/zitconstructie
- Verhoging capaciteit
- Herindeling van de vakken
- Letters “OOST” verwerkt in de tribune
Nieuwe staan-/zitconstructie
Op Oost wordt het voetbal al vele jaren staand beleeft, maar officieel is het geen staantribune. De wens van supporters voor het creëren van een echte staantribune en de wens van de club om de veiligheid van staand voetbalkijken te waarborgen heeft geresulteerd in het omvormen van een zitconstructie naar een staan-/zitconstructie volgens het zogenoemde “safe standing model”. De leverancier die deze constructie zal leveren voor PSV heeft een verbeterd model ontworpen.
De stoelen zullen standaard worden dichtgeklapt en met een slot worden vergrendeld. Stewards op de Oosttribune zullen een sleutel bezitten waarmee het slot kan worden ontgrendeld en de stoel worden uitgeklapt. Supporters die bij wedstrijden toch willen zitten kunnen zich melden bij de stewards.
Verhogen van de capaciteit
Er zijn een aantal opties waarmee de capaciteit van de Oosttribune kan worden verhoogd met ca 100 tot 1.000 plaatsen. We hebben ingezet op een zo groot mogelijke capaciteitsverhoging. Voor komend seizoen is echter een maximale verhoging van ca 125 plaatsen mogelijk d.m.v. het toevoegen van één extra rij onderaan de huidige tribune.
Een uitbreiding met minimaal 800 plaatsen is constructief ook mogelijk, waarbij in dat geval ook kan worden voldaan aan de veiligheidsvoorschriften, vluchtroutes hebben dan ook voldoende capaciteit en de FIFA-regels m.b.t. afmetingen tot het veld worden niet overtreden. Deze uitbreiding richting het veld heeft echter gevolgen voor de opbouw van de voorzieningen voor de concerten van Guus Meeuwis die in de nieuwe tribunesituatie niet voldoende passend te maken zijn. De contracten hieromtrent lopen al veel langer dan het idee voor uitbreiding van de Oosttribune dus voor komend seizoen zal dit nog niet haalbaar zijn. In de gesprekken voor toekomstige concerten van Guus Meeuwis zal PSV deze aanpassing meenemen waardoor in de toekomst een dusdanige uitbreiding hopelijk wel mogelijk wordt.
Nieuwe indeling van de vakken
Omdat staan op de trappen niet meer wordt gedoogd, wordt het midden van de Oosttribune momenteel gescheiden door een lege trap. Om de sfeer te bevorderen zal er een nieuwe indeling van de vakken komen. Achter het doel komt een groot middenvak van ca 800 plaatsen. Aan beide zeiden van dit vak komt een trap. Richting de Noordtribune komt dan een vak van ca 650 plaatsen tot aan de huidige trap en het bestaande “hoekvak” van ca 250 plaatsen. Hetzelfde geldt in de richting van de Zuidtribune. Het hoekvak aldaar is kleiner (ca 100 plaatsen).
Letters “OOST” verwerkt in de tribune
Om de tribune meer uitstraling te geven zullen de letters OOST erin worden verwerkt. De stoelen in de staan-/zitconstructie worden standaard in kleur rood geleverd. Net als de letters “PSV” op de Zuidtribune en “PHILIPS” op de Noordtribune zullen met witte stoeltjes de letters zichtbaar worden gemaakt. Een extra optie om schaduw aan te brengen d.m.v. zwarte stoelen wordt nog op haalbaarheid onderzocht.
Heb je nog ideeën of wil je meer weten over dit onderwerp, neem dan contact met ons op.
Deze bedoel je? https://www.psvfanstore.nl/psv-heritage-shirtquote:Op dinsdag 17 mei 2016 11:35 schreef ZuidGrens het volgende:
Weet iemand zo of het thuisshirt (om Philips te eren, met het oude logo) nog ergens te koop is? En zo ja, tot wanneer?
Gewoon weer de reguliere shirt lijkt mequote:Op maandag 16 mei 2016 18:50 schreef Katoenplukkert het volgende:
Blijft PSV in het tradionele shirt spelen? Of gaan ze weer terug naar het reguliere thuisshirt?
Trainingspak niet kopen (TIP)quote:Op dinsdag 17 mei 2016 13:28 schreef HeavenShallBurn het volgende:
[..]
Deze bedoel je? https://www.psvfanstore.nl/psv-heritage-shirt
Wat vreemd, kreeg 'm straks niet gevonden op mijn telefoon. Maar bedankt!quote:Op dinsdag 17 mei 2016 13:28 schreef HeavenShallBurn het volgende:
[..]
Deze bedoel je? https://www.psvfanstore.nl/psv-heritage-shirt
quote:
Eigen jeugdquote:Op woensdag 18 mei 2016 00:11 schreef PSVCL het volgende:
FC Twente talent Mendonca bevestigt overstap naar PSV
Andrew Mendonca heeft via Instagram het rondkomen van zijn overgang naar PSV bevestigd. Mendonca wordt door velen als het grootste talent van FC Twente bestempeld. De nog 15-jarige Mendonca had vanwege zijn leeftijd nog geen contract bij FC Twente. PSV aasde al een half jaar op de handtekening van de middenvelder. Het aantrekken van Mendonca past in het beleid om de grootste talenten naar de jeugdopleiding van PSV te halen
Hij zou toch sowieso gaan als PSV kampioen zou worden.quote:Op woensdag 18 mei 2016 09:50 schreef Keano het volgende:
Guardado nu wellicht toch naar de Copa America én de Olympische Spelen..![]()
Hij speelde dit seizoen 'maar' 25 wedstrijden in de competitie vanwege blessures. Die gast wordt echt helemaal uitgeknepen als een citroen zo.
Of die nou vijf wedstrijden op de OS speelt of drie met PSV maakt denk ik niet heel veel uit.quote:Op woensdag 18 mei 2016 09:50 schreef Keano het volgende:
Guardado nu wellicht toch naar de Copa America én de Olympische Spelen..![]()
Hij speelde dit seizoen 'maar' 25 wedstrijden in de competitie vanwege blessures. Die gast wordt echt helemaal uitgeknepen als een citroen zo.
Die vind ik echt mooiquote:Op dinsdag 17 mei 2016 13:28 schreef HeavenShallBurn het volgende:
[..]
Deze bedoel je? https://www.psvfanstore.nl/psv-heritage-shirt
Gewoon laten gaan, fantastische kans om op de OS te spelen.quote:Op woensdag 18 mei 2016 09:50 schreef Keano het volgende:
Guardado nu wellicht toch naar de Copa America én de Olympische Spelen..![]()
Hij speelde dit seizoen 'maar' 25 wedstrijden in de competitie vanwege blessures. Die gast wordt echt helemaal uitgeknepen als een citroen zo.
5 wedstrijden op de OS is natuurlijk wel net effe wat anders dan 3 vriendschapplijke potjes tegen FC balophetdak.quote:Op woensdag 18 mei 2016 09:55 schreef Sked het volgende:
[..]
Of die nou vijf wedstrijden op de OS speelt of drie met PSV maakt denk ik niet heel veel uit.
Tijdens de OS is de Eredivisie ook alweer bezig, JC Schaal zelfs ervoor nog. Hij mist bij PSV gewoon 4/5 potjes die erom gaan.quote:Op woensdag 18 mei 2016 11:20 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
5 wedstrijden op de OS is natuurlijk wel net effe wat anders dan 3 vriendschapplijke potjes tegen FC balophetdak.
Guardado heeft na deze zomer al ruim 3 seizoenen gevoetbald zonder echte vakantie. Dat is gewoon te veel. En hij is zelf te veel liefhebber om op de rem te trappen.
Daarnaast mist hij een deel van de voorbereiding, terwijl het toch de verwachting is dat er nogal wat spelerswisselingen gaan zijn. Is gewoon niet goed.
Maar ja, je moet hem natuurlijk wel tevreden houden, dus het is een behoorlijk dilemma.
iemand die dat shirt hier heeft ? Ik heb alleen shirts van Nike hangen van PSV. Wie weet hoe dat Umbro shirt valt ?quote:Op dinsdag 17 mei 2016 13:28 schreef HeavenShallBurn het volgende:
[..]
Deze bedoel je? https://www.psvfanstore.nl/psv-heritage-shirt
Dus.... Goede reactie.twitter:maartenpieper twitterde op woensdag 18-05-2016 om 12:59:10Vanmiddag 17.00 uur uitspraak over behoud licentie #fctwente Hopelijk een dikke middelvinger naar de andere ED clubs en #KNVB reageer retweet
Nou als je Zyech nu laat lopen...quote:Op woensdag 18 mei 2016 14:16 schreef -_Guitarist_- het volgende:
Dus.... Goede reactie.twitter:maartenpieper twitterde op woensdag 18-05-2016 om 12:59:10Vanmiddag 17.00 uur uitspraak over behoud licentie #fctwente Hopelijk een dikke middelvinger naar de andere ED clubs en #KNVB reageer retweet
Mijn dochter heeft het heritage shirt en dat zit perfect. Echter is mijn dochter 6 dus ik weet niet of dat een goed referentiekader is.quote:Op woensdag 18 mei 2016 12:46 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
iemand die dat shirt hier heeft ? Ik heb alleen shirts van Nike hangen van PSV. Wie weet hoe dat Umbro shirt valt ?
Blij dat dit gedoe na het reguliere seizoen is. In ieder geval geen stress over het verliezen van de punten die we tegen Twente pakten.quote:Op woensdag 18 mei 2016 14:16 schreef -_Guitarist_- het volgende:
Dus.... Goede reactie.twitter:maartenpieper twitterde op woensdag 18-05-2016 om 12:59:10Vanmiddag 17.00 uur uitspraak over behoud licentie #fctwente Hopelijk een dikke middelvinger naar de andere ED clubs en #KNVB reageer retweet
Dat is best prettig jaquote:Op woensdag 18 mei 2016 16:17 schreef Lemming22 het volgende:
[..]
Blij dat dit gedoe na het reguliere seizoen is. In ieder geval geen stress over het verliezen van de punten die we tegen Twente pakten.
De_boswachter is af en toe een klein meisje, dus deels denk ik van welquote:Op woensdag 18 mei 2016 15:57 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Mijn dochter heeft het heritage shirt en dat zit perfect. Echter is mijn dochter 6 dus ik weet niet of dat een goed referentiekader is.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 4% gewijzigd door #ANONIEM op 18-05-2016 18:40:34 ]
Psv was de sjaak geweest door een 2-2 van Ajax tegen Twentequote:Op woensdag 18 mei 2016 18:38 schreef Djoetma het volgende:
Vind het prima. Heb niets met die club en ze hebben tegen oneerlijke voorwaarden meegedaan jaren lang.
Maar hoe zat het met het innemen van de licentie tijdens het seizoen? Wat heeft Ajax tegen Twente gedaan dan?
Ok, thnx.quote:Op woensdag 18 mei 2016 18:40 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Psv was de sjaak geweest door een 2-2 van Ajax tegen Twente
En we weten het:quote:Op woensdag 18 mei 2016 18:40 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Psv was de sjaak geweest door een 2-2 van Ajax tegen Twente
quote:Op woensdag 18 mei 2016 18:38 schreef Doublepain het volgende:
[..]
De_boswachter is af en toe een klein meisje, dus deels denk ik van welNiet zo he.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.U MAD?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |